Menu
Your Cart

سوختگی

برند: داروسازی سپیداج | Sepidaj مدل: Honeskin Wounds and Burn Cream
کرم هان اسکین سپیداجکرم هان اسکین سپیداج برای بهبود زخم، جای زخم و سوختگی موثر است و به عنوان پماد سوختگی نیز کاربرد دارد. این کرم از مواد موثره ی طبیعی مثل عسل، آلوئه ورا، اسید زینک، ویتامین ایی و روغن زیتون تشکیل شده است که در ادامه درباره تاثیر هرکدام توضیح می دهیم. عسل دارای خاصیت ضد میکروبی بود..
39,520 تومان 49,400 تومان
برند: دارو درمان | darudarmanlabs مدل: Darou Darman Ghoruh Oinment
پماد قروح نیودرمپماد قروح نیودرم محصولی مناسب برای درمان عفونت زخم بستر است. در این پماد از مواد موثره ای نظیر موم زنبور عسل، روغن کنجد و عصاره گیاه ابولخسا استفاده شده است و همین امر پماد قروح را به محصولی ارزشمند تبدیل کرده است. این پماد می تواند انواع زخم بستر را در روند بهبود قرار دهد و از آسیب ..
63,200 تومان 79,000 تومان
برند: نیاک | Niak مدل: Niak Kamil Cream 30g
کامیل کرم نیاککامیل کرم نیاک حاوی عصاره بابونه است. پماد سوختگی دارای خاصیت ضد التهابی بوده و از قرمزی و تورم پیشگیری می کند. شما با استفاده از کرم کامیل می توانید ترک های پوستی خود را ضد عفونی کنید و التیام دهید. از دیگر تاثیرات این کرم می توان به افزایش جریان خون اشاره کرد که در نتیجه این امر مواد..
38,000 تومان
برند: دارو درمان | darudarmanlabs مدل: Red Rose Nappy Rash Prevention Cream
کرم جلوگیری از ادرار سوختگی رد رزکرم جلوگیری از ادرار سوختگی رد رز محصولی است که اگر پوست کودک شما در ناحیه پوشک ملتهب و قرمز می شود ممکن است که کودک شما دارای ادرار سوختگی شده باشد که موجب بی قراری نوزاد شما می شود. پماد سوختگی  با رفع التهابات و عوارضی همچون سوزش و خارش یا قرمزی ، پوست کودک ش..
28,000 تومان 35,000 تومان
برند: توسن دارو | Tosan Darou مدل: Tosan Darou Calendula Marigold 15 g
پماد ماری گلد توسن داروپماد ماری گلد توسن دارو محصولی ضد التهاب و ترمیم کننده می باشد. پماد سوختگی  برای بعد از سوختگی و زخم برای محافظت از آن ناحیه و کاهش التهابات استفاده می شود. از پماد ماری گلد برای آفتاب سوختگی و سوختگی ناشی از ادرار نیز توصیه می شود. مواد موجود در این پماد باعث تحریک سلول..
37,800 تومان
برند: آر ان جی | Rnj مدل: RNJ After Bite Spray Deet
لوسیون بعد از نیش حشرات دیت آر ان جیلوسیون بعد از نیش حشرات دیت آر ان جی دارای مواد موثره ی عصاره گل همیشه بهار و عصاره آلوئه ورا است. عصاره همیشه بهار باعث کاهش احساس خارش و سوزش جای نیش حشرات می شود و عصاره آلوئه ورا نیز دارای خاصیت ضد التهابی است و باعث بهبود التهاب و قرمزی جای نیش خواهد شد. از ا..
59,000 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Calendite E Cream
کرم کالندیت ای گل داروکرم کالندیت ای گل دارو محصولی مناسب برای بهبود التهابات پوستی و زخم های سطحی است. این کرم پایه گیاهی دارد و در آن از مواد موثره ای نظیر گل همیشه بهار و اکیناسه استفاده شده است. کرم کالندیت به بهبود آبسه های پوستی کمک می کند و از آن می توان برای التیام زخم و زخم بستر استفاده کرد..
63,000 تومان
برند: حکیم مومن تبریزی | Hakim Momen Tabrizi مدل: Hakim Momen Tabrizi Ointment But 30grams
پماد ولی حکیم مومن تبریزی 30گرمیپماد ولی حکیم مومن تبریزی 30گرمی محصولی مناسب برای درمان انواع سوختگی است. این پماد پایه گیاهی دارد و در آن از مواد موثره ای نظیر روغن بادام، روغن زیتون و روغن کنجد استفاده شده است. پماد ولی بافت سبکی دارد و به سرعت به عمق لایه های پوست نفوذ می کند. از این پ..
40,000 تومان
برند: آلفا | Alfa مدل: Alfa Reguline Ointment 30grams
پماد آلفا رژولاین 30گرمپماد آلفا رژولاین محصولی مناسب برای بهبود انواع زخم و سوختگی است. این پماد پایه گیاهی دارد و همین امر سبب شده است اثربخشی آن برای درمان سوختگی ها افزایش پیدا کند. افرادی که می خواهند پماد آلفا را به کار ببرند باید از قبل زخم را به خوبی شتسشو دهند تا مواد موثره این پماد جذب زخم..
40,000 تومان
برند: سینره | Cinere مدل: Cinere Baby Barrier Cream 75 ml
کرم محافظ پای کودک سینرهکرم محافظ پای کودک سینره می تواند به خوبی از پوست پا و ناحیه پوشک کودک محافظت نماید. این کرم محافظ پای کودک، بدون اینکه از رسیدن هوا به پوست کودک جلوگیری کند یک لایه آبگریز روی پوست ایجاد می نماید. در فرمولاسیون این کرم از روغن کالاندولا، عصاره بابونه وآلوئه ورا استفاده شده ا..
71,100 تومان 79,000 تومان
برند: درمو مدیک | Dermo Medic مدل: Dermo Medic Repairing Cream
کرم بازسازی کننده درمو مدیککرم بازسازی کننده درمو مدیک محصولی مناسب برای افزایش روند ترمیم زخم و سایر آسیب های پوستی می باشد. کرم بازسازی کننده درمو مدیک خاصیت ضد التهابی دارد و با افزایش دادن سرعت بازسازی پوست و فعال کردن مکانیسم های ترمیم پوست، باعث سرعت بخشیدن به روند بهبودی زخم می گردد. در این ک..
107,200 تومان
برند: سینره | Cinere مدل: ALOE VERA GEL CINERE
ژل آلوئه ورا سینرهژل آلوئه ورا سینره 95 درصد عصاره آلوئه ورا می باشد. حتما برای شما پیش آمده است که بعد از آفتاب گرفتن دچار آفتاب سوختگی شده باشید یا پس از لیزر مو های زائد پوستتان قرمز شود و احساس سوزش کنید، در این موارد شما با استفاده از ژل آلوئه ورا که دارای خاصیت ضد التهابی است می توانید التهابا..
40,500 تومان 45,000 تومان
برند: سی گل | Seagull مدل: Seagull Baby First Baby Care 75 ml
کرم سوختگی پای کودک بی بی فرست سی گلپماد سوختگی  پای کودک بی بی فرست سی گل یک کرم برای جلوگیری از ادرار سوختگی و التهابات و قرمزی ناشی از استفاده پوشک برای کودک است.این کرم به دلیل داشتن گلیسرین باعث مرطوب نگه داشتن و لطافت پوست کودک شما می شود. و همچنین زینک اکساید و آلانتوئین موجود در ای..
79,000 تومان
برند: نیکا | Nika مدل: Olive and Honey Nika cream 60 grams
کرم الیو و هانی نیکا 60 گرمیکرم الیو و هانی نیکا حاوی روغن زیتون، موم عسل و عسل می باشد. این فرآورده با اثر لایه برداری که دارد لایه سلول های مرده و عفونی را از اطراف و داخل زخم جدا کرده و با اثر ترمیمی خود شروع به ترمیم زخم و تقسیم سلولی، ترمیم پوست و کلااژن سازی بافت زخم می نماید تا بهبودی کامل حا..
115,000 تومان
برند: دینه | Dineh مدل: Dineh Calendula Anti Inflammatory Ointment
پماد کالاندولا دینهپماد کالاندولا دینه محصولی مناسب برای درمان التهابات پوستی ناشی از درماتیت های تماسی و مشکلات دیگر  است. این پماد می تواند تحریکات پوستی را به حداقل برساند و به ساخت سلولهای جدید کمک کند.در نتیجه التهابات پوستی کم کم از بین می روند و پوستی سالم جایگزین پوست آسیب دیده می شود. ..
41,000 تومان
برند: توسن دارو | Tosan Darou مدل: Tosan Darou Recove Topical Ointment 25g
پماد موضعی ریکاو توسن داروپماد موضعی ریکاو توسن دارو علاوه بر محافظت از محل سوختگی باعث قطع سریع درد و سوزش آن می شود. این پماد با داشتن خاصیت ضدمیکروبی از ایجاد عفونت در محل سوختگی درجه 1 و2 پیشگیری می کند. این پماد مانع از تاول زدن جای سوختگی می شود و التهاب ناحیه مورد نظر را کاهش می دهد. از این پ..
33,000 تومان
برند: سینامه | Sinameh مدل: Sinameh Hochobeh Burn Ointment 30 gr
پماد سوختگی هوچوبه سینامه پماد سوختگی هوچوبه سینامه  محصولی مناسب برای درمان جای سوختگی است. این پماد پایه گیاهی دارد و در آن از مواد موثره ای مانند سقز تلخ، گیاه هواچوبه و روغن زیتون استفاده شده است. پماد هوچوبه خاصیت ضد عفونی کنندگی دارد و اجازه نمی دهد عفونت در زخم پخش شود. از طرف دیگر،..
58,300 تومان
برند: سینامه | Sinameh مدل: Sinameh Tanit Wound Healing oint 50 gr
پماد ترمیم کننده تانیت سینامه پماد ترمیم کننده تانیت سینامه محصولی مناسب برای ترمیم آثار انواع زخم مانند جراحی و لیزر است. پماد سوختگی  پایه گیاهی دارد و در آن از مواد موثره ای نظیر عصاره ریشه گیاه آرنبیا اوکروما و روغن گل سرخ (محمدی) استفاده شده است. از پماد تانیت می توان برای ضد عفونی کر..
104,780 تومان
برند: ادیب اکسیر | Adibeksir مدل: Adib-Exir-Inolix-Diaper-Rash-Cream-30Mg
پماد اینولیکس ادیب اکسیر 30 میل پماد اینولیکس ادیب اکسیر 30 میل محصولی مناسب برای پیشگیری از ادرار سوختگی است. این پماد یک آنتی باکتریال قوی است و اجازه رشد و تجمع باکتری ها را در اثر برخورد ادرار بر روی پوست نمی دهد. همچنین، پماد سوختگی با دارا بودن موادی نظیر عصاره کالاندولا، عصاره گیاه همیشه بهار..
38,000 تومان
برند: نوشاد | noshad مدل: Noshad Flaxseed Oil
روغن کتان نوشاد روغن کتان نوشاد محصولی مناسب برای درمان مشکلات پوستی مانند آکنه، اگزما و آفتاب سوختگی با کاربردی مشابه به پماد سوختگی است. این روغن به عمق بافت پوست نفوذ می کند و با تامین رطوبت پوست مشکلات پوستی را در روند درمان قرار می دهد. یکی از مزایای ویژه روغن کتان نرم کردن مفاصل و کاهش دردهای ..
26,880 تومان 33,600 تومان
برند: نوشاد | noshad مدل: Noshad Calendula Oil
روغن همیشه بهار نوشادروغن همیشه بهار نوشاد دارای ماده موثره ی فلاونوئید است که با مهار هیستامین و سروتونین باعث کاهش نفوذ پذیری عروق می شود که در نتیجه التهابات کاهش می یابد. این محصول بدلیل کاهش التهابات در جهت بهبود زخم ها و بیماری های پوستی مثل سوختگی و آفتاب سوختگی با کاربردی مشابه پماد سوختگی م..
32,400 تومان 40,500 تومان
برند: خوارزمی | Kharazmi مدل: Kharazmi Burn Ease Gel
اسپری ژل سوختگی برن ایز خوارزمیتاریخ انقضای این محصول تا تاریخ 2023/03 استاسپری ژل سوختگی برن ایز خوارزمی از روغن درخت چای تهیه شده است. زمانی که پوست دچار آسیبی مثل زخم یا سوختگی می شود استفاده از این ژل چندین فایده دارد، یکی از این فواید کاهش التهاب و قرمزی و سوزش است که باعث تسریع روند بهبودی پوس..
18,900 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Calendula Topical Cream 15 ml
کرم موضعی کالاندولا باریجکرم موضعی کالاندولا باریج حاوی مواد موثره عصاره همیشه بهار و بابونه، آلوئه ورا، هیالورونیک اسید و ویتامین های ایی و ب5 است. از این کرم برای کاهش التهابات مثل التهاب ناشی از زخم و سوختگی می توان استفاده کرد. همچنین موجب کاهش سوزش و قرمزی سوختگی و زخم می شود. از این کرم برای ا..
26,160 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Lagex Cream
کرم موضعی سوختگی لاژکس باریج اسانسپماد سوختگی لاژکس باریج اسانس محصولی مناسب برای ترمیم و ضد عفونی کردن سوختگی های درجه یک و درجه دو است. این کرم پایه گیاهی دارد و در آن از موادی نظیر ژل صبر زرد طبی و عصاره شمعدانی ها معطر و اسطوخودوس استفاده شده است. در زمان سوختگی پوست در معرض عفونت قرار می گیرد و..
55,000 تومان
برند: ژوت | Jute مدل: Jute Baby Nappy Cream
کرم سوختگی کودک ژوتپماد سوختگی کودک ژوت محصولی ترمیم کننده و ضد التهاب است. کرم سوختگی ژوت حاوی روغن بادام شیرین، روغن کالندولا و دکسپانتنول می باشد. این کرم می تواند به خوبی سیستم ایمنی بدن را تقویت کند تا زخم ها و سوختگی های سطحی پوست با سرعت بیشتری التیام یابند. استفاده از این محصول در درمان ادرا..
50,000 تومان
برند: فیروز | Firooz مدل: Firooz Zinc Oxide Cream 10% 50 g
کرم زینک اکساید 10 درصد فیروزپماد سوختگی  بچه زینک اکساید 10 درصد فیروز محصولی مناسب برای پیشگیری از ادرار سوختگی و التیام هر نوع التهاب پوستی است. در این محصول از زینک اکساید استفاده شده که خاصیت قابض کنندگی دارد. حضور این ماده در کرم بچه زینک اکساید باعث می شود پوست کمی جمع شده و با داشتن موا..
24,300 تومان
برند: ترانه های شفابخش طبیعت | tst مدل: Dermacent Skin Cream
کرم درماسنت شفا بخش طبیعتکرم درماسنت محصولی کاملا گیاهی و فاقد هرگونه مواد شیمیایی و حساسیت زا بوده که به انوع پوست سازگار است. این کرم برای درمان جای زخم و بریدگی و سوختگی ، از بین بردن جای لک و آکنه و همینطور برطرف کردن تیرگی هایی که از جوش های قدیمی  به جا مانده است کمک می کند. همچنین این کر..
33,500 تومان
برند: ژنوبایوتیک | genobiotic مدل: Genobiotic RepoGen Skin Repairing Cream 30ml
کرم ترمیم کننده پوست ژنوبایوتیککرم ترمیم کننده پوست ژنوبایوتیک مناسب برای ترمیم و بازسازی پوست آسیب دیده می باشد. کرم ترمیم کننده ژنوبایوتیک خواص ضد میکروبی دارد و استفاده از آن مانع از بروز عفونت در محل آسیب دیدگی می شود. پوست به دلایل مختلفی همچون زخم، سوختگی، لیزر و پیلینگ ممکن است نیاز به ترمیم ..
98,500 تومان
برند: درمالاین | Dermaline مدل: Dermaline Healorex Repairing Cream
کرم ترمیم کننده درمالاینکرم ترمیم کننده درمالاین مناسب برای کسانی است که برای ترمیم پوست نیاز به محصولی موثر دارند. این کرم ترمیم کننده باعث افزایش سرعت ترمیم پوست در هنگام بریدگی، زخم، سوختگی، خراش، زخم بستر، بخیه و التهاب پوست پس از لیزر می شود. پماد سوختگی را می توانید در مواقعی که پوست در اثر عو..
189,000 تومان
برند: مدیلن|medilann مدل: Medilann Ultra Barrier Repair Cream 30ml
کرم ترمیم کننده اولترا مدیلنکرم ترمیم کننده اولترا مدیلن محصولی مناسب برای بهبود زخم ها و جلوگیری از ایجاد اسکار انواع زخم می باشد. پماد سوختگی  روند ترمیم زخم ها را پس از هرگونه لیزر و درمان های پوستی تسریع می بخشد. این کرم با رطوبت بخشی مناسب به پوست از خشکی، سوزش، خارش و ترک های پوستی جلوگیر..
146,000 تومان
نمایش 1 تا 30 از 60 (2 صفحه)


پوست یکی از ارگان های حساس در بدن به شمار می رود که از بدن در مقابل ورود میکروب ها و آلودگی ها محافظت می کند. اگر پوست به هر دلیلی آسیب ببیند و یا بر روی آن خراشی ایجاد شود، راه ورود میکروب ها به درون بدن باز می شود و همین امر خطر ابتلا به بیماریهای مختلف را افزایش می دهد. مطالعات نشان می دهند که برخی از موارد از جمله آلودگی هوا و یا قرار گیری در معرض نور خورشید می توانند به سطح پوست آسیب وارد کنند.

همچنین، برخی از پوست ها بافت خشکی دارند و همین موضوع سبب می شود زودتر از پوست های دیگر آسیب ببینند. به همین دلیل کارشناسان پوستی استفاده از انواع کرم التیام بخش پوست را پیشنهاد می دهند تا به حفظ لطافت پوست کمک کنند.

کرم ترمیم کننده سوختگی

پوست دور چشم یکی از حساس ترین نقاطی است که در صورت عدم رسیدگی به زودی آسیب می بیند. کارشناسان زیبایی بر این عقیده هستند تمامی افراد باید از سن بیست سالگی به بعد استفاده از کرم دور چشم را شروع کنند تا از بروز چین و چروک در اطراف چشم جلوگیری به عمل آورند. همچنین؛ کسانی که دچار زخم در ناحیه دور چشم هستند، باید با مراجعه به پزشک کرم التیام بخش پوست مناسب دور چشم را برای رفع این مشکل مورد استفاده قرار دهند.

بهترین کرم ترمیم کننده سوختگی

گاهی پوست بدن در تماس با حرارت زیاد قرار می گیرد (به طور مثال چای بر روی پوست می ریزد) و همین امر سبب می شود که سوختگی هایی بر روی پوست به وجود بیایند. در این شرایط حتما باید به پزشک مراجعه شود تا پزشک آنتی بیوتیک های مناسب را برای جلوگیری از عفونت تجویز کند. همچنین، در کنار آنتی بیوتیک ها، پزشک انواع کرم الیتام بخش پوست را تجویز می کند تا سوزش پوست را از بین ببرد و به ترمیم پوست برای از بین بردن جای سوختگی کمک کند.

کرم ترمیم کننده آفتاب سوختگی

آفتاب سوختگی یکی از مواردی است که ممکن است برای تمامی افراد در فصول گرم سال رخ دهد. همچنین، باید بدانید در فصل زمستان نیز باید از کرم ضد آفتاب استفاده شود. بنابراین، انتخاب کرم ضد آفتاب مناسب برای پوست یکی از مواردی است که تمامی افراد باید به آن توجه داشته باشند. اگر پوست دچار آفتاب سوختگی شود در قدم اول باید به پزشک مراجعه شود تا پزشک بافت پوستی را به دقت مورد بررسی قرار دهد و در صورت نیاز داروهای خوراکی مناسب را تجویز کند. یکی از بهترین انواع کرم التیام بخش پوست برای رفع آفتاب سوختگی ژل آلوئه ورا است. ژل آلوئه ورا خاصیت ترمیم کنندگی دارد و با آبرسانی به پوست به رفع درد و سوزش کمک می کند.

ترمیم کننده زخم صورت

ممکن است گاهی خراش هایی بر روی پوست به وجود بیایند و یا جای جوش بعد از مدتی زخم شود و آثار آن بر روی پوست باقی بماند. با توجه به این موضوع که حفظ زیبایی صورت یکی از مواردی است که تمامی افراد به آن اهمیت می دهند، انواع کرم التیام بخش پوست برای رفع جای زخم صورت وجود دارد که برای انتخاب این کرم ها باید با پزشک متخصص مشورت شود.

بهترین کرم برای پوست آسیب دیده

به طور کلی، انواع کرم التیام بخش پوست وجود دارند که به بازسازی بافت پوستی کمک می کنند. از بهترین مدل های این کرم ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کرم بازسازی کننده سی گل
 • کرم ترمیم کننده پوست مدیلن اولترا
 • کرم ترمیم کننده سیکالفیت اون
 • کرم ترمیم کننده درمالیفت
 • کرم بازسازی کننده سینره
 • کرم ترمیم کننده هیدرو درم
 • کرم بازسازی کننده بایو درما

سوالات پرتکرار در مورد کرم التیام بخش پوست

در این قسمت تلاش می کنیم تا به سوالات پرتکرار در مورد کرم التیام بخش پوست پاسخ دهیم.

چگونه می توان سرعت بهبود زخم را بالا برد؟

اگر بر روی پوست شما زخم عمیقی به وجود آمده است به موارد زیر توجه داشته باشید:

 • به اندازه کافی استراحت کنید.
 • از میوه ها و سبزیجات استفاده کنید.
 • سیگار نکشید.
 • زخم را مرتب شستشو دهید.

آیا استفاده از وازلین به ترمیم زخم کمک می کند؟

بله! وازلین سبب می شود که پوست مرطوب بماند و این امر به روند درمان کمک می کند.

کدام ویتامین به ترمیم پوست کمک می کند؟

ویتامین ث ویتامینی مفید برای ترمیم پوست است. زیرا این ویتامین به کلاژن سازی کمک می کند و همین امر نقش موثری در بهبود ساختار پوست دارد.

انواع کرم های سوختگی را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

 ژل آلوئه ورا سی‌گل

ژل کرم افترسان سان سنس