Menu
Your Cart

تثبیت کننده مو


تثبیت کننده مو چیست؟

رنگ کردن موها یکی از کارهای مورد علاقه اکثر خانم ها است. این کار باید حتما زیر نظر متخصص انجام شود و رسیدگی بعد از آن نیز نیاز به یه آگاهی بالا دارد.
از جمله نکاتی که برای موهای رنگ شده باید رعایت شود، استفاده از شامپو و ماسک موهای مخصوص موهای رنگ شده است.همچنین شست و شوی مناسب و قرار نگرفتن در معرض آفتاب و آب کلردار نیز جز مواردی است که باید برای موهای رنگ شده رعایت شود.
همه ی این مواردی که نام بده شد برای افزایش ماتدگاری رنگ موها است. زمانی که رنگ مو روی تار مو قرار می گیرد به دلیل داشتن اکسیدان فلس های مو باز شده و رنگ مو داخل موها نفوذ می کند.
برای اینکه فلس موها مجددا بسته شود تا رنگ مو ماندگار تر باشد باید از شامپوها و یا ماسک ها داخل حمام یا بیرون حمامی استفاده شود که به دلیل داشتن مواد نرم کننده و ترمیم کننده باعث بستن فلس ها شده و از خروج رنگ هنگام شست و شو جلوگیری می نماید.

چه زمانی موهای رنگ شده به تثبیت کنندگی نیاز دارند؟

درست است که قرار نیست رنگ موها تا ابد و با همان جلوه‌ی آغازین روی موهای شما باقی بمانند و هیچ رنگ مویی دائمی نیست؛ اما، می‌توانید با استفاده از محصولات محافظتی مناسب، پرهیز از آب گرم، مراقبت از موها و تقویت آن‌ها، تا حد زیادی از رنگ موی خود حفاظت کنید.
با توضیحاتی که درباره رنگ کردن موها در بالا داده شد، باید به این نکته توجه شود که هر مویی که رنگ می شود برای افزایش ماندگاری و براقیت و تازگی رنگ مو باید از تثبیت کننده های مو استفاده نماید.
این تثبیت کننده ها به اشکال مختلف مانند شامپو، ماسک مو، نرم کننده و یا اسپری های قبل براشینگ در بازار عرضه می شوند.

انواع تثبیت کننده های رنگ مو کدام اند؟


  • شامپو های تثبیت کننده رنگ: اولین گام برای ماندگاری رنگ موهایتان و عدم تغییر رنگ، شست و شوی کم و بهینه است. منظظور از شست و شوی بهینه این است که ابتد این نکته رعایت شود که شست و شوی روزانه و محکم موها باعث تغییر رنگ موها می شود. از طرفی باید به این نکته توجه کرد که از شامپوهایی استفاده شود که سولفات و مواد شیمیایی کمتری داشته باشند.
    این شامپو در غالب شامپوهای فری سولفات در بازار عرضه می شوند.
  • ماسک داخل حمام: این ماسک ها نیز علاوه بر قدرت نرم کنندگی و ترمیم کنندگی دارای موادی جهت فیکس کردن رنگ موی شما است.
  • روغن ها و نرم کننده های بعد از آبکشی: روغن هایی مانند روغن آرگان، روغن زیتون و نارگیل جز روغن هایی هستند که باعث رطوبت دهی و رنرم کنندگی موها بعد از رنگ شدن می شوند و همین امر باعث روی هم خوابیدن فلس موها می شود و خروج رنگ هنگام شست و شو کاهش می باید.

چگونه دوام و ماندگاری رنگ مو بیشتر می شود؟

رعایت نکاتی که در زیر نام برده می شود تا حدود زیادی در افزایش دوام و ماندگاری رنگ موی شما موثر است:
•    بعد از رنگ مو ۷۲ ساعت تا شامپو زدن صبر کنید: بعد از رنگ کردن به دلیل داشتن اکسیدان لایه کوتیکول مو با می شود و اگر بالافاصله بعد از رنگ کردن موهایتان را بشویید باعث خروج رنگ از کوتیکول باز شده موها می شود. بنابراین نیاز است که بعد از رنگ کردن مو تا زمان بسته شدن کوتیکول یا به اصلاح فلس مو از شست و شوی موها دست نگه دارید.
•    شستن به اندازه موها: شست و شوی زیاد و بی رویه موها باعث تغییر رنگ موها می شود.
•    قرار گرفتن در آب استخر کلر دار: کلر تاثیر مخربی بر روی رنگ موها بر جا می گذارد.
•    قرار گرفتن در معرض نور خورشید: گرما و اشعه آفتاب باعث تغییر رنگ موها می شود.
•    استفاده از وسایل گرمایشی و سشوار: حرارت دیدن موها باعث باز شدن کوتیکول موها می شود و همین امر نیز باعث خروج رنگ وکم دوام شدن رنگ موها می شود.
•    استفاده از شامپوهای بدون سولفات
•    استفاده از ماسک و نرم کننده های مخصوص موهای رنگ شده
•    استفاده از روغن ها و نرم کننده ها برای محافظت بیشتر از موها و رنگ روی ان قبا از براشینگ و یا قرار گرفتن در برابر اشعه آفتاب
•    شست و شوی ملایم و بدونخشونت تار موها
•    خشک کردن موها با حوله به صورت حرکات آرام
•    یکی از مهمترین مسائل برای جلوگیری از آسیب موها با رنگ مو، استفاده از رنگ موهای استاندارد و با کیفیت است.

قیمت و خرید تثبیت کننده مو

داروخانه آنلاین با ارائه بهترین  تثبیت کننده های رنگ مو استاندارد تا حدود زیادی توانسته است در معرفی و ارزیابی محصولات منطبق با موهاب رنگ شده شما مشاوره های ارزنده ای به شما ارئه دهد.
شامپو موهای رنگ شده فولیکا

سرم اویکالر اویدرم حالت دهنده و نرم کننده مو
شامپو هیر واتر بدون سولفات موهای رنگ شده کامان
همچنین داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر راجب تثبیت کننده رنگ موها می توانید به مجله داروخانه آنلاین سربزنید:

آیا شامپو برای موهای رنگ شده واقعا موثر است؟
برند: تگودر|tegoder مدل: Tegoder Color Protect Shampoo 355 ml
شامپو موهای رنگ شده تگودر موهایی که مرتب رنگ می شوند نسبت به موهای دیگر بیشتر در معرض مواد شیمیایی قرار دارند از این رو دچارخشکی و دهیدراتگی می شوند. به همین دلیل استفاده از شامپوهایی که بتواند از آسیب وارده به مو جلوگیری کند برلی موهای رنگ شده بسیار مهم است. شامپو موهای رنگ شده تگودر به دل..
189,000 تومان
برند: پتال فرش | petal fresh مدل: petal fresh shampoo color protection 475 ml
شامپوی موهای رنگ شده پتال فرششامپوی موی رنگ شده پتال فرش به دلیل عصاره انار که یک آنتی اکسیدان قوی می باشد از کم رنگ شدن رنگ موها جلوگیری می کند. این محصول در عین داشتن پاک کنندگی مطلوب، آسیبی به موها وارد نمی کند و با آبرسانی کردن ساقهی مو ها منجر به تقویت و شادابی موها می شود.شامپوی انار پتال فرش ..
144,000 تومان
برند: سینره | Cinere مدل: Cinere Color Treated Deep Hair Conditioner 250 ml
نرم کننده عمیق موی رنگ شده سینرهنرم کننده عمیق موی رنگ شده سینره، مختص افرادی طراحی گشته که با رنگ کردن موها دچار مشکلاتی در موهایشان شده اند. نرم کنندگی مو و ایجاد لایه محافظ بر روی موها، از وظایف نرم کننده عمیق موی رنگ شده سینره می باشد. ایجاد لایه محافظ روی مو باعث می‌گردد رنگ مو از تاثیر عوام..
56,500 تومان
برند: فولیکا | Fulica مدل: Fulica Shampoo For Colored Hair 200ml
شامپو موهای رنگ شده فولیکاشامپو موهای رنگ شده فولیکا نقش تقویت کننده ساختمان موها را ایفا می کند و از خشک شدن موها جلوگیری می نماید. این شامپو با داشتن ساختاری ویژه، رنگ مو را حفظ کرده و درخشش و لطافت را به موها باز می گرداند. هدف اصلی شامپو فولیکا رطوبت رسانی به موهای رنگ شده و آسیب دیده است تا اگر..
48,507 تومان
برند: فیتو | Phyto مدل: PhtoMillesime Beauty Concentrate 150 ml
کرم مو فیتو میلیسیماگر شما هم جزو آن دسته از کسانی هستید که به دنبال محصولاتی برای ثبات رنگ مو و زیباتر شدن موهای رنگ شده و هایلایت شده‌ی خود هستند،کنسانتره فیتو میلیسیم  (PHYTOMILLESIME Beauty Concentrate) بهترین انتخاب بعد از حمام است که ضمن محافظت و مراقبت از موهای رنگ‌شده باعث تثبیت و اف..
518,400 تومان
برند: داو|dove مدل: Dove Colour Protect Shampoo
شامپو مخصوص موهای رنگ شده داوشامپو مخصوص موهای رنگ شده داو برای مراقبت بیشتر از موهای رنگ شده شما طراحی شده است. این شامپو ترکیبات موثر برای حفظ رنگ مو و افزایش دوام آن بر روی موها دارد. علاوه بر این شامپو موهای رنگ شده داو، موهای رنگ شده را نرم و لطیف می سازد و باعث می شود شانه پذیری آنها بهتر گردد..
60,000 تومان
برند: فولیکا | Fulica مدل: Fulica Silver Tone Correcting Shampoo 200ml
شامپو ضد زردی مو فولیکا فاقد سولفاتشامپو ضد زردی مو فولیکا فاقد سولفات می باشد و مناسب افرادی است که موهای رنگ شده دارند. این شامپو همانطور که از نامش پیداست ضد زردی مو می باشد و کسانی که موهای بلوند یخی، پلاتینه و نقره ای دارند می توانند از این شامپو استفاده کنند تا از بروز زردی ناخواسته مو جلوگیری..
98,425 تومان
برند: سریتا | Cerita مدل: Cerita Keratin Hair Serum
سرم کراتین موی سریتا سرم کراتین سریتا، یک تقویت کننده ی مناسب برای انواع موها به ویژه موهای خشک، مجعد و آسیب دیده است. این محصول غنی از کراتین هیدرولیز شده و ویتامین E می باشد که مواد مغذی مورد نیاز مو را فراهم می کند و به آنها استحکام می بخشد. سرم کریستال سریتا با ایجاد یک لایه ی محافظ، از تب..
140,000 تومان
برند: اویدرم|eviderm مدل: Eviderm Evicolor Hair Serum 100 ml
سرم اویکالر اویدرم حالت دهنده و نرم کننده موسرم اویکالر اویدرم حالت دهنده و نرم کننده مو در ترکیبات خود از مواد موثری همچون روغن آرگان، فیلترهای ضد آفتاب و انواع سیلیکون ها استفاده کرده است. سرم اویکالر اویدرم لایه محافظی روی مو ایجاد می کند و به کمک آن به تثبیت رنگ مو کمک شایانی کرده و باعث لطاف..
120,000 تومان
برند: اویدرم|eviderm مدل: Eviderm Evicolor Hair Conditoner for Colored Hair 200 ml
نرم کننده مو اویکالر اویدرم مناسب موهای رنگ شدهنرم کننده موی اویکالر اویدرم محصولی مناسب افرادی است که موهایشان بر اثر رنگ و دکلره یا استفاده از وسایل حرارتی آسیب دیده است. نرم کننده موی اویکالر با داشتن ترکیبات موثری همچون پرو ویتامین B5 رطوبت کافی را به موها می رساند و شانه پذیری و لطافت مو را افز..
38,900 تومان
برند: فولیکا | Fulica مدل: Fulica Caring And Protecting Colored Hair Mask 100ml
ماسک موی رنگ شده قرمز فولیکاماسک موی رنگ شده فولیکا انتخابی مناسب برای موهایی است که بر اثر استفاده مداوم از رنگ و دکلره دچار آسیب دیده گی شده اند. این محصول به دلیل داشتن ترکیبات ترمیم کننده باعث احیا و بازسازی ساقه مو می شود و ظاهری براق و خوش حالت را برای موهای شما به ارمغان می آورد.ماسک موی ر..
76,983 تومان
برند: پیگاویوا | piega viva مدل: piega viva post color 150 ml
لوسیون موهای رنگ شده پیگا ویوا:عصاره دانه خرما  به کار رفته در این محصول حاوی اسید آمینه آرژنین و مواد معدنی همچون پتاسیم، سدیم و کلسیم می باشد که در جلوگیری از ریزش مو نقش مهمی دارد.لوسیون موهای رنگ شده پیگا ویوابه شکل اسپری، حاوی آنزیم سوپر اکسید دیسموتاز می باشد که این آنزیم در بازسازی بافت ..
355,900 تومان
برند: کامان | comeon مدل: Comeon Hair Water Shampoo For Colored Hair 400ml
شامپو هیر واتر بدون سولفات موهای رنگ شده کامانشامپو هیر واتر کامان بدون سولفات مناسب موهای رنگ شده و آسیب دیده تولید شده است. این شامپو با فرمولاسیون خاص خود رنگ موها را تثبیت می کند و موهای آسیب دیده را ترمیم و تغذیه می نماید. شامپو هیر واتر کامان بدون سولفات می باشد و به موهای رنگ شده شما امکان شس..
87,300 تومان
برند: کامان | comeon مدل: Comeon Hair Water Shampoo 5 In 1 Total 400ml
شامپو هیر واتر 5 در 1 کامان بدون سولفاتشامپو هیر واتر 5 در 1 کامان بدون سولفات می باشد. شامپو هیر واتر در ساختار خود از مواد آنتی اکسیدان، پروتئین و ویتامین استفاده نموده است. ترکیبات خاص این شامپو از ریزش موها جلوگیری کرده و به تثبیت رنگ مو، ترمیم، بازسازی و احیای ساختار مو یاری می رساند. همچنین رط..
87,300 تومان
برند: نوپریت|noprit مدل: Noprit Nopri Vit Mix Shampoo 200 ml
شامپو نوپری ویت میکس نوپریتشامپو نوپری ویت ویکس نوپریت ترمیم کننده ساقه مو بوده و در درمان خشکی و زبری موهای رنگ شده بسیار موثر است. این شامپو در تمیز کردن پوست سر بسیار موثر است. از طرفی باعث خشکی ساقه موها نمی شود. عدم وجود سولفات در این شامپو باعث ماندگاری بیشتر رنگ مومی شود.عصاره آلوئه ورا، ویتا..
85,000 تومان
برند: سان سیلک|sunsilk مدل: Sunsilk Vibrant Color Protection Shampoo 350 ml
شامپو موی رنگ شده سان سیلکشامپو موی رنگ شده سان سیلک مناسب افرادی است که موهایشان را مکررا رنگ می کنند. شامپو موی رنگ شده سان سیلک باعث می شود رطوبتی که طی فرآیند رنگ کردن مو از دست رفته به موها باز گردد. با رطوبت رسانی به موها موهای شکننده بهبود می یابند و تقویت می شوند.همچنین این شامپو کدر شدن موه..
42,000 تومان
برند: درمالیفت | Dermalift مدل: Dermalift Vita Color Colored Hair Shampoo
شامپو موی رنگ شده درمالیفتشامپو موی رنگ شده درمالیفت یک شامپویی کاملا تخصصی برای شست و شوی موهای رنگ شده است. این شامپو فاقد سولفات و پارابن بوده و به همین دلیل آسیبی به موها رنگ شده وارد نمی کند و از طرفی ماندگاری رنگ مو را بالا می برد.در ترکیبات تشکیل دهنده این شامپو از روغن هسته انار برای شفافیت ..
58,800 تومان
برند: نوپریت|noprit مدل: Noprit Noprit Nopri-Vit D Shampoo For Dry & Colored Hair
شامپو موی خشک و رنگ شده نوپری ویت دی نوپیتشامپو موی خشک و رنگ شده نوپری ویت دی نوپیت به دلیل داشتن عصاره گیاهانی مانند آلوئه ورا و بابونه باعث لطافت و نرمی قابل توجه ای به وها می شود.این شامپو حاوی ویتامین F است که سرشار از اسید های چرب غیر اشباع برای سلامت و تقویت موهای خشک است. این شامپو برای موها..
80,000 تومان
برند: اویدرم|eviderm مدل: Eviderm Evicolour Shampoo 250 ml
شامپو موهای رنگ شده اویدرم بسیاری از افراد پس از رنگ کردن مکرر موها مشکلاتی را در موهای خود احساس کرده اند. شامپو موهای رنگ شده اویدرم مخصوص افرادی طراحی گشته که نیاز به مراقبت از موهای خود پس از رنگ کردن دارند. شامپو موهای رنگ شده اویدرم یک لایه محافظ بر روی تارهای مو ایجاد می کند و اثرات مخر..
43,200 تومان
برند: استم سل|stemcell مدل: Stem Cell Color Therapy Shampoo 250ml
شامپو موهای رنگ شده استم ‌سلشامپو موهای رنگ شده استم ‌سل، خاص موهای رنگ شده طراحی گشته است. این شامپو ده عامل آسیب رسان به موها از جمله پارابن، آمین ها و سولفات ها را حذف نموده و از این جهت مناسب اشخاصی است که با رنگ کردن مو باعث ضعیف شدن آن شده اند. شامپو موهای رنگ شده استم‌سل، حاوی روغن گل گاوزبان..
69,000 تومان
برند: سریتا | Cerita مدل: Cerita Beauty Color Protection Shampoo 200 ml
شامپو محافظ رنگ مو سریتا مناسب موهای رنگ شدهشامپو محافظ رنگ مو سریتا مناسب موهای رنگ شده تولید شده است. این شامپو با ساختار خاص خود باعث ماندگاری رنگ مو می گردد و از موها در برابر آسیب های ناشی از رنگ مو محافظت می کند. در این شامپو محافظ رنگ از فیلترهای UV و ترکیبات آنتی اکسیدان استفاده شده تا باعث ..
28,000 تومان
برند: فیتو | Phyto مدل: Phyto Phytocitrus Shampoo
شامپو فیتو سیتروس فیتو شامپوی فیتو سیتروس شامپویی بسیار مناسب برای شست و شوی موهای رنگ شده تا دو هفته ی اول می باشد. این شامپو با داشتن ترکیباتی گیاهی مانند عصاره گریپ فروت مواد قلیایی اضافی به‌جامانده در تارهای مو را خنثی می کند و در نتیجه باعث تثبیت رنگدانه ها در فلس های تار مو می شود. شامپ..
275,000 تومان
برند: فیتو | Phyto مدل: phyto millesime color-enhancing shampoo200ml
شامپو موی رنگ شده فیتو میلسیم شامپو فیتو میلیسیم یک شوینده فوق العاده برای موهای رنگ و هایلایت شده می باشد که ضمن پاک کنندگی بسیارملایمی دارد با افزایش دوام رنگ مو مانع از کمرنگ شدن موها می شود. این محصول به دلیل داشتن آنتی اکسیدان های قوی مثل عصاره سیب سرخ و شکوفه سیب مانع از اکسیده شدن رنگ ..
400,000 تومان
برند: ایروکس|irox مدل: Irox Shampoo Dry & Coloured Hair Rice Extract 200ml
شامپو سبوس برنج ایروکس شامپو سبوس برنج ایروکس حاوی ترکیبات نرم کننده و ضد التهاب بوده و در موهای خشک و آسیب دیده ایجاد شادابی و درخشندگی می کند. عصاره برنج به دلیل آنکه حاوی ویتامین های گروه B و ترکیبات مغذی است، درخشندگی مو را افزایش می دهد و ضد التهاب می باشد. وجود روغن جوجوبا درون این شا..
25,600 تومان
برند: سریتا | Cerita مدل: Cerita Beauty Biphasic Hair Serum For Colored Hair 230 ml
سرم دو فاز موهای رنگ شده سریتااگر از آن دسته افرادی هستید که برای حالت دادن یا صاف کردن موها بسیار از وسایل حرارتی استفاده می کنید بهتر است یک اسپری دو فاز داشته باشید. سرم دو فاز برای قبل از سشوار یا اتو کشیدن بسیار مناسب است. این اسپری ها با ساختار خاص خود به باز کردن گره ها و پیچ نخوردن موها بسیا..
65,000 تومان
برند: فولیکا | Fulica مدل: Fulica Hair Conditioner For Colored Hair 200ml
نرم کننده موی فولیکا مخصوص موهای رنگ شدهرنگ و دکلره کردن مو باعث آسیب به ساقه ی موها شده و علاوه بر خشک و دهدیراته شدن موها، ظاهری نامناسب به موهای شما می دهد. ازاین رو رسیدگی به موهای رنگ شده از اهمیت زیادی برخوردار است. نرم کننده موی رنگ شده فولیکا علاوه بر آبرسانی و بازسازی ساقه ی موها با..
37,931 تومان
کرم السیو کالر وایو لورال | 150 میل | نرم کننده و محافظت کننده موهای رنگ شده
ناموجود
برند: لورآل | Loreal مدل: Loreal Elseve Color-Vive Hair Cream 150ml
کرم نرم کننده روزانه موهای رنگ شده لورآل:محصولات تخصصی مو لورآل از گذشته تا به امروز محصولاتی متفاوت برای موهای مختلف عرضه کرده است. برند خوشنام «لورآل» (Loreal) کرم نرم‌کننده موهای رنگ شده از سري محصولات «Elseve» را براي خانم‌هايي با موهاي خشک و آسیب دیده توليد کرده است. لطافت و نرمی مو بعد از شستش..
59,500 تومان
نرم کننده کالر پروتکشن نیوآ | 200 میلی | نرم کننده و تثبیت کننده رنگ مو
ناموجود
برند: نیوآ | Nivea مدل: NIVEA Color Hair And Protect
نرم کننده کالر پروتکشن نیوآ:نرم کننده کالر پروتکشن (محافظت رنگ)، با عصاره انار، فیلتر UV و سیستم BIOSOFT: از محو شدن رنگ مو پیشگیری کرده شدت رنگ را طولانی تر می کند. به رنگ موها درخشش وشادابی می بخشد و موها را از تاثیرات خارجی محافظت می کند.نرم کننده کالر پروتکشن نیوآ را از داروخانه آنلاین بخوا..
14,700 تومان
نرم کننده درخشان کننده مو اوکارا پروتکت کالر رنه فورترر | 100 میلی | ضد گره، حالت دهنده، محافظ رنگ و ترمیم کننده
ناموجود
برند: رنه فورترر | Rene Furterer مدل: Rene Furterer Okara Conditioner
 نرم کننده درخشان کننده مو اوکارا پروتکت کالر رنه فورترر از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین..
81,000 تومان
نرم کننده انار کلوران | 150 میلی | نرم کننده و تثبیت کننده رنگ مو
ناموجود
نمایش 1 تا 30 از 57 (2 صفحه)