Menu
Your Cart

تثبیت کننده مو

توضیحات دسته‌بندی


تثبیت کننده مو چیست؟

رنگ کردن موها یکی از کارهای مورد علاقه اکثر خانم ها است. این کار باید حتما زیر نظر متخصص انجام شود و رسیدگی بعد از آن نیز نیاز به یه آگاهی بالا دارد.
از جمله نکاتی که برای موهای رنگ شده باید رعایت شود، استفاده از شامپو و ماسک موهای مخصوص موهای رنگ شده است.همچنین شست و شوی مناسب و قرار نگرفتن در معرض آفتاب و آب کلردار نیز جز مواردی است که باید برای موهای رنگ شده رعایت شود.
همه ی این مواردی که نام بده شد برای افزایش ماتدگاری رنگ موها است. زمانی که رنگ مو روی تار مو قرار می گیرد به دلیل داشتن اکسیدان فلس های مو باز شده و رنگ مو داخل موها نفوذ می کند.
برای اینکه فلس موها مجددا بسته شود تا رنگ مو ماندگار تر باشد باید از شامپوها و یا ماسک ها داخل حمام یا بیرون حمامی استفاده شود که به دلیل داشتن مواد نرم کننده و ترمیم کننده باعث بستن فلس ها شده و از خروج رنگ هنگام شست و شو جلوگیری می نماید.

چه زمانی موهای رنگ شده به تثبیت کنندگی نیاز دارند؟

درست است که قرار نیست رنگ موها تا ابد و با همان جلوه‌ی آغازین روی موهای شما باقی بمانند و هیچ رنگ مویی دائمی نیست؛ اما، می‌توانید با استفاده از محصولات محافظتی مناسب، پرهیز از آب گرم، مراقبت از موها و تقویت آن‌ها، تا حد زیادی از رنگ موی خود حفاظت کنید.
با توضیحاتی که درباره رنگ کردن موها در بالا داده شد، باید به این نکته توجه شود که هر مویی که رنگ می شود برای افزایش ماندگاری و براقیت و تازگی رنگ مو باید از تثبیت کننده های مو استفاده نماید.
این تثبیت کننده ها به اشکال مختلف مانند شامپو، ماسک مو، نرم کننده و یا اسپری های قبل براشینگ در بازار عرضه می شوند.

انواع تثبیت کننده های رنگ مو کدام اند؟


  • شامپو های ت