Menu
Your Cart

مولتی ویتامین کودک

توضیحات دسته‌بندی


تامین ویتامینها و مواد معدنی مورد نیاز بدن کودک نقش بسیار مهمی را در حفظ سلامتی و جلوگیری از ابتلا به بیماری های مختلف بازی می کند. اغلب کودکان مواد مغذی مورد نیاز خود را از رژیم غذایی سالم دریافت می کنند. اما اگر تامین این مواد از طریق رژیم غذایی میسر نباشد استفاده از « مکمل مولتی ویتامین کودک » ضروری است. سن، جنسیت و نوع رشد کودک سه فاکتور مهم در تعیین میزان مصرف مواد مغذی مورد نیاز به شمار می روند. متخصصان تغذیه بر این باور هستند که کودکان 2 تا 8 ساله روزانه به 1000 تا 1400 کالری نیاز دارند.

این مقدار برای کودکان 9 تا 13 ساله به 1400 تا 2600 کالری افزایش پیدا می کند. تامین مواد معدنی نظیر کلسیم، آهن، زینک و ویتامینها از جمله ویتامین آ و بی برای رشد مغزی کودک در مراحل اولیه زندگی بسیار ضروری است. به همین دلیل بسیاری از خانواده ها استفاده از مکمل مولتی ویتامین کودک را از بدو تولد آغاز می کنند.

مولتی ویتامین کودکان

استفاده از مکمل مولتی ویتامین کودک برای کودکانی که منحنی رشد آنها نرمال است، ضروری نیست. مواد طبیعی مانند میوه و سبزیجات منابع خوبی برای تامین نیازهای کودکان هستند. بسیاری از کودکان تمایل زیادی به خوردن غذا دارند و دایما در حال خوردن چیزی هستند. اما این امر همیشه بدین معنا نیست که بدن آنها از کمبود ویتامین و یا مواد معدنی رنج نمی برد. بنابراین چک آپ منظم سلامتی کودک اهمیت زیادی دارد. زیرا پزشک در صورت تشخیص کمبود ویتامین و یا مواد معدنی سریعا استفاده از مکمل مولتی ویتامین کودک را تجویز می کند و همین امر از بروز مشکلات و بیماری های بعدی جلوگیری به عمل می آورد.

قرص مولتی ویتامین برای کودکان

مکمل مولتی ویتامین کودک به شکل قرص ، شربت و یا پاستیل به بازار عرضه می شود. این مکملها عموما برای کودکانی مورد استفاده قرار می گیرند که رشد آنها با تاخیر همراه است. همچنین کودکانی که از بیماری های مزمن رنج می برند و یا آلرژی های شدید غذایی دارند باید با تجویز پزشک استفاده از مولتی ویتامینها را آغاز کنند. اگر کودک از رژیم غذایی خاصی مانند رژیم غذایی گیاهخواری پیروی می کند ممکن است تمامی ویتامینها و مواد معدنی مورد نیاز بدنش تامین نشود. به همین دلیل استفاده از مکمل مولتی ویتامین کودک اهمیت ویژه ای دارد. بهتر است بدانید استفاده از این مکملها بی خطر نیست. اگر کودک بیشتر از دوز تجویز شده مصرف کند، در خطر مسمومیتهای شدید قرار می گیرد. بنابراین در مصرف این مکملها بسیار محتاط باشید.

بهترین مولتی ویتامین برای کودکان

همانطور که می دانید سیزده ویتامین و دست کم 16 ماده معدنی برای حفظ سلامتی و رشد کودک مورد نیاز هستند. بسیاری از این ویتامینها و مواد معدنی به واکنش آنزیم های بدن کمک می کنند و در نتیجه کودک بدنی سالم خواهد داشت. مطالعات نشان می دهند استفاده از مکمل مولتی ویتامین کودک در این دوران ابتلا به سرطان را در بزرگسالی کاهش می دهد. بنابراین تامین نیاز بدن کودک به ویتامینها و مواد معدنی از همیت ویژه ای برخوردار است. از بهترین شربتهای مولتی ویتامین کودک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

شربت مولتی ویتامین ایرانی برای کودکان

بیماری های قلبی یکی از دلایل عمده مرگ و میر در سراسر دنیا به شمار می روند. بسیاری از متخصصان تغذیه بر این باور هستند که استفاده از مکمل مولتی ویتامین کودک در دوران کودکی از ابتلا به بیماری های قلبی در بزرگسالی جلوگیری به عمل می آورد.  با این وجود، برخی از مطالعات این نتیجه را تایید نمی کنند و به تحقیقات بیشتری در این زمینه نیاز است. خرید مکمل باکیفیت موضوع بسیار مهمی در حفظ سلامت کودک به شمار می رود. بهتر است قبل از خرید لیست مواد تشکیل دهنده مکمل را به خوبی بررسی کنید. در این لیست همه چیز باید شفاف توضیح داده شده باشد. از خرید مکمل مولتی ویتامین کودک با برندهای ناشناخته بپرهیزید. «مینرال» برند ایرانی معتبری برای تهیه مکمل مولتی ویتامین کودک است.

شربت مولتی ویتامین خارجی برای کودکان

مصرف مکمل مولتی ویتامین کودک تا به حال از جنبه های مختلفی مورد بررسی قرار گرفته است. تقریبا تمامی مطالعات صورت گرفته در این زمینه به بهبود عملکرد دو ارگان در بدن در اثر استفاده از این مکملها اشاره می کنند. مکمل مولتی ویتامین کودک به بهبود سلامت مغز و سلامت چشم کودک کمک زیادی می کند. به همین دلیل بسیاری از والدین استفاده از این مکملها را بسیار مهم می دانند. از برندهای خارجی معتبر برای تهیه مکمل مولتی ویتامین کودک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مکمل مولتی ویتامین ویوا کیدز

  • مکمل مولتی ویتامین سانستول

  • مکمل مولتی ویتامین جونیو نستله هلث ساینس

  • مکمل مولتی ویتامین لایف استایل

  • مکمل مولتی ویتامین زو فرندز

بهترین مولتی ویتامین برای کودکان زیر دو سال

نوزادن پس از تولد با شیر مادر تغذیه می شوند. شیر مادر معمولا حاوی ویتامینها و مواد معدنی مورد نیاز بدن نوزاد است و نیاز به مصرف مکمل دیگری نیست. اما در برخی موارد که نوزاد از شیر مادر تغذیه نمی کند و یا شیر مادر مواد مورد نیاز بدن نوزاد را تامین نمی کند، پزشک استفاده از مکمل مولتی ویتامین کودک را تجویز می کند. 15 روز پس از تولد نوزاد و با صلاحدید پزشک می توان استفاده از مولتی ویتامین و یا قطره آهن را شروع کرد. هرگز بیش از دوز تجویز شده مکمل را به نوزاد ندهید زیرا خطر آسیب به کلیه و کبد وجود دارد.  

قطره کواترکیدز زینک دارو افشان شایگان | 30 میل | تقویت سیستم ایمنی و افزایش اشتها
-10 %
برند: دارو افشان شایگان | ShayganPharma مدل: Darou Afshan Shaygan Zinc Oral Drops Quatrekids 30ml
قطره کواترکیدز زینک دارو افشان شایگانقطره کواترکیدز زینک دارو افشان شایگان مکملی مناسب برای تامین فولات، زینک و ویتامین ث مورد نیاز بدن است. این قطره به حفظ و تقویت عملکرد سیستم ایمنی بدن کمک می کند و نقش موثری در افزایش رشد جسمی و ذهنی در سنین رشد دارد. این قطره یک آنتی اکسیدان قوی است و خطر ابتلا ..
19,620 تومان 21,800 تومان
برند: میر ویتابیوتکس | Meyer Vitabiotics مدل: Meyer Vitabiotics Asmavit Suspension Syrup
شربت آسماویتتاریخ انقضای این محصول تا تاریخ 2022/09 استشربت آسماویت مکملی مفید برای تقویت سیستم تنفسی بدن و تقویت سیستم ایمنی بدن است. این شربت برای دو گروه سنی کودکان و بزرگسالان مورد استفاده قرار می گیرد. این مکمل ساخت شرکت ویتابیوتیکس انگلستان است.شربت آسماویت مکملی مناسب برای کودکانمطالعات نشان ..
76,300 تومان
قطره خوراکی پدیا آ.د پلاس کا دارو افشان شایگان | 30 میل | تأمین ویتامین آ، د3 و کا2 نوزادان و کودکان قطره خوراکی پدیا آ.د پلاس کا دارو افشان شایگان | 30 میل | تأمین ویتامین آ، د3 و کا2 نوزادان و کودکان
-20 %
برند: دارو افشان شایگان | ShayganPharma مدل: Darou Afshan Shaygan Pedia A.D Plus K
قطره خوراکی پدیا آ.د پلاس کا دارو افشان شایگانتاریخ انقضای این محصول تا تاریخ 2022/12 استقطره خوراکی پدیا آ.د پلاس کا شایگان دارو افشان مکملی منحصر به فرد برای تامین ویتامین آ، ویتامین د3 و ویتامین کا 2 مورد نیاز بدن نوزادان و کودکان است. این قطره به شکل گیری و تقویت استحکام استخوان ها کمک می کند و ..
16,560 تومان 20,700 تومان
قطره کواتر کیدز ب 12 دارو افشان شایگان | 30 میل | افزایش انرژی و رفع کمخونی ناشی از کمبود فولیک اسید در کودکان
-10 %
برند: دارو افشان شایگان | ShayganPharma مدل: Darou Afshan Shaygan B12 Oral Drops Quatrekids 30ml
قطره کواتر کیدز ب 12 دارو افشان شایگانقطره کواتر کیدز ب 12 دارو افشان شایگان محصولی مناسب برای حفظ عملکرد سیستم ایمنی بدن است. در این قطره از مواد موثره ای نظیر  فولات، ویتامین ب 12 و ویتامین ث استفاده شده است و همین امر این قطره را به محصولی اثر بخش تبدیل کرده است. این قطره به افزایش تولید گلب..
19,620 تومان 21,800 تومان
قرص جوشان مولتی ویتامین کودکان آرگوسول | 20 عدد | کمک به رشد و تقویت سیستم ایمنی کودکان
-10 %
برند: کیمیا کالا رازی | Kimia Kala Razi مدل: Argusol Kids Multivitamin 20effer
قرص جوشان مولتی ویتامین کودکان آرگوسولقرص جوشان مولتی ویتامین کودکان آرگوسول محصولی مناسب برای تامین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن کودکان است. همانطور که می دانید دوران کودکی مهمترین دورانی است که بدن انسان شکل می گیرد و اگر ویتامین ها و مواد معدنی به اندازه کافی به بدن کودکان برسند، آنها بز..
45,180 تومان 50,200 تومان
برند: بی اس کی | BSK مدل: BSK Adzofer Drops
قطره خوراکی آدزوفر بی اس کیقطره خوراکی آدزوفر بی اس کی محصولی مناسب برای تامین نیاز روزانه بدن کودکان به ویتامین ها و مواد معدنی است. در این مکمل ویتامین هایی نظیر ویتامین آ، ویتامین د3، زینک و آهن به کار رفته اند و همین امر سبب شده است این مکمل به محصولی پرطرفدار تبدیل شود. جذب این قطره در بدن بسیا..
67,500 تومان
برند: داروسازی دانا | Daana Pharma مدل: Daana Pharma L-Arginine Capsule
کپسول ال آرژنین پلاس داناال-آرژنین پلاس دانا محصول کشور ایران، یک ترکیب شیمیایی است که "اسید آمینه" نامیده می شود.  از رژیم غذایی به دست می آید و برای بدن جهت ساخت پروتئین ضروری است. آرژنین در گوشت قرمز ، مرغ ، ماهی و محصولات لبنی یافت می شود.  همچنین می تواند به عنوان دارو و مکمل استفاده ..
135,450 تومان
قطره کواتر کیدز مولتی ویتامین دارو افشان شایگان | 30 میل | تقویت کننده سیستم ایمنی و سلامت کودکان
-10 %
برند: دارو افشان شایگان | ShayganPharma مدل: Darou Afshan Shaygan QuatreKids Multivitamins 30ml
قطره کواتر کیدز مولتی ویتامین دارو افشان شایگانقطره کواتر کیدز مولتی ویتامین دارو افشان شایگان محصولی مناسب برای تامین ویتامین های ضروری برای نوزادان و کودکان است. این قطره حاوی تمامی مواد مغذی مورد نیاز بدن کودکان است و به عملکرد طبیعی سیستم ایمنی بدن کمک می کند. قطره کواتر با تبدیل غذا به انرژی مت..
17,640 تومان 19,600 تومان
شربت مولتی ویتامین آلفابت البرز دارو | 200 میل | مولتی ویتامین بزرگسالان و کودکان شربت مولتی ویتامین آلفابت البرز دارو | 200 میل | مولتی ویتامین بزرگسالان و کودکان
-20 %
برند: البرز دارو | Alborz Darou مدل: Alborz Darou Alphabet Multivitmain syrup 200 ml
شربت مولتی ویتامین آلفابت البرز داروتاریخ انقضای این محصول تا تاریخ 2022/10  استشربت آلفابت البرز دارو محصولی مناسب برای بهبود رشد و نمو کودکان و نوجوانان در دوران رشد و بلوغ است. در این شربت از مواد موثره ای نظیر ویتامین ث، ویتامین آ، ویتامین های گروه ب و ویتامین د3 استفاده شده است و همین امر ..
39,200 تومان 49,000 تومان
برند: هلث اید | Health Aid مدل: Health Aid Teenvital Tablets
مکمل مولتی ویتامین تین ویتال هلث ایدمکمل مولتی ویتامین تین ویتال هلث اید مکملی  مناسب مصرف برای دوران رشد و بلوغ است. این مکمل از ویتامین های ضروری برای رشد مناسب و بهبود متابولیسم بدن تهیه شده است.اهمیت ویتامینها و مواد معدنی در سلامتیدوران رشد و بلوغ در کودکان و نوجوانان دوره ای حساس از نظر ر..
104,600 تومان
برند: آپوویتال | Apovital مدل: Apovital Multivitamin For Kids Syrup
شربت مولتی ویتامین برای کودکان آپوویتالشربت مولتی ویتامین برای کودکان آپوویتال محصولی مناسب برای تامین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن است. استفاده از این شربت به ارتقا سلامت عمومی بدن کمک می کند و خطر ابتلا به بیماری های مزمن را به میزان چشمگیری کاهش می دهد. همچنین، مصرف شربت مولتی ویتامین آپ..
95,300 تومان
برند: ویتابیوتیکس | Vitabiotics مدل: Vitabiotics Ultra Vitamin D3 Drops
قطره خوراکی ویتامین د 3 ویتابیوتیکسقطره خوراکی ویتامین د 3 ویتابیوتیکس مکملی منحصر به فرد برای جلوگیری از نرمی استخوان در دوران کودکی است. این مکمل به بهبود رشد کودکان و تقویت سیستم ایمنی بدن آنها کمک می‌کند.نقش ویتامین د 3 در حفظ سلامتیویتامین دی3 ویتامینی محلول در چربی است. بدن ما این ویتامین را ا..
22,100 تومان
برند: پدیا بست | Pedia Best مدل: Pedia Best Zinc Plus Multi 150ml
شربت زینک پلاس مولتی پدیابست شربت زینک پلاس مولتی پدیابست  مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت پوست، مو و ناخن است. مصرف این مکمل نقش موثری در پیشگیری از ریزش مو دارد و در صورت ریزش مو این بیماری را بهبود می بخشد. از دیگر ویژگی های این شربت می توان به تقویت سیستم ایمنی بدن اشاره کرد. زینک ما..
64,500 تومان
برند: های هلث | Hi Health مدل: Hi Health Omega3 1000ml
قطره آ.د کامویت های هلثقطره آ.د کامویت های هلث محصولی مناسب برای تامین روزانه کودکان به ویتامین های آ و د است. این قطره به رشد و استحکام استخوان ها و دندان ها کمک می کند و نقش مناسبی در جلوگیری از پوسیدگی دندان ها دارد. مواد مغذی موجود در این قطره متابولیسم کلسیم و فسفر را بهبود می بخشند و برای عملک..
29,430 تومان
برند: ویواتیون | Viva Tune مدل: VivaKids Immunity Liquid 200 ml
شربت ایمیونیتی ویواکیدزشربت ایمیونیتی ویواکیدز محصولی مناسب برای تقویت سیستم ایمنی بدن کودکان است. در این شربت از انواع ویتامین ها و مواد معدنی استفاده شده است و همین امر اثربخشی این شربت را افزایش داده است. شربت ایمیونیتی حاوی عصاره پروپولیس است. مطالعات نشان داده اند که استفاده از این عصاره التهاب..
130,200 تومان
برند: پدیا بست | Pedia Best مدل: Pedia Best Iron 30ml
قطره آهن پدیابست کودکانقطره آهن پدیابست مکملی غذایی برای تامین آهن مورد نیاز بدن کودکان است. این مکمل از بروز کم خونی جلوگیری می کند و نقش موثری در رشد مغز کودکان دارد.عوارض کم خونی در کودکانکمخونی عارضه ای بسیار خطرناک برای کودکان است. این بیماری بر رشد شناختی کودک اثر می گذارد و به سلامت ارگانهای..
66,500 تومان
برند: پدیا بست | Pedia Best مدل: Pedia Best Appetite 150ml
شربت پدیا بست اپتایت کودکانشربت پدیا بست اپتایت کودکان مکملی منحصر به فرد برای تحریک اشتها و افزایش اشتهاست. این مکمل حاوی مواد عصاره های طبیعی است و به افزایش سطوح انرژی در بدن کمک می کند. این مکمل مناسب برای کودکان است.دلایل بی اشتهایی در کودکان بی اشتهایی می تواند به دلایل مختلفی رخ دهد. مشکلات ..
78,500 تومان
برند: الحاوی | Alhavi مدل: Alhavi Vitokid Multi Vitamin Drop
قطره ویتوکید الحاویقطره ویتوکید الحاوی مولتی ویتامین کودکان است که در آن ویتامین هایی نظیر ویتامین د3، ویتامین آ، ویتامین ایی، ویتامین ث و ویتامین های گروه ب به کار رفته اند. این قطره به رشد و شکل گیری بافت استخوانی و دندانی کمک می کند و خطر ابتلا به بیماری های استخوانی را به میزان زیادی کاهش می دهد..
14,200 تومان
برند: آپوویتال | Apovital مدل: Apovital Multivitamin-tropfen fur kids Drops 30ml
قطره مولتی ویتامین فور کیدز آپوویتالقطره مولتی ویتامین فور کیدز آپوویتال مکملی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی بدن، افزایش انرژی کودکان، تقویت استخوانها و تقویت سلامت عمومی کودکان است. این مکمل حاوی ویتامینها و املاح معدنی ضروری برای رشد مطلوب کودکان است.ضرورت مصرف ویتامین‌ها و مواد معدنی در دور..
43,600 تومان
برند: الحاوی | Alhavi مدل: Alhavi Vito Kid Syrup
شربت ویتوکید الحاویشربت ویتوکید الحاوی محصولی مناسب برای تامین ویتامین های مورد نیاز بدن است. این شربت با تامین مواد مورد نیاز اندام های بدن به حفظ سلامت قلب، مفاصل، بهبود عملکرد مغز و افزایش استحکام استخوان ها کمک می کند. شربت ویتوکید می تواند بر فولیکول های مو اثر بگذارد و باعث رشد مو شود. همچنین،..
27,250 تومان
برند: هلثیکا | Healthica مدل: Healthica Vitalyzin 200ml syrup
شربت ویتالایزین هلثیکاشربت ویتالایزین هلثیکا محصولی مناسب برای ارتقا سلامتی است. این شربت حاوی زینک، آهن و ال لایزین است و یک مکمل تغذیه ای قوی برای حفظ سلامتی به شمار می رود. کودکان بالای 1 سال می توانند از این شربت استفاده کنند. موادی که در این شربت به کار رفته اند برای ارتقا سلامتی بسیار مفید هست..
59,500 تومان
برند: پدیا بست | Pedia Best مدل: Pedia Best Multivitamin 30ml
قطره مولتی ویتامین پدیابستقطره مولتی ویتامین پدیابست مکملی غذایی برای تامین نیاز بدن کودکان زیر دو 2 سال به انواع مواد مغذی است. این قطره دارای طعم پرتقال است و همین امر سبب می شود که مصرف آن برای کودکان لذت بخش باشد.چرا کودکان به مولتی ویتامین نیاز دارند؟همانطور که کارشناسان سلامتی همواره به آن تا..
54,500 تومان
برند: هگمتان دارو غرب | Hegmatan Daru Gharb مدل: Hegmatan Daru Gharb Multi Vitamin Oral Drop 30ml
قطره مولتی ویتامین هگمتان داروی غرب قطره مولتی ویتامین هگمتان داروی غرب مکملی مناسب برای کمک به سلامت عمومی بدن نوزادان و کودکان است. در این قطره از مواد موثره ای مانند ویتامین های گروه ب، ویتامین آ، ویتامین ث و ویتامین ایی استفاده شده است و همین امر اثر بخشی این مکمل را افزایش داده است. ا..
16,300 تومان
برند: یورو ویتال | EuRho Vital مدل: EuRho Vital Baby juice Drops 30ml
قطره مولتی ویتامین نوزادان بیبی جویس یورو ویتالقطره مولتی ویتامین نوزادان بیبی جویس یورو ویتال مکملی منحصر به فرد برای تقویت قوای جسمی و ذهنی کودکان، بهبود رشد، افزایش اشتها و تقویت سیستم ایمنی کودکان است.نقش ویتامین‌ها و مواد معدنی در سلامتیمصرف ویتامین‌ها و مواد معدنی از دوران کودکی تا بزرگسالی در..
43,600 تومان
برند: دایونیکس فارما | Dayonix Pharma مدل: Dayonix pharma Kidssi Appetite
شربت کیدزی اپتایت دایونیکس فارماشربت کیدزی اپتایت دایونیکس فارما مکملی منحصر به فرد برای تقویت و افزایش اشتهاست. این مکمل حاوی عصاره های گیاهی، آهن و ویتامین است و با تامین مواد مغذی مورد نیاز بدن اشتها را در کودکان و نوجوانان افزایش می هد. همچنین، کاسنی یکی از موادی است که در ترکیبات این شربت استف..
88,800 تومان
برند: روژین فارمد | Rougine Pharmed مدل: Supplement Takeda Multi Sanostol Zinc
شربت مولتی سانستول پلاس زینکشربت مولتی سانستول پلاس زینک مکملی فوق العاده برای تقویت سیستم ایمنی بدن و حفظ سلامت کودکان و بزرگسالان است.کلسیم موجود در این شربت باعث تقویت استخوان ها ، دندان ها و ماهیچه ها می شود و آهن آن از خستگی و ضعف جلوگیری می کند. وجود ویتامین سی و ای در این محصول، که دو آنتی اک..
87,200 تومان
برند: ویواتیون | Viva Tune مدل: VivaKids ferosis 30 ml
قطره فروسیس ویواکیدزقطره فروسیس ویواکیدز مکملی منحصر به فرد برای تامین آهن، اسید فولیک و ویتامین ب12 در کودکان است. این محصول طعم مطلوب میوه انگور سیاه را دارد. این مکمل حاوی آهن، اسید فولیک و ویتامین ب 12 است.نقش آهن، ویتامین ب12 و اسید فولیک در رشد کودکاندر بدن انسان حدود 4-3 گرم آهن وجود دارد. نی..
97,200 تومان
برند: بی اس کی | BSK مدل: BSK Kelvi kids
قطره خوراکی کلوی کیدز بی اس کیقطره خوراکی کلوی کیدز بی اس کی محصولی مناسب برای تامین ویتامین های ضروری مورد نیاز بدن کودکان 1 تا 3 سال است. مطالعات نشان داده اند کودکان برای اینکه به خوبی رشد کنند به ویتامین های مهمی از جمله ویتامین آ، ویتامین د و ویتامین E نیاز دارند. مصرف این ویتامین ها به تقویت س..
38,100 تومان
برند: امی ویتال | Ami Vital مدل: Ami Vital Ferrous Sulphate Drop
قطره فروس سولفات قطره فروس سولفات محصولی مناسب برای تامین آهن مورد نیاز بدن است. کمبود آهن سبب بروز مشکلات زیادی در بدن می شود که از مهمترین آنها می توان به کاهش انرژی در بدن و خستگی مزمن اشاره کرد. آهن انتقال اکسیژن را در بدن بالا می برد و به حفظ سلامت بافت های بدن کمک می کند. این قطره برای نوزادان..
10,300 تومان
برند: داروسازی دانا | Daana Pharma مدل: Daana Omega 3 Plus 100 Softgels
کپسول ژلاتینی امگا 3 پلاس داناکپسول ژلاتینی امگا 3 پلاس دانا سرشار از  اسیدهای چرب امگا 3 به همراه ویتامین‌های A و D3 و E است و نیاز روزانه بدن کودکان و نوجوان را  تامین می‌کند و موجب حفظ سلامت عمومی، تقویت رشد جسمی و ذهنی، تقویت بینایی و بهبود عملکرد قلب و مغز می‌شود.نقش امگا3 در سلامت ب..
81,750 تومان
نمایش 1 تا 30 از 69 (3 صفحه)