منوی داروخانه
Your Cart

ای اس آی | ESI

کپسول پروست ارب ای اس آی 60 عددی
ناموجود
برند: ای اس آی | ESI مدل: ESI Prosterb 60cap
کپسول پروست ارب ای اس آی کپسول پروست ارب ای اس آی مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت پروستات و بهبود بزرگ شدن غده پروستات است. اگر این غده بزرگ شود می تواند سبب بروز مشکلات زیادی از جمله اختلالات ادراری گردد. به همین دلیل مصرف کپسول پروست ارب اسی به شما کمک می کند تا بتوانید عوارض ناشی از بزرگ ش..
جلوگیری از بزرگ شدن پروستات
80,600 تومان
کپسول رتین اکتیو ای اس آی   20 عدد
ناموجود
برند: ای اس آی | ESI مدل: ESI Retin Active 20cap
کپسول رتین اکتیو ای اس آی کپسول رتین اکتیو ای اس آی مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت بینایی است. این مکمل حاوی مواد گیاهی است و نقش موثری در حفظ سلامت سیستم چشمی دارد. کارشناسان سلامتی بر این امر تاکید می ورزند که استفاده از مکملهای چشمی از بروز بیماریهای چشم مانند آب مروارید و آب سیاه جلوگیری..
کمک به حفظ بینایی طبیعی چشم و حفظ سلامت سیستم چشمی
218,000 تومان
کپسول جینسینگ پلاس ای اس آی 30 عدد کپسول جینسینگ پلاس ای اس آی 30 عدد
ناموجود
برند: ای اس آی | ESI مدل: ESI Ginseng Plus
 کپسول جینسینگ پلاس ای اس آیآمپول خوراکی رد جینسنگ حاوی 200 میلی گرم جینسنگ قرمز کره ای و 200 میلی گرم گاسترودیا الاتا خشک شده می باشد. که برای موارد زیر استفاده می شود. یکی از گیاهان نیروزا و مقوی که شهرت زیادی در جهان دارد "جینسینگ" می باشد که بهتر است آن را "گیاه جوانی" یا "نوش دارو" بنامیم...
حاوی انواع ویتامین و تقویت قوای جنسی آقایان
74,200 تومان
کپسول ایمونیل فلور ای اس آی 30 عدد کپسول ایمونیل فلور ای اس آی 30 عدد
ناموجود
برند: ای اس آی | ESI مدل: ESI Immunilflor
کپسول ایمونیل فلور ای اس آی کپسول ایمونیل فلور ای اس آی مکملی منحصر به فرد برای بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن به شمار می رود و در دسته مکملهای تقویت سیستم ایمنی بدن قرار می گیرد. این مکمل محصول شرکت ESI است. مواد موثری در ترکیب ساخت کپسول ایمونیل فلور ای اس آی به کار رفته اند و هر یک کارکرد خاصی..
تقویت سیستم ایمنی و مقاومت در برابر عفونت
122,000 تومان
کپسول اورتو اکینید ای اس آی  30 عدد کپسول اورتو اکینید ای اس آی  30 عدد
ناموجود
برند: ای اس آی | ESI مدل: ESI Echinaid Urto
کپسول اورتو اکینید اسیاین مکمل تغذیه‌ای محرک سیستم ایمنی بدن است و بدن را در مقابل ابتلا به سرماخوردگی و همچنین بیماری‌های تنفسی باکتریایی و ویروسی مقاوم می‌کند. گیاه اکیناسه از دیرباز بین سرخ‌پوستان امریکایی به‌ عنوان ماده مقوی بدن شناخته شده است. سایر گیاهان به‌کاررفته در این مکمل نیز اثر تقویتی و..
جلوگیری از سرماخوردگی و عفونت های دستگاه تنفسی
54,000 تومان
کپسول امگا اکتیو ای اس آی
ناموجود
برند: ای اس آی | ESI مدل: ESI Omegactive 120Caps
کپسول امگا اکتیو ای اس آیکپسول امگا 3  اکتیو ای اس آی  مکملی گیاهی است که از ترکیب روغن سبوس برنج و روغن بذر کتان تشکیل شده است. این مکمل حاوی اسید های چرب ضروری است و مکملی مناسب برای حفظ سلامت قلب و عروق به شمار می رود. مصرف این کپسول نیز به حفظ سلامت بافت پوست کمک می کند.مزایا و خواص کپ..
حاوی اسیدهای چرب و سلامت پوست و قلب و عروق
178,800 تومان
قرص کالری امرجنسی ای اس آی
ناموجود
برند: ای اس آی | ESI مدل: ESI Kalory Emergency
قرص کالری امرجنسی ای اس آیقرص کالری امرجنسی ای اس آی حاوی ترکیبات و مواد موثره گیاهی است که جذب کربوهیدراتها و چربیها را کاهش می‌دهد و به کاهش تجمع چربی در بدن، کاهش وزن و لاغری کمک می‌کند.این مکمل ساخت کشور ایتالیا است.کاهش جذب کربوهیدرات و چربی ها با مصرف ترکیبات معدنی و مواد موثره گیاهیافزایش وزن..
کاهش جذب کربوهیدرات و چربی ها از غذا و کاهش وزن
52,400 تومان
قرص هپادایت ای اس آی 45 عددی
ناموجود
برند: ای اس آی | ESI مدل: ESI Hepadiet 45tabs
قرص هپادایت ای اس آی 45 عددیقرص هپادایت ای اس آی مکملی منحصر به فرد برای حفظ کارکرد کبد است. این مکمل، یک مکمل گیاهی است که در آن از عصاره آرتیشوک ( کنگر فرنگی) و خارشیر استفاده شده است. این مواد سموم تجمع یافته در کبد را از بین می برند و به ارتقا سلامت کبد کمک می کنند. همچنین، مصرف این قرص نقش موثر..
بهبود عملکرد کبد و صفرا و ارتقا سلامت عمومی
452,200 تومان
قرص نوگلیک ای اس آی  30 عدد قرص نوگلیک ای اس آی  30 عدد
ناموجود
برند: ای اس آی | ESI مدل: ESI Noglic
قرص نوگلیک ای اس آینوگلیک ای اس آی قرص خوراکی است که فاقد گلوتن، الکل، گلایکول، رنگ های افزودنی یا مواد نگهدارنده می باشد و علاوه بر کنترل میزان قند خون در بیماران دیابتی، در تنظیم چربی خون نیز نقش دارد و متابولیسم قند و چربی را متعادل می سازد. این محصول ساخت شرکت ای اس آی در کشور ایتالیاست.دیابت چی..
تنظیم میزان قند خون و مناسب برای گیاهخواران
92,400 تومان
قرص مولتی کمپلکس بانوان ای اس آی 30 عددی قرص مولتی کمپلکس بانوان ای اس آی 30 عددی
ناموجود
برند: ای اس آی | ESI مدل: ESI Multi Complex For Women
قرص مولتی کمپلکی بانوان ای اس آی قرص مولتی کمپلکی بانوان ای اس آی مکملی منحصر به فرد برای بهبود اختلالات تغذیه‌ای، جلوگیری از پوکی استخوان در دوران یائسگی،  تنظیم هورمونهای زنانه و احساس شادابی و رفع کسالت است. این مکمل دارای فرمولاسیون ویژه برای سلامتی و تنظم هورمونهای بانوان است. ترکیبات ای..
ترکیبی از 28 ویتامین و مواد معدنی
70,800 تومان
قرص مولتی کمپلکس آقایان ای اس آی 30 عدد قرص مولتی کمپلکس آقایان ای اس آی 30 عدد
ناموجود
برند: ای اس آی | ESI مدل: ESI Multi Complex For Men
قرص مولتی کمپلکس آقایان ای اس آی قرص مولتی کمپلکس آقایان ای اس آی مکملی منحصر به فرد برای افزایش توان فیزیکی، افزایش انرژی بدن و حفظ سلامت عمومی بدن است. این مکمل حاوی کوآنزیم Q10 و ریشه گیاه جینسینگ است. این گیاه سرشار از ویتامین ب6، عنصر روی و ویتامین آ است. همچنین ترکیبات استروئیدی موجود در عصا..
ترکیبی از 28 ویتامین و مواد معدنی و تقویت سیستم ایمنی بدن
140,000 تومان
قرص مخمر جو لوراکسترا ای اس آی 180 عدد قرص مخمر جو لوراکسترا ای اس آی 180 عدد
ناموجود
برند: ای اس آی | ESI مدل: ESI Levurextra Brewers Yeast
قرص مخمر جو لوراکسترا ای اس آیقرص مخمر جو لوراکسترا ای اس آی  مکملی منحصر به فرد برای درمان التهابات روده بزرگ (کولیت) یبوست و ضعف سیستم ایمنی بدن است.در مخمر آبجو ترکیب ویژه اسید نوکلئیک، 18 نوع آمینواسید، 14 نوع ماده معدنی، پروتئین، فیبر و ویتامین‌های گروه B حضور دارند که فواید بیشماری بر روی..
بهبود عملکرد سیستم گوارشی و بهبود مشکلات پوستی
82,800 تومان
قرص فرولین آیرون ای اس آی 40 عدد
ناموجود
برند: ای اس آی | ESI مدل: ESI Ferrolin Iron
قرص فرولین آیرون ای اس آیقرص فرولین آیرون ای اس آی مکملی منحصر به فرد برای بهبود کمخونی و پیشگیری از فقر آهن است. این مکمل حاوی ویتامین ث، آهن، فولیک اسید و ویتامین ب12 است.نقش آهن بر سلامتیآهن ماده معدنی  حیاتی برای تشکیل پروتئین هموگلوبین خون است و در بسیاری از واکنش‌های بیوشیمیایی بدن شرکت ..
پیشگیری از کم خونی ناشی از فقر آهن و رفع خستگی مفرط و ضعف
70,800 تومان
قرص ریجن دایت ای اس آی 30 عدد قرص ریجن دایت ای اس آی 30 عدد
ناموجود
برند: ای اس آی | ESI مدل: ESI Rigendiet
قرص ریجن دایت ای اس آیقرص ریجن دایت ساخت کشور ایتالیا، مکملی فوق العاده موثر در بهبود پوست، مو  و ناخن شما است. این مکمل حاوی  ویتامین ها و مواد معدنی  است که می تواند در کاهش  ریزش مو و تقویت مو موثر باشد، اما بستگی به علت ریزش موی شما دارد. بسیاری از شرایط پ..
درمان رشد و تغذیه مو، پوست و ناخن ها
682,000 تومان
قرص جویدنی پروپولید ای اس آی
ناموجود
برند: ای اس آی | ESI مدل: ESI Propolaid Propol Baby
قرص جویدنی پروپولید ای اس آی قرص جویدنی پروپولید ای اس آی تهیه شده از عصاره گیاهی پروپولیس و اکیناسه است. این فرآورده به تقویت سیستم ایمنی کودکان کمک می کند و ضد سرماخوردگی است...
تقویت سیستم ایمنی کودکان و ضد سرماخوردگی
114,000 تومان
قرص تیزازیو ای اس آی 120 عدد
ناموجود
برند: ای اس آی | ESI مدل: ESI Tisazio 120 Caps
قرص تیزازیو ای اس آیقرص تیزازیو ای اس آی  محصولی مناسب برای کاهش اشتها و افزایش احساس سیری است. این محصول حاوی فیبرهای طبیعی است و از ایجاد یبوست جلوگیری می کند. یکی از مواردی که سبب شده است استفاده از این قرص مورد توجه قرار گیرد سهولت در دفع اجابت مزاج است. فیبر در معده به صورت ژله در می آید و..
کاهش اشتها و رفع مشکلات گوارشی و سهولت در دفع اجابت مزاج
84,000 تومان
قرص آلوئه ورا سولار هلیودرم ای اس آی 40 عدد قرص آلوئه ورا سولار هلیودرم ای اس آی 40 عدد
ناموجود
برند: ای اس آی | ESI مدل: ESI Aloe Vera Solar Helioderm
قرص آلوئه ورا سولار هلیودرم ای اس آی قرص آلوئه ورا سولار هلیودرم ای اس آی حاوی ترکیبات آنتی اکسیدانی است که از بدن در برابر رادیکال های آزاد و استرس اکسیداتیو سلولی محافظت می کند. مصرف این فرآورده موجب تولید ملانین در بدن می شود و فرآیند برنزه شدن را سرعت می بخشد. این مکمل از پوست در برابر آسیب های..
برنزه کننده، ضد لک و مرطوب کننده پوست
77,000 تومان
قرص آرتی کولیشن ای اس آی  60 عدد
ناموجود
برند: ای اس آی | ESI مدل: ESI Articulation
قرص آرتی کولیشن ای اس آیقرص آرتی کولیشن ای اس آی جهت بهبود التهابات و تورم از قبیل آماس تاندون ها (زردپی)، آسیب دیدگی و خون مردگی، التهاب و درد کمر و مفاصل مورد استفاده قرار می گیرد. این قرص هیچ گونه عارضه جانبی ندارد. بیماری آرتروز یا استئوآرتریت در گروه بیماری‌های التهابی مفاصل قرار می‌گیرد. ..
کاهش درد آرتروز و بهبود و بازسازی مفاصل
453,000 تومان
کپسول نورمولیپ 5 ای اس آی 30 عددی کپسول نورمولیپ 5 ای اس آی 30 عددی
ناموجود
برند: ای اس آی | ESI مدل: ESI Normolip 5
کپسول نورمولیپ 5 ای اس آیکپسول نورمولیپ 5 ای اس آی به دلیل ترکیباتی که داردباعث حفظ سطح طبیعی کلسترول خون می شود. این مکمل می تواند بر سطح کلسترول خون تأثیر مثبت بگذارد و از بیوسنتز آن جلوگیری کندو  تولید کلسترول درون زا را محدود کند.نیاز طبیعی بدن به کلسترولکلسترول یک ماده چربی مانند و مومی اس..
تنظیم میزان کلسترول، تری گلیسیرید و قند خون ، کنترل و کاهش کلسترول خون
126,000 تومان
کپسول نو دپ ای اس آی 30 عددی کپسول نو دپ ای اس آی 30 عددی
ناموجود
برند: ای اس آی | ESI مدل: ESI NoDep
کپسول نو دپ ای اس آیکپسول نو دپ ای اس آی مکملی منحصر به فرد برای کاهش علائم افسردگی است. این مکمل با ایجاد تعادل در هورمون های بدن نوسانات خلقی را از بین می برد و نقش موثری در کاهش اختلالات خوابی دارد.افسردگی، شایع ترین بیماری جهانمطالعات نشان داده اند که بیماری افسردگی شایع ترین بیماری جهان است. گا..
کاهش علائم افسردگی و کمک به رفع اختلالات خواب ، کمک به رفع اختلالات خواب
184,500 تومان
نمایش 1 تا 20 از 20 (1 صفحه)

ESI یک شرکت تخصصی در ایجاد محصولات گیاهی، مکمل های غذایی، مکمل های دارویی و رژیم غذایی است. این شرکت در سال 1975 توسط رئیس شرکت، آنتونیو ماریا Galleano تاسیس شد.
ESI spa در ابتدا یک نام تجاری از فرمول های اختصاصی بود که از سوی سوئیس وارد می شد. طولی نکشید پس از شروع کسب و کار، ESI تصمیم گرفت محصولات خود را تولید کند. آنها فرمول ها و محصولات جدید را با روندهای علمی و نیازهای بازار ایجاد کردند. این شرکت در ابتدا کار از جنوا خارج شد.

با این حال، در سال 1992 آنها به آلبانیسا مارینا در نزدیکی ساوونا به فضای بزرگتر رفتند که می توانست خط تولید محصولات خود را بیشتر کند. کارخانه تولید حدود 19000 متر مربع است که از آن 10 هزار متر مربع به صورت بخشی برای تولید و بقیه برای اهداف اداری و تجاری (که مجموعا 96 کارمند دارد) استفاده می شود.
گیاهان تولیدی این شرکت دارای بالاترین سطح کیفیت در بازار هستند.

مأموریت

ماموریت ESI کمک به رفاه مردم با محصولات با کیفیت بالا است.

 اهداف

هدف ما تبدیل شدن به مرجع کلیدی در زمینه گیاهان دارویی و مکمل های غذایی است و به طور موثر در بازار مراقبت های بهداشتی در کنار شرکت های قابل توجه در بازار جهانی رقابت می کنیم.
از آنجا که تعهد مداوم ما به تحقیقات علمی، توسعه محصولات خوب، نوآوری فرمول های جدید و همچنین انتخاب دقیق و کنترل کیفیت مواد اولیه و تجربه کلی در بیش از 40 سال کسب و کار است، ESI spa یکی از تولید کنندگان برتر در صنعت داروسازی است.
استانداردهای تولید با کیفیت بالا ما نتیجه ای از پیشرفت های تولید و تحقیقاتی در زمینه تولید، و فعالیت های توسعه و نظارت است که در آزمایشگاه های مجهز به آخرین فن آوری انجام می شود. کنترل کیفیت دقیق ESI با مواد خام آغاز می شود: آزمایشگاه کنترل کیفیت مستقیما در آزمایش های ارگانولپتیک، فیزیکی، شیمیایی و میکروبیولوژی مشارکت دارد.

کنترل کیفیت

کیفیت محصولات اولین قاعده کسب و کار است که در:
- انتخاب و استفاده از مواد خام انتخاب شده.
- چک های دقیق کیفیت انجام شده در آزمایشگاه های ویژه مجهز.
- استانداردهای با کیفیت بالا، به لطف کنترل کیفیت و کارخانه های تولیدی مدرن است.