Menu
Your Cart

دستمال مرطوب کودک

توضیحات دسته‌بندی

دستمال مرطوب کودک یکی از محصولاتی است که در لوازم هر کودکی باید وجود داشته باشد. این دستمال حاوی مواد آنتی باکتریال است که آلودگی ها را به سرعت از روی پوست کودکان پاک می کند و این موضوع نقش بسیار مهمی در حفظ سلامتی آنها دارد. به همین دلیل توصیه می شود تمامی والدین در زمانی که خارج از خانه هستند همراه خود دستمال مرطوب داشته باشند تا وقتی دست یا صورت کودکشان آلوده شد با استفاده از این دستمال دست و صورت کودک را پاک کنند. اما به این نکته توجه داشته باشید که این دستمال هرگز نباید جایگزین آب و شستشوی دست و صورت کودکان با مواد شوینده مناسب شود.

دستمال مرطوب کودک چیست؟

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم از این دستمال می توان برای پاک کردن آلودگی ها از روی پوست و صورت کودک استفاده کرد. اما کاربرد این دستمال تنها به این مورد محدود نمی شود! شما می توانید از دستمال مرطوب  برای پاک کردن سریع ادرار از روی پوست استفاده کنید در نتیجه، دیگر ادرار و مدفوع بر روی پوست کودک باقی نمی ماند و همین امر خطر ادرار سوختگی را کاهش می دهد. همچنین، اگر این دستمال را بر روی پوست کودک بکشید، آلودگی های پوست از بین می رود و همین امر خطر التهابات پوستی را از بین می برد.

آیا می توان دائما از دستمال مرطوب استفاده کرد؟

درست است که دستمال مرطوب کودک ویژگی های بسیار زیادی دارد و به حفظ لطافت پوست کمک می کند، اما استفاده مدام از آن توصیه نمی شود. مطالعات جدید نشان داده اند استفاده مداوم از این دستمال خطر بروز حساسیت های غذایی را در کودکان افزایش می دهد. به همین دلیل شما هرگز نباید این دستمال را جایگزین شستشو کودک با آب قرار دهید.

دستمال مرطوب کودک صورت

یکی از نگرانی های عمده والدین در مورد دستمال مرطوب کودک این است که اگر این دستمال به صورت کودکان بخورد، ممکن است مشکلاتی را برای آنها به وجود بیائرد! باید بدانید موادی که در ساخت این دستمال به کار رفته اند سمی نیستند و اگر به صورت و پوست کودک بخورند هیچ مشکلی را به وجود نمی آورند. در نتیجه شما می توانید بدون هیچ گونه نگرانی از این دستمال برای تمیز کردن صورت کودک خود استفاده کنید.

ویژگی های دستمال مرطوب کودک

اگر می خواهید این دستمال را برای کودک خود سفارش دهید، باید به ویژگی های آن توجه داشته باشید تا بتوانید محصول مناسبی را خریداری کنید. این ویژگی ها به شرح زیر هستند:

این دستمال نباید معطر باشد. دستمال معطر حاوی موادی است که سبب بروز حساسیت های پوستی می شوند.

این دستمال باید حاوی عصاره بابونه و یا آلوئه ورا باشد. این مواد خطر التهابات پوستی را کاهش می دهند و لطافت و زیبایی پوست را افزایش می دهند.

توصیه می شود قبل از خرید هر محصول ویژگی های آن را به دقت بررسی کنید و از فروشنده در مورد آن سوال بپرسید. همچنین، اگر این دستمال را از روی سایت داروخانه آنلاین سفارش دهید می توانید از مشاوره های رایگان این مرکز بهره مند شوید و پس از آن اقدام به خرید کنید.

آیا امکان خشک شدن دستمال مرطوب وجود دارد؟

یکی از نگرانی های عمده کسانی که می خواهند دستمال مرطوب کودک را سفارش دهند این است که آیا ممکن است این دستمال خشک شود! در پاسخ به این سوال باید بگوییم اگر شما به درستی از دستمال مرطوب استفاده کنید خطر خشک شدن آن وجود ندارد. شما باید پس از خروج هر دستمال از جایگاه درب محصول را به خوبی ببندید. اگر درب محصول باز بماند به زودی رطوبت موجود در دستمال ها از بین می رود و آنها خشک می شوند. اما اگر درب محصول به خوبی بسته شود، این دستمال ها هرگز خشک نمی شوند.

دستمال مرطوب کودک چی خوبه

یکی دیگر از سوالاتی که والدین در زمان خرید این محصول می پرسند این است که کدام برندهای این دستمال مناسب هستند! برند دافی یکی از برندهای معتبر برای خرید این محصول است. همچنین، برندهای زیر از محصولات پرطرفدار بازار به شمار می روند:

دستمال کودک مرطوب نینو

دستمال کودک مرطوب بانیو

کارشناسان همواره توصیه می کنند دستمال مرطوب مورد نیاز خود را از برندهای معتبر سفارش دهید. زیرا این برندها در تولید محصولات خود به استانداردهای بین المللی توجه می کنند و همین امر سبب می شود کیفیت محصولات آنها افزایش پیدا کند. در واقع، اگر بخواهیم به زبان ساده بگوییم، باید به این موضوع اشاره کنیم که این برندها از قبل در مورد سلامت کودک شما نگران بوده اند و محصول مناسبی را تولید کرده اند!

خرید دستمال مرطوب کودک

اگر می خواهید برای خرید این دستمال اقدام کنید، می توانید محصولات مورد نیاز خود را از سایت داروخانه آنلاین سفارش دهید. تمامی محصولاتی که در داروخانه آنلاین به فروش می رسند دارای مجوزهای سلامتی هستند و شما می توانید بدون دغدغه این محصولات را سفارش دهید و از آنها برای کودک خود استفاده کنید.
برند: دافی | Dafi مدل: Dafi Vitamilk Baby Wet Wipes
دستمال مرطوب کودک دافی مدل ویتامیلکدستمال مرطوب کودک دافی مدل ویتامیلک یک دستمال مناسب پاک کردن دست و صورت وناحیه پوشک کودکان است. این محصول به دلیل داشتن روغن کالاندولا و ویتامین ای برطرف کننده حساسیت و ادرار سوختگی نتاحیه پوشک است.این دستمال هیچ گونه الکل و پارابن و ترکیبات صابونی ندارد و همین ویژ..
12,600 تومان 18,000 تومان