منوی داروخانه
Your Cart

اسپری تاخیری

اسپری تاخیریVIP ایموشن اسپری تاخیریVIP ایموشن
برند برتر -25 %
برند: ایموشن | Emotion مدل: Emotion spray Vitamin E for man vip
  اسپری تاخیری VIP  ایموشن حاوی ویتامین E اسپری تاخیری VIP ایموشن حاوی ویتامین E برای آقایانی که از مشکل انزال زودرس رنج می برند موثر داشته و به منظور تاخیر در انزال استفاده می شود. اسانس این اسپری تحریک کننده است و لذت رابطه را بالا می برد. استفاده مداوم در طول یکسال از این اسپ..
برطرف کننده زود انزالی و حاوی ویتامین E جهت لطافت پوست بعد از مصرف
51,000 تومان 68,000 تومان
اسپری تاخیری سیمپلکس 65 میل
برند برتر -15 %
برند: سیمپلکس | Simplex مدل: Simplex Delay Spray For Men
اسپری تاخیری سیمپلکس اسپری تاخیری سیمپلکس حاوی ویتامین ایی می باشد که باعث محافظت پوست می شود. ماده موثره ی تاخیری این اسپری لیدوکائین می باشد که باعث بی حسی ناحیه تناسلی و ایجاد تاخیر در انزال می شود. امروزه بسیاری از آقایان از زمان کوتاه انزال شدن خود شکایت دارند که این امر بر اعتماد به نفس آنه..
حاوی لیدوکائین به عنوان ماده تاخیری، دارای رایحه عطری و بدون ایجاد حساسیت
36,720 تومان 43,200 تومان
اسپری تاخیری دابل دیلی کدکس 65 میل اسپری تاخیری دابل دیلی کدکس 65 میل
برند برتر -15 %
برند: کدکس | kodex مدل: Kodex Double Delay Spray 65 ml
  اسپری تاخیری دابل دیلی 65 میل کدکس انزال زودرس شایع ترین بیماری جنسی مردان زیر ۴۰ سال است و به حالتی گفته می شود که در آن مرد خیلی زودتر از زمانی که طرف مقابل برای رسیدن به اوج لذت جنسی  نیاز دارد، به اوج لذت می رسد در نتیجه منجر به نارضایتی در رابطه برای دو طرف می شود. اگر این مشک..
افزایش مدت زمان مراقبت و درمان زود انزالی آقایان
36,550 تومان 43,000 تومان
اسپری تاخیری حساس کدکس 65 میل اسپری تاخیری حساس کدکس 65 میل
برند برتر -15 %
برند: کدکس | kodex مدل: Kodex Delay Spray Sensitive 65 ml
  اسپری تاخیری حساس کدکس 65 میل  کیفیت و افزایش طول رابطه جنسی در رابطه زناشویی موضوع بسیار مهمی است که به تحکیم رابطه زناشویی اثر می بخشد و  اگر این مساله مورد توجه قرار نگیرد منجر به نارضایتی در دو طرفین رابطه و ایجاد مشکل می شود. اسپری تاخیری حساس کدکس با ایجاد حس خنکی همر..
جلوگیری از زود انزالی ، قابل استفاده همراه با کاندوم
36,550 تومان 43,000 تومان
ژل لوبریکانت تاخیری کاپوت ژل لوبریکانت تاخیری کاپوت
-20 % ناموجود
برند: کاپوت | Kapoot مدل: Kapoot Delay Gel
ژل لوبریکانت تاخیری کاپوتژل لوبریکانت تاخیری کاپوت باعث کاهش اصطکاک در واژن، افزایش راحتی در هنگام رابطه جنسی و به حداقل رساندن هرگونه احساس درد یا سوزش می شود، از طرفی باعث تآخیر در انزال شده و کیفیت رابطه را بهبود می بخشد.  خشکی واژن یک مشکل جنسی بسیار رایج است.  روان کننده های مصنوعی ما..
افزایش مدت زمان رابطه جنسی ، بدون آلرژی و حساسیت
32,000 تومان 40,000 تومان
پکیج 31 - حاوی 5 اسپری تاخیری پاورمن دلتا در رایحه های مختلف ( یک عدد رایگان )
ناموجود
مدل: Power Man Delta spray
پکیج31 حاوی 5 اسپری تاخیری پاورمن دلتا در رایحه های مختلف ( یک عدد رایگان )برند پاورمن دلتا محصولات خود را با تکیه بر علم روز و تکنولوژی های نوین تولید می کند. محصولات برند دلتا دارای کیفیت بالایی هستند و همین امر موجب رضایت مشتریان آن شده است. اسپری تاخیری پاورمن دلتا دارای لیدوکائین 10 درصد است و ..
198,000 تومان
پکیج 30 - حاوی 5 اسپری تاخیریVIP ایموشن ( یک عدد رایگان)
-25 % ناموجود
برند: ایموشن | Emotion مدل: Emotion spray
پکیج30 حاوی 5 اسپری تاخیریVIP ایموشن ( یک عدد رایگان)در این پکیج شما با خرید 4 اسپری تاخیری ایموشن صاحب یک عدد اسپری تاخیری ایموشن با رایحه ی کالوین کلین اترنیتی رایگان می شوید. این اسپری های تاخیری حاوی ویتامین E هستند و باعث ایجاد تاخیر در انزال آقایان می شوند؛ در نتیجه رابطه ای طولانی تر و لذت بخ..
135,000 تومان 180,000 تومان
اسپری سرلیکس لیدوکائین خوارزمی 20 میل اسپری سرلیکس لیدوکائین خوارزمی 20 میل
ناموجود
برند: خوارزمی | Kharazmi مدل: Khorezmi Sicillos Lidocaine Spray 20ml
  اسپری سرلیکس لیدوکائین خوارزمی 20 میل اسپری تاخیری سرلیکس لیدوکائین خوارزمی 20 میل محصولی مناسب برای ایجاد بی حسی موضعی است. به طور مثال، کسانی که می خواهند عمل های سرپایی گوش انجام دهند می توانند از این اسپری استفاده نمایند. همچنین، اسپری سرلیکس می تواند در زایمان و حلق و بینی با هدف و..
ایجاد بی حسی موضعی ، آبرسان
28,900 تومان
اسپری تاخیری پاورمن دلتا در رایحه های مختلف 60 میل اسپری تاخیری پاورمن دلتا در رایحه های مختلف 60 میل
ناموجود
برند: پاورمن | Power Man مدل: Power Man Delta Zex Solution Spray
اسپری تاخیری پاورمن دلتا در رایحه های مختلف 60 میل اسپری تاخیری پاورمن دلتا  مکملی منحصر به فرد برای رفع مشکل زود انزالی در آقایان است. عارضه‌ی زودانزالی، یکی از مشکلات رایج در میان آقایان است و در آغاز دوران زناشویی شیوع بیشتری دارد. روش‌های درمانی متعددی برای کاهش و درمان عوارض زود انزالی وجو..
حداکثر جذب و تاخیر در انزال و افزایش و تقویت جریان خون در آلت تناسلی
49,500 تومان
اسپری تاخیری پاورمن دلتا 60gr
ناموجود
برند: دلتا | Delta مدل: Powerman Delta Zex Delay Spray Vanilia 60 g
اسپری تاخیری پاورمن دلتا  اسپری تاخیری پاورمن دلتا با رایحه وانیل به شما کمک می کند تا تجربه متفاوتی را از رابطه جنسی خود داشته باشید. اسپری تاخیری را باید سه تا پنج دقیقه قبل از رابطه به کلاهک و حشفه آلت اسپری نموده و سپس بعد از گذشت چند دقیقه می توان از کاندوم تاخیری نیز استفاده نمود. تاثی..
نعوظ طولانی مدت و تاخیر در انزال
63,000 تومان
اسپری تاخیری نان استاپ کاپوت 65 میلی اسپری تاخیری نان استاپ کاپوت 65 میلی
-20 % ناموجود
برند: کاپوت | Kapoot مدل: Kapoti Delay Spray Non Stop 65ml
اسپری تاخیری نان استاپ کاپوت   اسپری تاخیری نان استاپ کاپوت محصولی مناسب برای افزایش زمان رابطه جنسی است. کسانی که به لیدوکائین حساسیت دارند می توانند از این اسپری استفاده نمایند. این اسپری بر انزال اثر می گذارد و با ایجاد بی حسی موقت در اندام تناسلی مردان انزال را به تعویق می اندازد. ..
جلوگیری از زود انزلی در آقایان ، امکان استفاده همراه با کاندوم
46,320 تومان 57,900 تومان
اسپری تاخیری مردانه ایموشن | رفع زود انزالی و بهبود رابطه جنسی
-25 % ناموجود
برند: ایموشن | Emotion مدل: Emotion spray for man vip
اسپری تاخیری مردانه ایموشناسپری تاخیری مردانه ایموشن مکملی منحصر به فرد برای رفع مشکل زودانزالی در آقایان است.زودانزالی چه اثری بر سلامت روانی دارد؟یکی از مشکلات روابط جنسی زوجین، زودانزالی در آقایان است که در صورت عدم درمان، موجب بروز مشکلات روحی، کاهش کیفیت روابط جنسی و پیامدهای نگران کننده جسمی و..
27,000 تومان 36,000 تومان
اسپری تاخیری لیدوکا سول 50 سی سی
ناموجود
برند: نوش دارو | Noosh Darou مدل: Delay Spray Lido Casel
اسپری تاخیری لیدوکا سول اسپری تاخیری لیدوکا سول محصولی مناسب برای جلوگیری از انزال زود رس است. انزال زود رس یکی از مشکلات جنسی شایع در میان آقایان است که می تواند آثار مخربی بر روابط جنسی و عاطفی افراد داشته باشد. این اسپری زمان انزال را به تعویق می اندازد و نقش موثری در ارتقا سلامت روانی مردان دارد..
جلوگیری از انزال زودرس و افزایش لذت در رابطه جنسی
68,500 تومان
اسپری تاخیری ارگاسم ۳ برابر کاپوت 65 میلی اسپری تاخیری ارگاسم ۳ برابر کاپوت 65 میلی
-20 % ناموجود
برند: کاپوت | Kapoot مدل: Kapoot Orgasm X3 Spray
اسپری تاخیری ارگاسم ۳ برابر کاپوت   اسپری تاخیری ارگاسم ۳ برابر کاپوت محصولی مناسب برای به تعویق انداختن زمان انزال است و این امر نقش مهمی در افزایش کیفیت رابطه جنسی دارد. کسانی که زود انزالی دارند می توانند به عنوان راهکاری موقت از این اسپری استفاده نمایند. در اسپری کاپوت از مواد موثره ا..
جلوگیری از زود انزلی در آقایان ، افزایش جریان خون در آلت تناسلی
46,320 تومان 57,900 تومان
نمایش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)
اسپری تاخیری

اسپری تاخیری

رابطه جنسی رابطه‌ای لذت بخش در میان زوجین است. گاهی عوامل متعددی کیفیت این رابطه را به چالش می‌کشند. استرس یکی از بزرگترین مواردی است که سبب بروز مشکلات جنسی مانند زود انزالی در مردان می‌گردد. زود انزالی، در دراز مدت، پارتنر و یا شریک جنسی را دلزده می‌کند و همین امر سبب بروز تنش‌های زیادی در زندگی زناشویی می‌شود. همچنین این بیماری بر اعتماد به نفس مردان اثر می‌گذارد و به شدت آن را کاهش می‌دهد.

در کنار این موارد، بسیاری از مردان تمایل دارند که زمان رابطه جنسی خود را افزایش دهند و دیرتر به انزال برسند تا بتوانند لذت بیشتری را از این رابطه ببرند. استفاده از اسپری تاخیری راهکاری مناسب برای رسیدن به این خواسته و یا رفع مشکل زود انزالی است. البته به این موضوع توجه داشته باشید که استفاده از این اسپری تنها راهکاری موقت برای مشکل زود انزالی است و برای درمان باید به پزشک مراجعه شود.

عملکرد اسپری تاخیری بر بدن

لازم است بدانید محصولی که از آن استفاده می کنید چگونه اثر می کند و چند اسپری لازم است تا اسپری تاخیری روی بدن شما عمل کند تا در قسمت ایمن باشید. اگر برای بچه دار شدن یا بارداری تلاش می کنید از اسپری های تاخیری استفاده نکنید. به یاد داشته باشید که اسپری های تاخیری بی حس کننده موضعی (لیدوکائین و بنزوکائین) هستند و 10-15 دقیقه طول می کشد تا اثر کنند. بنابراین هنگام استفاده از محصول صبور باشید. هر دو اسپری تاخیری لیدوکائین و بنزوکائین موثر هستند اگر بدانید چه مقدار از هر محصول باید استفاده کنید. اسپری های تاخیری مبتنی بر لیدوکائین معمولا موثرتر هستند. با این حال، برخی از آنها به لاتکس خورنده هستند. محصولات مبتنی بر بنزوکائین می توانند در اشکال مختلفی مانند دستمال مرطوب و ژل موجود باشند. ویاگرا و اسپری تاخیری را با هم استفاده نکنید. آنها ممکن است اثر یکدیگر را کاهش دهند. قبل از استفاده از کاندوم اجازه دهید اسپری تاخیری کاملا خشک شود.

مدت زمان تاثیر اسپری تاخیری

به طور خلاصه اسپری های تاخیری صرف نظر از برند و نوع آنها، راه حل های موثری هستند. آنها 65% راندمان را برای انزال زودرس فراهم می کنند. اسپری های تاخیری می توانند سه تا چهار دقیقه عمر طولانی تری داشته باشند. استفاده از آنها بی خطر است و حتی می توانید قبل از داشتن رابطه جنسی دهانی از آنها استفاده کنید. قبل از هر گونه فعالیت جنسی، لازم است بدن خود را پاک کنید. استفاده صحیح از اسپری تاخیری بسیار مهم است. 10 تا 15 دقیقه صبر کنید تا جذب شود و این تجربه هم برای شما و هم برای همسرتان لذت بخش تر خواهد بود.

افزایش مدت زمان رابطه جنسی

به طور متوسط، مردان حدود پنج تا هفت دقیقه در رختخواب دوام می آورند و مردانی که زود انزالی دارند به سختی تا دو دقیقه دوام می آورند. اسپری های تاخیری می توانند به مردان کمک کنند تا 65 درصد بیشتر دوام بیاورند و سه تا چهار دقیقه به تجربه جنسی آنها اضافه کنند. زنان حداقل 18 دقیقه در رختخواب می مانند. بنابراین استفاده از اسپری تاخیری می تواند تجربه خوبی برای خانم ها نیز باشد. همیشه باید از حداقل مقداری که برای شما موثر است استفاده کنید. از اسپری تاخیری روی پوست آسیب دیده یا تحریک شده استفاده نکنید. از استنشاق یا وارد شدن آن به چشم ها و سوراخ های بینی خودداری کنید.

قبل از استفاده بیش از حد از محصول، سعی کنید با 2 یا 3 اسپری شروع کنید تا ببینید آیا روی شما تأثیر می گذارد یا خیر. همچنین توصیه می‌شود قبل از خرید یک برند خاص، یک تحقیق سریع انجام دهید تا مطمئن شوید برندی که می‌خرید برای شما مناسب است. برخی از برندها قبل از انجام هر گونه فعالیت جنسی نیازی به شستشو ندارند. با این حال، به طور کلی بهتر است آن را بشویید تا از انتقال محصول به شریک زندگی خود جلوگیری کنید.

نحوه استفاده از اسپری تاخیری

این مراحل استاندارد برای استفاده حداکثری از اسپری های تاخیری هستند: بطری را خوب تکان دهید. اسپری را نزدیک آلت تناسلی خود نگه دارید. برای تجربه بهتر محصول را در فاصله 30 سانتی متری آلت تناسلی اسپری کنید. اگر اسپری را دورتر یا نزدیک‌تر انجام دهید، ممکن است آنقدر مؤثر نباشد یا در برخی موارد حتی بهداشتی نباشد. محصول را روی آلت تناسلی خود اسپری کنید. بهتر است محصول زیر سر و ساقه آلت را اسپری کنید و به صورت دورانی مالش دهید تا کاملا جذب شود. 15 دقیقه صبر کنید. مانند هر ماده بی حس کننده دیگری، اسپری های تاخیری نیز به مدتی زمان نیاز دارند تا اثر کنند و جادوی خود را انجام دهند. محصول را بشویید.

موارد احتیاطی

لیدوکائین همچنین برای لاتکس خورنده است، بنابراین اگر می خواهید از کاندوم استفاده کنید باید کاملاً شسته شود. شما فقط می توانید تا 110 میلی گرم لیدوکائین (ده اسپری) استفاده کنید، اما محدودیتی برای میزان مصرف بنزوکائین وجود ندارد. هرچه بیشتر از آن استفاده کنید، قوی تر می شود. بنابراین برای اینکه کاملاً منصف باشیم، از آنجایی که می‌توانید به اندازه‌ای که می‌خواهید از بنزوکائین استفاده کنید، می‌توانید آن را به همان اندازه که می‌خواهید مؤثر کنید، و ما نمی‌توانیم تنها بر اساس قدرت نتیجه‌گیری قطعی کنیم. یکی از مواردی که می تواند به شما در تصمیم گیری کمک کند آزمایش محصولات است، زیرا هر کاربر اثرات کمی متفاوتی را تجربه می کند. نحوه استفاده از اسپری تاخیری با تصاویر استفاده از اسپری تاخیری سخت نیست و نیاز به دانش کمی دارد، اما همچنان خوب است راهنمای ارائه شده توسط سازنده را برای درک بهتر بررسی و مطالعه کنید.

کدام اسپری تاخیری موثرتر است؟

پاسخ لیدوکائین است زیرا بی حس کننده قوی تری است. با همین مقدار و غلظت، اسپری های تاخیری لیدوکائین موثرتر از بنزوکائین هستند. با این حال، اسپری مبتنی بر بنزوکائین نیز مزایای خود را دارد. در حالی که لیدوکائین فقط به یک شکل استفاده می شود، بنزوکائین در اشکال دیگر مانند دستمال مرطوب، کاندوم، کرم و ژل موجود است.
در حالی که آنها به دو کلاس مختلف از بی حس کننده های موضعی تعلق دارند، هر دو مکانیسم کاری دقیقی دارند. آنها نسبتاً منطقه را حساسیت زدایی می کنند. اگر به دنبال پاسخی طولانی تر و فنی تر هستید، ابتدا باید در مورد مکانیک برانگیختگی و انزال صحبت کنیم.

وقتی آلت تناسلی با کسی یا چیزی در تماس است، اعصاب به مغز سیگنال می‌دهند که برانگیخته شود. برانگیختگی کافی باعث انزال می شود. لیدوکائین و بنزوکائین از ورود سدیم به انتهای عصب آلت تناسلی جلوگیری می کنند. مسدود کردن سدیم از ارسال سیگنال به مغز جلوگیری می کند. به طور خلاصه، اسپری‌های تاخیری بر پایه لیدوکائین و بنزوکائین با ایجاد یک اثر بی‌حس کننده خفیف عمل می‌کنند، آنها را حدود 10 دقیقه قبل از رابطه جنسی روی آلت تناسلی خود اسپری می‌کنید و در رختخواب ماندگاری بیشتری خواهید داشت.اسپری های بر پایه لیدوکائین حاوی 10-11 میلی گرم لیدوکائین (یک بی حس کننده موضعی) هستند، در حالی که اسپری های برپایه بنزوکائین حاوی 7.5٪ بنزوکائین غلیظ (یک بی حس کننده موضعی دیگر) هستند.

مطالعه ای در مورد اسپری تاخیری

یک مطالعه در سال 2016 در مورد اثربخشی اسپری تاخیری بر روی مردانی که با انزال زودرس دست و پنجه نرم می کنند، نشان داد که استفاده از آنها آسان، موثر است و می تواند منجر به تجربه جنسی بهتری شود. مطالعه دیگری در سال 2020 این یافته ها را تأیید کرد و بیان کرد که استفاده از اسپری های تاخیری به طور قابل توجهی کیفیت رابطه جنسی را در مردان مبتلا به انزال زودرس بهبود می بخشد. مطالعات نشان می‌دهد که اسپری‌های تاخیری به مردان کمک می‌کند تا حدود 65 درصد بیشتر در رختخواب دوام بیاورند و حدود سه تا چهار دقیقه به مدت زمان رابطه جنسی آنها اضافه می‌کنند. با این حال، اثرات اسپری تاخیری برای هر کاربر کمی متفاوت است.

اسپری تاخیری چگونه کار می کند؟

همانطور که در بالا ذکر شد، اسپری های تاخیری به طور کلی با حساسیت زدایی آلت تناسلی کار می کنند و باعث می شوند مردان در رختخواب ماندگاری بیشتری داشته باشند. اما چگونه؟ اسپری های تاخیری دارای دوز کنترل شده و مواد حساسیت زدایی غلیظ هستند که حساسیت آلت تناسلی را به صورت کنترل شده کاهش می دهند و در نتیجه باعث تاخیر در انزال می شوند بدون اینکه بر لذت ارگاسم تاثیر بگذارند. دو نوع اسپری تاخیری مورد تایید FDA وجود دارد: بر پایه لیدوکائین بر پایه بنزوکائین.

بین 30 تا 40 درصد از مردان در مقطعی از زندگی خود از انزال زودرس - که به عنوان PE نیز شناخته می شود- رنج می برند. انزال زودرس می تواند باعث ایجاد مشکلاتی در بین همسران شود و منجر به ناراحتی عاطفی و حتی جسمی شود. بسیاری از مردانی که به دلیل انزال زودرس ایجاد می‌شوند به دنبال راه‌حل‌های عملی هستند و اسپری‌های تاخیری موثر بوده است. اسپری‌های تاخیری محصولاتی مبتنی بر حساسیت زدایی هستند که به مردان مبتلا به انزال زودرس کمک می‌کنند تا در طول رابطه جنسی دوام بیشتری داشته باشند. آنها یک درمان ایمن و آسان برای استفاده هستند که می توانید 10 تا 15 دقیقه قبل از فعالیت جنسی استفاده کنید.

اسپری تاخیری چیست؟

اسپری یکی از محصولات جنسی است که برای رفع مشکل زودانزالی در مردان، افزایش زمان مقاربت و یا رفع خشکی واژن در زنان مورد استفاده قرار می‌گیرد. این اسپری مواد بی‌حس کننده‌ای مانند بنزوکائین و لیدوکائین است. بنزوکائین زمان نعوظ را افزایش می‌دهد و همین امر به افزایش لذت جنسی کمک می‌کند. در برخی از اسپری‌ها از ماده لیدوکائین استفاده می‌شود. این دارو نیز زمان انزال را به تعویق می‌اندازد. استفاده از این اسپری مزایای مهمی دارد که به شرح زیرند:

  • افزایش مدت زمان رابطه جنسی
  • افزایش کیفیت رابطه جنسی
  • افزایش اعتماد به نفس

چگونه از اسپری تاخیری استفاده کنیم؟

برای استفاده از این محصول باید مقداری کمی از اسپری را بر قسمت زیرین و یا همان کلاهک آلت خود اسپری کنید. بهتر است اینکار را 20 دقیقه قبل از برقراری رابطه جنسی انجام دهید. نیازی نیست مقدار زیادی از این اسپری در ناحیه تناسلی زده شود. مراقبت باشید که این اسپری به داخل آلت تناسلی نرود. بعد از پایان رابطه جنسی آلت تناسلی خود را با آب فراوان بشویید.


داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

سوالات متداول

توصیه می شود 10 تا 15 دقیقه قبل از شروع رابطه جنسی از اسپری تاخیری استفاده کنید.

به این موضوع توجه داشته باشید اسپری تاخیری راهکاری موقت برای درمان زود انزالی است.

خیر! مواد به کار رفته در این اسپری به گونه ای هستند که هیچ گونه حساسیتی را به وجود نمی آورند.

این دو محصول مدل های متفاوتی از یک محصول هستند و تفاوتی با یکدیگر ندارند. شما با هریک راحت تر هستید، می توانید آن را سفارش دهید.