Menu
Your Cart

تونر پاک کننده صورت سینره 150 میلی

پاک کننده و شاداب کننده
تونر پاک کننده صورت سینره | 150 میل | پاک کننده و شاداب کننده

تونر پاک کننده صورت سینره

تونر پاک کننده صورت سینره با داشتن عصاره های گیاهی پوست را کاملا تمیز و شفاف می نماید. با استفاده از این تونر پاک کننده منافذ پوست بسته تر می شوند و از ورود آلودگی ها و ذرات معلق به سطح لایه های زیرین پوست جلوگیری می گردد. تونر سینره متابولیسم سلول های پوست را بهبود می بخشد و به شادابی و جوانی پوست یاری می رساند.

باید دقت داشته باشید استفاده از این تونر جای شیرپاکن و ژل شستشوی صورت را پر نمی کند. تونر سینره تکمیل کننده مراحل پاکسازی پوست است و بعد از شستشوی صورت با مواد شوینده مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل باید پاکسازی صورت پیش از آن به صورت کاملی انجام شده باشد.

تونر را در چه مرحله ای از مراقبت پوست باید استفاده کرد؟

استفاده از تونر مرحله میانی بین شستن صورت و استفاده از محصولاتی چون سرم یا مرطوب کننده پوست می باشد. تونر PH پوست را پس از شستشو متعادل می کند. این محصول بسیار سریع در پوست نفوذ می کند و حتی برخی از آنها می توانند سلول های مرده را از سطح پوست بزدایند.

تونرها انواع مختلفی دارند. برخی مناسب پوست خشک و برخی مناسب پوست چرب هستند. اما در این میان تونرهای مخصوص پوست های آکنه دار و پر جوش نیز به بازار آمده اند. برخی از تونرها نیز برای مبارزه با پیری پوست طراحی شده اند.

در انتخاب تونر مناسب پوست باید به این نکات توجه داشته باشید و تونری مناسب پوست خود تهیه نمایید تا به بهبود وضع پوست شما یاری رساند.

 اگر فعلا قصد خرید این محصول را ندارید مطلب زیر را مطالعه کنید:


تونر چیست و چه فوایدی بر روی پوست دارد؟


54,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 13000
  • موجودی: موجود
  • مدل: Cinere Fresh Facial Toner
  • بارکد محصول: 6260374027742
  • کد انبار: 920967

گزینه های در دسترس

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب