منوی داروخانه
سبد خرید شما

کپسول ردوکسا نوتراکس 60 عدد

فرآورده طبیعی کاهش وزن و فزایش سوخت و ساز
عکس کپسول ردوکسا نوتراکس
5

کپسول ردوکسا نوتراکس

نوتراکس ردوکسا فرآورده طبیعی از عصــــاره دو گیاه (گل اسفرانتوس ایندیکوس و پوسته میوه گارسینیا منگوستاتا)، می باشد و نقش بسزایی در کاهش اشتها و میل به پر خوری، رفع چاقی افراد دارای اضافه وزن ایفا نموده و این اثر در دو هفته پس از مصرف فرآورده به طور قابل توجهی مشاهده می گردد. مطالعات بالینی اثبات نموده است که ردوکسا (مراتریم) سبب دشوار نمودن تکثیر سلول‌های چربی، کاهش مقدار چربی جذب شده از خون توسط سلول‌های چربی، کمک به سوزاندن چربی ذخیره‌شده در سلول‌های چربی و بهبود متابولیسم چربی می گردد.

کپسول رودکسا و کاهش تری گلیسیرید خون!

گیاه اسفرانتوس ایندیکوس، با کمک به کاهش موثر در گلوکز و میزان تری گلیسرید خون، در کاهش وزن و سلامت عمومی بدن تاثیر گذار می باشد. گیاه گارسینیا منگوستاتا نیز به عنوان یک گیاه شناخته شده، سال هاست که به عنوان کمک کننده در افزایش متابولیسم بدن و اثر ضد التهابی در فرآورده های غذایی و طبیعی مورد استفاده قرار می گیرد و ماده ای منحصر به فرد در تنظیم وزن می باشد.

استفاده از این کپسول تا چه سنی مجاز است؟ 

شرکت سازنده اعلام کرده است استفاده از کپسول ردوکسا تا برای کودکان و نوجوانان زیر 16 سال ممنوع است. در غیر اینصورت خطر آسیب های جدی به سلامتی وجود دارد. به همین دلیل توصیه می شود جوانان از روش های دیگری مانند ورزش برای افزایش متابولیسم بدن استفاده کنند. 

داروخانه آنلاین مطالعه مقاله زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

 

کپسول ردوکسا نوتراکس 60 عدد

228,000 تومان - 5% تخفیف
240,000 تومان
  • موجودی: موجود
  • مدل: Nutrax Reduxa Capsule
  • بارکد محصول: 6260147705921
  • کد انبار: 937594
سوالات متداول

این کپسول با داروهای گیاهی نظیر  سیر، زنجبیل، جینکو، جین سـینگ، بنفشه تداخل دارد.

بله! استفاده از این کپسول برای مهار اشتهای کاذب مناسب است. 

بهترین زمان مصرف این کپسول 30 دقیقه قبل از وعده غذایی اصلی است.

این کپسول با داروهای ضد انعقاد و ضد پلاکت چون آسپیرین، کلوپیدگرول، دی پیریدامول، هپارین، انوکساپارین، دالتاپارین، تیکلوپیدین، وارفارین تداخل دارد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید