Menu
Your Cart

شامپو هیر واتر ضد ریزش کامان بدون سولفات 400 میلی

استحکام بخش موهای نازک و ضعیف
شامپو هیر واتر ضد ریزش کامان بدون سولفات | 400 میلی | استحکام بخش موهای نازک و ضعیف
جدید
شامپو هیر واتر ضد ریزش کامان بدون سولفات | 400 میلی | استحکام بخش موهای نازک و ضعیف

شامپو هیر واتر ضد ریزش کامان بدون سولفات

شامپو هیر واتر ضد ریزش کامان از سولفات در ترکیب خود استفاده نکرده است. این شامپو  فرمولاسیونی پیشرفته دارد و حاوی پروتئین، ویتامین های بیوتین، زینک، کافئین و عصاره های ضروری برای مو و پوست سر است. استفاده از شامپو ضد ریزش کامان باعث تغذیه و تقویت مو می گردد. همچنین پیاز مو با استفاده از این محصول تقویت می شود و ضخامت موهای نازک و در حال ریزش افزایش می یابد.

جلوگیری از تغییر رنگ و کدر شدن موها از دیگر مزیت های استفاده از این شامپو می باشد. این شامپو از سولفات و دیگر مواد شیمیایی در ترکیب خود استفاده نکرده است و با اطمینان خاطر می توانید از آن استفاده کنید.

چند دلیل مهم در بروز ریزش مو

وراثت یکی از دلایلی است که باعث ریزش مو در زنان و مردان می گردد. کمبود پروتئین در رژیم غذایی رشد مو را متوقف می نماید تا بدن کمبود پروتئین را جبران نماید. بارداری نیز از عوامل تاثیرگذار بر ریزش مو است که پس از چند ماه برطرف می گردد. فشارهای جسمی همچون ضربه های فیزیکی، بیماری شدید و جراحی نیز بر ریزش مو تاثیر گذارند.

فشارهای احساسی نیز ممکن است باعث ریزش مو گردند یا ریزش را تشدید نمایند. کم خونی و کمبود آهن، کم کاری تیروئید، کمبود ویتامین B، کاهش وزن، سندروم تخمدان پلی کیستیک، بازی با مو و استفاده از محصولات مراقبتی اشتباه همگی می توانند بر ریزش موها تاثیر بگذارند. بهتر است برای درمان ریزش مو ابتدا علت آن شناسایی شود و برای درمان اقدام گردد.

اگر در حال حاضر قصد خرید این محصول را ندارید می توانید مطلب زیر را مطالعه نمایید:

آیا مولتی ویتامین برای ریزش مو خوب است؟87,300 تومان
  • موجودی: موجود
  • مدل: Comeon Hair Water Fall Stop Hair Fall Shampoo 400 Ml
  • کد انبار: 44865

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب