Menu
Your Cart

کیمیا کالا رازی | Kimia Kala Razi

شامپو شستشوی پلک و مژه آرگوسول | پاک کننده پلک و مژه شامپو شستشوی پلک و مژه آرگوسول | پاک کننده پلک و مژه
-15 %
برند: کیمیا کالا رازی | Kimia Kala Razi مدل: Argusol Eyelids And Eyelashes Cleansing Shampoo
شامپو شستشوی پلک و مژه آرگوسولشامپو شست و شوی پلک و مژه آرگوسول محصولی برای  شست وشوی چشم های افرادی که از لنز های تماسی استفاده می نمایند و یا برای زدودن آلودگی محیطی و گرد و غبار از روی پلک و مژه استفاده می شود. همچنین این شامپو برای پاک کردن آرایش چشم ها نیز کاربرد دارد.با توجه به اهمیت و حس..
37,230 تومان 43,800 تومان
برند: کیمیا کالا رازی | Kimia Kala Razi مدل: Argusol Eyelids And Eyelashes Cleansing Pad 14 pads
پد پاک کننده پلک و مژه آرگوسولپد چشمی آرگوسول محصولی است چندکاره برای  پاک کردن پوست اطراف چشم استفاده می شود. این پد تخصصی توسط شرکت کیمیا کالای رازی در بسته‌های ۱۴ عددی تولید و به بازار عرضه می شود. این پد چشمی علاوه بر اینکه پاک کننده آرایش و آلودگی های چشم است می تواند به عنوان کمپرس آب گرم..
35,800 تومان
برند: کیمیا کالا رازی | Kimia Kala Razi مدل: Asaderm Selenium Sulfid 1 Shampoo
شامپو پلاس آسادرم سلنیوم سولفاید 1 درصد کیمیاشامپو پلاس آسادرم سلنیوم سولفاید 1 درصد کیمیا محصولی مناسب برای از بین بردن شوره است. شوره سر یکی از مشکلات رایج مو است که سبب می شود مو ظاهر زیبای خود را از دست بدهید. این مشکل می تواند در اثر موارد متعددی از جمله عدم شستشو مرتب موی سر، رشد قارچ ها و باک..
29,370 تومان
برند: کیمیا کالا رازی | Kimia Kala Razi مدل: Argusol Calcium plus 20effer
قرص جوشان کلسیم پلاس آرگوسولقرص جوشان کلسیم پلاس آرگوسول محصولی مناسب برای تامین کلسیم مورد نیاز بدن و جلوگیری از بیماریهای استخوانی مانند پوکی استخوان است. این قرص به ارتقا سلامت عمومی بدن کمک می کند و خطر بروز بیماریهای مزمن را کاهش میدهد. علاوه بر این موضوع که این قرص می تواند به تقویت و تحکیم با..
39,000 تومان
برند: کیمیا کالا رازی | Kimia Kala Razi مدل: Kimia Anti Dandruff Climbazole Shampoo
شامپو آسادرم کلیمبازول 2 درصد کیمیا کالای رازیشامپو آسادرم کلیمبازول 2 درصد کیمیا کالای رازی محصولی مناسب برای رفع شوره سر است. این شامپو حاوی کلیمازول 2 درصد است که به عنوان یک ترکیب ضد شوره قوی عمل می کند. شوره سر ظاهر مو را بسیار نازیبا می کند. به همین دلیل رفع آن اهمیت بسیار زیادی دارد. این شامپ..
58,000 تومان
برند: کیمیا کالا رازی | Kimia Kala Razi مدل: Argusol Eyelids And Eyelashes Cleansing Foam
فوم شستشو پلک و مژه آرگوسول فوم شستشو  پلک و مژه آرگوسول  محصولی مناسب برای شستشو پلک ها و مژه است. در این فوم از مواد موثره ای نظیر روغن درخت چای و عصاره بابونه استفاده شده است و همین امر اثربخشی این فوم را افزایش داده است. این فوم آلودگی های محیطی را از روی چشم می شوید و به حفظ سلامت چشم..
42,200 تومان
برند: کیمیا کالا رازی | Kimia Kala Razi مدل: Argusol Kids Multivitamin 20effer
قرص جوشان مولتی ویتامین کودکان آرگوسولقرص جوشان مولتی ویتامین کودکان آرگوسول محصولی مناسب برای تامین ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز بدن کودکان است. همانطور که می دانید دوران کودکی مهمترین دورانی است که بدن انسان شکل می گیرد و اگر ویتامین ها و مواد معدنی به اندازه کافی به بدن کودکان برسند، آنها بزرگس..
50,200 تومان
برند: کیمیا کالا رازی | Kimia Kala Razi مدل: Kimia Sulphuderm Plus2 Face And Body Shampoo
شامپو صورت و بدن آسادرم سولفودرم پلاس 2 کیمیا کالای رازیشامپو صورت و بدن سولفودرم پلاس 2 کیمیا کالای رازی  محصولی مناسب برای از بین بردن برخی از مشکلات پوستی است. این شامپو حاوی مواد موثره ای نظیر گوگرد و عصاره بابونه است و همین امر اثربخشی این شامپو را افزایش داده است. این شامپو برای درمان عفو..
49,000 تومان
برند: کیمیا کالا رازی | Kimia Kala Razi مدل: Kimia Kala Razi Lipiferr Forte 30ml drop
قطره آهن لیپیفر فورت کیمیا کالای رازیقطره آهن لیپیفر فورت کیمیا کالای رازی محصولی است که به تامین آهن مورد نیاز بدن کمک می کند. این قطره حاوی ویتامین ب 12 و فولیک اسید نیز است و همین امر اثربخشی این مکمل را افزایش داده است. در این قطره، آهن به صورت پوششی از فسفو لیپید قرار دارد و به صورت لیپوزومال د..
70,900 تومان
برند: کیمیا کالا رازی | Kimia Kala Razi مدل: Kimia Kala Razi Lipocalcid oral suspension
شربت لیپوکلسید کیمیا کالای رازی شربت لیپوکلسید کیمیا کالای رازی  محصولی مناسب برای تقویت و استحکام استخوان های بدن است. این مکمل حاوی کلسین نانو لیپوزومال، منیزیم، زینک و ویتامین د 3 است و همین امر سبب شده است این مکمل به عنوان محصولی ویژه برای حفظ سلامت استخوان ها مورد توجه قرار گیرد. در این ف..
70,700 تومان
برند: کیمیا کالا رازی | Kimia Kala Razi مدل: Kimia Kala Razi Nylice Head Lice and Nits Elimination Solution
محلول ضد شپش نایلیسمحلول ضد شپش نایلیس محصولی مناسب برای از بین بردن شپش و یا تخم شپش در سر و بدن است. شپش می تواند سبب بروز مشکلات زیادی از جمله زخم بر روی پوست شود و همین امر خطر بروز مشکلاتی نظیر عفونت را افزایش می دهد. اگر شپش درمان نگردد، احتمال ابتلا به بیماریهای خطرناک مانند تیفوس بالا می رود..
79,500 تومان
برند: کیمیا کالا رازی | Kimia Kala Razi مدل: Lipiferr Iron Drop
قطره خوراکی لیپیفر کیمیا کالای رازی قطره خوراکی لیپیفر کیمیا کالای رازی محصولی مناسب برای تامین آهن مورد نیاز بدن است. این قطره حاوی مواد موثره ای نظیر آهن، ویتامین ب 12 و فولیک اسید است و همین امر اثر بخشی این قطره را افزایش داده است. این قطره به ساخت گلبول های قرمز خون کمک می کند و انتقال اکس..
56,700 تومان
شربت لیپیفر کیمیا کالای رازی | 120 میل | درمان کم خونی کودکان شربت لیپیفر کیمیا کالای رازی | 120 میل | درمان کم خونی کودکان
ناموجود
برند: کیمیا کالا رازی | Kimia Kala Razi مدل: Kimia Kala Razi Lipifer 120ml oral suspension
شربت لیپیفر کیمیا کالای رازیشربت لیپیفر کیمیا کالای رازی محصولی مناسب برای جلوگیری از کم خونی ناشی از فقر آهن است. آهن به کار رفته در این مکمل به شکل لیپوزومال است و همین امر سبب می شود عوارض گوارشی آن بسیار محدود باشد و به طور مستقیم وارد مخاط روده شود و جذب بدن گردد. در این مکمل مواد موثره دیگری ن..
76,300 تومان
شامپو پلاس آسادرم پیریتیون زینک 1 درصد کیمیا کالای رازی | توقف رشد باکتری ها و قارچ ها
ناموجود
برند: کیمیا کالا رازی | Kimia Kala Razi مدل: Kimia Pyrithione Zinc Plus Asaderm Shampoo
شامپو پلاس آسادرم پیریتیون زینک 1 درصد کیمیا کالای رازیشامپو پلاس آسادرم پیریتیون زینک 1 درصد کیمیا کالای رازی  محصولی مناسب برای رفع شوره سر است. شوره سر حالتی بسیار نامناسب بر روی مو به وجود می آورد و گاهی سبب می شود مو کثیف به نظر بیاید. عوامل مختلفی سبب بروز شوره سر می شوند که از مهمترین آن..
26,700 تومان
نمایش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)