Menu
Your Cart

لوسیون بدن کودک

توضیحات دسته‌بندی

لوسیون بدن کودک یکی از محصولاتی است که تمامی کودکان به آن نیاز دارند. این لوسیون حاوی مواد آنتی باکتریال و ضد التهاب است و به محافظت از پوست کودک کمک می کند. این لوسیون رطوبت مورد نیاز پوست را تامین می کند و با تزریق رطوبت به عمق پوست کودک از بروز مشکلات پوستی نظیر اگزما و پسوزیاریس پیشگیری می نماید. با توجه به این موضوع که کودکان باید تا سنین مشخصی از پوشک استفاده کنند، این پوشک سبب می شود ادرار و مدفوع برای مدتی در تماس با پوست کودک باقی بماند. رطوبت ناشی از ادرار و مدفوع می تواند مشکلات زیادی را برای پوست به وجود بیاورد. این لوسیون لایه محافظی را بر روی پوست کودک به وجود می آورد و خطر بروز التهابات پوستی را از بین می برد.

لوسیون بدن بچه چیست؟

این لوسیون ماده ای با بافت نرم و سبک است که ویسکوزیته پایینی دارد و بر روی پوست می لغزد و از پوست محافظت می کند. این کرم می تواند لایه محافظی را بر روی پوست تشکیل دهد و به حفظ سلامت و زیبایی پوست کمک کند. مهمترین ویژگی لوسیون تامین رطوبت مورد نیاز پوست است. همچنین، این لوسیون حس خوشایندی را در کودک به وجود می آورد و به او کمک می کند تا از پوست خود در برابر التهابات پوستی محافظت کند.

آیا از لوسیون بزرگسالان می توان برای کودکان استفاده کرد؟

یکی از سوالات پرتکرار افرادی که می خواهند از لوسیون برای کودک خود استفاده کنند در مورد این است که آیا می توان از لوسیون بزرگسالان برای کودکان نیز استفاده کرد! پاسخ به این سوال قطعا منفی است. لوسیون بدن کودک برای پوست حساس کودکان طراحی شده است و دارای بافت بسیار نرم تر و ملایم تر است. در نتیجه، وقتی لوسیون بر روی پوست کودک می خوابد، به حفظ سلامت پوست کمک می کند و لطافت را برای پوست آنها به ارمغان می آورد. این چیزی است که تمامی کودکان به آن نیاز دارند!

نکات مهم در زمان خرید لوسیون بدن کودک

اگر می خواهید لوسیون کودک را سفارش دهید، باید به نکات مهمی توجه داشته باشید تا بتوانید در پایان محصول مناسبی را برای کودک خود خریداری کنید. این نکات به شرح زیر هستند:

در زمان خرید به ترکیبات لوسیون توجه داشته باشید؛ اگر در ترکیبات از مواد افزودنی استفاده شده بود این لوسیون را خریداری نکنید.

ترکیباتی که در اکثر لوسیون ها به کار می رود شامل مواردی نظیر گلیسیرین، پرویپلن گلیکول، پروتئین و روغن های مناسب هستند.


لوسیون باید بافت نرم و سبکی داشته باشد. اگر لوسیون دارای بافت سنگنینی بود آن را سفارش ندهید.

لوسیون بدن کودک نباید بیش از اندازه معطر باشد. اگر لوسیون معطر باشد می تواند باعث بروز التهابات پوستی گردد و این موضوع خطرات زیادی را برای پوست به همراه دارد.

لوسیون بدن نوزاد چی خوبه

بسیاری از افراد خرید لوسیون مورد نیاز کودکان را بسیار دشوار می دانند. زیرا نمی دانند چگونه بهترین لوسیون را سفارش دهند. به همین دلیل توصیه می شود لوسیون مورد نیاز خود را از برندهای معتبر سفارش دهید. زیرا برندهای معتبر به استانداردهای روز دنیا توجه دارند و این استانداردها را در ساخت محصولات خود به کار می برند. برخی از محصولات پر طرفدار بازار به شرح زیر هستند:

لوسیون بدن بچه موستلا

لوسیون بدن کودک چیکو

لوسیون بدن کودک اوریاژ

چه زمانی از لوسیون استفاده کنیم؟

لوسیون معمولا زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که کودک حمام کرده است. حمام کردن سبب می شود رطوبت مورد نیاز پوست کاهش پیدا کند. به همین دلیل استفاده از لوسیون و استفاده از آن در تمامی قسمت های بدن نقش موثری در حفظ سلامت پوست دارد. توصیه می شود پس از هر بار حمام مقدار مناسبی از لوسیون را به پوست کودک بزنید و ماساژ دهید تا جذب پوست شود.

خرید لوسیون بدن کودک

اگر می خواهید برای کودک خود لوسیون سفارش دهید، می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. تمامی محصولاتی که در داروخانه آنلاین به فروش می رسند دارای مجوزهای بهداشتی هستند و شما می توانید با خیال آسوده این محصولات را سفارش دهید و از ویژگی های خاص آنها بهره مند شوید.