منوی داروخانه
Your Cart

پروتئین وی کاله ۱۰۰ درصد 1800 گرمی

پروتئین وی کاله ۱۰۰ درصد 1800 گرمی
پروتئین وی کاله ۱۰۰ درصد 1800 گرمی
پروتئین وی کاله ۱۰۰ درصد 1800 گرمی
برند برتر
پروتئین وی کاله ۱۰۰ درصد 1800 گرمی
پروتئین وی کاله ۱۰۰ درصد 1800 گرمی
پروتئین وی کاله ۱۰۰ درصد 1800 گرمی
پروتئین وی کاله ۱۰۰ درصد 1800 گرمی

پروتئین وی کاله ۱۰۰ درصد دارای بهترین نوع پروتئین وی کنسانتره و تقویت شده با آمینو اسید های شاخه دار و گلوتامین که در تامین انرژی و عضله سازی نقش بسیار زیادی دارند این مکمل محصولی مناسب برای تامین بخشی از پروتئین مورد نیاز بدن و  یکی از درشت مغذی های سازنده عضلات بدن است. پروتئین وی کاله با دارا بودن 24 گرم پروتئین در هر پیمانه 5 گرم آمینو اسید های شاخه دار BCAA ها و 4 گرم آمینو اسید گلوتامین ارزش غذایی بالایی را به خود اختصاص داده است مصرف پودر کاله  به بازسازی و رشد عضلات بدن کمک می کند.

یکی از ویژگی هایی که سبب شده است استفاده از پودر  پروتئین وی کاله مورد توجه قرار گیرد بدونه لاکتوز بودن این مکمل است و کسانی که با عدم تحمل لاکتوز مشکل دارند میتوانند از این مکمل استفاده کنند. این مکمل روند کاهش بافت چربی را تسریع می بخشد و سبب می شود عضلات برجسته تر به نظر بیایند.

 

فواید مصرف پروتئین وی کاله

 

استفاده از مکمل پروتئین وی کاله به تسریع ریکاوری و بازتوانی عضلات بدن کمک می کند و باعث افزایش سنتز پروتئین بدن می شود.  از مزایای این مکمل می توان به کمک به افزایش حجم عضلات بدون چربی اشاره کرد همچنین این پودر باعث کاهش خستگی و رفع کوفتگی بدن بعد از تمرینات سنگین ورزشی شده و  افزایش حجم توده عضلانی بدون چربی را در بر می گیرد. از طرفی به حفظ تراکم استخوان نیز کمک می کند.

 

داروخانه آنلاین مطالعه مقاله زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

 

 

 

 

2,195,000 تومان
  • موجودی: موجود
  • مدل: Kalleh Pro Whey Protein Powder 1800g
  • بارکد محصول: 6260161551764
  • کد انبار: 937759

گزینه های در دسترس

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
سوالات متداول
کسانی که مشغول به ورزش هستند برای قدرت بیشتر عضلات و ریکاوری سریعتر بعد از تمرینات ورزشی میتوانند از هر دو این مکملها استفاده کنند.

بهترین زمان ها برای استفاده از پروتئین کاله صبح بعد از بیدار شدن از خواب و بعد از تمرینات ورزشی البته بستگی به رژیم غذایی شما مقدار و زمان مصرف متغیر هست اما گلدن تایم استفاده از پروتئین وی صبح و بعد از تمرینات ورزشی میباشد.

بله پروتئین وی کاله تنها برای ورزشکاران تهیه نشده است پروتئین وی کاله به بهبود تراکم استخوان نیرو و توان تمام ماهیچه های بدن تقویت سیستم ایمنی بدن و بهبود عملکرد فیزیکی بدن در تمام افراد هم بانوان و آقایان کمک بسیاری خواهد کرد.

پروتئین وی کاله تهیه شده  از ماده مغذی بنام آب پنیر هست که طی فرایند های گوناگونی به پروتئین وی کنسانتره با ارزش غذایی بالا تبدیل شده است اگر از مقداری که نسبت به سن و فعالیت روزانه شما برای شما زیر نظر یک متخصص ورزشی یا پزشکی تعیین شده است فراتر نروید هیچ عوارضی برای شما در بر نخواهد داشت.