کرم پودر جدید و آبرسان فنتی در بازار آرایشی بهداشتی!

کرم پودر جدید و آبرسان فنتی در بازار آرایشی بهداشتی!

محصول و کرم پودر جدید و آبرسان فنتی به زودی وارد بازار می شود!اکنون سوال این است آیا این محصول شایستگی ورود به بازار آرایشی و بهداشتی را دارد؟! بیراه نیست اگر بگوییم دوسال پیش هنگامی که ریحانا برند آریشی خود را با نام فنتی راه اندازی کرد، صنعت زیبایی به لرزه درآمد!

در میان اولین سری این محصول ها، کرم پودر هایی با 40 توناژ مختلف به بازار عرضه شدند.و کرم پودر سافت مات به سرعت در میان دوستداران و نویسندگان مطالب زیبایی محبوب شد.   این کرم پودر برای آن دسته از افرادی که دارای پوستهای چرب و ترکیبی بودند از طرف خدا فرستاده شده بود. از ویژگی های بارز این کرم پودر ایجاد درخششی متوسط بر روی پوست بود.

اکنون این کمپانی کرم پودر آبرسان فنتی را به بازار عرضه کرده است که مناسب انواع پوستهای خشک، نرمال و ترکیبی است.این کرم پودر، با قیمت 35 دلار، دارای 50 توناژ مختلف است. این هفته می خواهیم جزییات جدیدی را در مورد این محصول در اختیار خوانندگان قرار دهیم.

شما می توانید جهت خرید محصولات آرایشی از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

کرم پودر پروفیلتر آبرسان لانگور چیست؟

این کرم پودر کرمی آب رسان است و این قدرت را دارد انواع مختلف پوست را به متوسط تا کامل پوشش دهد. از مواد تشکیل دهنده این کرم پودر هیالورونات سدیم و روغن دانه انگور است. کرم پودر آبرسان فنتی رطوبت پوست را حفظ می کند و ضد تعرق است.

پودر فینیش چیست؟

پودر فینیش فنتی پودر طبیعی است اما مرطوب نیست، ما نیز با این مطلب موافقیم!این کرم پودر نه درخشان است و نه شفاف و به معنای واقعی کلمه زیبایی را به صورت می بخشد.

کمپانی فنتی بر این عقیده است که این پودر قابلیت پوشش متوسط تا کامل پوست را دارد. اگرچه این کرم پودر می تواند به طور کامل پوست را بدون اینکه کیکی کند، پوشش دهد.اما به نظر ما که میزان پوشش این پودر متوسط است.

ماندگاری کرم پودر جدید فنتی

این کرم پودر در تمام روز به خوبی بر روی پوست می ماند و ماندگاری بالای آن ما را تحت تاثیر قرار داده است!ما کرم پودر پرو فیلتر آبرسان لانگور را بر روی انواع پوست امتحان کردیم و نتایج به صورت زیر است:

پوست های خشک و نرمال:

این کرم پودر قدرت آبرسانی بالایی دارد و بر روی پوست ترک نمی خورد. خطوط لب، اطراف بینی و چشم را به خوبی پوشش می دهد.

پوست چرب:

افرادی که پوستهای چرب دارند از طرفداران پروپاقرص کرم پودر پروفیلتر آب رسان لانگور هستند!

پوست معمولی:

ما این کرم پودر را بر روی پوستهای معمولی مورد استفاده قرار دادیم روی آن ضد آفتاب حاوی مواد معدنی مالیدیم.این کرم پودر منافذ باز پوست را پوشش داد و پوست اطراف بینی ترک نخورد.

راهکارهای موثر برای مراقبت از پوست در پاییز!

اما این کرم پودر برند فنتی در اطراف خط لبخند کمی جمع خورده بود. پوست در طول روز کمی چرب شده بود اما چربی آن کمتر از کرم پودرهای دیگر بود!

کرم پودر پروفیلتر سافت مات لانگور و کرم پودر پروفیلتر آبرسان لانگور

ما این دو کرم پودر را با هم مقایسه نکردیم (به طوری که نیمی از صورت را کرم پودر سافت مات و نیمی دیگر را کرم پودر آب رسان بزنیم).

اما کرم پودر مات قطعا حالت ماتی و درخشش بیشتری را در گوشه های صورت حفظ می کند.رنگهای هر دو کرم پودر تمامی توناژها مختلف پوست را پوشش می دهند که در هردو 380 توناژ مختلف است.  میزان پوشش هر دو کرم پودر  برند فنتی یکسان است اما کرم آبرسان خاصیت آبرسانی بیشتری دارد.

کاربرد کرم پودر پروفیلتر آبرسان لانگور

این کرم پودر حالت پس زدگی روی صورت ایجاد نمی کند و به زیبایی با پوست ترکیب می شود.برای اینکار باید با کمی فشار آن را به صورت بمالید. برای انجام اینکار کرم پودر برند فنتی را به صورت نقطه نقطه روی صورت بگذارید و با براش روی آن بکشید.

نکات مهم!

برای اینکه این کرم پودر بالاترین پوشش را در پوست شما ایجاد کند دوبار پمپ بزنید و از یک قلم مو یا قلمی با تراکم بالا استفاده کنید، سپس  یک اسفنج مرطوب روی صورت خود بکشید. اگر هوز مشکلی در صورت شماست از یک کانسیلر استفاده کنید! برای اینکه خطوط صورت به طور طبیعی پوشیده شود یک یا دوبار پمپ بزنید و اسفنج آرایشی را روی صورت خود بمالید.

در پایان اگر پوست چرب دارید، از این پودر استفاده کنید. در پوستهای نرمال و ترکیبی در ناحیه تی صورت از پودر گردی استفاده کنید. اگر پودر خشک و نرمال دارید نیازی به استفاده از پودر نیست.

چیزی که در این محصول دوست داریم: بوی خوش آن است. این بو غیر قابل توصیف است! (شاید کمی اسپایسی باشد). این بو را خیلی دوست داریم اما مشابه آن را پیدا نمی کنیم.

چیزی که در این محصول دوست نداریم: تنها مشکل این محصول پکیج آن است که مانند داروست. البته این پکیج برای مسافرت مناسب است.پودرهای مات دارای بطری های شیشیه ای هستند و ما این پکیج را می پسندیم!

صحبت نهایی

به طور کلی، این محصول برند را به شدت تحت تاثر خود قرار داده است. این کرم پودر به پوست زیبایی می بخشد و برای انواع پوست مناسب است. حتی خاصیت ضد تعرق آن این کرم پودر را خاص تر کرده است.رنگ های متنوع آن تمامی توناژهای پوستی را پوشش می دهد. بنابراین اگر به دنبال یک کرم پودر خوب هستید محصول جدید فنتی یک گزینه بسیار مناسب برای شماست و اصلا مهم نیست چه پوستی دارید!

محصولات آرایشی خود را از کجا بخریم؟

اگر به دنبال محصولات مراقبت از پوست مانند برنزه کننده، تونر، شامپو بدن، شوینده صورت، ضد آفتاب، لوسیون، ماسک صورت، مرطوب کننده، پن، کرم دست، آرایش ناخن و مایع لنز هستید می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.

 

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.