Menu
Your Cart

ژل آمیزش روان کننده ایموشن | روان کننده ،بر طرف کننده خشکی ،ضد حساسیت و التهاب

ژل آمیزش روان کننده ایموشن | روان کننده ،بر طرف کننده خشکی  ،ضد حساسیت و التهاب
ژل آمیزش روان کننده ایموشن | روان کننده ،بر طرف کننده خشکی ،ضد حساسیت و التهاب

بیماری‌ های دستگاه تناسلی زنان یکی از شایع ترین و درد سرسازترین امراض برای خانم هاست. خانم ها به خاطر دستگاه تناسلی پیچیده‌ شان باید مراقبت‌ های خاصی را برای در امان ماندن از انواع عفونت‌ های فرصت طلب را درپیش بگیرند.

در ناحیه ژنیتال به صورت معمول میکروب‌ هایی زندگی می‌ کنند که اگر در برابر آن‌ها از شوینده‌ های معمول استفاده شود امکان  عفونت ، قارچ های پوستی و زیر پوستی را برای خانم ها به وجود می‌ آورند. راه حل این مشکل در چند ده ساله اخیر با پیش‌ رفت روز افزون دانش پزشکی روی داده است و آن هم با تولید شوینده‌ های مخصوص بانوان صورت گرفته است.


خانم‌ ها با استفاده از انواع شوینده‌ های مخصوص خود می‌ توانند از بروز انواع عفونت و حساسیت در نواحی تناسلی خود جلوگیری کند.

ناحیه‌ ی زنانه در بانوان مانند دیگر قسمت‌ های بدن، نیاز به مراقبت دارد. حمله‌ ی باکتری‌ های محیطی به این ناحیه می‌ توانند سبب بروز عوارض بسیاری از جمله عفونت، قارج و خارش شود که بسیار آزار دهنده نیز است.

اولین و مهمترین قدم در یک رابطه جنسی سالم حفظ بهداشت فردی میباشد این ژل با خاصیت ضدعفونی کنندگی و ایجاد طراوت و پاکیزگی در دستگاه تناسلی مانع از ایجاد عفونت های عمومی میگردد. و در هنگام نزدیکی و یا دوران عادت ماهانه کاربرد دارد.

قسمت خارجی دستگاه تناسلی بانوان و واژن مستعد درماتیت تماسی است و برای اجتناب از التهاب و تحریکات جلدی و سایر بیماری ها نیازمند مراقبت های بهداشتی خاص با توجه به سن، بارداری و دوران مختلف عادت ماهیانه می باشد. قسمت خارجی دستگاه تناسلی بانوان به طور طبیعی مرطوب و حساس به مواد خارجی می باشد. مراقبت از بهداشت این ناحیه در پیشگیری و کاهش ریسک ابتلا به عفونت ها از جمله واژینوز باکتریایی اهمیت بسزایی دارد.

ویژگی های ژل بهداشتی بانوان ایموشن:

- ضد خارش و ضد سوزش ناحیه تناسلی بانوان
- قابل استفاده در دوران عادت ماهانه
- شستشو و ضد عفونی کننده واژن
- رفع بوهای نامطبوع واژن
- فرمولاسیون بر پایه آب

نحـوه استفـاده :

مقداری از ژل را قبل از نزدیکی و یا دردوران عادت ماهانه دو بار در روز و هر بار به مدت 5 دقیقه در ناحیه خارجی دستگاه تناسلی مالیده و پس از آن با آب ولرم شستشو دهید .

اندازه محصول : 75 میلی لیتر
کشور سازنده : ایران
مدت انقضاء : 36 ماه
کد بهداشتی : 1431990212263534

نظر بدهید

27,700 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 10000
  • موجودی: موجود
  • امتیاز جایزه: 100
  • مدل: Emotion romance Gel
  • بارکد محصول: 6262254500048