منوی داروخانه
Your Cart

ساشه کلاژن گلد آدریان 20 عددی

ساشه کلاژن گلد آدریان 20 عددی
ساشه کلاژن گلد آدریان 20 عددی
ساشه کلاژن گلد آدریان 20 عددی
ویژه -17 %
ساشه کلاژن گلد آدریان 20 عددی
ساشه کلاژن گلد آدریان 20 عددی
ساشه کلاژن گلد آدریان 20 عددی
ساشه کلاژن گلد آدریان 20 عددی

 

ساشه کلاژن گلد آدریان 20 عددی

ساشه کلاژن گلد آدریان مکملی مناسب برای پیشگیری و درمان چروک های سطحی و عمیق پوستی است. در این مکمل از مواد موثره ای نظیر اسید هیالورونیک، ویتامین سی و کلاژن به گونه ای استفاده شده که علاوه بر تحریک کلاژن سازی و بازسازی، شفاف سازی پوست را نیز بهبود می بخشد. کلاژن مولکول نسبتا بزرگی است، به همین دلیل جذب آن به طور موضعی به راحتی صورت نمی گیرد و باید به صورت مکمل خوراکی مصرف شود تا تاثیر آن بر ناحیه عمیق تری از پوست مشاهده شود.

ساشه کلاژن برای چه افرادی مناسب است؟

 این محصول برای سن پوستی 40 و بالاتر توصیه می شود، زیرا با رسیدن به این سن روند کلاژن سازی پوست کند شده و در نهایت متوقف می شود. اسید هیالورونیک به کار رفته در این ساشه به عمق لایه های پوستی آبرسانی می کند و التهابات پوستی را کاهش می دهد. ویتامین ث این ساشه خاصیت آنتی اکسیدان قوی دارد که می تواند به شفافیت و روشن سازی پوست کمک کند. به همین دلیل کسانی که پوست تیره و لکه دار دارند می توانند از این ساشه استفاده نمایند.

تفاوت ساشه و قرص کلاژن گلد آدریان

میزان کلاژن موجود در ساشه تقریبا 5 برابر قرص است ، همچنین ساشه از ترکیباتی مانند هیالورونیک اسید و ویتامین ث تشکیل شده که قرص کلاژن فاقد این مواد است. بنابراین بسته به نیاز کلاژن بدن، سن و عارضه پوستی مصرف ساشه یا قرص توصیه می شود که ساشه قوی تر بوده و تاثیر سریع تری خواهد داشت. توجه به این نکته ضروری است که دریافت دوز کلاژن بیشتر از حد نیاز بدن ممکن است باعث بروز عوارض و آلرژی های پوستی شود. قرص ها به صورت روکش دار بوده و عوارض گوارشی گزارش نشده است. از طرفی ساشه محلول در آب یا خوراکی دلخواه نیز زود هضم تر است. 

 

داروخانه آنلاین مطالعه مقاله زیر را به شما پیشنهاد می کند:

497,585 تومان - 17% تخفیف
599,500 تومان
  • موجودی: موجود
  • مدل: Adrian Collagen Gold Sachet20
  • بارکد محصول: 6269133700391
  • کد انبار: 1706

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
سوالات متداول

همه گروه های سنی مجاز به مصرف این مکمل هستند اما این مکمل بیشترمناسب  سن پوستی 40 و بالاتر است .

محتویات یک ساشه را در حداقل 30 میلی لیتر نوشیدنی ( هم دما با محیط) یا ژله حل نموده و کاملا به هم زده تا محلولی شفاف به دست آید بلافاصله میل بفرمایید .

بهترین زمان مصرف این مکمل همراه یکی از وعده های غذایی است .

تا کنون در خصوص این مکمل عوارض جانبی گزارش نشده ، اگراین مکمل بیش تر از میزان توصیه شده مصرف شود امکان بروز عوارض جانبی دارد .