Menu
Your Cart

نوع مو


موها از نظر جنس به چند دسته تقسیم می شوند؟

موها بر اساس جنسشان به چند 4 دسته تقسیم می شوند:

 • موی خشک
 • موی معمولی
 • موی چرب
 • موی ترکیبی

موها به دو روش دیگر تقسیم بندی می شوند که در زیر به آن اشاره می کنیم:

دسته بندی بر اساس بافت و شکل مو: موی نازک، موی معمولی، موی ضخیم

دسته بندی بر اساس حالت پذیری: موی صاف، موی مجعد، موی فر

ویژگی های انواع مو

در زیر به صورت خلاصه به برخی صفات بارز هرکدام از این جنس موها می پردازیم:

موی خشک: به موهایی موی خشک اطلاق می شود که ظاهری زبر و ضخیم دارند و شانه پذیریشان به نسبت سخت تر است. این موها بیشتر گره می خورند و معمولا دیر به دیر چرب می شوند. 

موی معمولی: این مدل مو نه چرب است و نه خشک درنتیجه ظاهری نرم و براق دارد. براحتی حالت پذیر است و شانه پذیری راحتی دارد.

موی چرب: ترشح غدد چربی در کف سر این افراد خیلی بیشتر از افراد دیگر است و این چربی تا ساقه موها کشیده می شود و ظاهری چرب و کدر به موها می دهد. این موها معمولا هر روز نیاز به شست و شو دارند و ریزش مو در این افراد نیز بیشتر دیده می شود.

موی ترکیبی: به موهایی اطلاق می شود که کف سر چرب ولی ساقه موی چربی دارند. این مدل موها معمولا رسیدگیشان سخت تر است زیرا با یک محصول موهایشان به تعادل مورد نظر نمی رسد.

برای به تعادل رساندن این موها یا باید از شامپوهای ترکیبی استفاده نمود و یا از شامپوی موی چرب برای کنترل چربی کف سر و ماسک موهایی برای نرم کردن و آبرسانی ساقه مو استفاده نمود.

روش تشخیص نوع مو

بعضی افراد فکر می کنند که تشخیص نوع مو با نگاه ساده و ظاهری کردن به موها قابل تشخیص است. در صورتی که موها ممکن است در نگاه اول خشک و یا چرب به نظر برسند در صورتی که بعد از حمام رفتن و یا چند روز نشستن موها علائمی را از خود نشان دهد که این تشخیص را زیر سوال ببرد.

برای اینکه بدانید موهایتان چه جنسی است به روش زیر عمل کنید:

جهت شناخت نوع موهای خود، به حمام رفته و به خوبی موهای خود را شستشو دهید. موهای خود را در یک حوله بپیچید و با فشار آهسته دست روی حوله، موها را خشک کنید. موها و کف سر را به هیچ وجه ماساژ ندهید.

پس از 48 ساعت قسمتی از موهای فرق سر را کنار زده و با نوک انگشت بر روی پوست سر بکشید . بعد انگشت را دقیقا بررسی کنید.

اگر انگشت شما کاملا براق شد یعنی شما مویی چرب دارید. اگر انگشت شما به پوستی خشک و زبر برخورد کرد نشان می دهد که موی شما مویی خشک است.

اگر انگشتتان نه چرب شد و نه خشکی را حس کرد نشان می دهد که شما دارای موهایی نرمال هستید.

روش های مراقبت از موها

موهای ما می توانند در ظاهر ما بسیار تاثیر گذار باشند. مویی که کد و درهم است ظاهر ما را خسته و آشفته نشان می دهد ولی در عوض مویی که همیشه تمیز و براق است ظاهر شما را شیک و زیبا جلوه می دهد.

راههای ساده برای مراقبت از موها وجود دارد که در این قسمت به توضیحی مختصر راحب ان ها می پردازیم:

 • شست و شوی مناسب و به اندازه موها: این مورد بستگی به این دارد که شما جنس موی خود را تشخیص دهید و بدانید که برای مدل مویی که دارید باید چن وقت یک بار شست و شو دهید.
 • مثلا موهای خشک نسبت به موهای چرب به شست و شوی کمتری نیاز دارند و فواصل بین شست و شویشان بیشتر است.
 • انتخاب شامپوی مناسب موها: این مساله در سلامت موها بسیار تاثیر گذار است. اینکه از شامپوهای استاندار و گیاهی برای شستن موهای خود استفاده کنید باعث می شود که آسیب وارده به موها بر اثر مواد شیمیایی کاهش یابد.
 • موهای خود را مرتب کوتاه کنید: مویی که بلند می شود یعنی عمر بیشتری کرده و ضعیف تر می شود در نتیجه آسیب پذیر تر بوده و دچار شکنندگی و موخوره می شود. کوتاه کردن موها باعث حذف قسمت های مرده مو شده و مواد غذایی بیشتری در اختیار ریشه مو قرار می گیرد.
 • کمتر استفاده کردن از سشوار و وسیله های براشینگ موها: حرارت ناشی از سشوار و اتوکشی مداوم باعث سوختن کوتیکول مو می شود و موها با گذشت زمان دچار خشکی و شکنندگی می شوند.
 • کمتر قرار گرفتن در برابر آلودگی ها و عوامل خارجی مانند باد، آفتاب و سرما: این عوامل نیز به مرور باعث کاهش رطوبت ساقه مو می شود.
 • استفاده از نرم کننده و ماسک موها: انتخاب نرم کننده و ماسک مو مناسب با توجه به نوع موهایتان در سلامت مو بسیار تاثیر گذار است.
 • شست و شوی مناسب و آرام موها: دقت داشته باشید که شامپوها برای شستن کف سر است نه ساقه مو و همچنین چنگ زدن خشن موها باعث شکنندگی آن ها می شوند.

سوالات پر تکرار راجب موها؟

در این قسمت به سوالات پرتکراری که راجب موها برای شما مطرح می شود می پردازیم:

علت ریزش مو چیست؟

 دلایل متفاوتی در ریزش مو دخیل هستند: خشکی و چربی بیش از اندازه، ژنتیک، بیماری، مصرف دارو که برای هر کدام به صورت مفصل درمان های تخصصی وجود دارد.

چگونه جنس موهایمان را تشخیص دهیم؟

بهترین روش این است که 48 ساعت بعد از حمام کردن انگشت اشاره خود را محکم به کف سر بکشیم و با توجه به میزان چربی که بر روی انگشتمان چسبیده است نوع موی خود را تشخیص دهیم

تفاوت نرم کننده مو با ماسک مو در چیست؟

نرم کننده مو براس مصرف روزانه بلامانع است زیرا از مواد یا قدرت کمتری تشکیل شده است و بیشتر برای باز کردنگره و نرم کردن موها استفاده می شود. در صورتی که ماسک موها از ترکیبات قوی تری تشکیل شده اند و برای درمان مشکلاتی مانند خشکی،موخوره کاربرد دار. مصرف ماسک مو باید هفتگی انجام شود.

آیا نرم کننده باعث ریزش مو می شود؟

اگر نرم کننده را به کف سر بزنید ممکن است باعث ریزش موها شود. توجه داشته باشید که اکثر ماسک موها و نرم کننده ها برای ساقه مو هستند مگر اینکه روی محصول قید شده باشد.

آیا ممکن است موهایمان هم چرب باشد هم خشک؟

پاسخ این سوال بله است. باید بدانید موهایی که از ریشه چرب می شوند ولی ساقه ای خشک دارند، موی ترکیبی نامیده می شوند که برای رسیدگی به این مدل موها به شامپوی مخصوصشان نیتز است.

قیمت و خرید محصولا مرتبط با مو

داروخانه آنلاین با ارائه بهترین محصولات استاندارد مرتبط با نوع مو شما تا حدود زیادی توانسته است در معرفی و ارزیابی محصولات منطبق با پوست شما مشاوره های ارزنده ای به شما ارئه دهد.

همچنین داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر راجب محصولات مرتبط با مو می توانید به مجله داروخانه آنلاین سربزنید:برند: سینره | Cinere مدل: Cinere Anti Freeze Serum 100ml
سرم نرم کننده و آنتی فریز مو سینرهسرم نرم کننده و آنتی فریز مو سینره محصولی مناسب برای برطرف کردن وز و بد حالتی مو خشک، شکننده و مجعد است. سرم آنتی فریز سینره دارای فرمول سیلیکونی، سبک و فاقد الکل است. این سرم نرم کننده مو مناسب افرادی است که به دلیل رنگ کردن، هایلایت و مش و فر موهایشان دچار خشکی شد..
93,000 تومان 100,000 تومان
برند: سریتا | Cerita مدل: Cerita Anti Chute Minuta Shampoo For Dry Hair 200ml
شامپو ضد ریزش مینوتا سریتا مناسب موهای خشکشامپو ضد ریزش مینوتا سریتا مناسب موهای خشک تولید شده است. در ساختار این شامپو از پپتیدهای استخراج شده از مخمر پیکیامینوتا، پلی فنول های DHQG و EGCG2 و عصاره ریشه هویج استفاده شده است. شامپو ضد ریزش مینوتا قدرت بالایی در احیا و بازسازی تارهای مو دارد. استفاده..
86,000 تومان
برند: دافی | Dafi مدل: Dafi Oily And Thin Hair
شامپو موهای چرب و معمولی دافیشامپو موهای چرب تا معمولی دافی مناسب برای شستشوی موهای چرب و معمولی تولید شده است. این شامپو شویندگی مناسبی دارد و با کنترل ترشح چربی پوست سر از چرب شدن سریع پوست و مو جلوگیری می کند. در ترکیب شامپو دافی از عصاره لیمو و درخت چای در کنار ویتامین های E، B استفاده شده تا عل..
44,700 تومان
برند: دافی | Dafi مدل: Dafi Nourish And Shine Normal And Dry Hair Mask
ماسک مو مناسب موهای خشک و آسیب دیده دافیماسک مو مناسب موهای خشک و آسیب دیده دافی مناسب برای کسانی است که به دلایل مختلف موهایشان آسیب دیده و زبر و خشک شده است. ماسک مو دافی خشکی موها را کاملا برطرف می کند و با ترمیم کراتین مو لطافت و نرمی را به موها باز می گرداند. در این محصول از روغن های موثری چون ..
49,700 تومان
برند: دافی | Dafi مدل: Dafi Repair and Smooth Blonde Colored Hair
شامپو موهای آسیب دیده و رنگ شده دافیشامپو موهای رنگ شده و آسیب دیده دافی مناسب افرادی می باشد که موهایشان بر اثر رنگ و دکلره آسیب دیده و نیاز به ترمیم دارد. استفاده از رنگ و دکلره مداوم بر روی موها، باعث می شود آنها به مرور فرسوده و آسیب دیده شوند. به همین دلیل نیاز است تا با استفاده از شامپو و محصو..
44,700 تومان
برند: سان سیلک|sunsilk مدل: Sunsilk Conditioner For Dry Hair 350 ml
نرم کننده موهای خشک سان سیلکنرم کننده موهای خشک سان سیلک  مناسب برای موهای خشک تولید شده است تا خشکی و وزی موها را کاهش دهد. نرم کننده سان سیلک دارای ترکیبی خاص و حاوی مواد آبرسان و نرم کننده می باشد. این نرم کننده با آبرسانی عمیق مو از وز و شکنندگی موها جلوگیری می کند. در این نرم کننده مو ..
33,500 تومان
برند: موپک | Moppek مدل: Moppek Postmenopause Hair Mask
ماسک موی کراتینه موهای نازک و کم حجم موپکماسک موی کراتینه موهای نازک و کم حجم موپک محصول مناسبی برای افزایش حجم موهای شما می باشد.  ماسک موی موپک در ترکیب خود از مواد طبیعی استفاده کرده است و به همین دلیل می تواند موهای آسیب دیده و نازک شما را به خوبی تغذیه کند و به بازسازی آنها یاری رساند. این..
138,000 تومان
برند: موپک | Moppek مدل: Moppek Collagen Hair Mask
ماسک مو کلاژن موپکماسک مو کلاژن موپک محصولی مناسب برای ترمیم و تقویت موها می باشد. در ساختار ماسک مو موپک از ویتامین ها و مواد فعال موثری استفاده شده تا موها را به خوبی تغذیه و تقویت نماید. در ترکیبات این ماسک مو از پارابن، سولفات و سیلیکون استفاده نشده است و به راحتی می توانید از آن استفاده نمایید...
367,500 تومان
برند: زی موی | Zimoi مدل: Zi Moi Dry Hair Mask 200 ml
ماسک مو زی موی مناسب موی خشکماسک مو زی مو مناسب موی خشک می تواند نرمی و لطافت از دست رفته را به موها باز گرداند. موها به دلایل مختلفی دچار خشکی می شوند و برای رفع این مشکل استفاده از ماسک مو می تواند کارساز باشد. ماسک مو زی از عصاره آرگان در ترکیب خود استفاده کرده تا بتواند به خوبی موها را تغذیه و ت..
50,000 تومان
برند: زی موی | Zimoi مدل: Zi Moi Colored Hair Mask 200ml
ماسک مو زی موی مخصوص موهای رنگ شدهماسک مو زی موی مخصوص موهای رنگ شده تولید شده تا آنها را به طور عمقی تغذیه و آبرسانی کند.  ماسک مو زی موی موها را از ریشه تا ساقه به خوبی تغذیه و آبرسانی کرده و خشکی موها را برطرف می نماید. استفاده از این محصول باعث می شود رنگ موها تثبیت شود و با داشتن ویتامین B..
50,000 تومان
برند: شون | schon مدل: Schon Avocado Hydrating Hair Mask
ماسک مو آبرسان آووکادو شونماسک مو آبرسان آووکادو شون، یک آبرسان و ترمیم کننده قوی برای موهاست. در این ماسک مو از عصاره آووکادو استفاده شده است. این عصاره می تواند به خوبی موها را تغذیه و آبرسانی نماید و نرمی و لطافت را به موها بازگرداند. این ماسک مو می تواند از موها در برابر رادیکال های آزاد محافظت ..
37,600 تومان
برند: پرو ویکات | provecut مدل: Provecut Creatine Shampoo
شامپو کراتین پرو ویکاتشامپو کراتین پرو ویکات دارای فرمولاسیونی کاملا گیاهی است. این شامپو تحت لیسانس کشور ایتالیاست و موهای شما را نرم و لطیف می کند. در شامپو کراتین پرو ویکات از کراتین استفاده شده است. وجود کراتین در این شامپو باعث می شود تا کراتین موها تامین و موها تغذیه شوند. این شامپو بازسازی کن..
78,500 تومان
برند: کاندید | Candid مدل: Candid Nourishing Shampoo 200ml
شامپو ویتامینه موی خشک کاندیدشامپو ویتامینه موی خشک کاندید شامپویی سرشار از ویتامین و مواد معدنی در جهت نرم کنندگی و تقویت کنندگی موها است. این شامپو باعث می شود که لایه ای ویتامینه روی موها قرار بگیرد و از ساقه موها در برابر عوامل خارجی محافظت نماید.وجود این لایه محافظتی روی موها از ایجاد الکتریسیت..
89,800 تومان
برند: کامان | comeon مدل: Comeon Hair Water Shampoo For Oily Hair 400ml
شامپو هیر واتر کامان مناسب پوست چربشامپو هیر واتر کامان مناسب  موی چرب  مناسب برای کسانی است که می خواهند چربی مو و پوست سر را کنترل کنند. این شامپو علاوه بر کنترل چربی، تقویت کننده مو، رطوبت رسان، استحکام بخش مو و جلوگیری کننده از تغییر رنگ مو نیز می باشد. با استفاده از شامپو بدون سولفات ..
87,300 تومان
برند: کپیدرما | capiderma مدل: Capiderma Oily Hair Shampoo
شامپو موی چرب کپیدرماشامپو موی چرب کپیدرما حاوی روغن جوانه گندم بوده که در کنترل چربی سر و جلوگیری از ریزش موهها در اثر چربی زیاد نقش موثری دارد. قدرت شویندگی این شامپو بسیار بالا بوده و متعادل کننده ترشح چربی پوست سر بوده و از ایجاد شوره احتمالی نیز جلوگیری می نماید. این شامپو برای افرادی که خارش و..
72,600 تومان
برند: آگرادو | agrado مدل: Agrado Oily Hair
شامپو موی چرب آگرادوشامپو موی چرب آگرادو انتخاب بسیار مناسبی است برای افرادی که موهای چرب و کف سری چرب دارند. این شامپو به دلیل داشتن عصاره گریپ فروت باعث کنترل چربی کف سر شده و از ایجاد براقیت موها جلوگیری می کند.افرادی که موهایی چرب دارند یعنی ترشح سبوم از غدد سباسه یا همان غدد ترشح چربی، بیشتر از..
137,900 تومان
برند: زی موی | Zimoi مدل: Zi Moi Hair Shampoo 250ml
شامپو موی معمولی زی مویشامپو موی معمولی زی موی یکی از شامپوهای موثر و مناسب برای موهای نرمال تولید شده است. این شامپو بسیار ملایم است و به صورت روزانه قابل استفاده می باشد. با استفاده از شامپو زی موی تمام آلودگی ها از سطح مو به خوبی شسته می شوند. در ساختار این شامپو از مواد مغذی برای مو استفاده شده ..
30,000 تومان
برند: ویکتوریا رز | Victoria Rose مدل: Victoria Rose Angelo Colored And Damaged Hair Shampoo
شامپو موی رنگ شده آنجلو ویکتوریا رزشامپو موی رنگ شده آنجلو ویکتوریا رز، برای موهای رنگ شده و آسیب دیده تهیه شده است. این شامپو به خوبی می تواند رنگ موها را حفظ نماید و از آسیب رسیدن به موها جلوگیری نماید. شامپو موی رنگ شده آنجلو ویکتوریا رز فاقد سولفات است و به همین دلیل هم در ثبات رنگ مو موثر است و..
210,900 تومان
برند: نوپریت|noprit مدل: Noprit Noprit Nopri-Vit D Shampoo For Dry & Colored Hair
شامپو موی خشک و رنگ شده نوپری ویت دی نوپیتشامپو موی خشک و رنگ شده نوپری ویت دی نوپیت به دلیل داشتن عصاره گیاهانی مانند آلوئه ورا و بابونه باعث لطافت و نرمی قابل توجه ای به وها می شود.این شامپو حاوی ویتامین F است که سرشار از اسید های چرب غیر اشباع برای سلامت و تقویت موهای خشک است. این شامپو برای موها..
80,000 تومان
برند: کپیدرما | capiderma مدل: Capiderma Dry and Damaged Hair Shampoo
شامپو موی خشک و آسیب دیده کپیدرماشامپو موی خشک و آسیب دیده کپیدرما حاوی عصاره معجزه آسای لجن دریایی بوده که اکسیژن رسانی ، تغذیه و سم زدای پوست و موی سر می باشد و موهای خشک را آبرسانی کرده و حالت دهی موها را بالا می برد. استفاده روزانه از این شامپو به دلیل نداشتن سولفات و داشتن ترکیبات گیاهی هیچ گون..
81,600 تومان
برند: سی گل | Seagull مدل: Seagull Deep Sense Degreasing Shampoo
شامپو موهای چرب دیپ سنس سی گلشامپو موهای چرب دیپ سنس سی گل مناسب برای کسانی است که مو و پوست سر چرب دارند. شامپو موهای چرب سی گل از چرب شدن زود هنگام موها جلوگیری می نماید. شامپو موهای چرب سی گل شویندگی ملایمی دارد و سرشار از روغن آملا و ویتامین C می باشد. این شامپو باعث می شود رطوبت رسانی عمیق به ب..
27,800 تومان
شامپو موهای چرب Sebosis درموسیس | 300 میلی | تنظیم کننده ترشح سبوم پوست سر شامپو موهای چرب Sebosis درموسیس | 300 میلی | تنظیم کننده ترشح سبوم پوست سر
جدید
برند: درموسیس | Dermosis مدل: Dermosis Hair Shampoo For Oily Hair 300ml
شامپو موهای چرب Sebosis درموسیسشامپو موهای چرب Sebosis درموسیس مناسب افرادی است که می خواهند چربی موهای خود را کنترل نمایند. این شامپو می تواند به خوبی ترشح بیش از حد غدد سبابه پوست را کنترل نماید و ترشح آنها را متعادل سازد. این شامپو پاک کنندگی مناسبی دارد و می تواند به خوبی چربی و هر گونه آلودگی ر..
126,000 تومان
برند: اریکه | Erikeh مدل: Erikeh Colored And Damaged Hair Shampoo 200ml
شامپو موهای رنگ شده و آسیب دیده اریکهشامپو موهای رنگ شده و آسیب دیده اریکه برای ترمیم موهای آسیب دیده تولید شده است. شامپو موهای آسیب دیده اریکه دارای ترکیبات ترمیم کننده و محافظ می باشد تا به خوبی به ترمیم موهای آسیب دیده بپردازد. ساختار این شامپو آسیب هایی را که بر اثر حرارت، رنگ، دکلره و سایر عوا..
263,800 تومان
برند: زی موی | Zimoi مدل: Zi Moi Oily Hair Shampoo 250ml
شامپو مو چرب زی مویشامپو مو چرب زی موی دارای فرمول مناسب پوست چرب می باشد. در شامپو موی چرب زی موی از منتول و زینک استفاده شده است. این دو ماده نقش موثری در کنترل و متعادل کردن ترشح چربی غدد پوست سر دارند و به همین دلیل چربی را کاهش می دهند. علاوه بر این دو ماده از کراتین و پروتئین هیدرولیز شده نیز ..
30,000 تومان
برند: لطیفه | Latifeh مدل: Latifeh Daily Shampoo 400ml
شامپو مو لطیفه مدل روزانه شامپو مو لطیفه مدل روزانه  مناسب استفاده روزانه طراحی شده است. افرادی که نیاز دارند تا هر روز استحمام کنند بهتر است از شامپویی استفاده نمایند که مناسب استفاده روزانه باشد و به ساختار موها آسیب نرساند. این شامپو با ساختار خاص خود موها را به خوبی پاکیزه می کند بدون ..
16,000 تومان
شامپو مناسب موهای خشک و آسیب دیده درموسیس | 300 میلی | نرم و لطیف کننده موها شامپو مناسب موهای خشک و آسیب دیده درموسیس | 300 میلی | نرم و لطیف کننده موها
جدید
برند: درموسیس | Dermosis مدل: Dermosis Hair Shampoo For Dry And Dameged Hair 300ml
شامپو مناسب موهای خشک و آسیب دیده درموسیسشامپو مناسب موهای خشک و آسیب دیده درموسیس مناسب افرادی است که می خواهند موهای خود را ترمیم نمایند. شامپو موهای خشک درموسیس فرمولاسیونی غنی دارد و می تواند بخش های آسیب دیده مو را ترمیم نماید. استفاده از این شامپو باعث می شود نرمی و لطافت به موها باز گردد. موا..
126,000 تومان
برند: اریکه | Erikeh مدل: Erikeh Hair Care Keratin Shampoo
شامپو مغذی کراتینه اریکهشامپو مغذی کراتینه اریکه از کراتین در ترکیب خود بهره برده است تا به ترمیم موها بپردازد. شامپو کراتین اریکه رطوبت و چربی مورد نیاز مو را فراهم می آورد تا نرمی و لطافت به موها باز گردند. این محصول با ساختار خاص خود باعث افزایش ماندگاری رنگ مو و ترکیبات کراتینه مو می گردد. در تر..
274,800 تومان
برند: مای | My مدل: My Stop Damage Shampoo 400ml
شامپو مای مدل Stop Damage موی خشک و آسیب دیدهشامپو مای مدل Stop Damage موی خشک و آسیب دیده می باشد. در شامپو مای مدل استاپ از ترکیبات بی نظیری همچون روغن آرگان، کراتین هیدرولیز شده و سرامید استفاده شده است. این شامپو دارای PH متناسب با ساختار موها می باشد و به همین دلیل هیچ آسیبی به مو وارد نمی کند...
39,700 تومان
برند: کپیدرما | capiderma مدل: Capiderma Anti Andruff Shampoo
شامپو ضد شوره کپیدرماشامپو ضد شوره کپیدرما یک شامپو با قدرت بالای پاک کننده گی و از بین برنده شوره سر برای موهای چرب و خشک است. در واقع این شامپو در تسکین و بهبود شوره سر خشک و چرب موثر است. این شامپو مناسب آقایان و خانم ها بوده و به دلیل داشتن ویتامین های مورد نیاز مو در تقویت موها نیز موثر است.وجو..
82,800 تومان
برند: کامان | comeon مدل: Comeon Oily Hair Shampoo For Men
شامپو ضد شوره چرب آقایان کامان شامپو ضد شوره چرب آقایان کامان مناسب استفاده روزانه آقایانی است که علاوه بر داشتن موهای چرب، شوره نیز دارند. ای شامپو قدرت پاک کنندگی مطلوبی دارد و با تمیز کردن چربی کف سر در کنترل آن نقش موثری دارد. همچنین از ایجاد شوره جلوگیری می نماید.ترکیبات موجود در این شامپو آنتی..
89,000 تومان
نمایش 1 تا 30 از 83 (3 صفحه)