منو
سبد خرید شما

پروتئین وی کاله ۱۰۰ درصد

کمک به افزایش رشد عضلات | کمک به ریکاوری عضلات بعد از تمرینات ورزشی | کمک به جلوگیری از گرسنگی حین رژیم های کاهش وزن
پروتئین وی کاله ۱۰۰ درصد
پروتئین وی کاله ۱۰۰ درصد
پروتئین وی کاله ۱۰۰ درصد
پروتئین وی کاله ۱۰۰ درصد
پروتئین وی کاله ۱۰۰ درصد
پروتئین وی کاله ۱۰۰ درصد
 • پروتئین وی کاله حاوی 24 گرم پروتئین، 5 گرم بی سی ای ای، 4 گرم گلوتامین و 120 کالری.
 • فاقد لاکتوز.
 • کمک به بازسازی و رشد عضلات.
 • پیشگیری از تحلیل عضلانی.
 • تسریع روند کاهش بافت چربی.
 • تامین بخشی از پروتئین مورد نیاز بدن.

   

هر یک پیمانه که معادل 32/5 گرم است را با 330 میلی لیتر آب یا نوشیدنی دیگر حل کنید و میل نمایید.

 

 • این پودر را در جای خشک و خنک، دور از دسترس اطفال، نگهداری کنید.
 • این پودر را در محیط های پر رطوبت، مانند حمام، قرار ندهید.
 • این پودر را در معرض تابش مستقیم نور خورشید، مانند پشت پنجره، قرار ندهید.

   
 • هرگز مقدار توصیه شده را بدون مشورت با پزشک یا مربی تغییر ندهید.

   
نام ترکیبمقدار در هر پیمانه
کالری120 گرم
چربی کلی1/5گرم
چربی اشباع شده1 گرم
چربی ترانس0
کلسترول55 میلی گرم
سدیم130 میلی گرم
کربوهیدارت کلی3 گرم
فیبر1 گرم
قند کلی2 گرم
پروتئین24 گرم
ویتامین د0
کلسیم104 میلی گرم
آهن0
پتاسیم0
 • موجودی: موجود در انبار
 • کشور سازنده: ایران
 • برند: کاله | kalleh
 • مدل: Kalleh Pro Whey Protein Powder 1800g
 • SKU: 6260161559920
 • UPC: 937759
2,495,000 تومان

گزینه های در دسترس

توضیحات

پروتئین وی کاله 100 درصد 1800 گرمی دارای بهترین نوع پودر پروتئین وی کنسانتره و تقویت شده با آمینو اسید های شاخه دار و گلوتامین که در تامین انرژی و عضله سازی نقش بسیار زیادی دارند. این مکمل بدنسازی محصولی مناسب برای تامین بخشی از پروتئین مورد نیاز بدن و  یکی از درشت مغذی های سازنده عضلات بدن است.

در داروخانه آنلاین می توانید دیگر مکمل های پودر پروتئین را مشاهده و جهت مشاوره رایگان ورزشی می توانید از وبسایت داروخانه آنلاین مراجعه یا تماس حاصل نمائید.

ترکیبات تشکیل دهنده پودر پروتئین وی کاله 

پودر پروتئین وی کاله حاوی 24 گرم پروتئین کنسانتره می باشد. این نوع پروتئین سرعت هضم و جذب متوسطی نسبت به سایر پروتئین های دیگر دارد. پودر پروتئین نقش بسیار مهمی در ساخت و حجم عضلات دارد، همچنین این مکمل بدنسازی حاوی 5 گرم آمینو اسید های شاخه دار برای جذب هر چه بهتر پروتئین و افزایش انرژی می باشد.

پودر پروتئین وی کاله حاوی 4000 میلی گرم آمینو اسید با ارزش گلوتامین جهت ریکاوری هر چه سریع تر ماهیچه و به تاخیر انداختن خستگی عضلات می باشد. این مکمل پروتئین 55 سروینگ می باشد و شما را برای 55 روز سخت تمرینی همایت خواهد کرد.

nutrition facts

فواید استفاده از پروتئین وی کاله

با استفاده از پروتئین وی کاله می توانید از رشد عضلات خود اطمینان خاطر داشته باشید. پودر پروتئین وی 100درصد می تواند به ریکاوری عضلات شما بعد از تمرینات سنگین ورزشی کمک کند یعنی خستگی را به تاخیر می اندازد و کوفتگی را از بین میبرد. 

پودر پروتئین به باز سازی سریع تار های عضلانی کمک می کند. با پاره شدن تار های عضلانی ماهیچه ها دچار کوفتگی می شوند و این به خاطر ریز پارگی های عضلانی می باشد که با استفاده از پودر پروتئین این پارگی های عضلانی سریع تر ترمیم می شوند.

همچنین پودر پروتئین باعث استحکام استخوان ها نیر می شود که در سنین میانسالی این استحکام استخوان ها کمک زیاد برای سلامت افراد در پی خواهد داشت.

 فواید فاقد لاکتوز بودن پروتئین وی کاله

پروتئین وی کاله ۱۰۰% جزو معدود پروتئین وی هایی می باشد که فاقد لاکتوز است. حال کسانی که با لاکتوز موجود در لبنیات مشکل دارند می توانند به راحتی از این مکمل ورزشی استفاده کنند. 

حال راجب لاکتوز بیشتر بدانید، لاکتوز از دو مولکول قند ساده گلوکز و گالاکتوز تشکیل شده است. که به یکدیگر پیوند می خورند و تشکیل لاکتوز را می دهد. لاکتوز آنقدر شایع است که حدود 65 درصد از جمعیت جهان در تحمل لاکتوز مشکل دارند.

پودر پروتئین وی بدون لاکتوز کاله چیست؟

پودر پروتئینی که از شیر به دست آمده اما لاکتوز از آن خارج شده است. لاکتوز قند طبیعی موجود در لبنیات می باشد، پودر پروتئین وی کاله بدون لاکتوز هست که این امر این مکمل بدنسازی را از دیگر رقبای خود متمایز کرده است.

در اینجا می توانم شما را با یکی دیگر از پروتئین های بدون لاکتوز آشنا کنم وجی الیت ام آر ام نیز گزینه مناسبی برای افرادی می باشد که وگان هستند و می خواهند که پروتئین گیاهی مصرف کنند.

پروتئین وی کاله و مصرف آن در افراد سالمند

پروتئین وی کاله ۱۰۰ درصد حاوی سطوح بالایی از اسیدهای آمینه ضروری است. این عناصر ارزش غذایی بالایی را تضمین می کنند و به پیشگیری از بسیاری از بیماری ها کمک می کنند.

علاوه بر این، انجام فعالیت بدنی کیفیت زندگی سالمندان را در کل بهبود می بخشد.

علاوه بر این، از آنجایی که پروتئین وی ماده ای سریع جذب با قابلیت هضم آسان است، به افزایش پروتئین این ماده حیاتی برای رشد و ترمیم بافت عضلانی کمک می کند.

بنابراین هیچ گونه منع مصرفی برای مصرف پروتئین وی در سنین بالا وجود ندارد. با این حال، شایان ذکر است که مصرف دوزهای مناسب مکمل ضروری است و همیشه باید تاکید کنیم که برای اطمینان از سلامت باید مشاوره منظم با پزشک انجام شود.

عوارض استفاده از پروتئین وی کاله

در کل پودر پروتئین وی کاله مکمل پروتئین بدون عوارض برای افراد سالم می باشد با استفاده از دوز های توصیه شده مشکلی برای افراد سالم ایجاد نخواهد کرد. اما در برخی موارد و با استفاده از دوز های توصیه نشده می تواند باعث دل پیچه، حالت تهوع، آکنه، تشنگی، نفخ، کاهش اشتها و سر درد شود. لازم به ذکر است که این عوامل با استفاده از دوز های توصیه نشده گاهی اوقات ممکن است بروز دهد.

مواردی که باید قبل از استفاده از پور پروتئین وی کاله رعایت کنید

 • کسانی که از داروهای خاص پزشکی استفاده می کنند قبل از مصرف باید با پزشک مشورت کنند.
 • کسانی که تحت مراقبت های پزشکی هستند قبل از استفاده از پودر پروتئین وی کاله با پزشک مشورت کنند.
 • زنان بار دار و شیرده و همچنین افراد زیر 18 سال با نظر پزشک مجاز به استفاده هستند.

مقدار و نحوه مصرف پروتئین وی کاله

یک پیمانه معادل 32/5 گرم از پودر پروتئین وی کاله را با 130 سی سی آب یا نوشیدنی دلخواه ترکیب و بسته به نیاز خود در روز یک الی دو مرتبه استفاده کنید.

پروتئین وی کاله ۱۰۰ درصد 1800 گرمی

سوالات متداول

پروتئین وی کاله تهیه شده  از ماده مغذی بنام آب پنیر هست که طی فرایند های گوناگونی به پروتئین وی کنسانتره با ارزش غذایی بالا تبدیل شده است اگر از مقداری که نسبت به سن و فعالیت روزانه شما برای شما زیر نظر یک متخصص ورزشی یا پزشکی تعیین شده است فراتر نروید هیچ عوارضی برای شما در بر نخواهد داشت.

بهترین زمان ها برای استفاده از پروتئین کاله صبح بعد از بیدار شدن از خواب و بعد از تمرینات ورزشی البته بستگی به رژیم غذایی شما مقدار و زمان مصرف متغیر هست اما گلدن تایم استفاده از پروتئین وی صبح و بعد از تمرینات ورزشی میباشد.

بله پروتئین وی کاله تنها برای ورزشکاران تهیه نشده است پروتئین وی کاله به بهبود تراکم استخوان نیرو و توان تمام ماهیچه های بدن تقویت سیستم ایمنی بدن و بهبود عملکرد فیزیکی بدن در تمام افراد هم بانوان و آقایان کمک بسیاری خواهد کرد.

کسانی که مشغول به ورزش هستند برای قدرت بیشتر عضلات و ریکاوری سریعتر بعد از تمرینات ورزشی میتوانند از هر دو این مکملها استفاده کنند.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید