Menu
Your Cart

لوازم مادر

لوازم مادر شامل چه مواردی است؟

دوران بارداری دوران هیجان انگیزی است. همچنین، مادر پس از آنکه کودک خود را متولد می کند، وارد مرحله جدیدی از زندگی اش می شود. در این دوران تهیه لوازم مادر اهمیت بسیار زیادی دارد. با توجه به این موضوع که در دوران بارداری و پس از آن شرایط خاصی در بدن مادر به وجود می آید، استفاده از محصولات مناسب برای کنترل این شرایط از جمله مواردی است که تمامی زنان باید به آن توجه داشته باشند.

تمامی کارشناسان بر این موضوع تاکید می ورزند وقتی زنی متوجه می شود باردار است باید مراقبت از خود را آغاز کند و اجازه ندهد تغییرات این دوران باعث شود او از تصویر ذهنی اش دور شود!

وقتی صحبت از لوازم مادر می شود اولین سوالی که به ذهن خطور می کند این است که این لوازم شامل چه آیتم هایی می شوند! در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این لوازم آیتم های زیادی را در بر می گیرند که از میان آنها می توان به انواع کرم ها ( برای حفظ رطوبت پوست)، بالشت های مخصوص بارداری، پیراهن و لباس های مخصوص باردرای اشاره کرد. همچنین، در دوران بارداری و پس از آن پوست و مو مادر نیاز به مراقبت های خاصی دارد. به همین دلیل زنان باید در دوران بارداری دائما با پزشک خود در تماس باشند تا بتوانند به حفظ سلامتی خود کمک کنند.

چرا زنان در دوران بارداری و پس از آن به کرم های مخصوص نیاز دارند؟

همانطور که می دانید یکی از مشکلات رایج در دوران بارداری ترک های پوستی دوران بارداری است که می تواند ظاهر بسیار نامناسبی را بر روی پوست به وجود بیاورد. در این شرایط، با توجه به این موضوع که مادر اضافه وزن پیدا می کند پوستش دچار کشش می شود و همین امر ترک پوستی را به وجود می آورد. اما خبر خوب این است که شما می توانید با استفاده از کرم مناسب این ترک ها را کنترل کنید و اجازه ندهید بر روی پوست شکل بگیرند. کرم مخصوص بارداری از جمله لوازم مادر هستند که باید حتما تهیه شوند.

بالشت بارداری چیست؟

وقتی مادر باردار می شود، شکمش کم کم بزرگ می شود و همین امر سبب می شود که دیگر نتواند شب را به درستی بخوابد. بالشت بارداری یکی از لوازم مادر است که دقیقا برای همین دوران طراحی شده است و به مادران کمک می کند تا در هنگام خواب بتوانند انحناهای بدن خود را در آن بالشت قرار دهند و خواب خوبی را تجربه کنند. این موضوع نقش بسیار مهمی در حفظ سلامتی مادر دارد و به خواب مناسب کمک می کند. تحقیقات نشان داده اند خواب کافی و با کیفیت یکی از مواردی است که تمامی زنان در دوران باردرای باید توجه ویژه ای به آن داشته باشند.

استفاده از لوازم مادر از چه زمانی باید آغاز گردد؟

همانطور که متوجه شده اید لوازم مادر شامل آیتم های متفاوتی می شوند، اما اکنون سوال این است که از چه زمانی استفاده از این لوازم باید آغاز گردد. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که استفاده از این لوازم به شرایط مادر بستگی دارد. به طور مثال یک زن از زمانی که متوجه می شود باردار است باید استفاده از کرم های مرطوب کننده را آغاز کند. اما استفاده از بالشت بارداری معمولا از ماه سوم و چهارم توصیه می شود که شکم زنان بزرگ شده است و خوابیدن برای آنها دشوار شده است.

خرید لوازم مادر

اگر می خواهید برای خرید لوازم مادر اقدام کنید، می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. تمامی محصولاتی که در داروخانه آنلاین به فروش می رسند دارای مجوزهای بهداشتی هستند. همچنین، این مرکز در زمان خرید محصولات،  مشاوره های رایگان را به شما ارائه می دهد.


برند: بیوتی سیلک | Beauty Silk مدل: Nipple Repair Beauty Cream
کرم شقاق سینه بیوتی سیلککرم شقاق سینه بیوتی سیلک محصولی ترمیم کننده و التیام بخش برای شقاق سینه می باشد. در کرم بیوتی سیلک از ترکیبات درمانی و ضد التهاب استفاده شده تا یک لایه محافظ نرم کننده روی پوست ایجاد نماید. لایه محافظ ایجاد شده باعث می گردد جراحات، قرمزی و سوزش پوست سینه مادر التیام و تسکین ی..
107,000 تومان
برند: ژنوبایوتیک | genobiotic مدل: Genobiotic Nipple Fissures Repairing Cream 30gr
کرم رفع شقاق سینه ژنوبایوتیککرم رفع شقاق سینه ژنوبایوتیک برای ترمیم ترک ها و زخم های سینه تولید شده است. استفاده از کرم ژنوبایوتیک باعث می شود که نوک سینه رطوبت رسانی شود و از خشکی این ناحیه جلوگیری می کند. محافظت از  ناحیه دور سینه در برابر عفونت های قارچی و باکتریایی از جمله فواید دیگر استفاد..
85,000 تومان
برند: یونی لد | uni led مدل: Uni Led Breast Pad
پد سینه تکی یکبار مصرف یونیپد سینه تکی یکبار مصرف یونی مناسب مادرانی است که با ترشح شیر و پس دادن آن به لباسشان دچار مشکل هستند. ترشح سینه های مادر در زمان غیر شیردهی محیط مناسبی برای رشد باکتری ها فراهم می آورد و باعث عفونت پوستی می گردد. پد سینه یکبار مصرف یونی لد مناسب برای رفع این مشکل است. این ..
66,700 تومان
نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)