Menu
Your Cart

مرطوب کننده صورت کودک

توضیحات دسته‌بندی

از زمانی که کودک متولد می شود، مراقبت از پوست او باید آغاز گردد. زیرا پوست کودکان بسیار حساس است و به سرعت در برابر آلودگی های بیرونی واکنش نشان می دهد و همین امر التهاب و خارش را بر روی پوست به وجود می آورد. اگر مراقب از پوست کودکان به درستی صورت نگیرد، ممکن است آنها به اگزما و یا پسوریازیس مبتلا شوند و این موضوع می تواند مشکلات زیادی را برای اندام های داخلی آنها به وجود بیاورد. به همین دلیل شما با استفاده از کرم مرطوب کننده صورت کودک می توانید از سلامت وی محافظت نمایید و به کودک خود کمک کنید تا روند رشد را به سلامتی طی کند.

آیا از کرم مرطوب کننده بزرگسالان می توان برای کودکان استفاده کرد؟

یکی از سوالات پرتکراری که در مورد کرم مرطوب کننده صورت کودک پرسیده می شود این است که آیا می توان از کرم بزرگسالان برای کودکان نیز استفاده کرد! پاسخ به این سوال قطعا منفی است! زیرا کرم بزرگسالان دارای فرمولاسیون ویژه ای است و مناسب پوستی است که دوره تکامل اولیه خود را طی کرده است. اما کرم کودکان متناسب با پوست آنها طراحی شده است و از پوست حساس به خوبی مراقبت می کند و رطوبت مورد نیاز آن را تامین می کند. در نتیجه هرگز نباید از کرم مرطوب کننده بزرگسالان برای کودکان استفاده کرد.

آیا روزانه باید از کرم مرطوب کننده کودک استفاده کرد؟

همانطور که می دانید آلودگی های محیطی در هوا وجود دارند و این آلودگی ها می توانند بر روی پوست کودکان بنشینند و به پوست آنها آسیب برسانند. یکی از کارهایی که شما می توانید برای محافظت از پوست کودک انجام دهید استفاده روزانه از کرم مرطوب کننده صورت کودک است. توصیه می شود هر روز صبح زمانی که کودک از خواب بلند می شود و به کارهای او رسیدگی می کنید این کرم را بر روی پوست او بمالید. کرم مرطوب کننده لایه محافظی بر روی پوست به وجود می آورد و رطوبت مورد نیاز پوست را تامین می کند و اجازه نمی دهد آلودگی ها به پوست آسیب برسانند.

آیا می توان از وازلین به عنوان کرم مرطوب کننده برای کودکان استفاده کرد؟

وازلین یکی از مواد مهم آب رسان پوست به شمار می رود و استفاده از آن در تمامی سنین پیشنهاد می شود. اما باید بدانید وقتی می خواهید از وازلین برای پوست کودک خود استفاده کنید، باید محصولی را سفارش دهید که مخصوص کودکان است. به طور مثال کرم وازلین عش یکی از محصولات حاوی وازلین است که برای کودکان طراحی شده است. وازلین بر روی پوست کودکان معجزه می کند و با تامین رطوبت مورد نیاز پوست خطر بروز التهابات پوستی را از بین می برد.

کرم مرطوب کننده خوب برای نوزاد

وقتی می خواهید برای خرید کرم مرطوب کننده صورت کودک اقدام کنید، باید به نکات مهمی توجه کنید. برخی از این نکات به صورت زیر هستند:

این کرم نباید حاوی ترکیبات مضر برای پوست کودک باشد. به طور مثال در این کرم نباید از مواد افزودنی، نگهدارنده و یا معطر استفاده شده باشد. این مواد می توانند خطر بروز التهابات پوستی را افزایش دهند.

این کرم باید از برند معتبری باشد. زیرا برندهای معتبر به استانداردهای روز دنیا در تولید محصولاتشان توجه می کنند و شما می توانید با خیال آسوده از این محصولات استفاده کنید.

این کرم باید آبرسان باشد.

توجه به این نکات سبب می شود که شما محصولی را خریداری کنید که برای پوست کودک شما بی خطر است. برخی از محصولات پرطرفدار بازار برای تهیه کرم مرطوب کننده صورت کودک به شرح زیر هستند:

کرم مرطوب کننده کودک فیروز

کرم مرطوب کننده کودک ایروکس

کرم مرطوب کننده کودک  کیووی

استفاده از کرم مرطوب کننده در کودکی و پوست سالم در بزرگسالی!

شاید برای شما جالب باشد که بدانید نتایج تحقیقاتی که در رابطه با کرم مرطوب کننده صورت کودک انجام شده اند نشان می دهند پوست کودکانی که والدین آنها در کودکی از کرم مرطوب کننده استفاده می کنند، سالم تر از کودکانی است که پوست خشکی دارند و از کرمی برای حفاظت از پوست آنها استفاده نمی شود. این کودکان در بزرگسالی دیرتر به مشکلاتی نظیر پیری پوست و یا افتادگی پوست دچار می شوند و این موضوع اهمیت بسیار زیادی دارد. به همین دلیل اگر می خواهید کودک سالمی داشته باشید، استفاده از این کرم را مد نظر قرار دهید.

آیا از