منو
سبد خرید شما

پژوهشکده گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی | IMP

نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

پژوهشکده گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید مکمل های متفاومت برای سلامتی است. این برند محصولات را بر پایه گیاهان تولید می کند و همین امر سبب شده است کسانی که به دنبال مکمل های گیاهی برای ارتقا سلامتی خود هستند، از این محصولات استفاده کنند. این شرکت در سال 1377 با هدف بومی سازی استفاده از گیاهان دارویی تاسیس گردید و تا به حال توانسته است طیف گسترده ای از مکمل های دارویی را در اختیار مشتریان ایرانی قرار دهد. طب سنتی و گیاهی قرن هاست که مورد توجه قرار دارد. ابوعلی سینا دانشمند بزرگ ایرانی از گیاهان برای درمان بیماریها استفاده می کرد. این پژوهشکده تلاش کرده است تا با اتکا به دانش قدیمی و تلفیق آن با علم روز دنیا بهترین محصولات را تولید کند.

محصولات پژوهشکده گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی

وقتی نام جهاد دانشگاهی را در کنار این محصولات می شنویم، می توانیم اطمینان خاطر داشته باشیم که دانشمندان و متخصصان با نهایت دقت بر تولید این محصولات نظارت داشته اند. همین امر سبب می شود بدون هیچ گونه دغدغه ای اقدام به سفارش محصولات بکنیم. گروه های پژوهشی پژوهشکده گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی به شرح زیر هستند:

گروه پژوهشی کشت و توسعه گیاهان دارویی

گروه پژوهشی فارما کولوژی و طب کاربردی

گروه پژوهشی فارماکوگنوزی و داروسازی

گروه پژوهشی بیوتکنولوژی گیاهان دارویی

ارتقا سلامتی تعهد پژوهشکده گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی به مشتریان

پژوهشکده گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی به مشتریانش متعهد است که محصولاتی با کیفیت بالا را در اختیارشان قرار می دهد و به آنها کمک می کند تا سلامتی را از عمق جان احساس کنند. اکنون این محصولات مورد توجه خریداران ایرانی قرار دارند و امید می رود این برند به زودی به برندی معتبر در سطح بین المللی نیز تبدیل شود. مشتریان بر این عقیده هستند این برند به خوبی توانسته است حس رضایت آنها را جلب کند و این موضوع اهمیت بسیار زیادی دارد.