Menu
Your Cart

ضد سلولیت

توضیحات دسته‌بندی


سلولیت پوستی چیست؟

سلولیت یک بیماری پوستی بی خطر است که باعث ایجاد گودی در گوشت ران، باسن و یا شکم می شود. این بیماری در زنان شیوع بیشتری دارد. برای درمان سلولیت افراد می توانند از انواع کرم ضد سلولیت، ماساژ و ورزش استفاده کنند. به ویژه کسانی که اضافه وزن دارند، باید وزن خود را پایین بیاورند.

دلایل بروز سلولیت

هنوز مشخص نیست که چرا سلولیت بر روی پوست به وجود می آید. مطالعات نشان داده اند که طنابهای پیوندی رشته ای در بدن وجود دارند که پوست را به عضلات زیرین متصل می کنند و در میان آنها چربی قرار دارد. همزمان با تجمع سلولهای چربی در بدن؛ چربی ها به سمت بالا حرکت می کنند و این طناب ها به سمت پایین کشیده می شوند و همین امر گودی و ناهمواری را بر روی پوست به وجود می آورد. همچنین، تغییرات هورمونی نیز می توانند سبب ایجاد سلولیت شوند. از فاکتورهای دیگری که سبب بروز این مشکل بر روی پوست می شوند می توان به افزایش وزن اشاره کرد. در این موارد استفاده از کرم ضد سلولیت نقش موثری در کنترل این مشکل دارد.

چه عواملی خطر بروز سلولیت را افزایش می دهند؟

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم، خطر بروز این مشکل در زنان بیشتر از مردان است و این مشکل معمولا بعد از سن بلوغ برای زنان به وجود می آید. افزایش سن نیز سبب می شود که این بیماری شدت یابد. زیرا با بالا رفتن سن، پوست قابلیت ارتجاعی خود را از دست می دهد و همین امر بر ظاهر پوست اثر می گذارد. اضافه وزن ناگهانی و بارداری از عواملی هستند که می توانند احتمال ابتلا به سلولیت را بالا ببرند.

قرص ضد سلولیت

امروزه روش های زیادی برای درمان این مشکل وجود دارند و استفاده از قرص ضد سلولیت از روشهای رایج درمان این مشکل به شمار می رود. بهتر است بدانید که یکی از بهترین قرص ها برای درمان این مشکل قرص ضد سلولیت «پومئول درینر کلماساینس» است. قبل از استفاده از این قرص دستور المعمل آن را به دقت مطالعه کنید.

گن ضد سلولیت

برخی از افراد بر این عقیده هستند، با توجه به این موضوع که سلولیت معمولا در اثر اضافه وزن به وجود می آید، اگر افراد بتوانند از گن های مناسب استفاده کنند، می توانند ظاهر سلولیت را به میزان زیادی بهبود ببخشند. به همین دلیل امروزه انواع گن ضد سلولیت در دسترس هستند که به حفظ ساختار پوست کمک می کند و این مشکل را تا حد زیادی درمان می کند.

پماد رتینول برای درمان سلولیت

یکی از روشهایی که برای درمان سلولیت پیشنهاد می شود استفاده از پماد رتینول است. باید بدانید تا به حال هیچ درمان منسجمی برای این مشکل پیدا نشده است و پماد رتینول نمی تواند به طور صد در صد به رفع این مشکل کمک کند. اما مطالعات ثابت کرده اند که این پماد به حفظ ساختار پوست کمک می کند و قوام پوست را بالا می برد. به همین دلیل توصیه می شود برای جلوگیری از عوارض ناشی از سلولیت از پمادهایی که حاوی 3/0 رتینول هستند استفاده شود.

درمان سلولیت

همانطور که تا به حال متوجه شده اید، روشهای مختلفی وجود دارند که به درمان سلولیت کمک می کنند و به عنوان روش ضد سلولیت شناخته شده اند. اما روشهای دیگری نیز وجود دارند که می توانند برای درمان این مشکل به کار برده شوند. این درمانها به شرح زیر هستند:

  • درمان های لیزری: در این روش، اشعه لیزر به الیاف نازک زیر پوست برخورد می کند و همین امر سبب از بین رفتن نوارهای فیبر چربی می شود. مطالعات نشان می دهند که این روش به مدت شش ماه تا یک ماه می تواند ظاهر سلولیت را بهبود ببخشد و درمان موثر ضد سلولیت است. همچنین، دستگاهی وجود دارد که فرکانس های رادیویی را به بافت پوست می تابند. این روش نیز به طور نسبی می تواند به درمان سلولیت کمک کند.
  • کرایولیپولیز: در این روش، چربی زیر پوست با استفاده از دستگاهی مکش دار کاهش پیدا می کند.
  • موج درمانی صوتی: در این روش تکنسین ژل را به پوست می زند و با استفاده از دستگاهی امواج صوتی را به پوست می تاباند. این روش اثربخشی بالایی دارد و معمولا اثرات آن بعد از چند جلسه مشخص می شود.  

انواع کرم ضد سلولیت را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا  محصولات لازم منطبق با مشکل شما معرفی کنند:

لوسیون آنتی سلولیت پریم

ژل آنتی سلولیت بدن ژاندارسل


 

برند: دلتا | Delta مدل: Delta Viunex Herbal Slimming Cream
کرم لاغری موضعی ویونکس دلتاکرم لاغری موضعی ویونکس دلتا محصولی تخصصی برای از بین بردن و سوزاندن چربی ها و سلولیت های موجود در نواحی ران، شکم و باسن است. این کرم به دلیل داشتن ترکیبات گیاهی و بدون عوارض باعث افزایش سوخت و ساز بدن شده و همین موضوع در سوزاندن چربی های بدن موثر است. این محصول با از بی..
495,000 تومان