Menu
Your Cart

دهان و دندان

توضیحات دسته‌بندی

بیشتر شما میدانید که بهداشت ضعیف دندانها باعث پوسیدگی دندان، بیماری لثه و بوی بد نفس میشود اما احتمالا نمیدانید که مسواک نزدن پیامدهای خیلی جدی تری برای سلامتی مان دارد.


رعایت نکردن بهداشت دهان و دندان به بسیاری از بیماری های سیستمیک از جمله بیماری های قلبی و عروق منجر می شود.


به گفته پزشکان بسیاری از بیماری های سیستیمک مثل بیماری های قلبی عروقی؛ آلزایمر؛ ناراحتی های گوارشی و حتی زایمان های زودرس؛ به علت رعایت نکردن بهداشت دهان و دندان است.


پزشکان تاکید می کنند مهم ترین راه پیشگیری از ابتلا به پوسیدگی های دندان و ناراحتی های دهان از جمله التهاب بیره؛ داشتن تغذیه مناسب؛ مراجعه منظم به دندانپزشک و رعایت بهداشت دهان و دندان با استفاده از مسواک و نخ دندان به صورت صحیح است.


انجمن دندانپزشکان امریکا توصیه میکند که دو مرتبه در روز و هر بار به مدت 2 دقیقه باید مسواک بزنیم. همچنین این انجمن توصیه میکند بر اهمیت استفاده از نخ دندان به صورت روزانه و شستشوی دهان با دهان شویه تاکید شود.

برند: لاکتونا | Lactona مدل: Lactona Soft M31 Nylon
 مسواک سافت لاکتونا مسواک soft لاکتونا ساخت کشور آمریکا، دارای برسی با الیاف نرم و دسته ای خوش فرم می باشد. الیاف این مسواک از تافته های نایلونی لطیف برای افزایش سفیدی دندان ها تشکیل شده است. مسواک سافت لاکتونا با گردن بلند و هد 3 ردیف نایلون باعث می شود دسترسی به دندان های آسیاب راحت تر ..
49,000 تومان
برند: لاکتونا | Lactona مدل: Lactona Interdental Brush
مسواک بین دندانی لاکتونا هنگامی که تنها از یک مسواک معمولی استفاده می کنیم ۴۰% از پلاک‌های بین دندان‌ها تمیز نمی‌شود. با استفاده از برس بین ‌دندانی میزان حذف پلاک‌ها تا ۹۵ درصد بهبود می‌یابد. یک برس بین دندانی باید در شکاف بین دو دندان قرار بگیرد. یک بار در روز و ترجیحاً شب‌ها از مسواک بین ‌د..
50,000 تومان
مدل: Full Sleep anti burxism night guard TK01
محافظ دندان قروچه ( نایت گارد)محافظ دهان وسیله ای است که برای محافظت از دندان های شما در برابر دندان قروچه یا فشار دادن دندانها در هنگام خواب یا آسیب دیدگی های ورزشی هنگام ورزش استفاده می شود. آنها همچنین می توانند به کاهش خروپف و تسکین انسداد خواب کمک کنند.محافظ دهان پوششی است که بر روی دندان ق..
68,000 تومان
برند: ایرشا|irsha مدل: Irsha Chlorhexidine 0.2% Mouthwash
دهانشویه کلرهگزیدین 0/2 درصد ایرشا دهانشویه کلرهگزیدین 0/2 درصد ساختاری دارد که به آن این امکان را می دهد تا مواد درون آن به غالب نواحی دهان و دندان متصل شود. مواد پس از چسبندگی به تدریج آزاد می گردند و به این ترتیب یک محیط ضد میکروبی در دهان فراهم می آورند. کلر هگزیدین خاصیت کاتیونیک دار..
22,000 تومان
مدل: Irsha Anti Septic Mouthwash 250 ml
دهانشویه ضدعفونی کننده آنتی سپتیک ایرشا دهانشویه ضدعفونی کننده ایرشا  خواص آنتی‌باکتریالی قوی دارد و می تواند در ضدعفونی شدن دهان و دندان شما تاثیر به سزایی داشته باشد. این دهانشویه به دلیل داشتن اتیل الکل خواص ضدعفونی کنندگی قوی دارد و به کاهش پلاک دندان و از بین رفتن میکروبهای مولد بوی ..
22,300 تومان
مسواک بچه لاکتونا | مناسب برای کودکان بالای 3 سال مسواک بچه لاکتونا | مناسب برای کودکان بالای 3 سال
-80 %
برند: لاکتونا | Lactona مدل: Lactona Kids Soft 3 Row Nylon
مسواک بچه لاکتونا مسواک کودک لاکتونا کوچک‌ تر است و الیاف نرم‌ تری داشته و به دلیل داشتن اشکال مختلف جذاب‌ رنگی و کارتونی، کودکان را به مسواک زدن ترغیب تر می کند. مسواک کودک لاکتونا با داشتن 3 ردیف الیاف نایلونی مناسب کودکان بالای 3 سال می باشد. این محصول ساخت کشور آمریکا است. مسواک زدن..
10,000 تومان 50,000 تومان
برند: سیگنال | Signal مدل: Signal Cavity Fighter fresh apple flavour 100 ml
خمیر دندان ضد پوسیدگی سیب سیگنال خمیر دندان ضد پوسیدگی سیب سیگنال با استحکام بخشی دندان، روند پوسیدگی را کند می کند و با گذشت زمان پوسیدگی را متوقف می کند. این خمیر دندان دارای عصاره‌ی سیب و نعنا بود و بعد از استفاده حس خنکی و شادابی در دهان ایجاد می کند. با مصرف روزانه از این خمیر دندان می ت..
25,900 تومان
برند: ایرشا|irsha مدل: Irsha Anti-Plaque Mouth wash 250 ml
دهانشویه پاک کننده آنتی پلاک ایرشا بسیاری از افراد برای تکمیل درمان رفع پلاک و جرم دندان از دهانشویه ها استفاده می کنند. دهانشویه پاک کننده پلاک و جرم دندان ایرشا، انتخاب مناسبی برای این افراد می باشد. دهانشویه پاک کننده پلاک و جرم دندان ایرشا با ترکیبات خاص خود باعث کاهش پلاک های دندانی می گر..
22,000 تومان
برند: ایرشا|irsha مدل: Irsha Anti-Tartar Mouthwash 250ml
دهانشویه ضدعفونی کننده- ضدپلاک ایرشا دها‌نشویه ضدعفونی کننده- ضدپلاک ایرشا با بهره گیری از زینک کلراید با حفظ سفیدی دندانها جرم آنها را از بین می برد. دها‌نشویه ضدعفونی کننده- ضدپلاک ایرشا با ویژگی سفید کننده‌گی قوی مناسب افراد سیگاری است که به علت استفاده از سیگار دندان هایشان جرم گرفته است. ..
19,800 تومان
برند: ایرشا|irsha مدل: Irsha Sensitive Teath Mouthwash 250 ml
دهانشویه دندان و لثه حساس ایرشادهانشویه دندان و لثه حساس ایرشا یک دهانشویه ای مناسب برای مراقبت طولانی مدت از لثه و دندان های حساس است. این دهانشویه به دلیل داشتن نیترات پتاسیم جهت حفاظت مداوم از حساسیت دندانی می باشد که اعصاب درون دندان ها را تسکین می دهد.این محصول همچنین دارای عصاره انار و ویتامین..
28,300 تومان
برند: ایرشا|irsha مدل: Irsha None Alcohol Anti Septic Mouthwash 250 ml
دهانشویه آنتی سپتیک بدون الکل ایرشادهانشویه آنتی سپتیک ایرشا محصولی برای ضد عفونی کردن حفره دهانی و دندان می باشد. این دهانشویه با حاصیت آنتی باکتریالی که دارد از پوسیدگی دندان ها جلوگیری کرده و باکتری های مولد بوی بد دهان را از بین می برد.این دهانشویه بدون الکل است و در نتیجه سوزش و گز گز حین استفا..
22,000 تومان
آفتین ژلآفتین ژل محصولی مناسب برای از بین بردن آفت در دهان است. هنوز به طور دقیق مشخص نشده است که چه عواملی سبب بروز آفت دهانی می شوند، با این وجود؛ مطالعات نشان می دهند که حساسیت بیش از حد، عفونت، بر هم خوردن تعادل هورمون ها، استرس و عدم دریافت کافی ویتامین ها سبب بروز آفت در دهان می شوند. این محصو..
14,000 تومان
برند: میسویک | Misswake مدل: Misswake Calcium Plus Milk Mouthwash For Kids
دهانشویه کودکان میسویک دهانشویه کودکان میسویک به دلیل اینکه حاوی کلسیم و پروتئین شیر می باشد یکی ازکامل‌ترین دهانشویه های کودک می باشد. مواد به کار رفته در دهانشویه کودکان میسویک باعث می گردند تا از دندان های شیری محافظت شود و علاوه بر از بین رفتن پلاک دندان، از پوسیدگی دندان ها نیز جلوگیری شو..
41,200 تومان
برند: سیگنال | Signal مدل: Signal Cavity Fighter Toothpaste
خمیر دندان کِویتی فایتر سیگنالخمیر دندان کویتی فایتر سیگنال حاوی فلورايداست و در تميزکردن و جرم زدايی از دندان‌ها و خوشبوکردن محدوده دهانی نقش بسیار موثری دارد. بهتر است که هر فرد خمير دندان را بر اساس شرايط دندان‌های خود انتخاب کند زيرا قطعا دندان‌های سالم‌تر مانند دندان‌های جرم‌دار و پوسيده نياز ب..
28,500 تومان
برند: کلوز آپ | Closeup مدل: Closeup Menthol Fresh Toothpaste
خمیر دندان منتول فرش کلوزآپخمیر دندان منتول فرش کلوآپ یک خمیر دندان حاوی فلوراید بوده که با تقویت مینای دندان از دندان ها محاظت می کند و سبب استحکام آن ها می شود. این خمیر دندان به دلیل داشتن میکرو شاین هایی که دارد باعث یک سایش ضعیف روی دندان می شود و لکه های زرد و پلاک های روی آن را از بین می ب..
22,400 تومان
برند: میسویک | Misswake مدل: Misswake Daily Whitening Toothpaste 100 ml
خمیر دندان سفید کننده روزانه میسویک اگر به دنبال خمیردندانی برای جرم زدایی و سفید کردن دندان های خود هستید خمیر دندان سفید کننده روزانه میسویک می تواند انتخاب مناسبی باشد. خمیردندان سفید کننده روزانه میسویک مناسب افرادی است که بر اثر استفاده از مواد غذایی جرم‌زا و یا مصرف سیگار زردی و پلاک روی..
37,700 تومان
برند: میسویک | Misswake مدل: Misswake Total 8 Pro-Night 75 ml
خمیر دندان توتال 8 پرونایت میسویک خمیر دندان توتال 8 پرونایت میسویک یک خمیردندان کامل برای نظافت دندان ها به شمار می آید. همانطور که از نام این محصول پیداست خمیر دندان توتال 8 پرونایت میسویک دارای 8 خاصیت مهم برای حفاظت از دندان های شما می باشد. این محصول ضد حساسیت می باشد و برای افراد که دندا..
37,500 تومان
برند: میسویک | Misswake مدل: Misswake Pro-sense Sensitive Super Floss 50 Meters
نخ دندان ضدحساسیت میسویک pro- sense اگر دارای دندان های حساسی هستید نیاز به نخ دندانی دارید که حساسیت‌زا نباشد. نخ دندان ضدحساسیت میسویک pro- sense دقیقا مناسب نیاز افراد با دندان های حساس طراحی شده است. این نخ دندان مانع از رسیدن آسیب به لثه ها و دندان ها می شود و با داشتن عصاره نعنا بوی خوشی ..
21,600 تومان
برند: میسویک | Misswake مدل: Misswake Whitening Dental Floss 50 m
نخ دندان سفیدکننده میسویکنخ دندان سفیدکننده میسویک با استفاده از تکنولوژی انحصاری شرکت میسویک سوییس تولید شده است. این نخ دندان برای پوشش و استحکام بیشتر از موم عسل طبیعی استفاده کرده است که استفاده از آن را راحت‌تر می کند. نخ دندان سفیدکننده میسویک در اندازه ای بسیار نازک تولید شده است که تمام ف..
21,600 تومان
برند: وی وان|vi-one مدل: Vi-one Chlorhexidine Anti Microbial Mouth Wash 330m
دهانشویه کلروهگزیدین 0/2 % وی وان این محصول بواسطه ترکیبات خود و دارا بودن 0.2% کلرهگزیدین و 0.04% تیمول، قادر است حفره ها و نقاطی که کمتر در تماس با مسواک هستند را به خوبی شستشو دهد و با جلوگیری از تجمع میکروب و آلودگی، مقاومت و سلامت دندان را نیز افزایش دهد. این دهانشویه از تولید پلاک دها..
33,400 تومان
برند: ایرشا|irsha مدل: Irsha None Alcohol Complete Mouthwash 250 ml
دهانشویه کامل بدون الکل ایرشا دهانشویه بدون الکل ایرشا می تواند انتخاب اول کسانی باشد که روزانه از دهانشویه استفاده می کنند. دهانشویه بدون الکل ایرشا به دلیل نداشتن الکل، مناسب استفاده روزانه می باشد. این دهانشویه آنتی باکتریال و محافظ لثه های حساس است و می تواند به پیشگیری از پوسیدگی دهان کمک..
22,000 تومان
برند: وی وان|vi-one مدل: Vi-one Halita Mouth Wash 330ml
دهانشویه هالیتا وی‌وان اگر از بوی بد دهان (هالیتوزیس) رنج می برید دهانشویه هالیتا وی‌وان گزینه مناسبی برای شما می تواند باشد. دهانشویه هالیتا وی‌وان فرمولاسیون خاصی دارد که با کم کردن میزان میکروارگانیسم ها و همچنین خنثی کردن مواد شیمیایی مولد بوی بد دهان (مانند ترکیبات فرار گوگردی که توسط باک..
41,200 تومان
برند: میسویک | Misswake مدل: Misswake Sensitive Mouth Wash 400ml
دهانشویه میسویک مدل سنستیو کر دندان هایی حساس هستند که در برخورد با مز های ترش، سرما وعوامل دیگر برای فرد ناراحتی ایجاد کنند. استفاده از دهانشویه میسویک مدل سنستیو کر انتخاب مناسبی برای این افراد است. این دهانشویه حساسیت دندان را تسکین می دهد و با ایجاد یک لایه محافظتی روی دندان از حساسیتان می..
39,300 تومان
برند: میسویک | Misswake مدل: Misswake Total Care Mouth wash 400ml
دهانشویه میسویک مدل توتال کردهانشویه میسویک مدل توتال کر یک دهانشویه کامل برای استفاده بعد از مسواک زدن است. این دهانشویه با نفوذ به درون حفره های بین دندان باعث پاکسازی و ضد عفونی کرده حفره های دهان می شود. از طرفی عصاره گل بابونه، نعنا و گیاه مسواک از دیگر ویژگی‌های این محصول است که بعد از استف..
39,300 تومان
برند: وی وان|vi-one مدل: Vi-one General MouthWash Cool Mint
دهانشویه جنرال وی‌واندهانشویه جنرال وی‌وان قادر است میزان باکتری ها را در سراسر حفره دهانی کاهش دهد. این محصول با داشتن عصاره گیاهی نعناع و اکالیپتوس باعث ایجاد حس طراوت و پاکیزگی در محیط دهان می گردد. دهانشویه جنرال وی‌وان سرعت تشکیل جرم در محیط دندان را کاهش می دهد و از پیشرفت پوسیدگی های اولیه..
37,500 تومان
برند: میسویک | Misswake مدل: Misswake Anti-Plaque Mouthwash 400 ml
دهانشویه آنتی‌پلاک میسویک دهانشویه آنتی‌پلاک میسویک جهت ضدعفونی کردن و مقابله با بروز پلاک های دندانی تولید گشته است. دهانشویه آنتی‌پلاک میسویک با خارج کردن ذرات غذایی از میان دندان ها مانع از بروز بوی بد دهان می شود و از ایجاد برخی بیماری های دهان و دندان جلوگیری می نماید. همچنین دهانشویه آنت..
39,400 تومان
برند: ایرشا|irsha مدل: Irsha Kids Mouthwash 6 to 12 Years 250 ml
دهاشویه کودک ایرشا دهانشویه کودک ایرشا مناسب کودکان 6 تا 12 سال است. این دهانشویه حاوی فلوراید بوده و در تمیز و ضد عفونی کردن فضای دهان نقش موثری دارد. همچنین از پوسیده شدن دندان ها و تشکل پلاک دندان چه در دندان های شیری و چه دندان های دائمی جلوگیری می کند. این دهانشویه با طعم توت فرنگی است..
14,900 تومان
برند: میسویک | Misswake مدل: Misswake Toothpaste For Kids 50 ml
خمیردندان کودک میسویک خمیردندان کودک میسویک با طراحی خاص خود جهت تشویق کودکان به مسواک زدن تولید گشته است. خمیردندان کودک میسویک با شکل جذاب و کودکانه خود و با رایحه و طعم های مختلفی چون توت‌فرنگی، موز و... کودکان را برای مسواک زدن به هیجان می آورد تا از دندان های شیری خود مراقبت نمایند. کلسیم..
26,000 تومان
برند: کلوز آپ | Closeup مدل: Closeup cooling Red Hot toothpaste
خمیر دندان رد هات کلوزآپ بوی بد دهان یکی از علایم پوسیدگی دندان می باشد که برای رفع این مشکل استفاده از خمیر دندان هایی که در رفع بوی بدن دهان تا حدود زیادی کمک کننده است. خمیر دندان رد هاتکلوز آپ انتخاب مناسبی برای برطرف کردن بوی بد دهان است. این خمیر دندان حاوی فلوراید بوده و به همین دلیل د..
26,000 تومان
برند: کلوز آپ | Closeup مدل: Closeup Ice White Winter Blast Toothpaste
خمیر دندان آیس وایت وینتر بلست کلوزآپ استفاده از خمیر دندان ها با برندهای معتبر به سلامت دندان شما بسیار کمک می کند. برند کلوز آپ یکی از برند های استاندارد در خمیر دندان است. خمیر دندان آیس وایت وینتر بلست کلوزآپ یک انتخاب مناسب برای افرادی است که دنبال یک خمیر دندان سفید کننده ای هستند که اس..
24,500 تومان
نمایش 1 تا 30 از 92 (4 صفحه)