منو
سبد خرید شما

قرص کاهش اشتها

شیک رژیمی اپتی فست نستله 12 ساشه
جایگزین یک وعده غذایی کم کالری | کمک به کاهش وزن | کمک به جلوگیری از گرسنگی حین رژیم های کاهش وزن
1,391,900 تومان
کپسول باری اسلیم باریج 60عددی
مدیریت وزن، تقویت متابولسیم و سوزاندن کالری
150,000 تومان
قرص لاغری هزال سینا فرآور 60 عدد
مکمل کاهش وزن و افزایش متابولیسم چربی ها
195,000 تومان
کپسول ردوکسا نوتراکس 60 عدد
فرآورده طبیعی کاهش وزن و فزایش سوخت و ساز
264,000 تومان
پودر اسلیم لست 1 کارن 300 گرمی
حفظ وزن و کاهش وزن بدن و پیشگیری از ابتلا به یبوست کاهش تری گلیسیرید و کلسترول خون دربیماران دیابتی
308,000 تومان
قرص برنینگ فت گلدن لایف 30 عددی
چربی سوز و کاهش وزن و افزایش سوخت و ساز بدن
212,550 تومان
کپسول ابستاپ کارن
چربی سوز، کنترل اشتها و افزایش سوخت و ساز بدن
270,000 تومان
قرص مهبافیت ویتاول 30 عددی قرص مهبافیت ویتاول 30 عددی
ناموجود
قرص مهبافیت ویتاول 30 عددی
کاهش اشتها, کمک به متابولیم چربی و کربوهیدرات
110,000 تومان
قرص ال کارنیتین + آ ل آ یوروویتال 60 عددی قرص ال کارنیتین + آ ل آ یوروویتال 60 عددی
20 ناموجود
قرص ال کارنیتین + آ ل آ یوروویتال 60 عددی
کمک به متابولیسم چربی ها , افزایش سطح انرژی و چربی سوزی
523,200 تومان 654,000 تومان
کپسول زبوکس های هلث 30عددی کپسول زبوکس های هلث 30عددی
ناموجود
کپسول زبوکس های هلث 30عددی
القای احساس سیری و منظم شدن حرکات روده و کاهش وزن
118,000 تومان
کپسول گارسینوفیت بهتا دارو آفرینش 60عددی
ناموجود
کپسول گارسینوفیت بهتا دارو آفرینش 60عددی
کاهش وزن و لاغری کاهش قند خون و اشتها و چربی داخل کبد
140,000 تومان
کپسول ژلاتینی نرم سی ال ای مکس اونیو 60 عددی کپسول ژلاتینی نرم سی ال ای مکس اونیو 60 عددی
ناموجود
کپسول ژلاتینی نرم سی ال ای مکس اونیو 60 عددی
افزایش متابولیسم چربی ها و کمک به کاهش وزن
359,700 تومان
قرص گرین تیدین دینه 50 عددی
ناموجود
قرص گرین تیدین دینه 50 عددی
کاهنده وزن و پیشگیری از بیماری های قلبی و عروقی 
40,000 تومان
کپسول گارسینیا کامبوجیا ۵۰۰ میلی گرم ام پلاس 60 عددی
ناموجود
کپسول گارسینیا کامبوجیا ۵۰۰ میلی گرم ام پلاس 60 عددی
کاهش وزن و کاهش اشتها و حفظ سلامت متابولیسم بدن و کمک به تناسب اندام
201,300 تومان
ساشه بتاگلوفیت آرین سلامت سینا 20 عددی
ناموجود
ساشه بتاگلوفیت آرین سلامت سینا 20 عددی
کمک به کاهش وزن و کلسترول خون و بهبود عملکرد روده ها
107,000 تومان
محلول خوراکی زیره باریج اسانس 15 میل محلول خوراکی زیره باریج اسانس 15 میل
ناموجود
محلول خوراکی زیره باریج اسانس 15 میل
افزایش سوخت و ساز بدن و دارای اثر ضد چاقی مشابه سیبوترامین
49,000 تومان
اپتی فست سوپ جوجه 8 ساشه 53 گرمی نستله اپتی فست سوپ جوجه 8 ساشه 53 گرمی نستله
ناموجود
اپتی فست سوپ جوجه 8 ساشه 53 گرمی نستله
کمک به کاهش اشتها | کمک به تامین پروتئین و ویتامین های ضروری بدن | کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن
928,000 تومان
ساشه گلوکومانان پلاس ویتامین ب 2 رزاویت 42 عددی
ناموجود
پودر انترامیل پرفیبر کارن 400 میلی
ناموجود
پودر انترامیل پرفیبر کارن 400 میلی
فاقد گلوتن و 14.5 درصد انرژی تأمین شده توسط پروتئین با ارزش بیولوژیکی بالا (آب پنیر)
210,300 تومان
کپسول مهدا اسلیم کپ رگال مخصوص بانوان 60 عددی
ناموجود
کپسول مهدا اسلیم کپ رگال مخصوص بانوان 60 عددی
کمک به کاهش اشتها و درمان چاقی و کمک به درمان زخم ها و التهابات دستگاه گوارش
34,500 تومان
پودر فست میل دو طعم شکلات و وانیل پودر فست میل دو طعم شکلات و وانیل
ناموجود
پودر فست میل دو طعم شکلات و وانیل
کمک به حفظ و بهبود سلامتی و تامین نیازهای روزانه این افراد
185,300 تومان
پودر فست میل 8 عدد ساشه 54 گرمی پودر فست میل 8 عدد ساشه 54 گرمی
ناموجود
پودر فست میل 8 عدد ساشه 54 گرمی
ارتقا سلامت عمومی بدن و تامین انرژی، ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن
194,500 تومان
نمایش 1 تا 24 از 81 (4 صفحه)
قرص کاهش اشتها

اینکه احساس گرسنگی می‌کنید امری بسیار معمول است. در واقع این روشی است که بدن شما اعلام می‌کند نیاز به غذا دارد. اما اگر حتی وقتی که سیر هستید تمایل به خوردن غذا دارید زنگ هشداری برای بالا رفتن وزن است! برای جلوگیری از افزایش وزن به راحتی و با استفاده از مکمل کاهش اشتها می توانید  اشتهای خود را کنترل کنید. اما بهتر است ابتدا اطلاعات خود را در مورد این مکمل بالا ببرید و سپس از آن استفاده کنید. مکمل کاهش اشتها نوعی دارو است که طراحی گردیده است تا گرسنگی را مهار کند و چربی‌های مازاد بدن را از بین ببرد. این مکمل از اشتهای کاذب نیز جلوگیری به عمل می‌آورد. 

اثرات مکمل ها بر کاهش اشتها

مطالعات متنوعی به بررسی اثرات مکمل کاهش اشتها بر بدن پرداخته‌اند و از این مکمل برای افرادی که از بیماری چاقی مفرط رنج می‌بردند، استفاده کردند. نتایج این مطالعات نشان می دهند افرادی که اضافه وزن داشتند و از مکمل کاهش اشتها استفاده کرده بودند در مقایسه با گروه کنترل که از این مکمل استفاده نمی کردند، 5% بیشتر کاهش وزن داشتند. مکمل کاهش اشتها با استفاده از روشهای گوناگون اشتها را کنترل می کند. این روشها بدین صورت هستند:

 

 • کاهش اشتها و میل به خوردن غذا

 

 • مسدود کردن جذب برخی از ریز مغذی‌ها در بدن

 

 • افزایش متابولیسم بدن برای سوزاندن کالری بیشتر

مکمل های موثر بر کاهش اشتها

سرکوب کنندهای طبیعی اشتها که به کاهش وزن کمک می کنند. محصولات کاهش وزن زیادی در بازار وجود دارد. آنها به روش های مختلفی عمل می کنند، یا با کاهش اشتهای شما،یا با افزایش سطح متابولیسم، شما را در کاهش اشتها و کاهش وزن کمک میکنند. در اینجا مکمل های سرکوب کننده طبیعی برای کاهش اشتها آورده شده است که می توانند به کاهش وزن کمک کنند.

گلوکومانان

افزایش مصرف فیبر یک راه عالی برای کنترل اشتها و کاهش وزن است. از میان شناخته شده ترین فیبرهای محلول، گلوکومانان برای کاهش وزن موثرترین است. هم اشتها را کاهش می‌دهد و هم مصرف غذا را کاهش می‌دهد. گلوکومانان همچنین قادر به جذب آب و تبدیل شدن به یک ژل چسبناک است که می تواند به کاهش اشتهای شما کمک بزرگی کند. خاصیت حجیم کننده گلوکومانان به تقویت احساس سیری و به تاخیر انداختن تخلیه معده کمک می کند، که می تواند به کاهش مصرف غذا و کاهش وزن کمک کند. در یک مطالعه، 83 فرد دارای اضافه وزن پس از مصرف مکمل حاوی 3 گرم گلوکومانان و 300 میلی گرم کربنات کلسیم به مدت 2 ماه، کاهش قابل توجهی در وزن و چربی بدن تجربه کردند.

در یک مطالعه بزرگتر، 176 شرکت کننده با اضافه وزن به طور تصادفی برای دریافت سه مکمل مختلف گلوکومانان یا یک دارونما در حالی که رژیم غذایی با کالری محدود داشتند، انتخاب شدند. کسانی که هر یک از مکمل های گلوکومانان را دریافت کردند، در مقایسه با کسانی که دارونما مصرف کردند، کاهش وزن قابل توجهی را تجربه کردند. گلوکومانان بی خطراست. با این حال، ممکن است قبل از رسیدن به معده شروع به انبساط کند بنابراین مهم است که آن را با یک تا دو لیوان آب یا مایع دیگر مصرف کنید. روزانه 1 گرم 3 بار در روز، 15 دقیقه تا 1 ساعت قبل از غذا استفاده شود.

تریپتوفان (5-HTP)

Griffonia simplicifolia گیاهی است که به عنوان یکی از بهترین منابع طبیعی 5-هیدروکسی تریپتوفان شناخته شده است. 5-HTP ترکیبی است که در مغز به سروتونین تبدیل می شود. نشان داده شده است که افزایش سطح سروتونین با سرکوب اشتها بر مغز تأثیر می گذارد. بنابراین، 5-HTP با کمک به کاهش مصرف کربوهیدرات و سطوح گرسنگی به کاهش وزن کمک می کند.

در یک مطالعه تصادفی، 20 زن سالم با اضافه وزن عصاره Griffonia simplicifolia حاوی 5-HTP یا دارونما را به مدت 4 هفته دریافت کردند. در پایان مطالعه، گروه درمان افزایش قابل توجهی در سطح کاهش اشتها وکاهش دور کمر و بازو را تجربه کردند. مطالعه دیگری تأثیر فرمولاسیون حاوی 5-HTP بر اشتها را در 27 زن سالم با اضافه وزن بررسی کرد. نتایج نشان داد که گروه درمان اشتهای کمتر، افزایش سطح سیری و کاهش قابل توجه وزن را در یک دوره 8 هفته ای تجربه کردند. دوزهای 5-HTP از 300 تا 500 میلی گرم است که یک بار در روز یا در دوزهای منقسم مصرف می شود. برای افزایش احساس سیری، مصرف آن همراه با غذا توصیه می شود.

عصاره چای سبز

نشان داده شده است که عصاره چای سبز علاوه بر ارائه بسیاری از مزایای سلامتی برای کاهش وزن موثر است. چای سبز حاوی دو ترکیب است که به خواص کاهش وزن آن کمک می کند: کافئین و کاتچین. کافئین یک محرک شناخته شده است که چربی سوزی را افزایش می دهد و اشتها را سرکوب می کند. در همین حال، نشان داده شده است که کاتچین ها، به ویژه اپی گالوکاتچین گالات، متابولیسم را افزایش داده و چربی را کاهش می دهند. ترکیبی از کافئین موجود در عصاره چای سبز با هم کار می کنند تا بدن را در سوزاندن کالری موثرتر کنند، که می تواند منجر به کاهش وزن شود.

در واقع، مطالعه ای روی 10 فرد سالم نشان داد که کالری سوزانده شده پس از مصرف ترکیبی از عصاره چای سبزو کافئین 4 درصد افزایش یافته است. اگرچه هیچ تحقیقی در مورد خواص کاهش اشتها عصاره چای سبز در انسان وجود ندارد، به نظر می رسد که چای سبز در ترکیب با سایر مواد ممکن است اشتها را کاهش دهد. مشخص شده است که چای سبز در دوزهای تا 800 میلی گرم بی خطر است. دوزهای بالاتر 1200 میلی گرم با حالت تهوع مرتبط است.

اسید لینولئیک مزدوج یا CLA

اسید لینولئیک مزدوج (CLA) یا سی ال ای نوعی چربی ترانس است که به طور طبیعی در برخی از محصولات حیوانی چرب یافت می شود. جالب توجه است که چندین فواید سلامتی ثابت شده دارد. نشان داده شده است که CLA با افزایش چربی سوزی، مسدود کردن تولید چربی و تحریک تجزیه چربی به کاهش وزن و کاهش اشتها کمک می کند تحقیقات نشان می دهد که CLA همچنین احساس سیری را افزایش می دهد و باعث کاهش اشتها میشود.

یک مطالعه نشان داد که 54 نفر که 3.6 گرم CLA در روز به مدت 13 هفته دریافت کردند، نسبت به افرادی که دارونما مصرف کردند، اشتهای کمتری داشتند و سطح سیری بیشتری داشتند. علاوه بر این، به نظر می رسد CLA به کاهش چربی بدن کمک می کند. بررسی 18 مطالعه به این نتیجه رسید که مصرف 3.2 گرم CLA در روز به نظر می رسد چربی بدن را کاهش می دهد. مطالعات CLA را بی خطر می دانند و هیچ عارضه جانبی در دوزهای حداکثر 6 گرم در روز گزارش نشده است. دوز توصیه شده برای چای سبز به عنوان ماده اصلی آن 250-500 میلی گرم در روز است.

گارسینیا کامبوجیا

گارسینیا کامبوجیا از میوه ای به همین نام که به نام گارسینیا گومی گوتا نیز شناخته می شود، پوست این میوه حاوی غلظت بالایی از اسید هیدروکسی سیتریک است که خواص کاهش وزن و کاهش اشتهای آن ثابت شده است. تحقیقات حیوانی نشان داده است که مکمل های گارسینیا کامبوجیا می توانند مصرف غذا را کاهش دهند. علاوه بر این، مطالعات انسانی نشان می دهد که گارسینیا کامبوجیا اشتها را کاهش می دهد، تولید چربی را مسدود می کند و وزن بدن را کاهش می دهد.

به نظر می رسد که گارسینیا کامبوجیا همچنین می تواند سطح سروتونین را افزایش دهد که بر گیرنده های مغز که مسئول سیگنال های سیری هستند تاثیربگذارد. در نتیجه، ممکن است اشتها را سرکوب کند. به نظر می رسد گارسینیا کامبوجیا در دوزهای تا 2800 میلی گرم در روز بی خطر باشد. با این حال، برخی از عوارض جانبی مانند سردرد و ناراحتی معده گزارش شده است. گارسینیا کامبوجیا در دوزهای 500 میلی گرم توصیه می شود. باید 30 تا 60 دقیقه قبل از غذا مصرف شود.

قهوه

قهوه یکی از پرمصرف ترین نوشیدنی ها در جهان است. قهوه و غلظت بالای کافئین آن فواید زیادی برای سلامتی دارد. مطالعات روی قهوه نشان می دهد که می تواند با افزایش کالری سوزی و تجزیه چربی به کاهش وزن و کاهش اشتها کمک کند علاوه بر این، قهوه ممکن است به کاهش اشتها کمک کند، بنابراین به کاهش وزن هم کمک می کند.

علاوه بر این، نوشیدن قهوه در مقایسه با ننوشیدن قهوه باعث می شود افراد وعده های غذایی خود را کمتر استفاده کنند. جالب است که این اثرات ممکن است برای مردان و زنان متفاوت باشد. یک مطالعه نشان داد که مصرف 300 میلی‌گرم کافئین منجر به کاهش 22 درصدی کالری دریافتی برای مردان شد، در حالی که تأثیری بر دریافت کالری برای زنان نداشت.

کافئین همچنین می تواند به شما کمک کند تا متابولیسم خود را تا 11٪  و چربی سوزی را تا 29٪ افزایش دهید. با این وجود، توجه داشته باشید که مصرف 250 میلی گرم کافئین یا بیشتر ممکن است فشار خون را در برخی افراد افزایش دهد. یک فنجان قهوه دم کرده معمولی حاوی حدود 95 میلی گرم کافئین است. دوزهای 200 میلی گرمی کافئین یا حدود دو فنجان قهوه معمولی معمولاً برای کاهش وزن استفاده می شود.

گیاهان دارویی

ثابت شده است که برخی گیاهان باعث کاهش وزن می شوند. آنها با کاهش اشتها، افزایش سطح سیری، کند کردن تخلیه معده، افزایش متابولیسم بدن عمل می کنند. فیبرهای محلول مانند شنبلیله و گلوکومانان در به تاخیر انداختن تخلیه معده، افزایش سیری و مهار دریافت انرژی عالی هستند. گارسینیا کامبوجیا و عصاره چای سبزحاوی ترکیباتی هستند که به افزایش سطح سروتونین در مغز کمک می کنند، که نشان داده شده است باعث افزایش سطح سیری و کاهش مصرف کربوهیدرات می شود.

در همین حال، قهوه و عصاره چای سبز سرشار از کافئین و ترکیباتی مانند EGCG هستند که نشان داده شده است مصرف غذا را کاهش می‌دهند، بر هورمون‌های اشتها تأثیر می‌گذارند و متابولیسم را افزایش می‌دهند. در نهایت، نشان داده شده است که CLA باعث افزایش چربی سوزی و کاهش سطح اشتها می شود. در حالی که نتایج ممکن است در افراد مختلف متفاوت باشد، به نظر می رسد این مکمل ها رویکرد خوبی برای کسانی هستند که به دنبال رویکرد طبیعی تری برای کاهش وزن هستند.

 

قرص کاهش اشتها قوی

مکمل کاهش اشتها به صورت قرص، کپسول و یا پودر به فروش می رسد. در واقع بهتر است بدانید تمامی این مکملها به کاهش اشتها و کاهش وزن کمک می کنند و تنها صورت ظاهری آنها با هم متفاوت است. بسیاری از افراد حتی بعد از خوردن غذا احساس گرسنگی دارند. یکی از دلایل این امر مقاومت بدن آنها در برابر هورمون لیپین است. سلولهای چربی هورمون لیپین را ترشح می کنند و این هورمون وظیفه ارسال سیگنال سیری را به مغز بر عهده دارد. اگر بافت چربی در بدن زیاد باشد ترشح لیپین اضافی سبب می شود مقاومت بدن در برابر این هورمون بالا رود و دیگر احساس سیری به وجود نمی آید. در واقع با افزایش میزان هورمون لیپین در خون، سلولها برای محافظت از خود گیرنده های لیپین را خاموش می کنند و مغز دیگر پیام سیری را دریافت نمی کند. همچنین اگر میزان لیپین خون در کودکان افزایش یابد اثرات بسیار منفی بر سلامتی آنها دارد و سبب بلوغ زود رس می شود.

مکمل کاهش اشتها یکی از بهترین مکملها برای ایجاد حس سیری است و مقاومت بدن را در برابر این هورمون از بین می برد. افرادی که از بیماری اضافه وزن رنج می برند اغلب به دنبال قرص کاهش اشتها قوی هستند. بهتر است قبل از استفاده از هر قرص کاهش اشتها ابتدا با پزشک مشورت کنید و سپس با توجه به ویژگی های بدنی خود بهترین مکمل کاهش اشتها را انتخاب کنید. در ادامه لیستی از انواع قرص کاهش اشتها قوی ارایه میگردد که همگی آنها تاثیر شگرفی در کنترل اشتها و به وجود آوردن حس سیری در بدن دارند:

  پودر کاهش اشتها

  پودر کاهش اشتها نوعی از مکمل کاهش اشتها است که به کنترل اشتهای کاذب در کمک می کند. گاهی اوقات اشتها کاذب در اثر مشکلات روانی رخ می دهد. بسیاری از افرادی که در موقعیت های استرس زا قرار دارند برای کنترل استرس و دوری از فشاری که به آنها وارد می شود، شروع به خوردن غذا می کنند. در واقع این افراد احساس گرسنگی ندارند و تنها برای فرار از استرس به این کار روی می آورند. برای جلوگیری از خوردن عصبی می توانید این راهکارها را امتحان کنید:

  • با دوستانتان صحبت کنید
  • کتاب یا مجله بخوانید و به موسیقی مورد علاقه تان گوش دهید
  • مدیتیشن کنید و یا ورزشهایی که نیازمند تنفس عمیق هستند را انجام دهید
  • بازی کنید
  • کارهای خانه مانند شستشو و کارهای حیاط را انجام دهید
  • ایمیل بزنید

  در کنار این راهکارها می توانید از پودر کاهش اشتها استفاده کنید. این مکمل به شما کمک می کند در مواقعی که گرسنه نیستید و ولی تمایل به خوردن غذا دارید، به سمت غذا نروید!

   

  بهترین قرص لاغری گیاهی

  مکمل کاهش اشتها مکملی بسیار مفید برای افرادی است که به سلامت بدن خود اهمیت می دهند. بسیاری از افرد ترجیح می دهند از مکمل کاهش اشتها گیاهی استفاده کنند. زیرا این افراد بر این باور هستند که مواد گیاهی به سلامتی بدن آسیبی وارد نمی کنند. گیاهان دارویی متعددی وجود دارند که به کاهش اشتها کمک می کنند.  عصاره چای سبز، چای یربا ماته، روغن گریپ فروت، زعفران، کپسایسین ( که در انواع فلفل موجود است)، شنبلیله، زنجبیل، پونه کوهی، جنسینگ و دارچین از جمله گیاهانی هستند که می توانند برای لاغری مورد استفاده قرار گیرند.

  بسیاری از افراد به دنبال بهترین قرص لاغری گیاهی هستند. قبل از آنکه به دنبال بهترین باشید بهتر است بدانید «بهترین» با توجه به نیازهای بدن شما مشخص می شود. در نتیجه در این باره با پزشک و یا دارو ساز مشورت کنید. از بهترین انواع قرص لاغری گیاهی که به کاهش اشتها کمک می کنند ، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

   

   قرص ضد اشتها موجود در داروخانه

   داروخانه امن ترین مکانی است که برای خرید مکمل کاهش اشتها و هر مکمل دیگری می توانید بدان اعتماد کنید. تمامی محصولاتی که در داروخانه ها به فروش می رسند همگی دارای تاییدیه بهداشت و سازمان غذا و دارو هستند. برخی از مواد هستند که استفاده از آنها در مکمل کاهش اشتها ممنوع است و هرگز نمی توان مکملی را در داروخانه ها یافت که از مواد ممنوعه در آن استفاده شده باشد. قرص ضد اشتها موجود در داروخانه با بهترین کیفیت در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد و سلامتی وی را تضمین می کند.

   داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

   سوالات متداول
   • از پروتئین زیادی استفاده کنید. 
   • قبل از خوردن آب بنوشید. 
   • ورزش کنید. 
   • میان وعده های کوچک و کم کالری مصرف کنید. 

   معمولا، در پایان یک ماه اثرات قرص کاهش اشتها بر بدن مشخص می شود و افراد وزن از دست می دهند. 

   استفاده از قرص کاهش اشتها در برخی از موارد ممکن است باعث بروز یبوست، کرامپ های شکمی، سردردهای طولانی، خشکی دهان و خستگی مزمن شود.

   شما می توانید قرص کاهش اشتها را قبل از وعده غذایی میل کنید. برخی از کارشناسان نیز می گویند قرص کاهش اشتها باید همراه با غذا میل شود.