Menu
Your Cart

شامپو پروتئینه جوانه گندم سینره 250 میلی

تقویت کننده انواع مو
شامپو پروتئینه جوانه گندم سینره | 250 میلی | تقویت کننده انواع مو

شامپو پروتئینه جوانه گندم سینره

شامپو پروتئینه جوانه گندم سینره مناسب مصرف روزانه می باشد. شامپو پروتئینه سینره PH مناسب پوست و مو دارد. این PH متعادل باعث می شود از رشد باکتریها به خصوص پرپیونی باکتریوم آکنه و استافیلوکوک ها جلوگیری شود.

این شامپو به دلیل ساختار خاص خود اجازه نمی دهد پوست سر و موها خشک شوند و نرمی و لطافت را به موها باز می گرداند. PH مناسب این شامپو اجازه می دهد تا روزانه از آن استفاده کنید بدون اینکه نگران آسیب رسیدن به موها باشید. در ساختار این شامپو از چند نوع سورفاکتنت آنیونی ملایم استفاده شده تا علاوه بر شویندگی ملایم پوست تحریک نگردد.

شامپو روزانه چیست؟

شامپوهای روزانه از نظر ساختاری شامپوهایی ملایم هستند و در مقایسه با شامپوهای دیگر ضعیف ترند. این شامپوها اگرچه ملایم اند اما می توانند چربی و  آلودگی را کاملا از موها بشویند و آسیبی به مو وارد نکنند.

شامپوهای روزانه پوست سر را تحریک نمی کنند. پوست سر را کاملا تمیز می کنند اما آن را بیش از حد خشک نمی نمایند. این شامپوها ریزش مو ایجاد نمی کنند و همچنین می توانند موهای آسیب دیده یا خشک را نرم کنند.

شما می توانید با توجه به نوع موی خود از انواع این مدل شامپو استفاده نمایید. تمام افراد با موهای معمولی، خشک و چرب می توانند از شامپوهای روزانه استفاده نمایند بدون اینکه موهای خود را با شستشوی روزانه دچار آسیب سازند.

اگر فعلا قصد خرید این محصول را ندارید می توانید مطلب زیر را بخوانید:


نکات مهم در مورد دلایل خشکی مو که نمی دانید!

40,000 تومان
  • موجودی: موجود
  • مدل: Cinere Wheat Germ Protein Shampoo 250 ml
  • بارکد محصول: 6260374020019
  • کد انبار: 44179

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب