Menu
Your Cart

دوران بارداری

توضیحات دسته‌بندی

دوران بارداری

دوران بارداری دوران شگفت انگیزی است. در این دوران مادر جنینی را درون بدنش رشد می دهد و پس از 9 ماه آن را به دنیا می آورد. این موضوع می تواند بسیار زیبا و منحصر به فرد باشد. هیچ حسی در دنیا نمی تواند مشابه به مادر شدن باشد. به همین دلیل فراهم سازی شرایط مناسب برای حفظ آرامش در دوران بارداری اهمیت بسیار زیادی دارد.

کسانی که باردار می شوند به لوازم و مکمل های مناسبی نیاز دارند تا بتوانند سلامت خود و کودکشان را تضمین کنند. کارشناسان به این موضوع اشاره می کنند اگر مادر در این دوران به لوازم و مکمل های مناسب دسترسی نداشته باشد، در آینده دچار مشکلات زیادی خواهد شد.

 تغذیه دوران بارداری

یکی از مواردی که در این دوران باید مورد توجه قرار بگیرد تغذیه مادر است. تمامی موادی که در طول 9 ماه بارداری وارد بدن مادر می شوند از طریق گردش خون به جنین می رسند. در نتیجه سلامت مادر بر سلامت جنین نیز اثر می گذارد. کارشناسان بر این امر تاکید می ورزند تمامی زنانی که قصد باردار شدن دارند باید سه ماه قبل از بارداری استفاده از مکمل های مناسب را آغاز کنند.

تغذیه دوران بارداری هفته به هفته مهم است و مادران باید با مشورت پزشک استفاده از مکمل های اثربخش را آغاز کنند. همچنین، زنان باید به رژیم غذایی خود توجه ویژه ای داشته باشند و تا جایی که می توانند از مواد ارگانیک استفاده نمایند.

تغذیه دوران بارداری برای هوش جنین

همه مادران دوست دارند فرزندانی سالم و باهوش به دنیا بیاورند. بهتر است بدانید شما می توانید با استفاده از مکمل های مناسب هوش فرزند خود را در دوران جنینی پرورش دهید. به طور مثال تحقیقات نوین نشان داده اند که استفاده از امگا 3 بر هوش جنین اثر می گذارد و سبب می شود.

همچنین، اسید فولیک یکی از مواد مغذی است که می تواند هوش جنین را ارتقا دهد. توصیه می شود زنان باردار این مواد را از رژیم غذایی خود دریافت کنند. در غیر اینصورت باید استفاده از مکمل های مناسب را زیر نظر پزشک آغاز کنند. به این موضوع توجه داشته باشید که مصرف هر گونه مکملی بدون مشورت با پزشک ممنوع است و به سلامت جنین آسیب وارد می کند.

لوازم دوران بارداری

در کنار استفاده از مکمل های مناسب برای حفظ سلامت مادر و جنین در دوران بارداری، زنان باردار در این دوران به برخی از لوازم خاص نیز نیاز دارند. یکی از محصولاتی که توصیه می شود زنان در این دوران مورد استفاده قرار دهند بالشت بارداری است. این بالشت متناسب با انحنای بدن مادران در زمان بارداری طراحی شده است و تنش و درد را از بدن زنان دور می کند.

همچنین، این بالشت به زنان باردار کمک می کند تا خواب راحتی را تجربه کنند و این موضوع بر سلامت مادر و جنین اثر می گذارد. گن دوران بارداری نیز یکی از وسایلی است که برخی از زنان در این دوران به آن نیاز دارند و به حفظ حالت شکم آنها کمک می کند. دوباره بر این موضوع تاکید می ورزیم که زنان باردار باید قبل از استفاده از این محصولات با پزشک خود مشورت کنند.

خرید لوازم و مکمل های دوران بارداری

اگر می خواهید دوره بارداری خود را به خوبی طی کنید، باید محصولات و مکمل هایی را که نیاز دارید از مراکز معتبر تهیه کنید. سایت داروخانه آنلاین یکی از مراکز معتبری است که تمامی محصولات و مکمل های خود را با مجوزهای بهداشتی به فروش می رساند. همچنین، شما می توانید از مشاوره های تخصصی و رایگان این مرکز در زمان خرید محصولات و مکمل های مناسب بهره مند شوید و خرید دلنشینی را تجربه کنید.


برند: آدور|Ador مدل: Ador Pregnancy Belt American Design
شکم بند دوران بارداری طرح امریکایی آدورشکم بند دوران بارداری طرح امریکایی آدور باعث تسهیل حرکت جنین در شکم مادر می شود. استفاده از شکم بند بارداری آدور از فشار وزن شکم بر ناحیه کمر می کاهد و باعث می شود مادر بتواند راحت تر به فعالیت های روزانه خود برسد. شکم بند طرح امریکایی آدور در جلوگیری از کشش بی..
135,000 تومان
شکم بند دوران بارداری فوقانی تحتانی آدور | کاهش دهنده فشار وارده بر ستون فقرات لگن و عضلات شکم
ناموجود
برند: آدور|Ador مدل: Ador Upper lower abdomen girdle
شکم بند دوران بارداری فوقانی تحتانی آدورشکم بند دوران بارداری فوقانی تحتانی آدور حمایت کاملی از شکم مادران در طول دوره بارداری به عمل می آورد. استفاده از شکم بند بارداری آدور باعث می شود تا از فشار وارده بر ستون فقرات، کمر و لگن کاسته شود. این شکم بند در قسمت بالا و پایین شکم قرار می گیرد و فضای روی..
195,000 تومان