Menu
Your Cart

مکمل تقویت قوای جنسی

توضیحات دسته‌بندی

مکمل تقویت قوای جنسی

خرید آنلاین مکمل تقویت قوای جنسی

مکمل تقویت قوای جنسی مکملی است که برای افزایش قوای جنسی در زوجین مورد استفاده قرار می گیرد. رابطه جنسی یک غریزه طبیعی در تمامی موجودات زنده است و سبب بقای نسل می شود. بسیاری از افراد بر این عقیده هستند که این رابطه وسیله ای برای نشان دادن روابط عاطفی میان افراد است. دلایل مختلفی برای برای برقراری رابطه وجود دارد.  برخی از این دلایل بچه دار شدن، تجربه لذت جنسی، نشان دادن عواطف، تمدد اعصاب و تجربه نزدیکی و صمیمیت هستند.

گاهی کیفیت برقراری این رابطه تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار می گیرد و بسیاری از افراد برای حل این مشکلات به دنبال راه حل هستند. ضعف جنسی نوعی بیزاری و عدم تمایل به برقراری رابطه جنسی است و همین امر مشکلات زیادی را برای افراد به وجود می آورد.

ضعف جنسی در بانوان به عنوان تمایل پایین به سکس و در مردان مشکلات نعوظ مطرح می شود. مکمل تقویت قوای جنسی یکی از بهترین راهکارها برای افزایش قوای جنسی و لذت بردن از این رابطه است.

لیست کاملی از انواع مکمل تقویت قوای جنسی

اختلالات مختلف جنسی در میان زنان و مردان وجود دارد که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم. قبل از پرداختن به این اختلالات بهتر است بدانید انواع مکمل تقویت قوای جنسی وجود دارند که بسیاری از افراد برای رفع اختلالات جنسی و افزایش قوای جنسی به استفاده از آنها روی می آورند. لیست کامل مکمل های تقویت قوای جنسی به شرح زیر هستند:

اختلالات جنسی در زنان کدامند؟

 اختلالات جنسی در زنان و مردان به حالتهای مختلف بروز پیدا می کند.  شایع ترین اختلالات جنسی در بانوان به شرح زیرند:

 • اختلال بیزاری یا تنفر جنسی
 • اختلال برانگیختگی
 • واژینیسموس
 • آمیزش دردناک
 • اختلال نرسیدن به ارگاسم

بسیاری از بانوان برای رفع این اختلالات به استفاده از مکمل تقویت قوای جنسی روی می آورند. استفاده از مکمل تقویت قوای جنسی بسیار سودمند است اما بهتر است قبل از مصرف با پزشک متخصص مشورت کنید تا مکملی را که متناسب با شماست استفاده کنید.

اختلال بیزای یا تنفر جنسی چیست؟

انزجار جنسی به معنای امتناع شدید فرد از هرگونه رابطه و فعالیتی است که منجر به برقراری رابطه جنسی می شود. این انزجار می تواند از راههای غیر مستقیم مانند زود خوابیدن، ترک محیط و غرق شدن در کاری و مسائل خانوادگی نشان داده شود. این افراد اغلب تمایلی ندارند در محیط هایی که انتظار می رود رابطه جنسی رخ دهد به ظاهر خود برسند.

برقراری رابطه جنسی در این افراد می تواند باعث بروز مشکلت زیادی مانند حملات پانیک، بالا رفتن استرس، احساس خفگی، بالا رفتن تپش قلب، ضعف، تهوع، سرگیچه و مشکلات تنفسی می شود.

عوامل زیادی هستند که سبب می شوند اختلال انزجار جنسی رخ دهد. مهم ترین این دلایل به شرح زیر هستند:

 • خشم سرکوب شده
 • تجربه زیاد و ناخوشایند از برقراری رابطه جنسی
 • تربیت و آموزش نادرست جنسی

اختلال وحشت زدگی

مشاوران و سکس تراپان بر این باور هستند که رابطه نزدیکی میان اختلال بیزاری و تنفر جنسی و اختلال وحشت زدگی وجود دارد. فردی که از اختلال وحشت زدگی رنج می برد در موقعیت های استرس زا دچار مشکلات زیادی می شود. تهوع و تپش قلب بالا از مواردی هستند که در این موقعیت ها رخ می دهند. به همین دلیل هر چیزی از هر چیزی که آنها را در این شرایط قرار دهد دوری می کنند.

بسیاری از افراد بر این باورند که استفاده از مکمل تقویت قوای جنسی به این افراد کمک می کند تا بر این مشکل فائق آیند. اما بهتر است بدانید برای رفع این اختلال حتما باید از یک مشاور مسائل جنسی یا سکس تراپ کمک بگیرید.

اختلال برانگیختگی در زنان چیست؟

در برقراری رابطه جنسی، تحرک شدن زنان سبب می شود خون در اطراف اندام های جنسی آنها به جریان درآید. همین امر سبب بزرگ شدن کلیتوریس و بافت اطراف آن در زنان می شود. سپس در واژن موادی روان کننده ترشح می شوند و واژن را برای دخول آماده می کنند. زنانی که از اختلال برانگیختگی رنج می برند، علی رغم تمایل به برقراری رابطه جنسی، اندام تناسلی شان آماده نمی شود و رابطه جنسی را در آنها به رابطه ای دردناک تبدیل می کند. انواع مکمل تقویت قوای جنسی برای رفع این مشکل وجود دارد.

عواملی مختلفی سبب بروز اختلال برانگیختگی در زنان می شوند. شایع ترین این دلایل بدین شرحند:

 • عفونت اندام تناسلی
 • خشم
 • اضطراب
 • ترس از بارداری
 • خستگی
 • احساس گناه و شرم از برقراری رابطه جنسی
 • استفاده از داروهای فشار خون بالا

با توجه به اینکه این دلایل هم جسمی و هم روحی هستند بهتر است از یک پزشک متخصص برای درمان کمک گرفته شود. در این میان انواع مکمل تقویت قوای جنسی که جریان خون را در اطراف ناحیه تناسلی افزایش می دهند می توانند به درمان کمک کنند.

اختلال واژینیسموس چیست؟

واژینیسموس انقباض غیرارداری واژن و عضلات اطراف آن است تا مانع از ورود هر جسم خارجی به داخل واژن شود. بانوان مبتلا به این بیماری رابطه جنسی را به حسی مانند پاره شدن پوست می دانند. در بسیاری از بانوان درد بعد از اتمام رابطه جنسی پایان نمی یابد. هنوز دلایل قطعی ابتلا به بیماری واژینیسموس به طور دقیق مشخص نیست اما سکس تراپان بر این باور هستند این اختلال با اضطراب رابطه مستقیمی دارد.

دلایل مختلفی می تواند باعث بروز این اختلال در بانوان شود. ناآگاهی از آناتومی بدن زنان، ناآشنایی با روشهای فعالیت جنسی و سابقه سو استفاده جنسی در کودکی از علایمی هستند که می توانند سبب بروز این اختلال در بانوان شوند.

برای درمان بهتر است به مشاور مسائل جنسی مراجعه کنید. در این میان با پیشنهاد مشاور و یا پزشک می توانید انواع مکمل تقویت قوای جنسی را برای تقویت رابطه جنسی مصرف کنید.

اختلال آمیزش دردناک در زنان چیست؟

اختلال آمیزش دردناک یکی از اختلالات رایج جنسی در میان بانوان است. در این اختلال بانوان در هنگام برقراری رابطه جنسی و دخول درد زیادی را متحمل می شوند. یکی از دلایل این درد خشکی واژن است. به همین دلیل تحریک شدن زنان قبل از برقراری رابطه جنسی از همیت زیادی برخوردار است. عفونت واژن نیز یکی از دلایل دیگری است که این رابطه را به رابطه ای ناخوشایند برای بانوان تبدیل می کند.

به همین دلیل به بانوان توصیه می شود قبل از شروع فعالیت جنسی به پزشک متخصص زنان مراجعه کنند و از سلامت خود اطمینان حاصل کنند. همچنین استفاده از مشاور روابط جنسی نیز افراد را از لحاظ روحی برای برقراری رابطه جنسی آماده می کند و اطلاعات آنها را بالا می برد. در این میان در صورت نیاز می توانید از مکمل تقویت قوای جنسی استفاده کنید. این مکملها سبب آماده سازی هر چه بیشتر بدن برای برقراری این رابطه می شوند.

اختلال نرسیدن به ارگاسم چیست؟

اگر بخواهیم به طور کلی و فنی به ارگاسم بپردازیم ارگاسم به معنای اوج لذت جنسی و آزاد شدن از تمامی تنش های جنسی است. ارگاسم در بانوان به دو دسته تقسیم می شود: ارگاسم کلوتیرال و ارگاسم واژینال. اصطلاح ارگاسم واژینال اولین بار از سوی زیگموند فروید مطرح گردید. او بر این باور بود ارگاسم کلوتیرال در زمان جوانی و بلوغ رخ می دهد و هنگامی که یک زن بالغ میشود این ارگاسم به ارگاسم واژینال تبدیل می شود.

امروزه مسئله ارگاسم به مسئله بسیار مهمی در برقراری روابط جنسی تبدیل شده است. تحقیقات نشان می دهند که بسیاری از زنان در روابط جنسی خود به ارگاسم نمی رسند و ارگاسم نمایشی را از خود نشان می دهند. ارگاسم نمایشی حسی است که بانوان به دروغ به پارتنر جنسی خود می گویند که به ارگاسم رسیده اند. این کار دلایل متفاوتی دارد. یکی از این دلایل این است که آنها نمی خواهند ناتوانی پارتنر خود را نشان دهند و سعی می کنند با ارگاسم نمایشی به او بگویند از رابطه جنسی لذت برده اند.

ارگاسم نمایشی!

برخی دیگر از افراد احساس می کنند که نرسیدن به ارگاسم نشان دهنده ضعف آنها در رابطه جنسی است. به همین دلیل با ارگاسم نمایشی این حس را پنهان می کنند. مشغله زیاد کاری نیز می تواند یکی از دلایل ابراز ارگاسم نمایشی باشد.

بهر حال بهتر است بدانید ارگاسم مسئله بسیار مهمی است که باید توجه ویژه ای بدان داشت. بهتر است در این مسائل با یک سکس درمان گر در ارتباط باشید. استفاده از مکمل تقویت قوای جنسی نیز به زوجین کمک می کند این حس را بیشتر در خود تقویت کنند.

مکمل تقویت قوای جنسی زنان

علاوه بر مردان، بسیاری از زنان به تقویت قوای جنسی خود علاقه دارند. خستگی یکی از مواردی است که بر قوای جنسی زنان تاثیر می گذارد و آن را کاهش می دهد. به همین دلیل بسیاری از بانوان به استفاده از انواع مکمل تقویت قوای جنسی روی می آورند. همچنین بیماری یکی از موارد دیگری است که سبب کاهش این میل در بانوان می شود.

از طرفی دیگر ممکن است برخی از بانوان در برقراری روابط جنسی با مشکلاتی رو به رو باشند که می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. نرسیدن به ارگاسم یکی از مشکلات رایج در میان بسیاری از بانوان است. بهتر است قبل از استفاده از هر مکملی با یک پزشک متخصص در این مورد مشورت کنید.

دو مکمل محبوب برای تقویت قوای جنسی بانوان به شرح زیرند:

اختلالات جنسی در مردان کدامند؟

اختلالات جنسی در مردان نیز همان زنان متفاوت است و به صورت زیر طبقه بندی می شوند:

 • اختلال در رسیدن به نعوظ، ناتوانایی در حفظ نعوظ، توانایی حفظ نعوظ فقط در حالت استمنا نه در حالت دخول
 • زود انزالی
 • کاهش شهوت جنسی

تقویت نعوظ در مردان

اگر هورمونهای جنسی در مردان تحریک شوند سبب می شوند آلت وی حالت سفت به خود بگیرد. به بیان دقیق تر، در هنگام تحریک شدن خون به بافت سیلندری شکل می رود و همین امر به سفت شدن آلت تناسلی کمک می کند و این حالت تا پایان رابطه جنسی ادامه می یابد. به این حالت نعوظ می گویند و همین امر سبب می شود رابطه جنسی کامل شود.

مشکلات نعوظ یکی از مشکلات رایج جنسی در میان مردان است و بسیاری از مردان از اختلال نعوظ رنج می برند. در این اختلال آلت تناسلی به سختی حالت نعوظ می گیرد و یا به سادگی از این حالت خارج می شود. همین امر سبب می شود پارتنر آنها از رابطه جنسی دلزده شود. به همین دلیل آنها برای رفع این مشکل به استفاده از مکمل تقویت قوای جنسی روی می آورند.

مشکلات نعوظ دلایل زیادی می توانند داشته باشد. شایع ترین آنها بدین شرحند:

 • استفاده از الکل
 • افسردگی
 • مصرف برخی داروها مانند داروهای اعصاب
 • خشم
 • استرس و اضطراب

معمولا اختلالات روانی سبب بروز مشکلات نعوظ می شوند. اما عوامل جسمانی نیز بر نعوظ تاثیر می گذارند. ابتلا به بیماری دیابت یکی از مواردی است که سبب بروز این اختلال می شود. بسیاری از افراد به استفاده از مکمل های تقویت قوای جنسی روی می آورند. انواع مکمل تقویت قوای جنسی برای رفع مشکل نعوظ وجود دارند که محبوب ترین آنها بدین شرحند:

مکملهای افزایش نعوظ

بسیاری از افراد تمایل دارند زمان نعوظ آنها افزایش پیدا کند به همین دلیل به استفاده از این مکملها روی می آورند. بهتر است قبل از استفاده از هر نوع مکملی با پزشک و یا فرد متخصص در این زمینه صحبت کنید تا بتوانید از مکمل متناسب با اهداف و بدن خود استفاده کنید.

علاوه بر استفاده از مکمل تقویت قوای جنسی، درمانهای دیگری نیز برای رفع اختلال نعوظ وجود دارد. بسیاری از پزشکان برای درمان این مشکل داروهای زیر استفاده می کنند:

 • سیلدنافیل،
 • واردنافیل
 • و تالافادیل

روش دیگر برای رفع این مشکل تزریق داروهایی به آلت تناسلی مردان است. این دارو سبب می شود جریان خون در آلت تناسلی مرد بیشتر جریان داشته باشد و همین امر سبب می شود نعوظ برای مدت طولانی تری باقی بماند.

با توجه به اینکه یکی از دلایل مشکلات نعوظ، افسردگی، استرس و خشم است فرد می تواند از یک سکس تراپ مشاوره بگیرد و مشکلات روحی خود را برطرف کند.

استفاده از مکمل تقویت قوای جنسی روشی بسیار مناسب برای رفع مشکلات نعوظ است. اما بهتر است قبل از خرید با یک پزشک متخصص و یا داروساز در این زمینه صحبت کنید و از او مشاوره بگیرید.

مکمل تقویت قوای جنسی: بهترین قرص تقویتی برای مردان

رابطه جنسی رابطه ای بسیار مهم در میان انسانهاست. به همین دلیل کیفیت این رابطه بسیار مهم است. عوامل مختلفی بر کیفیت رابطه جنسی در مردان اثر می گذارند و سبب می شوند کیفیت این رابطه پایین بیاید. مشکلات جنسی در مردان به دو دسته تقسیم می شوند:

 • قوای جنسی ( مسائل مربوط به نعوظ و لذت جنسی)
 • باروری

برخی از عواملی که بر قوای جنسی مردان اثر می گذارند و آن را تضعیف می کنند عبارتند از: تشویش ذهنی، استفاده از داروهای مختلف، ابتلا به بیماری های جسمی، عدم هماهنگی با پارتنر جنسی، اتفاقات ناخوشایند و استرس، مصرف بیش از اندازه الکل، اعتیاد به مواد مخدر، سرکوب بیش از اندازه میل جنسی و عدم تعادل در هورمون ها.

به همین دلیل بسیاری از مردان به استفاده از انواع مکمل تقویت قوای جنسی روی می آورند. همانطور که بدان اشاره کردیم بهتر است ابتدا به پزشک مراجعه کنید تا دلیل ناتوانایی جنسی به طور دقیق تشخیص داده شود و این مشکل به صورت ریشه ای حل شود.

مکمل تقویت قوای جنسی مردان

برقراری رابطه جنسی حسی طبیعی و غریزی در تمامی انسانهاست. این رابطه اثرات جسمی و روحی فراوانی بر افراد دارد. به همین دلیل کیفیت برقراری رابطه جنسی از اهمیت زیادی برخوردار است. یکی از مشکلات جنسی در مردان ضعف در قوای جسمانی است که دلایل مختلفی برای بروز این مشکل وجود دارد.

بهتر است بدانید در کنار مصرف مکمل تقویت قوای جنسی، اصلاح رژیم غذایی یکی از راهکارهای مناسب برای افزایش  قوای جسمانی در مردان است. مواد غذایی متفاوتی وجود دارند که به تقویت قوای جنسی کمک می کنند. به طور مثال تحقیقات و مطالعات اخیر نشان داده اند که گنجاندن عسل در رژیم غذایی اثرات مثتبی بر تقویت این قوا در بدن دارد.

برای اصلاح رژیم غذایی بهتر است از یک پزشک کمک بگیرید. انواع مکمل تقویت قوای جنسی برای مردان وجود دارد. اما به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از این مکملها برای همگان مناسب نیستند. برای انتخاب بهترین مکمل به پزشک متخصص مراجعه کنید.

زود انزالی چیست؟

بسیاری از مردان از اختلال انزال زود رس رنج می برند. در این اختلال مردان با کمترین تحریک ارضا می شوند و همین امر سبب می شود نتوانند پارتنر جنسی خود را ارضا کنند. عدم ارضا کردن پارتنر سبب بروز نارضایتی در میان زوجین می شود. دلایل مختلفی وجود دارد که سبب بروز اختلال زود انزالی در مردان می شود. این اختلال می تواند یک بیماری ارثی باشد. اگر فردی در خانواده به این اختلال دچار است ممکن است این بیماری را به فرزند خود نیز انتقال دهد. استرس و اضطراب از دیگر عوامل مهمی هستند که سبب بروز این اختلال در مردان می شوند. همچنین افرادی که از الکل، سیگار و مواد مخدر استفاده می کنند معمولا به این بیماری دچار می شوند.

 برای درمان این بیماری بهتر است  به پزشک مراجعه کنید. زیرا منشا این بیماری می تواند جسمی و یا روانی باشد. اگر منشا بیماری زود انزالی روانی باشد باید از یک سکس تراپ یا سکس درمانگر کمک بگیرید. تکنیک هایی مانند ریلکسیشن و انحراف فکر به فرد مبتلا کمک می کنند این مشکل را تا حد زیادی رفع کنند.

در رابطه با منشا جسمی این بیماری پزشک ابتدا باید ریشه بیماری را تشخیص دهد و  سپس با تجویز داروی مناسب این بیماری را کنترل  کند.

داروی افزایش میل مردان

داروهای زیادی وجود دارند که به افزایش میل جنسی در مردان کمک می کنند. بسیاری از مردان تمایل دارند قوای جنسی خود را با استفاده از انواع مکمل تقویت قوای جنسی افزایش دهند.

برخی از محبوب ترین انواع مکمل تقویت قوای جنسی در مردان به شرح زیرند:

رابطه جنسی رابطه ای بسیار قدرتمند است که اثرات مثبت زیادی بر سلامت روحی و جسمی افراد دارد. به همین دلیل توجه به آن و افزایش کیفیت این رابطه کمک زیادی به ارتقا سلامتی روحی و جسمی افراد می کند. رابطه جنسی اگر به درستی برقرار شود به تعادل هورمونی در بدن کمک می کند. از اثرات دیگر آن می توان به رفع افسردگی، افزایش سلامت عمومی بدن، کاهش استرس، افزایش اعتماد به نفس، تقویت حافظه، کاهش فشار خون و افزایش کیفیت خواب اشاره کرد. استفاده از انواع مکمل تقویت قوای جنسی ( با صلاحدید پزشک متخصص) پیشنهاد خوبی برای تقویت این رابطه است.

مصرف خودسرانه مکمل

اگر در برقرری رابطه جنسی از مشکلاتی رنج می برید بهتر است ابتدا به پزشک مراجعه کنید و این مکملها را با توصیه پزشک مصرف کنید. از مصرف خودسرانه این مکملها به شدت بپرهیزید.

داروخانه آنلاین با ارائه محصولات دارویی در بستری امن و اینترنتی این امکان را برای همه شما خریداران محترم فراهم ساخته است تا به راحتی از هر نقطه ایران مکمل و یا محصولات دارویی مورد نظر خود را سفارش دهید.

کپسول وین ارکت میسون نچرال | 50 عدد | افزایش قطعی میل جنسی در آقایان
-24 %
برند: میسون نچرال | Mason Natural مدل: Mason Natural VeinErect
کپسول وین ارکت میسون نچرالکپسول وین ارکت میسون نچرال حاوی آمینواسید ال- آرژنین تولید اکسید‌نیتریک است. این ماده ترکیبی است که بر جریان خون بدن و اتساع رگ‌های خونی تاثیر می‌گذارد. کمبود نیتریک‌اکساید تاثیر مستقیم بر میل جنسی دارد.ترکیب ال- آرژنین بهمراه ماکا فرمولی قوی است که سبب تولید اکسید‌نیتریک و..
99,000 تومان 130,000 تومان
مدل: Health Aid Xovit Forte 30 Tablets
قرص ایکسوویت فورت هلث ایدقرص ایکسوویت Xovit ، ترکیبی از ویتامین‌ های ضروری، مواد معدنی و آمینو اسیدها همراه با جینسینگ و جینکو بیلوبا است که  به بهبود عملکرد جنسی آقایان و خانم ها کمک شایانی میکند.قرص ایکسوویت فورت هلث اید بسته ۳۰ عددی، با تقویت عملکرد جنسی آقایان، منجر به افزایش لذت یک راب..
81,800 تومان
برند: یورو ویتال | EuRho Vital مدل: EuRho Vital Macavit M
روابط جنسی یکی از مهمترین بخش ها در رابطه زناشویی است که اختلال در آن مشکلاتی را بوجود می آورد و ممکن است باعث  گسستگی روابط خانوادگی شود و در استحکام و گسستگی زندگی بسیارتاثیر گذار است. وقتی صحبت از رابطه جنسی میکنیم یعنی از مهمترین موارد خانواده بحث می کنیم که  یکی از اصلی ترین اهداف تشک..
294,000 تومان
برند: سبز دارو | Sabzdaru مدل: Sabzdaru Lovig
روابط جنسی یکی از مهمترین بخش ها در رابطه زناشویی است که اختلال در آن مشکلاتی را بوجود می آورد و ممکن است باعث  گسستگی روابط خانوادگی شود و در استحکام و گسستگی زندگی بسیارتاثیر گذار است. وقتی صحبت از رابطه جنسی میکنیم یعنی از مهمترین موارد خانواده بحث می کنیم که  یکی از اصلی ترین اهداف تشک..
95,000 تومان