Menu
Your Cart

بعد از بارداری

توضیحات دسته‌بندی

بعد از بارداری

دوره بعد از بارداری دوران مهمی در زندگی زنان آغاز می گردد. زیرا مادر نه ماه دوران باردرای و زایمان را پشت سر گذاشته است و اکنون وظیفه محافظت از سلامت خود و کودکش را بر عهده دارد.

بسیاری از مادران تصور می کنند پس از زایمان دیگر نیاز به مراقبت خاصی ندارند، اما پزشکان همواره هشدار می دهند که پس از زایمان مراقبت های اصلی از سلامتی آغاز می گردد و اگر زنان در این دوران به سلامت خود توجه نداشته باشند، در معرض ابتلا به بیماری های مزمن از جمله پوکی استخوان قرار می گیرند. اما ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که مراقبت های لازم بعد از بارداری چیست! در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم.

مکمل های مناسب برای استفاده بعد از بارداری

وقتی مادر زایمان می کند، بدنش در معرض کمبود ویتامین ها و مواد معدنی قرار می گیرد. به همین دلیل مادران در این دوران باید استفاده از مکمل های مناسب را آغاز کنند. در این دوران مادر به کودک خود شیر می دهد، در نتیجه تامین مواد مغذی اهمیت بسیار زیادی دارد. مکمل هایی که برای دوران پس از زایمان طراحی شده اند مواد معدنی را به بدن مادر می رسانند و به شیر مادر قوام می بخشند. پزشکان به این موضوع تاکید می ورزند که تامین ویتامین د، کلسیم و آهن موضوع بسیار مهمی است که باید تمامی مادران در دوران پس از زایمان مورد توجه قرار دهند.

آیا مکمل های بعد از زایمان برای شیردهی ضروری هستند؟

باید بدانید برخی از مکمل ها به طور ویژه برای شیردهی طراحی شده اند. مصرف این مکمل ها می تواند بر سلامتی نوزاد اثر بگذارد. تحقیقات نوین نشان داده اند که اگر ویتامین ها و مواد معدنی در شیر مادر وجود نداشته باشند، بدن به طور خودکار از ذخایر بدن مادر برای تامین این مواد در شیر استفاده می کند. در نتیجه، بدن مادر افت شدیدی پیدا می کند و همین امر خطر ابتلا به بیماری های مزمن را افزایش می دهد. به همین دلیل مادرانی که تصمیم می گیرند به کودک خود شیر دهند، باید استفاده از این مکمل ها را مد نظر قرار دهند.

لوازم دیگر بعد از بارداری

بهتر است بدانید مکمل های بعد از بارداری تنها بخشی از مواردی هستند که مادران باید مد نظر قرار دهند. اما مادران در این دوران برای بهبود وضعیت خود به لوازم دیگری نیز نیاز دارند. یکی از مواردی که در دوران شیردهی برای مادران رخ می دهد، پس دادن شیر از سینه به لباس مادر است. در این گونه موارد استفاده از پد شیردهی پیشنهاد می شود. این پد بر روی لباس زیر مادر و بر روی نوک سینه قرار می گیرد، در نتیجه دیگر لباس مادر خیس نمی شود و این موضوع حس بسیار خوبی را برای مادران به ارمغان می آورد.
همچنین، مادران بعد از بارداری به کرم های مخصوص نیاز دارند.

تحقیقات نشان داده اند که پس از زایمان رطوبت پوست مادر افت شدیدی پیدا می کند و همین امر خطر بروز مشکلاتی نظیر ترک پوستی را افزایش می دهد. به همین دلیل زنان پس از زایمان خود باید استفاده از کرم های مناسب را آغاز کنند. اگر این موضوع نادیده گرفته شود، پوست پیر و افتاده می شود و ظاهر زنان تحت تاثیر قرار می گیرد. به همین دلیل توصیه می شود تمامی زنان پس از زایمان باید به استفاده از کرم های مناسب توجه ویژه ای داشته باشند و سلامت پوست خود را مورد توجه قرار دهند.

خرید مکمل ها و لوازم بعد از بارداری

اگر می خواهید مکمل ها و لوازم بعد از بارداری را سفارش دهید، می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. تمامی محصولاتی که در این سایت به فروش می رسند دارای مجوزهای بهداشتی هستند و شما می توانید با اطمینان خاطر محصولات مورد نظر خود را خریداری کنید. این مکمل ها از برندهای معتبر ایرانی و خارجی به فروش می رسند و در اختیار شما قرار می گیرند. همچنین، شما می توانید در زمان خرید از مشاوره های رایگان این مرکز بهره مند گردید.


برند: سلامت پرمون | Salamat Parmoon مدل: Salamat Parmoon Anaheal Plus 30cap
کپسول آناهیل پلاس سلامت پرمونکپسول آناهیل پلاس سلامت پرمون مکملی منحصر به فرد برای کاهش درد و التهاب بدن است. التهاب اندام های بدن می تواند زمینه ساز ابتلا به بیماریهای مزمنی گردد. به طور مثال بیماریهای مفصلی در اثر وجود التهاب در بدن رخ می دهند. این کپسول یک کپسول گیاهی است و یک آنتی اکسیدان قوی به..
120,000 تومان