مکمل تقویت قوای جنسی

عطر OUD Extrait de Parfum عطری برای پاییز!

عطر OUD Extrait de Parfum عطری برای پاییز!

عطر یکی از دل انگیزترین محصولات آرایشی بهداشتی است که به هر فرد هویت و شخصیتی جداگانه می بخشد. همانطور که بارها گفته ایم رایحه شما امضای شماست! این رایحه را می توان متناسب به فصلی که در آن هستیم دل انگیزتر کنیم. عطرهایی که متناسب فصل پاییز هستند گرمای خاصی را در دل خود جای داده اند .وقتی رایحه آنها در هوا جاری می شود روح و ذهن هر فردی را تسخیر می کند!

عطر OUD Extrait de Parfum !

فصل پاییز فصلی است که سرما و خیابان های نم زده را به خاطر می آورد. این فصل نیازمند ریحه ای دلنشین و گرم است تا سرما را کنار بزند و گرمی را در دل و جان جاری کند. در این میان رایحه های شرقی یکی از بهترین رایحه ها برای فصل پاییز هستند. رایحه های معطر و تند شرقی سبب افزایش گردش خون در بدن می شوند و گرما را در انسان بیدار می کنند.

این عطر رایحه دل انگیز پاییزی دارد!

 کمپانی میسون فرانسیس کورکدجیان ، عطر  OUD Extrait de Parfum  را مخصوص فصل پاییز تولید کرد. این عطر، عطری غنی از احساسات از کمپانی میسون است که احساس و سحر و جادی مشرق زمین را به رخ می کشند. عطر OUD Extrait de Parfum نمایشی از رویای شرقی است.

این عطر دارای اسانس دست نیافتنی زعفران از فیلیپین، سدر از مراکش  وانیل و پچولی از اندوندزی است. ترکیب رایحه های شرقی در این عطر داستان های هزار و یک شب را در شب های بلند پاییز برای شما یادآوری می کند!نتیجه این ترکیب که در دل این عطر روان است سمفونی از عطرهای معطر و تند را به یاد می آورد.

تندی این عطر سرمای سوزاننده فصل پاییز را پس می زند و گرمایی دلنشین را جایگزین آن می کند. این عطر مناسب فصل پاییز است. شما می توانید این عطر را از وب سایت کمپانی تولید کننده تهیه کنید. 

محصولات آرایشی را از کجا بخریم؟

اگر به دنبال بهترین محصولات مراقبت از پوست، مراقبت از مو و درمان پوست هستید، می توانید سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.

 

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.