Menu
Your Cart

حجم دهنده مو

توضیحات دسته‌بندی


 حجم دهنده مو

خیلی از افراد چه خانم ها و چه آقایان از داشتن موهای نازک خسته شده اند. موهای نازک معمولا بعد از شست و وشو دارای الکتریسیته ساکن هستند و همین امر سبب می شود که موها روی هم بخوابد و ظاهری آشفته را برای موهای شما ایجاد کند.
استفاده از شامپویی که علاوه بر پاک کنندگی دارای ترکیباتی باشد که هم الکتریسیته ساکن مو را از بین ببرد و هم تقویت کننده و حجم دهنده باشد بسیار با اهمیت است.
شامپوهای حجم دهنده با داشتن ترکیبات مینوامین که شباهت زیادی با کراتین مو دارند، به موها حجم می دهند و ظاهری پرپشت و حجیم به موها می دهند. همچنین در بعضی شامپوهای حجم دهنده پلی کوآترنیوم هایی وجود دارد که الکتریسیته ساکن موها را جذب می کند و به تارهای مو ظاهری پرپشت می بخشد.
وجود ویتامین ها درون شامپوهای حجم دهنده نیز، در ضخیم کردن تارهای مو بی تاثیر نیست.

حجم دهنده قوی مو

شامپوهای حجم دهنده زیادی در بازارعرضه می شود که انتخاب یک شامپو به سازگاری ان شامپو به نوع مو و نو پوست و آب و هوا ی محل سکونت بستگی دارد. برخی از این شامپوهای خارجی مانند لورال ،  فیتو، پنتن و ویشی علاوه بر حجم هندگی مطلوب دارای ترکیبات ویتامینه ای هستند که باعث تقویت ریشه و ساقهی مو می شوند و به مرور زمان استحکام موها را ایجاد می کنند. از این بین شامپو های حجم دهنده ایرانی که سازگاری بسیار مطلوبی با شرایط آب و هوایی کشور ما دارند از   کیفیت بالایی برخورداراند.
ازجمله شامپوهای حجم دهنده ایرانی می توان فولیکا، نیوا، پرژگ و سینره را می توان اشاره کرد.

عوارض حجم دهنده مو

شامپوهای حجم دهنده از جمله شامپوهایی است که علاوه بر پاک کنندگی کارپرپشت کردن موها را انجام می دهد. این شامپوها معمولا به دلیل داشتن ویتامین ها و موادی شبه کراتین نه تنها عوارض و ضرری برای موها ندارد بلکه به مرور زمان باعث تقویت و استحکام موها می شود.

قیمت و خرید حجم دهنده

داروخانه آنلاین با ارائه بهترین شامپوهای حجم دهنده استاندارد تا حدود زیادی توانسته است در معرفی و ارزیابی حجم دهنده های منطبق با موی شما مشاوره های ارزنده ای به شما ارئه دهد.
شامپو حجم دهنده فولیکا
شامپو حجم دهنده پنتن
شامپو حجم دهنده فیتوولوم
شامپو حجم دهنده سینره
همچنین داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر راجب شامپوهای حجم دهنده می توانید به مجله داروخانه آنلاین سربزنید:


برای مراقبت از مو در شب این کارها را انجام دهید!