Menu
Your Cart

خرید ماسک

توضیحات دسته‌بندی

انواع ماسک با قیمت مصوب

بیماری های عفونی و ویروسی از جمله بیماری هایی هستند که خطر انتقال آنها از طریق عطسه و یا سرفه وجود دارد. مطالعات اخیر نشان داده اند معمولا افرادی که به این بیماری ها مبتلا میشوند، 48 ساعت قبل از آنکه علایم بیماری در آنها بروز پیدا کند، ناقل بیماری هستند.

به همین دلیل سازمان بهداشت جهانی و سازمانهای دیگر سلامتی همگی بر استفاده از ماسک سه لایه و یا ماسک پرستاری و  شیلد صورت در اماکن عمومی در زمان شیوع بیمارها تاکید می ورزند.

ماسک نوعی ابزار محافظی است که بینی و دهان را پوشش می دهد.  شیلد واژه ای انگلیسی به معنای محافظ است و نام محصولی است که بر روی صورت قرار می گیرد و از پیشانی تا چانه را پوشش می دهد. این محصول مصارف گوناگونی دارد.

ابتدا به توضیح ماسک می پردازیم. انواع متفاوتی ماسک وجود دارند که هریک دارای کارکرد متفاوتی هستند و با توجه به (1) نوع آلودگی و (2) میزان جلوگیری از ورود ذرات معلق به درون ریه دسته بندی می شوند.

ماسک سه لایه پزشکی یا ماسک جراحی

این نوع ماسک مناسب پزشکان و پرستاران است و از ورود ذرات معلق عفونی، ویروسی و باکتریایی به درون ریه جلوگیری به عمل می آورد. همچنین افرادی که به بیماری های عفونی دچار هستند باید برای جلوگیری از انتشار ویروس و یا باکتری از این محصول استفاده کنند.  البته لبه های آزاد این محصول سبب می شود که گاهی ذرات معلق آلوده به درون بدن وارد شوند. بهتر است این ماسک را به خوبی بر روی دهان و بینی خود قرار دهید تا میزان اثر بخشی آن افزایش پیدا کند.

ماسک های فیلتر دار سری FFP

این محصولات بر اساس استاندارد اروپا تولید شده اند و عددی که در جلوی آنها آمده است قابلیت آنها را در جلوگیری از ورود ذرات معلق به درون ریه نشان می دهد:

 • « FFP1» 80 درصد از ورود ذرات بزگتر از 5 میکرون به درون ریه جلوگیری می کند.
 • « FFP 2» 94 درصد از ورود ذرات 2 تا 5 میکرونی به درون ریه جلوگیری می کند.
 • « FFP3» 99 درصد از ورود ذرات کوچکتر از 2 میکرون را به درون ریه جلوگیری می کند.

ماسک های فیلتر دار سری N

این محصول مناسب کسانی است که با خاک و مواد اینچنینی سر و کار دارند و یا در محیط هایی مانند فوریتهای پزشکی کار می کنند. این ماسک راه ورود ذرات معلق به درون ریه را مسدود میکند، اما مانعی در برابر ورود گاز یا بخار های شیمیایی به درون ریه به شمار نمی رود.

اگر این محصول به درستی مورد استفاده قرار گیرد،  بیش از 90 درصد از ورود ذرات معلق آلوده به درون ریه جلوگیری به عمل می آورد. این محصول به دو دسته N95 و N99 طبقه بندی میشود. عددی که در جلوی حرف N  آمده است میزان اثر بخشی این محصول را در جلوگیری از ورود آلودگی به دستگاه تنفسی  نشان می دهد. این محصولات در برابر روغن مقاوم نیستند. بهتر است بدانید استفاده از این ماسک بیش از 4 ساعت سبب بروز مشکلات حاد ریوی می شود. بنابراین استفاده از آن به همگان توصیه نمی شود.

ماسک فیلتر دار سری R

این محصول با مسدودسازی راه ورود ذرات معلق آلوده به درون دستگاه تنفسی، از آن به خوبی محافظت می کند. این محصول به مدت 8 ساعت در برابر روغن مقاوم است و به سه دسته R95 و R99 و R100 طبقه بندی می شود. عددی که در جلوی حرف R آمده است میزان جلوگیری از ورود آلودگی ( ذرات بزگتر از 0.3 میکرون) به درون ریه را نشان می دهد.

ماسک های  فیلتر دار سری P

این محصول برای کسانی مفید است که با رنگهای ساختمانی سر و کار دارند و یا کار چوب انجام می دهند. همچنین افرادی که با سرب و یا مواد شیمیایی کار می کنند، می توانند از این محصول تنفسی استفاده کنند. میزان کارآیی این ماسک بسیار بالاست و از ریه ها به خوبی محافظت می کند. این ماسکها به شدت در برابر روغن مقاوم هستند. عددی که در مقابل حرف P آمده است نشان دهنده میزان اثربخشی این محصول در جلوگیری از ورود آلودگی به دستگاه تنفسی است:

 • P95 حداقل 95 درصد
 • P99 حداقل 99 درصد
 • P100 حداقل 99.97 درصد

دستور العمل هایی که در هنگام استفاده از ماسک 3 لایه و ماسک حراجی باید بدانها توجه داشته باشید!

سازمان بهداشت جهانی به این موضوع اشاره می کند که طریقه استفاده از ماسک سه لایه و ماسک پرستاری  بسیار مهم است. به همین دلیل راهکارهایی را برای استفاده درست از این محصول تنفسی ارایه می دهد:

 • قبل از استفاده از این محصول دستهای خود را به خوبی با آب و صابون بشویید.
 • ماسک سه لایه جراحی  را به درستی بر روی دهان و بینی خود قرار دهید و مطمن شوید که فضای خالی وجود نداشته باشد.
 • در زمانی که این پوشش بر دهان و بینی شما وجود دارد صورت خود را لمس نکنید .
 • بعد از یک بار استفاده از ماسک پرستاری آن را دور بیندازید.
 • وقتی می خواهید ماسک سه لایه را بردارید ابتدا آن دستهای خود را بشویید، این محصول را بردارید و سپس دوباره دست های خود را بشویید.

آیا کودکان باید از ماسک استفاده کنند؟

کارشناسان سلامتی در پاسخ به این سوال می گویند: « بله، کودکان نیز در زمان شیوع بیماری باید از این محصول استفاده کنند». اما خانواده ها در استفاده از این محصول برای کودکان باید مواردی را مد نظر داشته باشند!

این محصول سبب می شود راه تنفسی بسته شود و گاهی این امر کودکان را کم طاقت می کند و سبب می شود آنها دایما صورت خود را لمس کنند. اگر مشاهده کردید که کودک زیاد به صورت خود دست می زند فورا ماسک را از روی صورت او بردارید.

استفاده از این محصول برای کودکان زیر دو سال و کودکانی که از مشکلات تنفسی مانند آسم رنج می برند ممنوع است. بهتر است تلاش کنید با صحبت در مورد فواید ماسک کودک را به استفاده از این محصول ترغیب کنید. هرگز کودک را وادار نکنید که از این محصول استفاده کند.

شیلد صورت چیست؟

شیلد صورت کاربردهای متفاوتی دارد. در بخش پزشکی و درمانی، شیلد صورت محافظی موثر برای جلوگیری از ورود ذرات معلق عفونی، ویروسی و باکتریایی به درون دستگاه تنفسی است. بسیاری از کارشناسان سلامتی بر این عقیده هستند که این محصول بهتر و موثر تر از انواع ماسکها عمل می کند.

شیلد صورت چه مزایایی دارد؟

این محصول با پوشش کامل صورت امکان ورود ذرات معلق به درون ریه را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهند. بسیاری از پزشکان توصیه می کنند که استفاده هم زمان از ماسک و شیلد صورت در زمان شیوع بیماری خطر ابتلا به بیماری را به کمترین میزان می رساند. شیلد صورت را می توان بارها و بارها استفاده کرد و نیازی به تعویض آن نیست.

همچنین با توجه به اینکه این محصول حجم وسیعی از صورت را پوشش می دهد امکان تماس با دهان و یا اعضا دیگر صورت وجود ندارد و همین امر به مزیت استفاده از این محصول می افزاید. این محصول همانند ماسک عمل می کند و از دستگاه تنفسی محافظت می کند.

شیلد صورت از چه قسمتهایی تشکیل شده است؟

شیلد صورت ساده ترین وسیله برای محافظت شخصی است.  این محصول از دو بخش تشکیل شده است:

 • صفحه شیشه ای از جنس پلی کربنات است ( این پلیمر سخت، مقاوم و انعطاف پذیر است)
 • هدگیری که دور سر قرار می گیرد و آن را بر روی سر نگه می دارد ( این محصول را می توان با اندازه سر تنظیم کرد)

ترکیب این محصول بسیار ساده است و تولید آن نیاز به تجهیزات و تکنولوژی خاصی ندارد. با توجه به کارآیی بالایی که این محصول دارد بسیاری از کارشناسان سلامتی استفاده از آن را در مواقع شیوع بیماری به همه توصیه می کنند.

شیلد صورت در چه جاهایی مورد استفاده قرار می گیرد؟

این محصول با توجه به قابلیت پوشش دهی صورت در جاهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. اولین استفاده آن در صنایع است. از این محصول به منظور جلوگیری از ورود مواد شیمیایی به چشم یا صورت استفاده می شود.

کاربرد دیگر آن در نیروهای نظامی است که بر دو نوع است: عادی و ضد گلوله. نوع ضد گلوله آن برای استفاده در حملات و جلوگیری از برخورد گلوله به صورت تولید می شود.

استفاده دیگر آن در مصارف درمانی و پزشکی است. پرستاران و پزشکان برای جلوگیری از ورود ترشحات بدن بیمار از این محصول استفاده می کنند. همچنین در زمان شیوع بیماری از افرادی که زیاد در مراکز عمومی حضور دارند خواسته می شود از این محصول استفاده کنند.

انواع ماسک سه لایه پرستاری و ماسک جراحی و شیلد صورت را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیرید.

مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد محصولات محافظ دستگاه تنفسی و محصولات دیگر  به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

ماسک سه لایه وارداتی U-VINCE | تمام پرسی | 50 عددی ماسک سه لایه وارداتی U-VINCE | تمام پرسی | 50 عددی
جدید -18 %
مدل: U-VINCE Face Mask
ماسک سه لایه 50 عددی وارداتی U-VINCE   ماسک تنفسی سه لایه ای    لایه مرکزی دارای ملت بلون 25 گرمی  50 عددی    دارای مارک تجاری ایالت متحده   آبی رنگ   تمام پرس   داری کیفیت ساخت بسیار بالا    جلوگیری از ..
139,000 تومان 169,000 تومان
مدل: YAHYA Child Face Mask
ماسک 3 لایه کودک با بسته بندی استریل یحییماسک 3 لایه کودک با بسته بندی استریل یحیی از سه لایه تشکیل شده است و از افراد در برابر ویروس ها و آلاینده های محیطی محافظت می نماید، این دسته از ماسک ها حالت یکبار مصرف دارند ( البته می توان از آنها چندین بار نیز استفاده کرد) واز نفوذ ویروس ها که بر اثر سرفه ..
29,000 تومان
مدل: Disposable Face Mask
ماسک سه لایه پزشکی وارداتی :در بسته بندی 50 عددیدارای 3 لایهدارای یک لایه ملت بلون 25 گرمیدرای مجوز از سازمان غذا و داروابعاد استاندارد و پهنآبی رنگداری کیفیت ساخت بسیار بالااستفاده از مرغوب ترین مواد اولیهدارای گیره فلزی بینیتمام پرسمحل قرار گرفتن کش این ماسک پشت گوش می باشد  و از‌ مرقوب ترین ..
119,000 تومان 129,900 تومان
مدل: Medoux N95 Mask Black
ماسک N95 سوپاپ دار مداکس فیلتردار کربن فعال مداکس را میتوان در رده بهترین ماسک های تولید شده در سطح جهان دانست. این ماسک از 6 لایه مختلف تشکیل شده است. این ماسک به سوپاپ هوای یک طرفه مجهز شده است تا کاربران بتوانند به طور طولانی و بدون ایجاد هیچگونه تنگی نفس و تجمع رطوبت از این ماسک استفاده ن..
23,500 تومان
مدل: health-mask
ماسک فیلتر دارمحافظت در برابر گرد و قبار و طیف وسیعی از ویروس ها و باکتری هاقابل شست و شوفیلتر قابل تعویضبه همراه سه فیلترهر فیلتر را میتوان حدود 15 روز در شرایط عادی استفاده کرد برای تهیه فیلتر اضافه اینجا کلیک کنید ...
60,000 تومان
ماسک سه لایه پرستاری راما | تمام پرسی | 20 عددی | دارای سیب سلامت و استاندارد CE | ماسک سه لایه پرستاری راما | تمام پرسی | 20 عددی | دارای سیب سلامت و استاندارد CE |
جدید
مدل: Rama Face Mask
ماسک سه لایه پرستاری راماماسک سه لایه جراحی ، یک وسیله کاربردی یک بار مصرف بوده که امروزه به دلیل گسترش بیماری کرونا نقش بسیار موثری در زندگی ما ایفا می کند. ماسک سه لایه یک فیلتراسیون قوی می باشد که و از ورود هوای نامطبوع به داخل مجاری تنفسی جلوگیری می‌کند. جلوگیری از ورود گرد و غبار، ذرات ویرو..
35,000 تومان
مدل: yahya 4 layer mask
ماسک 3 لایه پرستاری با بسته بندی استریل یحییماسک 3 لایه پرستاری با بسته بندی استریل یحیی از سه لایه تشکیل شده است و از افراد در برابر ویروس ها و آلاینده های محیطی محافظت می نماید، این دسته از ماسک ها حالت یکبار مصرف دارند ( البته می توان از آنها چندین بار نیز استفاده کرد) واز نفوذ ویروس ها که بر اثر..
32,900 تومان
مدل: Medoux N95 Mask White
تنفس آسانساختار چند لایهدارای یک لایه کربن اکتیودارای سوپاپنرم و لطیف برای پوستمحافظت در برابر ویروس و گرد و خاک و دود..
21,500 تومان
ماسک تنفسی نانو پاک | ماسک فیلتر دار شش لایه، پنج لایه + یک لایه نانو الیاف | بسته تک عددی
جدید
مدل: Nano Pak Mask
ماسک تنفسی نانو پاکماسک تنفسی نانو الیاف محصولی جدید و منحصر به فرد است، این ماسک به صورت اختصاصی برای کار با مواد شیمیایی طراحی می‌شود. ماسک تنفسی نانو الیاف حاوی شش لایه، پنج لایه + یک لایه نانو الیاف است. این لایه اضافی می‌تواند، ذرات بسیار ریز مواد شیمیایی را فیلتر کند و از استنشاق سموم ..
14,900 تومان
شیلد محافظ صورت پزشکی | تلقی
ویژه
مدل: Face Shield
ارتفاع این شیلد 20 سانتی متر میباشدمحافظ صورت در برابر پرتاب ویروسداری ابر روی پیشانی و تلق بسیار شفافحفاظت کامل صورت  و گردن در برابر پرتاب ویروس و  ذرات و آلودگی های محیطیضخامت مناسب در نتیجه مقاوم در برابر ضربه و حرارتمناسب برای جلوگیری از پاشیدن ترشحات و بوی بد دهان در هنگام معاینهداری..
12,900 تومان
مدل: Medoux N95 Mask Black
ماسک N95 کودک مداکس ماسک زدن را میتوان یکی از ایمن ترین و به صرفه ترین راه های مقابله با عوامل بیماری زا دانست. آلودگی هوا، بیماری های واگیر و بیماری های ویروسی مانند کرونا از جمله عواملی هستند که برای مصون بودن از آنها باید از ماسک استفاده کرد.از آنجایی که کودکان در برابر این عوامل بیماری زا ..
20,000 تومان
پکیج سلامتی راما
ناموجود
مدل: Rama Health Box
پکیج سلامتی رامااین پکیج حاوی اقلام زیر میباشد :یک بسته 50 عددی ماسک سه لایه پرستاری دارای ملت بلونیک بسته پد الکلی 100 عددییک بسته دستکش 100 عددییک لیتر محلول ضدعفونی کنندهبسته بندی این پکیج کاملاً شرکتی می باشد ...
199,000 تومان
ماسک فیلتردار 5 لایه کربن دار میعاد | ماسک تنفسی ماسک فیلتردار 5 لایه کربن دار میعاد | ماسک تنفسی
ناموجود
مدل: IR8222FFP2 Miad Mask
ماسک فیلتردار 5 لایه به همراه یک فیلتر کربن دار و استاندارد EN149:2001  IR8222FFP2دارای لایه نمدی , پارچه ای و یک لایه کربنیدارای 5 لایهدارای لایه نمدی , پارچه ای و یک لایه کربنیدارای استاندارد EN149    کلاس فیلتر FFP2طوسی رنگمحل قرار گرفتن کش این ماسک پشت سر می باشد و این ماسک د..
15,900 تومان
ماسک سه لایه پزشکی | پارچه SSMMS | بسته 50 عددی ماسک سه لایه پزشکی | پارچه SSMMS | بسته 50 عددی
ناموجود
مدل: 3ply Face Mask 50pcs
ماسک سه لایه پزشکی بسته 50 عددیماسک دوخت می باشدنصب کش در پشت گوشدارای گیره بینیتمام قسمت ها پرس شدهاستفاده آسانعدم وجود الیاف شیشهضد حساسیت و طراحی مناسبدارای تاییدیه سازمان غذا و دارو..
99,000 تومان
ماسک سه لایه پزشکی | هایژنیک | سفید رنگ | بسته 50 عددی ماسک سه لایه پزشکی | هایژنیک | سفید رنگ | بسته 50 عددی
ناموجود
مدل: 3ply Face Mask Hygienic 50pcs
ماسک سه لایه پزشکی بسته 50 عددینصب کش در پشت گوشدارای گیره بینیتمام قسمت ها پرس شدهاستفاده آسانعدم وجود الیاف شیشهضد حساسیت و طراحی مناسبدارای تاییدیه سازمان غذا و دارو..
89,000 تومان
ماسک سه لایه پزشکی | فیس ماسک | سفید رنگ | بسته 50 عددی ماسک سه لایه پزشکی | فیس ماسک | سفید رنگ | بسته 50 عددی
ناموجود
مدل: 3ply Face Mask 50pcs
ماسک سه لایه پزشکی بسته 50 عددی فیس ماسکنصب کش در پشت گوشدارای گیره بینیاستفاده آسانعدم وجود الیاف شیشهضد حساسیت و طراحی مناسبدارای تاییدیه سازمان غذا و دارو..
114,900 تومان
ماسک سه لایه پرستاری | سفید رنگ | تمام پرسی | 50 عددی ماسک سه لایه پرستاری | سفید رنگ | تمام پرسی | 50 عددی
ناموجود
مدل: face mask-3-ply construction
ماسک سه لایه پرستاری (جراحی) تمام پرسی 50 عددیدارای سه لایه پارچه بایکو  دارای گیره بینیدارای کش پشت گوش پنبه ای با بافتی نرمعاری از  الیاف پشم شیشه و حساسیت زاسایز استاندار برای همه ی سنین ..
115,900 تومان
ماسک سه لایه پرستاری | سفید رنگ | بسته 50 عددی | تمام پرس ماسک سه لایه پرستاری | سفید رنگ | بسته 50 عددی | تمام پرس
ناموجود
مدل: 3ply Mask 50pcs
ماسک سه لایه پرستاری بسته 50 عددینصب کش در پشت گوشدارای گیره بینیاستفاده آسانعدم وجود الیاف شیشهضد حساسیت و طراحی مناسبتمام پرسدارای تاییدیه سازمان غذا و دارو..
105,000 تومان
ماسک 3 لایه کربن دار با بسته بندی استریل اتوکلاو یحیی | بسته 10 عددی
ناموجود
مدل: yahya 3 layer carbon mask
ماسک 3 لایه کربن دار با بسته بندی استریل اتوکلاو یحییداری یک لایه کربندر بسته بندی 10 عددیدارای 3 لایهدرای مجوز از سازمان غذا و دارو    ابعاد استاندارد و پهنطوسی رنگبسته بندی شده به صورت اتوکلاو و استریل شدهداری کیفیت ساخت بسیار بالااستفاده از مرغوب ترین مواد اولیه دارای گیره فلزی بین..
50,000 تومان
ماسک K N95 فیلتر دار | 5 لایه ملت بلون به همراه کربن | بسته 10 عددی ماسک K N95 فیلتر دار | 5 لایه ملت بلون به همراه کربن | بسته 10 عددی
ویژه ناموجود
مدل: 6 layer mask
ماسک N95 فیلتردار کربن اکتیو دارای لایه ملت بلون ماسک N95 فیلتردار در گروه ماسک‌های تنفسی قرار دارد و در مقایسه با ماسک جراحی سه لایه قدرت حفاظتی بالاتری دارد. از این ماسک برای پوشاندن بینی و دهان استفاده می‌شود و با 2 یا 4 بند کشی در محل استفاده قرار می‌گیرد. این ماسکها دارای پارچه ملت بلاون..
119,000 تومان
فیلتر اضافه برای ماسک پنج لایه قابل شست و شوی یحیی | هر بسته شامل 4 فیلتر کربنی مخصوص
ناموجود
مدل: helth mask filters
فیلتر اضافه برای ماسک پنج لایه قابل شست و شوی یحییهر بسته شامل 4 فیلتر کربنی مخصوصمحافظت در برابر گرد و قبار و طیف وسیعی از ویروس ها و باکتری هاهر فیلتر را میتوان حدود 15 روز در شرایط عادی استفاده کرد ..
25,000 تومان