منوی داروخانه
سبد خرید شما

پودر ترومام تروویتال

حاوی انواع ویتامین و مواد معدنی برای دوران بارداری و شیردهی
پودر ترومام تروویتال
ناموجود

پودر ترومام تروویتال مکملی منحصر به فرد برای تامین نیاز بدن مادران به انواع ویتامین‌ها و مواد معدنی در دوران بارداری و شیردهی است.

ضرورت مصرف ویتامین و مواد معدنی در دوران بارداری و شیردهی

دوران بارداری و شیردهی از حساس‌ترین دوران زندگی مادران به شمار می‌روند. در دوران بارداری، جنین به طور کامل از خون مادر برای رشد تغذیه می‌کند  و پس از تولد نیز در 6 ماهه اول، شیر مادر تنها منبع تغذیه‌ای نوزاد است.

شیرمادر تمامی مواد مغذی مورد نیاز برای رشد نوزاد را فراهم می کند. به همین دلیل مادران در دوران شیردهی باید مواد مغذی بیشتری را دریافت کنند تا بتواند در کنار تامین رشد و سلامت فرزندشان به حفظ ذخایر بدن خود نیز کمک نمایند. رژیم غذایی مادران باردار و شیرده باید حاوی ویتامین‌های آ، ب، ث ، دی، اسیدهای چرب و ید باشد. در صورتیکه مادران به رژیم غذایی سالم دسترسی نداشته باشند و یا بدن آنها از کمبود ویتامین‌ها و یا مواد معدنی رنج ببرد، مصرف مکمل‌ها اهمیت بسیار زیادی دارد.

ترومام یک مکـمل غـذایی اسـت و می تواند 25 % از پروتئین‌ها و 25 % از چربی‌های مورد نیاز روزانـه جنین و مادر را تامیـن کند. همچنین، این مکمل به دلیل اینکه حاوی فیبر است از یبوست ناشی از بارداری جلوگیری به عمل می‌آورد.

مکمل ترومام به پیشگیری از مشکلات و عوارض ناشی از بارداری نظیر افـسردگی مادر، کم خـونـی، کرتـینـیسـم، عقب ماندگی ذهنی و کوتولگی جنین کمک می‌کند. این مکمل حاوی DHA و AA است که به همراه اسید سیالیک در شکل‌گیری و تکامل سیستم عصبی جنین در دوران بارداری نقش مهمی دارد و در دوران شیردهی نیز با افزایش کیفیت شیر مادر موجب تقویت قدرت حل مسئله و قدرت بینایی کودک می شود.

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
125,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 21000
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Truevital Truemum
  • کد انبار: 940169

گزینه های در دسترس

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید