منو
سبد خرید شما

الوینا | Elvina

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

معرفی برند الوینا

برند الوینا برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید انواع محصولات بهداشتی در حوزه کودک است. این برند تحت مالکیت شرکت سایا طب مانا قرار دارد که در زمینه تولید، صادرات و واردرات محصولات آرایشی، مکمل های دارویی و مواد اولیه فعال است. این برند توانسته است به جایگاه قابل قبولی در میان خریداران ایرانی دست پیدا کند و کارشناسان بر این عقیده هستند کیفیت بالای محصولات این برند دلیل اصلی موفقیت آن به شمار می رود. تمامی کسانی که از محصولات این برند برای کودکان خود استفاده کرده اند بر این موضوع تاکید می ورزند که این محصولات باعث خشکی و یا کشیدگی پوست حساس کودکان نمی شوند و این موضوع اهمیت بسیار زیادی دارد.

اهداف برند الوینا

وقتی در مورد اهداف یک برند صحبت می شود، بی شک اولین موضوعی که به ذهن خطور می کند ارتقا سلامتی است. اما برند الوینا پای را از این هدف فراتر گذاشته است و فراهم سازی بستری مناسب برای رشد کودک و ایجاد لحظاتی خوش را مد نظر خود قرار داده است. وقتی شما کودک خود را به حمام می برید دوست دارید از شامپویی مناسب استفاده کنید که کودک اذیت نشود. در نتیجه این لحظه خوش برای همیشه در ذهن ثبت می شود و یادآوری آن حس خوبی را در شما به وجود می آورد.

با محصولات الوینا کودکی خندان داشته باشید!

همانطور که می دانید پوست کودکان بسیار حساس است و عوامل مختلفی سبب می شوند پوست آنها خشک شود. همچنین، اگر به موهای کودکان خود رسیدگی نکنید در هم فرو می رود و شانه کردن به تجربه تلخی برای آنها تبدیل می شود. محصولات این برند در تمام مدتی که کودک در مسیر رشد قرار دارد در کنار شما هستند تا تجربه ای خوشایند را برای شما باز آفرینی کنند و با ایجاد تعادل در مسیر رشد لبخند را به لب کودکان بنشانند!