Menu
Your Cart

لوازم مادر

توضیحات دسته‌بندی

لوازم مادر شامل چه مواردی است؟

دوران بارداری دوران هیجان انگیزی است. همچنین، مادر پس از آنکه کودک خود را متولد می کند، وارد مرحله جدیدی از زندگی اش می شود. در این دوران تهیه لوازم مادر اهمیت بسیار زیادی دارد. با توجه به این موضوع که در دوران بارداری و پس از آن شرایط خاصی در بدن مادر به وجود می آید، استفاده از محصولات مناسب برای کنترل این شرایط از جمله مواردی است که تمامی زنان باید به آن توجه داشته باشند.

تمامی کارشناسان بر این موضوع تاکید می ورزند وقتی زنی متوجه می شود باردار است باید مراقبت از خود را آغاز کند و اجازه ندهد تغییرات این دوران باعث شود او از تصویر ذهنی اش دور شود!

وقتی صحبت از لوازم مادر می شود اولین سوالی که به ذهن خطور می کند این است که این لوازم شامل چه آیتم هایی می شوند! در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این لوازم آیتم های زیادی را در بر می گیرند که از میان آنها می توان به انواع کرم ها ( برای حفظ رطوبت پوست)، بالشت های مخصوص بارداری، پیراهن و لباس های مخصوص باردرای اشاره کرد. همچنین، در دوران بارداری و پس از آن پوست و مو مادر نیاز به مراقبت های خاصی دارد. به همین دلیل زنان باید در دوران بارداری دائما با پزشک خود در تماس باشند تا بتوانند به حفظ سلامتی خود کمک کنند.

چرا زنان در دوران بارداری و پس از آن به کرم های مخصوص نیاز دارند؟

همانطور که می دانید یکی از مشکلات رایج در دوران بارداری ترک های پوستی دوران بارداری است که می تواند ظاهر بسیار نامناسبی را بر روی پوست به وجود بیاورد. در این شرایط، با توجه به این موضوع که مادر اضافه وزن پیدا می کند پوستش دچار کشش می شود و همین امر ترک پوستی را به وجود می آورد. اما خبر خوب این است که شما می توانید با استفاده از کرم مناسب این ترک ها را کنترل کنید و اجازه ندهید بر روی پوست شکل بگیرند. کرم مخصوص بارداری از جمله لوازم مادر هستند که باید حتما تهیه شوند.

بالشت بارداری چیست؟

وقتی مادر باردار می شود، شکمش کم کم بزرگ می شود و همین امر سبب می شود که دیگر نتواند شب را به درستی بخوابد. بالشت بارداری یکی از لوازم مادر است که دقیقا برای همین دوران طراحی شده است و به مادران کمک می کند تا در هنگام خواب بتوانند انحناهای بدن خود را در آن بالشت قرار دهند و خواب خوبی را تجربه کنند. این موضوع نقش بسیار مهمی در حفظ سلامتی مادر دارد و به خواب مناسب کمک می کند. تحقیقات نشان داده اند خواب کافی و با کیفیت یکی از مواردی است که تمامی زنان در دوران باردرای باید توجه ویژه ای به آن داشته باشند.

استفاده از لوازم مادر از چه زمانی باید آغاز گردد؟

همانطور که متوجه شده اید لوازم مادر شامل آیتم های متفاوتی می شوند، اما اکنون سوال این است که از چه زمانی استفاده از این لوازم باید آغاز گردد. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که استفاده از این لوازم به شرایط مادر بستگی دارد. به طور مثال یک زن از زمانی که متوجه می شود باردار است باید استفاده از کرم های مرطوب کننده را آغاز کند. اما استفاده از بالشت بارداری معمولا از ماه سوم و چهارم توصیه می شود که شکم زنان بزرگ شده است و خوابیدن برای آنها دشوار شده است.

خرید لوازم مادر

اگر می خواهید برای خرید لوازم مادر اقدام کنید، می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. تمامی محصولاتی که در داروخانه آنلاین به فروش می رسند دارای مجوزهای بهداشتی هستند. همچنین، این مرکز در زمان خرید محصولات،  مشاوره های رایگان را به شما ارائه می دهد.


برند: سلامت پرمون | Salamat Parmoon مدل: Salamat Parmoon Anaheal Plus 30cap
کپسول آناهیل پلاس سلامت پرمونکپسول آناهیل پلاس سلامت پرمون مکملی منحصر به فرد برای کاهش درد و التهاب بدن است. التهاب اندام های بدن می تواند زمینه ساز ابتلا به بیماریهای مزمنی گردد. به طور مثال بیماریهای مفصلی در اثر وجود التهاب در بدن رخ می دهند. این کپسول یک کپسول گیاهی است و یک آنتی اکسیدان قوی به..
120,000 تومان