Menu
Your Cart

استیک ضد تعریق

توضیحات دسته‌بندی


استیک ضد تعریق

در واقع رول های ضد تعریقی که به صورت جامد هستند و ظاهری صابونی شکل دارند را استیک می نامند. این محصولات دقیقا همان کاری را انجام می دهند که مام و اسپری های ضد تعریق انجام می دهند.
مکانیسم محافظتی استیک ضد عرق نیز درست مثل رول ضد تعریق است. به این معنی که ماده استیک ضد عرق منافذ و مسیرهای نفوذی عرق بدن را مسدود می‌کند و به این ترتیب قطرات عرق راهی برای خارج شدن از منطقه زیر بغل نخواهند داشت.
همچنین این استیک ها به دلیل داشتن مواد ضد باکتریایی و ضد قارچی از بوی بد بدن جلوگیری می نمایند.

تفاوت بین استیک و مام ضد تعریق چیست؟

در واقع این دو محصول یک کار را انجام می دهند زیرا ترکیبات به کاررفته در این محصولات یکسان است. با این تفاوت که مام ها به صورت مایع و استیک ها حالت جامد همان مام ها هستند.
مکانسیم عمل ضد تعریق ها به این گونه است که زمانی که دئودرانت بر روی پوست قرار می گیرد راه خروج عرق را مسدود کرده و باعث خشک ماندن ناحیه می شود. همچنین به دلیل داشتن ترکیبات آنتی باکتریال از متساعد شدن بوی نامطبوع بدن جلوگیری می کند.

رول ضد تعریق یا مام را چه زمانی باید استفاده کرد؟

هیچ قانون خاصی برای زمان استفاده از رول و استیک ها وجود ندارد. اما بهتر است که روی پوست تمیز یعنی بعد از استحمام از مام ها استفاده شود. این محصولات به دلیل دئودورانت بودن باعث از بین بردن باکتری های موجود در روی پوست می شوند و همین موضوع در برطرف کردن و جلوگیری ازایجاد بوی بد جلوگیری می نماید.

آیا استیک های ضد تعریق رد سفیدی بر روی لباس بر جا می گذارند؟

استیک ها به دلیل داشتن ترکیب جامد و صابونی یک لایه محافظ بر روی پوست ایجاد می کنند که بتواند از خروج عرق به بیرون جلوگیری نماید. البته باید توجه داشت که اگر دئودورانت باشد به دلیل نداشتن آلومینیوم باعث مسدود شدن منافذ نمی شود.
برای جلوگیری از ایجاد رد این محصولات بر روی لباس، بهتر است بعد از استفاده اجازه دهید که استیک یا مام روی پوست کاملا خشک شود و سپس لباس خود را بر تن کنید.

یک استیک ضد تعریق خوب چه ویژگی هایی دارد؟

اولین و مهم ترین ویژگی در انتخاب استیک، خاصیت ضد عرق و از بین برنده بوی بد ناشی از عرق کردن است. که میزان ماندگار ی و دوام تاثیر این محصول بسیار با اهمیت است.
مرحله دوم در انتخاب استیک وجود رایحه دلپذیر و خوشبو می باشد که در هر فرد به نسبت سلیقه فردی متفاوت است.
مواردی دیگر مانند عدم ایجاد حساسیت و یا جوش در ناحیه استفاده شده نیزبرای افرادی که حساسیت نسبت به محصولا ضد عرق شیمیایی دارند دارای اهمیت است.
عدم ایجاد لک و سفیدی بر روی لباس نیز یکی از گزینه های مهم در انتخاب مام و استیک های ضد تعریق است.

قیمت و خرید بهترین استیک های ضد تعریق

اگر می خواهید استیک ضد تعریق سفارش دهید، می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. تمامی محصولاتی که در داروخانه آنلاین به فروش می رسند دارای مجوزهای بهداشتی هستند و شما می توانید با خیال آسوده این محصولات را سفارش دهید و از ویژگی های خاص آنها بهره مند شوید.استیک ضد تعریق سکرت کلین دافی | 50 میل | ضد لک بر روی بدن و لباس و مناسب بانوان و آقایان و ضد حساسیت
برند برتر -10 %
برند: دافی | Dafi مدل: Dafi Secret Clean Deodorant Stick for Women 50ml
استیک ضد تعریق سکرت کلین دافیاستیک ضد تعریق سکرت کلین دافی را می توانید برای کنترل بوی نامطبوع ت