Menu
Your Cart

پوشک


پوشک

وقتی کودک متولد می شود، یکی از وسایلی که برای ادامه حیات به آنها نیاز دارد پوشک است. نوزاد تازه متولد شده کنترلی بر سیستم ادراری ندارد و هر زمان که احساس کند نیاز به تخلیه ادرار یا مدفوع دارد، این کار را انجام می دهد. این محصول اندام تناسلی کودکان را پوشش می دهد و این موضوع نقش مهمی در حفاظت از سلامتی و جلوگیری از بروز عفونت ادراری دارد. امروزه، برندهای معتبری از این محصول در دسترس هستند که از پر طرفدارترین آنها می توان به پوشک مولفیکس و پوشک پریما اشاره کرد. با توجه به این موضوع که این محصول برای محافظت از سیستم ادراری کودک به کار می رود، توجه به ویژگی های این محصول اهمیت بسیار زیادی دارد.

پوشک چگونه ساخته شده است؟

بهتر است بدانید با توجه به این موضوع که این محصول توسط برندهای مختلف تولید می شود، ممکن است نحوه ساخت آنها با یکدیگر تفاوت هایی داشته باشد. با این وجود ساخت این محصول از یک قاعده کلی پیروی می کند. مطابق با این قاعده این محصول از سه لایه ساخته شده است که بدین صورت قرار می گیرند:

لایه اول که بر روی پوست کودک قرار می گیرد

لایه دوم که در زیر لایه اول است و رطوبت را به طور کامل جذب می کند

لایه سوم که رطوبت را در این محصول گیر می اندازد و اجازه نمی دهد به لباس کودک نم پس دهد

ویژگی های بسیار مهم در خرید پوشک

اگر می خواهید این محصول را برای کودک خود خریداری کنید، باید به نکات مهمی توجه داشته باشید. پوست کودک بسیار حساس است و اگر از محصولات نامناسب استفاده نمایید، خطر بروز مشکلات پوستی از جمله اگزما وجود دارد. اگزما نیز می تواند زمینه ساز بروز بیماریهای مختلفی از جمله بیماریهای قلبی، تب یونجه و حتی مشکلات مغزی می شود. مواردی که در خرید این محصول باید مورد توجه قرار گیرند به شرح زیر هستند:

این محصول باید از مواد ضد حساسیت و پنبه ای درست شده باشد. در زمان خرید به مواد تشکیل دهنده دقت داشته باشید تا از موادی نظیر لاتکس و یا مواد پلاستیکی در ساخت آن به کار نرفته باشد.

این محصول باید لطیف باشد که وقتی بر روی پوست قرار می گیرد باعث خشکی یا خراش بر روی پوست نشود.

این محصول باید مطابق با بدن کودکان طراحی شده باشد و به آنها آزادی عمل در حرکت را بدهد. اگر این محصول سفت به پای کودکان بچسبد آنها نمی توانند تحرک لازم را داشته باشند و این موضوع می تواند بر رشد کودکان اثر بگذارد.

بهترین پوشک محصولی است که در آن از شاخص رطوبت استفاده شده باشد. در نتیجه شما می توانید متوجه شوید که چه موقع باید آن را تعویض کنید.

هر چند وقت یکبار پوشک کودک را تعویض کنیم؟

یکی از سوالات پرتکرار مادران، به ویژه مادرانی که به تازگی فرزند اول خود را به دنیا آورده اند، این است که هر چند ساعت یکبار باید این محصول را تعویض کنیم. پاسخ به این سوال به کودک بستگی دارد، اما بهتر است بدانید قوانین کلی می گویند هر 5 یا 6 ساعت یکبار با این محصول تعویض گردد تا به سلامت کودک لطمه ای وارد نشود.

بهتر است بدانید که اگر به این موضوع توجه نداشته باشید و این محصول را دیر به دیر تعویض کنید، خطر ابتلا به عفونت ادرای افزایش پیدا می کند. همچنین، اگر ادارا بیش از حد در تماس با پوست کودک قرار گیرد باعث بروز ادرار سوختگی می شود و این موضوع می تواند سلامتی کودک را به شدت تحت تاثیر قرار دهد. به همین دلیل شما باید از روتین خاصی برای تعویض این محصول پیروی کنید.

چرا باید از برندهای معتبر پوشک خریداری کنیم؟

تمامی کارشناسان در این مورد هشدار می دهند که پوشک مورد نیاز کودک خود را از برندهای معتبر تهیه کنید. دلیل این امر این است که این برند ها به استانداردهای روز دنیا در طراحی محصولاتشان توجه ویژه ای دارند و محصولاتی را با کیفیت بالا به بازار عرضه می کنند. در نتیجه شما می توانید با اطمینان خاطر این محصولات را تهیه کنید و از آنها برای کودک خود بهره مند شوید. هیچ چیز بهتر از این نیست که شما محصولی معتبر را برای کودک دلبندتان به کار ببرید!

پوشک ارزان

بسیاری از افراد در این مورد سوال می پرسند که از کجا پوشک ارزان بخریم! بهتر است بدانید که اگر قیمت این محصول پایین تر از حد معمول باشد می تواند نشان دهنده کیفیت پایین این محصول باشد و این موضوع می تواند سلامتی کودک را به شدت تحت تاثیر قرار دهد. بنابراین، هرگز به محصولاتی که پایین تر از قیمت معمول به فروش می رسند اطمینان نکنید و پوشک های خود را تنها از مراکز معتبر فروش نظیر داروخانه آنلاین دریافت کنید. تمامی محصولاتی که در داروخانه آنلاین به فروش می رسند دارای مجوزهای لازم از سوی سازمان بهداشت هستند و این موضوع می تواند نشان دهنده کیفیت بالای آنها باشد.

برند: پریما | Prima مدل: Prima Baby Diaper Size 6
پوشک بچه پریما سایز 6پوشک بچه پریما سایز 6 محصولی مناسب برای کودکان وزن 13 تا 18 کیلوگرم است. این پوشک مشبک است و امکان عبور و مرور هوا در آن وجود دارد. این ویژگی مزایای زیادی را برای کودک به همراه دارد. اولا، این ویژگی از بروز بوی بدن در کودک جلوگیری می کند و دوما،  عرق سوز شدن پای نوزاد را کا..
287,500 تومان
برند: پریما | Prima مدل: Prima Baby Diaper Size 4
پوشک بچه پریما سایز 4پوشک بچه پریما سایز 4 محصولی مناسب برای کودکان 9 تا 14 کیلوگرم است. در این پوشک از تکنولوژی مایکروپرلز استفاده شده است و این پوشک دارای دانه های کریستالی است که قدرت جذب رطوبت را بالا برده است و از نشت ادرار به خارج از پوشک جلوگیری می کند. همچنین، این پوشک از الیاف ضد حساسیت درس..
287,500 تومان
برند: پریما | Prima مدل: Prima Baby Diaper Size 3
پوشک بچه پریما سایز 3پوشک بچه پریما سایز 3 محصولی مناسب برای کودکان 5 تا 9 کیلوگرم است. این پوشک بر اساس استانداردهای روز دنیا طراحی شده است و همین امر سبب شده است استفاده از آن هیچ گونه ضرری را برای سلامتی کودکان به همراه نداشته باشد. این پوشک می تواند ادرار را به خوبی جذب کند و اجازه نمی دهد ادرار..
287,500 تومان
برند: پریما | Prima مدل: Prima Baby Diaper Size 7
پوشک بچه پریما سایز 7پوشک بچه پریما سایز 7 محصولی مناسب برای کودکان 15 کیلوگرم به بالاست. این پوشک تجربه خوشایندی را برای کودک شما به ارمغان می آورد. این پوشک ظاهر بسیار زیبا و چشم نوازی دارد و کودک از دیدن آن خوشحال می شود. در این پوشک الیاف نرم و لطیفی به کار رفته اند که آنتی باکتریال هستند. همچنی..
287,500 تومان
برند: پریما | Prima مدل: Prima Baby Diaper Size 5
پوشک بچه پریما سایز 5پوشک بچه پریما سایز 5 محصولی مناسب برای کودکان وزن 11 تا 16 کیلوگرم است. این پوشک دارای ویژگی های متعددی است که توانسته است رضایت خاطر مشتریان را جلب کند. این پوشک با عبور هوا اجازه نمی دهد که بر روی پوست کودک مشکلاتی نظیر عرق سوختگی و یا ادرار سوختگی به وجود بیاید. همچنین، این ..
287,500 تومان
برند: مای بیبی | My Baby مدل: My Baby Chamomile Size 2 Diaper Pack of 44
پوشک بچه مای بی بی سایز 2پوشک بچه مای بی بی سایز 2 محصولی مناسب برای کودکان 3 تا 6 کیلوگرم است. در این پوشک از عصاره بابونه استفاده شده است و جنس این پوشک از پنبه و کتان است. در نتیجه، این پوشک هیچ گونه حساسیتی را بر روی پوست کودکان به وجود نمی آورد و عصاره بابونه موجود در آن التهابات پوستی ناشی از ..
119,500 تومان
برند: مولفیکس | Molfix مدل: Molfix Baby Diaper 2
پوشک بچه سایز 2 مولفیکسپوشک بچه سایز 2 مولفیکس محصولی مناسب برای نوزدان 3 تا 6 کیلوگرم است. این پوشک از الیاف نرم و پنبه ای درست شده است و در ساختار آن از لاتکس و یا مواد حساسیت زا استفاده نشده است. این پوشک دارای لایه عبور هواست و از بروز بوی بد جلوگیری می کند. همچنین، این پوشک از نشت مایعات پیشگیر..
108,500 تومان
برند: فیروز | Firooz مدل: Firooz Nappy Liners
محافظ کهنه بچه فیروزمحافظ کهنه بچه فیروز محصولی است که برای تسهیل تعویض کهنه کودک تهیه شده است. استفاده از محافظ کهنه بچه فیروز مناسب برای کسانی است که همچنان از کهنه برای کودک خود استفاده می کنند. این محصول منسوجی فوق العاده نرم است و بر روی کهنه قرار می گیرد. شما می توانید آن را روی کهنه قرار دهید..
12,200 تومان
برند: پریما | Prima مدل: Prima Baby Diaper Size 2
پوشک بچه پریما سایز 2پوشک بچه پریما سایز 2 محصولی مناسب برای کودکان 3 تا 8 کیلوگرم است. این پوشک مطابق با بدن کودکانی طراحی شده است که به تازگی به دنیا آمده اند و بدن بسیار حساسی دارند. سیستم ایمنی بدن کودکان تازه متولد شده بسیار ضعیف است و کوچکترین آلودگی می تواند زمینه ساز بروز بیماریهای مزمن شود...
287,500 تومان
برند: مای بیبی | My Baby مدل: My Baby Chamomile Size 5 Diaper Pack of 28
پوشک بچه مای بی بی سایز 5پوشک بچه مای بی بی سایز 5 محصولی مناسب برای کودکان 12 تا 20 کیلوگرم است. این پوشک ویژگی های متعددی دارد که سبب شده است به یکی از محصولات مهم بازار تبدیل شود. از ویژگی های مهم این پوشک می توان به قدرت جذب ادرار، الیاف نرم و لطیف و طراحی متناسب با بدن کودک اشاره کرد.در زمان خر..
132,550 تومان
برند: مای بیبی | My Baby مدل: My Baby Chamomile Size 4Plus Diaper Pack of 32
پوشک بچه مای بی بی سایز 4 پلاسپوشک بچه مای بی بی سایز 4 پلاس محصولی مناسب برای کودکان 10 تا 18 کیلوگرم است. این پوشک از جنس کتان است و از نشت ادرار به لباس کودکان پیشگیری می کند. همچین، لایه کشسانی و دورانی که در این پوشک به کار رفته است مطابق با بدن کودکان طراحی شده است و همین امر سبب می شود هوا در..
132,500 تومان
برند: مای بیبی | My Baby مدل: My Baby Pull-UP Size 6 Pack Of 24
پوشک بچه شورتی پول آپ مای بی بی سایز 6پوشک بچه شورتی پول آپ مای بی بی سایز 6 محصولی مناسب برای استفاده در کودکانی است که ورزن بالای 17 کیلوگرم دارند. این پوشک چسبی است و تعویض آن بسیار آسان است. طراحی این پوشک به گونه ای است که به عبور و مرور کودکان کمک می کند و از بوی بد ادرار و یا سوختگی پای کودک ..
132,820 تومان
برند: مای بیبی | My Baby مدل: My Baby Pull-UP Size 4 Pack Of 30
پوشک بچه شورتی پول آپ مای بی بی سایز 4  پوشک  شورتی مای بی بی اولین پوشک شورتی ساخت ایران می باشد که به دلیل داشتن ترکیبات طبیعی و استاندارد حساسیتی برای کودک دلبندتان ابجاد نمی کند. پوشک شورتی پول-آپ درست همانطور به تن کودک می‌رود که بزرگسالان لباس می‌پوشند. این پوشک ‌ها نه تنها..
124,000 تومان
کهنه بچه فیروز | بسته بندی 5 عددی | دارای قدرت جذب سریع و زیاد کهنه بچه فیروز | بسته بندی 5 عددی | دارای قدرت جذب سریع و زیاد
ناموجود
برند: فیروز | Firooz مدل: Firooz Medium Cloth Diaper 5pcs
کهنه بچه فیروزکهنه بچه فیروز محصولی با قدرت جذب بالا و سریع، دارای قابلیت شستشوی مکرر و بدون هرگونه مواد حساسیت زا می باشد. این کهنه بچه از الیاف پنبه ای خالص تهیه شده و بسیار نرم و لطیف است. این کهنه بچه کاملا سازگار با پوست لطیف کودکان می باشد و به دلیل ضررات جبران ناپذیری که پوشک در فرآیند طولانی..
45,800 تومان
پوشک پمپرز سایز 5 | 39 عدد | دارای نشانگر رطوبت و حاوی عوامل نرم کننده پوست
ناموجود
برند: پمپرز | Pampers مدل: Pampers Baby Dry 5
پوشک بچه سایز 5 پمپرز پوشک «پمپرز» مدل Baby Dry دارای ویژگی‌هایی مانند تکنولوژی مایکرو پرلز، جذب سریع مایع و نوارهای جانبی کشسان است. علاوه بر این در ساختار پوشک پمپرز آلمان لوسیون و نرم‌کننده به کار رفته است. این پوشک فوق‌العاده نرم و انعطاف‌ پذیر بوده و دارای طراحی ارگونومیک متناسب با فرم بدن..
135,000 تومان
پوشک شورتی مای بیبی سایز 5 | 15 عددی | بدون ایجاد حساسیت
ناموجود
برند: مای بیبی | My Baby مدل: My Baby Pull-UP Baby Size 5 Pack Of 15
پوشک شورتی مای بیبی سایز 5 را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی ۲۴ ساعت در تهران و ۷۲ ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تح..
34,000 تومان
پوشک شورتی مای بیبی سایز 4 | 15 عددی | بدون ایجاد حساسیت
ناموجود
برند: مای بیبی | My Baby مدل: My Baby Pull-UP Baby Size 4 Pack Of 15
 پوشک شورتی مای بیبی سایز 4 را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی ۲۴ ساعت در تهران و ۷۲ ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب من..
36,500 تومان
پوشک بچه پریما سایز 1 | مناسب وزن 2 تا 5 کیلوگرم | 68 عددی
ناموجود
برند: پریما | Prima مدل: Prima Baby Diaper Size 1
پوشک بچه پریما سایز 1پوشک بچه پریما سایز 1 محصولی مناسب برای نوزادان 2 تا 5 کیلوگرم است. این پوشک ایده آل برای نوزادانی است که به تازگی متولد شده اند. ویژگی های به کار رفته در این پوشک با نیازهای نوزادان تازه متولد شده همخوانی دارد. این پوشک نرم و لطیف است و اجازه می دهد هوا درون پوشک جریان داشته با..
287,500 تومان
پوشک بچه مای بی بی سایز 6 | 24 عددی | مناسب کودکان 15 تا 25 کیلوگرم
ناموجود
برند: مای بیبی | My Baby مدل: My Baby Chamomile Gentle with Skin Diaper Size 6 Pack of 24
پوشک بچه مای بی بی سایز 6پوشک بچه مای بی بی سایز 6 محصولی مناسب برای کودکان بالای 17 کیلوگرم است. امروزه والدین به خرید پوشک اهمیت بسیار زیادی می دهند و تلاش می کنند محصولاتی با بهترین کیفیت را انتخاب کنند. زیرا اگر پوشک به درستی انتخاب نشود خطر بروز مشکلات مختلف پوستی و غیر پوستی افزایش پیدا می کند..
132,500 تومان
پوشک بچه مای بی بی سایز 4 | 34 عددی | مناسب وزن  8 تا 16 کیلوگرم
ناموجود
برند: مای بیبی | My Baby مدل: My Baby Chamomile Size 4 Diaper Pack of 34
پوشک بچه مای بی بی سایز 4پوشک بچه مای بی بی سایز 4 محصولی مناسب برای کودکان 8 تا 16 کیلوگرم است. یکی از مواردی که سبب شده است استفاده از این کودک مورد توجه قرار گیرد عصاره بابونه است که در آن به کار رفته است. قدرت جذب ادرار در این پوشک بسیار بالاست و اجازه نمی دهد ادرار به لباس کودکان پس دهد و زمینه..
138,200 تومان
پوشک بچه مای بی بی سایز 3 | 38 عددی | مناسب وزن 5 تا 9 کیلوگرم
ناموجود
برند: مای بیبی | My Baby مدل: My Baby Chamomile Size 3
پوشک بچه مای بی بی سایز 3پوشک بچه مای بی بی سایز 3 محصولی مناسب برای کودکان 5 تا 9 کیلوگرم است. این پوشک دارای لایه محافظ کشسانی عمودی است و از نشت ادرای به خارج از پوشک پیشگیری می کند. این پوشک ضد حساسیت است و آزادی عمل کاملی را به کودکان می بخشد. این پوشک دارای طراحی حرفه ای است!همانطور که می دانی..
132,500 تومان
پوشک بچه شورتی مای بی بی سایز 5 | 26 عددی | مناسب کودکان 13 تا 20 کیلوگرم
ناموجود
برند: مای بیبی | My Baby مدل: My Baby Pull-UP Size 5 Pack Of 26
پوشک بچه شورتی مای بی بی سایز 5پوشک بچه شورتی مای بی بی سایز 5 محصولی مناسب برای کودکان 13 تا 20 کیلوگرم است. این پوشک قدرت جذب بالایی دارد و از نشت ادرار جلوگیری می کند. این پوشک به بدن کودکان نمی چسبد و ساختار آن به گونه ای است که کودکان به راحتی می توانند بازی کنند و جست و خیز نمایند. علت بی قرار..
124,000 تومان
پوشک بچه سایز 6 مولفیکس | 24 عدد | راحت و انعطاف پذیر، دارای نشانگر تعویض
ناموجود
برند: مولفیکس | Molfix مدل: Molfix Size 6 Diaper 24 count
پوشک بچه سایز 6 مولفیکسپوشک بچه سایز 6 مولفیکس محصولی مناسب برای کودکان بالای 15 کیلوگرم است. در این پوشک از عصاره آلوئه ورا و بابونه استفاده شده است و همین امر از بروز حساسیت و التهابات پوستی پیشگیری می کند. لایه کشسانی این پوشک اجازه نمی دهد که ردی بر روی پای کودکان بیافتد و به پوست آنها آسیب وارد..
120,000 تومان
پوشک بچه سایز 5 پمپرز | 23 عدد | دارای نشانگر رطوبت و حاوی عوامل نرم کننده پوست
ناموجود
برند: پمپرز | Pampers مدل: Pampers Baby Dry 5 23
پوشک بچه سایز 5 پمپرزپوشک پمپرز به صورت کاملاً تضمین شده در آزمایشگاه های پیشرفته با پودرهای جاذب با فرمولاسیون منحصر بفرد و تکنولوژی مایکرو پرلز این قابلیت را دارد که رطوبت را تا ۳۰ برابر وزن خود از طریق دانه‌های رطوبت‌گیر کریستالی که دارد جذب کند. یکی از ویژگی هایی که باید حتماً در مورد پوشک پمپرز..
120,000 تومان
پوشک بچه سایز 5 مولفیکس | 28 عدد | سازگار با پوست حساس کودک
ناموجود
برند: مولفیکس | Molfix مدل: Molfix Diapers 5
پوشک بچه سایز 5 مولفیکسپوشک بچه سایز 5 مولفیکس محصولی مناسب برای کودکان 11 تا 25 کیلوگرم است. این پوشک ویژگی های متعددی دارد که سبب شده است بسیاری از والدین برای تهیه پوشک مورد نیاز کودکان خود به برند مولفیکس اعتماد کنند. این پوشک بسیار نرم است و با عبور هوا از بین لایه های مشبک اجازه نمی دهد کودک ب..
120,000 تومان
پوشک بچه سایز 5 مولفیکس | 10 عدد | راحت و انعطاف پذیر، دارای نشانگر تعویض پوشک بچه سایز 5 مولفیکس | 10 عدد | راحت و انعطاف پذیر، دارای نشانگر تعویض
ناموجود
برند: مولفیکس | Molfix مدل: Molfix Size 5 Diaper
پوشک بچه سایز 5 مولفیکس پوشک «مولفیکس» سایز 5 یک پوشک سایز خیلی بزرگ محسوب شده و با توجه به این سایز مناسب برای کودکان با وزن 11 تا 25 کیلوگرم است. بسته‌بندی این پوشک دارای 10 عدد پوشک است. قطعا فاکتوری که یک پوشک را از سایر پوشک‌های متفرقه متمایز می‌کند و از اهمیت بالایی برخوردار است،‌ میزان ج..
27,300 تومان
نمایش 1 تا 30 از 43 (2 صفحه)