Menu
Your Cart

شامپو هیر واتر کراتین بدون سولفات کامان 400 میلی

تقویت کننده موهای چرب
شامپو هیر واتر کراتین بدون سولفات کامان | 400 میلی | تقویت کننده موهای چرب

شامپو هیر واتر کراتین بدون سولفات کراتین کامان

شامپو هیر واتر کراتین  بدون سولفات کامان مناسب موهای چرب می باشد. این شامپو  فرمولاسیون پیشرفته ای دارد و موجب تغذیه و تقویت موها می گردد. این شامپو پوست سر را پاکسازی می کند و میزان ترشح چربی پوست را کنترل می کند. با کنترل ترشح چربی پوست، موها کمتر از قبل چرب می شوند و سبکی و درخشندگی به موها باز می گردند.

در این شوینده از مواد شوینده ملایم استفاده شده است و بدون سولفات می باشد و مناسب افرادی است که موهای خود را رنگ، دکلره و کراتین کرده اند. این شامپو رطوبت موها را افزایش می دهد و استحکام و حالت پذیری مو را افزایش می بخشد.

سولفات و دلیل وجود آن در شامپوها

سولفات ها نوعی سورفاکتانت هستند که در تولید بسیاری از مواد شوینده استفاده می شوند. این ماده سطح کشش بین شامپو و پوست سر را کاهش می دهد و به مواد فعال موجود در شامپو اجازه می دهد تا موها را تمیز کنند و چربی و آلودگی را از سطح آن بزدایند. حضور این ماده در شوینده ها لازم می باشد اما مقدار بالای آن و استفاده طولانی مدت از آن ممکن است با از بین بردن مواد مغذی و چربی های مفید پوست برایمان مشکل ساز گردد.

بسیاری اعتقاد دارند سولفات سرطان زا می باشد و حضور آن در شوینده ها خطرناک است. اما جالب است بدانید تاکنون هیچ مدرک علمی دال بر اثبات این موضوع یافت نشده است. تنها توصیه پزشکان این است که از مواد شوینده حاوی این ماده کمتر استفاده گردد زیرا سولفات می تواند به موها آسیب برساند و با تحریک ساختار پوست سر باعث تضعیف فولیکول ها و ایجاد مشکلات برای موها گردد.

اگر فعلا قصد خرید این محصول را ندارید مطلب زیر را مطالعه کنید:

آیا اکستنشن مو باعث ریزش مو می شود؟
87,300 تومان
  • موجودی: موجود
  • مدل: Comeon keratin shampoo for damaged hair
  • کد انبار: 44866

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب