منوی داروخانه
Your Cart

اکسیر گل سرخ | ktsp

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

شرکت اکسیر گل سرخ یکی از برندهای معتبر ایرانی است که در زمینه تولید مکملهای سلامتی فعالیت دارد. این شرکت فعالیت خود را در سال 1384  آغاز کرد و به زودی به برندی معتبر در میان خریداران ایرانی تبدیل شد. شرکت اکسیر گل سرخ از علم روز دنیا برای تولید محصولات و مکملهای گیاهی استفاده می کند و همین امر اثربخشی این محصولات را افزایش داده است. امروزه، این شرکت بیش از 40 نوع محصول را به بازار دارویی عرضه می کند و امید می رود به زودی به قطب تولید مکملهای دارویی و گیاهی تبدیل شود. همکاری با متخصصان یکی از نقاط قوت محصولاتی است که در این شرکت تولید می وشد.

محصولات شرکت اکسیر گل سرخ

این شرکت محصولات متنوعی را به بازار عرضه می کند و تا به حال توانسته است انواع اسانس ها، کنسانتره ها، عصاره های خوراکی، ورغنی، آرایشی و بهداشتی را با توجه به اصول علمی تولید کند. شاید بتوان گفت یکی از مواردی که سبب شده است محصولات این شرکت از نمونه های مشابه متمایز شود دانش و اصول استانداردی است که در زمان تولید این محصولات به آنها توجه شده است. شرکت اکسیر گل سرخ به کیفیت اهمیت ویژه ای می دهد و همواره در تلاش است با استفاده از مواد اولیه درجه یک محصولاتی متفاوت را به بازار عرضه کند و مشتریانش را با محصولاتی نوآورانه شگفت زده نماید!

داروخانه آنلاین، داروخانه ای در منزل شما!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.


کد تخفیف خوش آمد گویی