منوی داروخانه
Your Cart

دهانشویه

برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Sinnamol Drop
قطره دهانشویه سینامول گل دارو   قطره دهانشویه سینامول گل دارو ضد عفونی کننده و خوشبو کننده دهان است. این قطره پایه گیاهی دارد و در آن از مواد موثره ای نظیر عصاره گل میخک، دارچین و هل استفاده شده است و همین امر این قطره را به محصولی اثر بخش و ویژه تبدیل کرده است. قطره سینامول می تواند باکت..
ضد عفونی کننده و خوشبو کننده دهان
57,950 تومان 61,000 تومان
دهانشویه کودکان میسویک 200 میل
-30 %
برند: میسویک | Misswake مدل: Misswake Calcium Plus Milk Mouthwash For Kids
دهانشویه کودکان میسویک دهانشویه کودکان میسویک به دلیل اینکه حاوی کلسیم و پروتئین شیر می باشد یکی ازکامل‌ترین دهانشویه های کودک می باشد. مواد به کار رفته در دهانشویه کودکان میسویک باعث می گردند تا از دندان های شیری محافظت شود و علاوه بر از بین رفتن پلاک دندان، از پوسیدگی دندان ها نیز جلوگیری ..
تقویت کننده مینای دندان کودکان و محافظت کننده از دندان های شیری
28,490 تومان 40,700 تومان
برند: کامان | comeon مدل: Zenon Mouthwash Complete Protection For Children 400 ml
دهانشویه کودک زنوندهانشویه کودک زنون محصولی بهداشتی مراقبتی برای دندان های کودک شما می باشد. این محصول نقش مکمل برای نظافت دندان ها دارد و می تواند پس از مسواک زدن مورد استفاده قرار گیرد. در این دهانشویه از مواد حساسیت زا استفاده نشده است و کاملا برای کودکان ایمن می باشد. استفاده از این محصول علاوه ..
تقویت کننده مینای دندان و کمک به جلوگیری از ایجاد پوسیدگی و پلاک دندانی 
40,000 تومان
برند: ایران ناژو | iran-najo مدل: Iran Najo MouthWash Chlorhexidine
دهانشویه کلرهگزیدین 0.2 درصد ایران ناژو دهانشویه کلرهگزیدین 0.2 درصد ایران ناژو یکی از محصولات بسیار پر استفاده در دندانپزشکی می باشد که برای بهبود عفونت لوزه ها، زخم های آفتی، بهبود عفونت های خفیف حلق و دهان و فارنژیت به کار می رود. این دهانشویه در جلوگیری از پوسیدگی، استوماتیت و ژنژوی بسیار موث..
از بین برنده جرم دندان و پلاک های دندانی و بهبود دهنده عفونت لوزه ها و زخم های آفتی
32,700 تومان
برند: میسویک | Misswake مدل: Misswake Sensitive Mouth Wash 400ml
دهانشویه میسویک مدل سنستیو کر دندان هایی حساس هستند که در برخورد با مز های ترش، سرما وعوامل دیگر برای فرد ناراحتی ایجاد کنند. استفاده از دهانشویه میسویک مدل سنستیو کر انتخاب مناسبی برای این افراد است. این دهانشویه حساسیت دندان را تسکین می دهد و با ایجاد یک لایه محافظتی روی دندان از حساسیتان می کا..
ایجاد یک لایه محافظتی روی دندان و ضد عفونی کننده حفره دهان
103,000 تومان
برند: میسویک | Misswake مدل: Misswake Total Care Mouth wash 400ml
دهانشویه میسویک مدل توتال کر دهانشویه میسویک مدل توتال کر یک دهانشویه کامل برای استفاده بعد از مسواک زدن است. این دهانشویه با نفوذ به درون حفره های بین دندان باعث پاکسازی و ضد عفونی کرده حفره های دهان می شود. از طرفی عصاره گل بابونه، نعنا و گیاه مسواک از دیگر ویژگی‌های این محصول است که ..
محافظت کامل از دندان قدرت بالا در تمیز کنندگی و جلوگیری از خونریزی لثه
103,000 تومان
برند: کامان | comeon مدل: Comeon Whitening Mouthwash Smart White 400ml
دهانشویه سفیدکننده زنون Zenon مدل smart white دهانشویه سفیدکننده زنون Zenon مدل smart white  محصولی کاملا مناسب برای شست و شوی دندان ها به صورت صولی و پاکسازی عمیق بین دندان ها می باشد. این دهانشویه دندان های شما را سفید می کند و از ایجاد لکه های رنگی مثل بعضی لکه های غذا و یا جرم سیگار جل..
سفید و درخشان کننده ، جلوگیری از پوسیدگی دندان ها
88,000 تومان
برند: ایرشا|irsha مدل: Irsha Sensitive Teath Mouthwash 250 ml
  دهانشویه دندان و لثه حساس ایرشا دهانشویه دندان و لثه حساس ایرشا یک دهانشویه ای مناسب برای مراقبت طولانی مدت از لثه و دندان های حساس است. این دهانشویه به دلیل داشتن نیترات پتاسیم جهت حفاظت مداوم از حساسیت دندانی می باشد که اعصاب درون دندان ها را تسکین می دهد. این محصول همچنین دارای عص..
ضدعفونی و محافظت از دندان های حساس و جلوگیری از ایجاد پلاک دندانی
40,000 تومان
برند: میسویک | Misswake مدل: Misswake Deep Clean Fresh Breath Mouth Wash 400 ml
دهانشویه خوشبو کننده میسویک دهانشویه خوشبو کننده میسویک مدل دیپ کلین پلاس فرش بریسMisswake Deep Clean+ Mouth Wash می باشد. این محصول از آنجا که نقش مهمی در برطرف شدن بوی بد دهان و خوشبو شدن آن دارد Fresh Breath نام گرفته است. در این دهانشویه از عصاره اکالیپتوس استفاده شده تا دهان به خوبی خوشبو شو..
خوشبو کننده تنفس و برطرف کننده بوی دهان و جلوگیری کننده از ایجاد پوسیدگی 
102,000 تومان
برند: میسویک | Misswake مدل: Misswake Chlorhexidine Mouthwash 200ml
دهانشویه حاوی کلرهگزیدین 2 درصد میسویکدهانشویه حاوی کلرهگزیدین 2 درصد میسویک محصولی مناسب افرادی با دندان ها و لثه حساس می باشد که سبب تسکین التهابات آن می شودو از ایجاد جرم و پلاک دندان ها نیز جلوگیری می کند. همچنین این محصول از ایجاد بوی بدن دهان هم پیشگیری می کند.چرا باید از دهانشویه استفاده کنیم..
جلوگیری از ایجاد پلاک و جرم دندان ها ، پیشگیری از بیماری های لثه
55,000 تومان
برند: میسویک | Misswake مدل: Misswake Healthy Mouth Mouthwash
دهانشویه حاوی عصاره های گیاهی میسویک   دهانشویه حاوی عصاره های گیاهی میسویک دهانشویه ای برای کاهش پلاک و جرم دهانی است که به دلیل داشتن اسانس میخک و اکالیپتوس رایحه ای دلنشین در دهان ایجاد می کند و باعث حس شادابی و تازگی بعد از استفاده دارد.مصرف روزانه این دهانشویه باعث ضدعفونی و پاکسازی ..
جلوگیری از تشکیل پلاک و جرم دندانی , مناسب دندان های حساس
105,000 تومان
برند: نانوسیل | nanosil مدل: Nanosil Mouthwash M1 60ml
دهانشویه ام1 نانوسیل کیمیا فام دهانشویه ام1 نانوسیل کیمیا فام محصولی تخصصی برای ضدعفونی کردن دهان قبل از مراجعه به دندانپزشکی و خدمات دندانپزشکی و مصارف عمومی است. این دهانشویه ویروس ها و باکتری های عامل عفونت و گلودرد را از بین می برد و باعث بهبود گلودرد در بیماری هایی چون کرونا و سرماخوردگی می ..
از بین برنده عامل گلودرد چرکی و بهبود التهابات و عفونت های داخل دهان
20,000 تومان
برند: ایرشا|irsha مدل: Irsha Ortho Mouthwash 250ml
دهانشویه ارتودنسی آنتی پلاک ایرشادهانشویه ارتودنسی آنتی پلاک ایرشا محصولی فوق العاده مناسب دندان های ارتودنسی که به مرور زمان جرم گرفته و تغییر رنگ می دهد. این دهانشویه پلاک و جرم دندان ها را به راحتی حذف کرده و پاک کننده و سفید کننده دندان ها می باشد و از پوسیدگی دندان ها نیز جلوگیری می کند.فواید ا..
پاک کننده و سفید کننده دندان ها ، کمک به کاهش پوسیدگی دندان ها
32,000 تومان
برند: میسویک | Misswake مدل: Misswake Anti-Plaque Mouthwash 400 ml
دهانشویه آنتی‌پلاک میسویک دهانشویه آنتی‌پلاک میسویک جهت ضدعفونی کردن و مقابله با بروز پلاک های دندانی تولید گشته است. دهانشویه آنتی‌پلاک میسویک با خارج کردن ذرات غذایی از میان دندان ها مانع از بروز بوی بد دهان می شود و از ایجاد برخی بیماری های دهان و دندان جلوگیری می نماید. همچنین ..
جلوگیری کننده از پوسیدگی دندان ها و سفیدکننده و درخشان کننده دندان
105,000 تومان
برند: ایرشا|irsha مدل: Irsha Anti-Tartar Mouthwash 250ml
دهانشویه آنتی تار تار ایرشا دها‌نشویه  آنتی تار تار ایرشا با بهره گیری از زینک کلراید با حفظ سفیدی دندانها جرم آنها را از بین می برد. دها‌نشویه ضد عفونی کننده - ضدپلاک ایرشا با ویژگی سفید کننده‌گی قوی مناسب افراد سیگاری است که به علت استفاده از سیگار دندان هایشان جرم گرفته ..
سفید کننده قوی و سفید کننده قوی، مناسب افراد سیگاری
27,000 تومان
محلول دهانشویه پروتاکت زولنگ رسپینا 250 میل
ناموجود
برند: زولنگ رسپینا | Zolang Respina مدل: Zolang Respina Protact Oral Mouthwash
محلول دهانشویه پروتاکت زولنگ رسپینامحلول دهانشویه پروتاکت زولنگ رسپینا برای استفاده روزانه توصیه می شود. زمانی که دهان آفت می زند و یا داخل دهان دچار زخم می شود فعالیت باکتری ها باعث ایجاد عفونت و درد خواهند شد، استفاده از این دهانشویه باعث ضدعفونی شدن زخم های دهانی و کاهش درد، التهاب زخم های دهانی ..
کاهش درد، التهاب و زخم های دهانی و درمان آفت دهان
65,000 تومان
ضدعفونی کننده و خوشبو کننده حلق و دهان باریج 20 میلی
ناموجود
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Mouth & Throat Antiseptic Breath Freshener
ضدعفونی کننده و خوشبو کننده حلق و دهان باریج ضدعفونی کننده و خوشبو کننده حلق و دهان باریج مکملی منحصر به فرد برای درمان آلودگی های ویروسی، باکتریایی و قارچی است. در ترکیب این ضد عفونی کننده از اکالیپتوس، آویشن و منتول استفاده شده است. این مواد نقش بسیار مهمی در رفع آلودگی ها و عفونت سینه و گلو دا..
موثر بر درمان آلودگی های ویروسی، باکتریایی و قارچی و ضد عفونی کننده حلق و دهان
65,200 تومان
دهانشویه گیاهی وی‌وان 330 میلی
ناموجود
برند: وی وان|vi-one مدل: Vi-one Natural Ginger Extract Mouthwash 330 ml
دهانشویه گیاهی وی‌وان دهانشویه گیاهی ضد قارچ وی‌وان با داشتن عصاره زنجبیل حاوی آنتی اکسیدان های بسیاری است که اثرات ضدالتهابی قوی دارد. عصاره زنجبیل خواص ضد قارچی و ضد میکروبی دارد و از این جهت مناسب ضدعفونی کردن محیط دهان می باشد. دهانشویه گیاهی ضد قارچ وی‌وان همچنین حاوی ویتامین E می باشد که..
ضد قارچ و حاوی عصاره زنجبیل و دارای خاصیت آنتی اکسیدانی قوی
46,700 تومان
دهانشویه کین ژینژیوال کین 250 میلی
ناموجود
برند: کین | Kin مدل: Kin Gingival Mouthwash
دهانشویه کین ژینژیوال کین را از داروخانه آنلاین مطالعه نمایید ...
ضد التهاب لثه و ضد عفونی کننده دهان و پیشگیری از تشکیل زیاد پلاک باکتریایی
25,900 تومان
دهانشویه کلروهگزیدین 0/2 % وی وان 330 میلی
ناموجود
برند: وی وان|vi-one مدل: Vi-one Chlorhexidine Anti Microbial Mouth Wash 330m
دهانشویه کلروهگزیدین 0/2 % وی وان این محصول بواسطه ترکیبات خود و دارا بودن 0.2% کلرهگزیدین و 0.04% تیمول، قادر است حفره ها و نقاطی که کمتر در تماس با مسواک هستند را به خوبی شستشو دهد و با جلوگیری از تجمع میکروب و آلودگی، مقاومت و سلامت دندان را نیز افزایش دهد.این دهانشویه از تولید پلاک دهانی ج..
ضد میکروب و ضد پلاک قوی و حفظ بهداشت حفره دهانی
33,400 تومان
دهانشویه کلرهگزیدین بنسر 400 میل
ناموجود
برند: بنسر | Bencer مدل: Bencer Chlorhexidine Mouthwash 400ml
دهانشویه کلرهگزیدین بنسردهانشویه کلرهگزیدین بنسر در درمان عفونت ها، التهابات لثه و زخم های دندان بسیار موثر  است. این دهانشویه با داشتن موادی مانند کلرهگزیدین گلوکونات و پلی اتوکسیلید کاستراویل خواص ضد میکروبی قوی دارد و رشد باکتری ها در دهان را دچار محدودیت می کند. استفاده از این محصول بسیار م..
از بین برنده باکتری‌ های گرم مولد زخم دهان و پلاک دندان
36,200 تومان
دهانشویه کلرهگزیدین 0/2 درصد ایرشا 250 میل
ناموجود
برند: ایرشا|irsha مدل: Irsha Chlorhexidine 0.2% Mouthwash
دهانشویه کلرهگزیدین 0/2 درصد ایرشا دهانشویه کلرهگزیدین 0/2 درصد ساختاری دارد که به آن این امکان را می دهد تا مواد درون آن به غالب نواحی دهان و دندان متصل شود. مواد پس از چسبندگی به تدریج آزاد می گردند و به این ترتیب یک محیط ضد میکروبی در دهان فراهم می آورند. کلر هگزیدین خاصیت کاتیونیک دار..
آنتی باکتریال قوی و ضدعفونی کننده محیط دهان و دندان
32,400 تومان
دهانشویه کامل بدون الکل ایرشا 250 میل
ناموجود
برند: ایرشا|irsha مدل: Irsha None Alcohol Complete Mouthwash 250 ml
دهانشویه کامل بدون الکل ایرشا دهانشویه بدون الکل ایرشا می تواند انتخاب اول کسانی باشد که روزانه از دهانشویه استفاده می کنند. دهانشویه بدون الکل ایرشا به دلیل نداشتن الکل، مناسب استفاده روزانه می باشد. این دهانشویه آنتی باکتریال و محافظ لثه های حساس است و می تواند به پیشگیری از پوسیدگی دهان کمک..
پیشگیری کننده از پوسیدگی دندان و ضدعفونی کننده محیط دهان و دندان
31,000 تومان
دهانشویه پرسیکا پورسینا 30 میل
ناموجود
برند: پور سینا|Pur Sina مدل: Pursina Mouth Wash Persica Drop 30 ml
دهانشویه پرسیکا پورسینا دهانشویه پرسیکا پورسینا حاوی مواد موثر گیاههان مسواک، نعناع و بومادران است. مصرف این دهانشویه باعث جلوگیری از بروز خونریزی لثه و پوسیدگی دهان می شود. همچنین بهبود زخم های دهانی و آفت را سرعت می بخشد و باعث کاهش درد و حساسیت آنها می شود. این محصول باعث سفید تر شدن دندان ها ..
بهبود آفت و زخم های داخل دهان ، جلوگیری از پوسیدگی و خونریزی لثه ها
29,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 45 (2 صفحه)
دهانشویه

دهانشویه چیست

دهانشویه یک مایع یا محلول است که برای تمیزی و بهداشت دهان استفاده می‌شود. این محصول معمولاً حاوی ترکیبات مختلفی از جمله مواد ضد باکتریال، شفاف کننده‌ها، خوشبو کننده‌ها و مواد دیگر است که به تمیزی دهان، کنترل بوی بد دهان، و حفظ سلامت دهان و دندان‌ها کمک می‌کنند.

دهانشویه‌ها به عنوان یک قسمت مهم از روتین بهداشت دهان شناخته می‌شوند و می‌توانند به اهداف مختلفی مانند:

 1. کنترل بوی بد دهان.
 2. پیشگیری از بیماری‌های دهانی مانند التهاب لثه و ترشح خون از لثه.
 3. حفظ تمیزی و شفافیت دندان‌ها.
 4. کمک به سفید کنندگی دندان‌ها.
 5. کاهش حساسیت دندان‌ها نسبت به حرارت و سرما.

دهانشویه‌ها به عنوان یک جزء مکمل به مسواک‌زنی و استفاده از نخ دندانی مورد استفاده قرار می‌گیرند و به حفظ بهداشت دهان و دندان‌ها کمک می‌کنند.

محصولات بهداشت دهان با کیفیت بالا: ما تنها با تأمین محصولات از برندهای معتبر و با اعتبار در زمینه بهداشت دهان، به کیفیت بالای محصولات اعتقاد داریم. از مسواک‌های الکتریکی تا معجون‌های دندان و آب‌دهان‌های ضد باکتری، همه چیز را در داروخانه آنلاین ما پیدا خواهید کرد.

تنوع گسترده: آیا به دنبال مسواک‌های نرم، متوسط یا سخت هستید؟ آیا می‌خواهید آب‌دهانی با طعم خنک‌کننده یا ضد عفونی کننده داشته باشید؟ ما تنوع گسترده‌ای از محصولات بهداشت دهان را در اختیار شما قرار می‌دهیم تا شما بتوانید انتخابی دقیق و به انتخاب خود داشته باشید.

انواع محصولات دهانشویه

 1. دهانشویه آنتی باکتریال: این نوع دهانشویه‌ها حاوی مواد ضد باکتریال هستند و به کنترل و پیشگیری از بوی بد دهان و عفونت‌های دهانی کمک می‌کنند.

 2. دهانشویه بدون الکل: این دهانشویه‌ها بدون الکل تهیه می‌شوند و به عنوان یک گزینه خوب برای افرادی که از حساسیت به الکل رنج می‌برند، مناسب هستند.

 3. دهانشویه خوشبو کننده: این نوع دهانشویه‌ها به تازگی بوی دهان را بهبود می‌بخشند و عطر و طعم خوشایندی به دهان شما می‌دهند.

 4. دهانشویه ساده: دهانشویه‌های ساده به عنوان یک راه برای تمیزی دهان و کنترل بوی بد دهان استفاده می‌شوند بدون افزودنی‌های خاص.

 5. دهانشویه سفید کننده: این نوع دهانشویه‌ها به کمک مواد شفاف کننده و سفید کننده به رفع لکه‌های رنگی روی دندان‌ها کمک می‌کنند و باعث سفیدتر شدن دندان‌ها می‌شوند.

 6. دهانشویه ضد حساسیت: این دهانشویه‌ها حاوی موادی هستند که به کاهش حساسیت دندان‌ها نسبت به حرارت و سرما کمک می‌کنند و از درد و احساس ناراحتی جلوگیری می‌کنند.

 7. دهانشویه چند منظوره: این دهانشویه‌ها دارای ترکیبات مختلفی هستند که علاوه بر تمیزی دهان، می‌توانند وظایف مختلفی مانند ضد باکتریالی، خوشبو کنندگی، و سفید کنندگی دندان‌ها را انجام دهند.

 

بنابراین، اگر به دنبال بهترین محصولات بهداشت هستید، به ما در داروخانه آنلاین سر بزنید. از کیفیت، تنوع، و قیمت مناسب لذت ببرید و به بهداشت دهان خود اهمیت دهید.

سوالات متداول

بله! دهانشویه محصولی مناسب برای جلوگیری از پوسیدگی است.

بله! بوی بد دهان ناشی از تجمع باکتری هاست و در دهانشویه مواد آنتی باکتریال وجود دارد که از بوی بد دهان جلوگیری می کند.

دهانشویه حاوی انواع ترکیبات فعال مانند فلوراید، بنزیدامین و یا کلرهگزیدین است و از سلامت دندان ها محافظت می کند.