منوی داروخانه
سبد خرید شما

پاور ویت گینر بادی اتک 4750 گرم

افزایش دهنده وزن، حجم عضلات و انرژی بدن ورزشکاران
پاور ویت گینر بادی اتک 4750 گرم
ناموجود

پاور ویت گینر بادی اتک 4750 گرم

پاور ویت گینر بادی اتک مکملی منحصر به فرد برای افزایش وزن و عضلات ورزشکاران است.همچنین این محصول افزایش دهنده انرژی بدن ورزشکاران است و مناسب برای دوران کات می باشد.مکمل پاور ویت گزینه مناسبی  برای افرادی است که کمبود وزن دارند. این گروه از افراد که به سختی افزایش وزن پیدا می‌کنند و نسبت به سایر افراد کالری بیشتری را می‌سوزانند، می‌توانند از طریق رژیم غذایی کم کالری و انجام تمرینات قدرتی  وزن خود را افزایش دهند.


نقش ویتامین‌ها و مواد معدنی در تقویت عضلات

ورزشکاران برای افزایش وزن و حجیم شدن عضلات به مواد غذایی و ریز مغذی‌هایی از جمله پروتئین و کربوهیدرات نیاز دارند. پروتئین ها و کربوهیداتها به خوبی از طریق مواد غذایی جذب نمی‌شوند، به همین دلیل برای افزایش وزن سریعتر و حجیم شدن عضلات باید از مکمل‌های غذایی و ورزشی استفاده شود.

ویتامین ب6 و اسید فولیک در متابولیسم پروتئین‌ها و آمینواسیدها شرکت می‌کنند. ویتامین ب12 به سنتز طبیعی گلبول‌های قرمز خون کمک می‌کند. گلبول‌های قرمز خون در انتقال آهن و اکسیژن نقش مهمی  دارند.کلسیم و منیزیم موجود در این مکمل می‌توانند به عملکرد طبیعی آنزیم‌های هضم کننده غذا کمک کنند تا مواد غذایی با سهولت بیشتری در اختیار بدن قرار گیرند.


داروخانه آنلاین خواندن مقاله زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
395,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 395000
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Body Attack Power Weight Gainer 4750g
  • بارکد محصول: 4250350526675

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید