Menu
Your Cart

حشره کش

توضیحات دسته‌بندی


برند: فومن شیمی | fouman chimie مدل: Taromar Insecticide
قرص حشره کش تار و مارقرص حشره کش تار و مار محصولی است که درون دستگاه حشره کش قرار می گیرد و روشی ساده برای از بین بردن پشه های داخل منزل شما است.این قرص ها بوی آزار دهنده ای ندارد و قدرت بالا و با فرمولاسیون پیشرفته و تاثیر فوری در از بین بردن پشه ها ، تا ۱۲ ساعت محیط داخل خانه را از حضور پشه محافظت..
21,900 تومان
برند: فومن شیمی | fouman chimie مدل: Taromar Beetle Prey 12 pcs
طعمه سوسک کش تارو مارمکانیزم عمل طعمه سوسک کش تارو مار به این صورت است، سوسک با مصرف این طعمه آلوده می شود و به داخل لانه باز می گردد و سوسک هی دیگر را آلوده می کند. سوسک آلوده می تواند سوسک های دیگر را ازلانه بیرون بکشد تا از طعمه مصرف کنند.این طعمه را باید در جاهایی قرار دهید که برای سوسک ها جلب ت..
55,000 تومان
برند: فومن شیمی | fouman chimie مدل: Taromar Electric Mosquito Repellent
دستگاه پشه کش برقی تار و مار همراه با دو عدد قرص رایگاندستگاه پشه کش برقی تار و مار یک وسیله ای پرکاربرد برای از بین بردن پشه و حشرات موذی در فصل ها گرم سال و یا مناطق مرطوب است. این دستگاه ساختار ساده ای دارد که دو شاخه ای دارد و درون پریز برق قرار می گیرد.با قراردادن قرص داخل دستگاه و ایجاد حرارت ..
55,000 تومان
دستگاه پشه کش بدون کلید برقی تار و مار | با 10 عدد قرص پشه کش
جدید
برند: فومن شیمی | fouman chimie مدل: Taromar Mosquito Net Without Electric Key
دستگاه پشه کش برقی بدون کلید تار و ماردستگاه پشه کش برقی بدون کلید تار و مار وسیله ای برای از بین بردن حشرات و پشه ها در فضای داخل خانه است. این دستگاه کلید قطع و وصل ندارد و مستقیم به پریز زده می شود.این دستگاه بدون داشتن سیم رابط و داغ شدن و پراکنده کردن حرارات یکسان به قرص باعث خروج گازهایی از قر..
33,000 تومان
برند: فومن شیمی | fouman chimie مدل: Taromar Natural Insecticide Spray
اسپری حشره کش طبیعی تار و ماراسپری حشره کش طبیعی تار و مار محصولی برای از بین بردن فوری حشراتی مانند پشه، مورچه، سوسک، هزارپا و تمامی حشرات خانگی است که بدون ایجاد عارضه بوده و کاملا از ترکیبات طبیعی (Bio) ساخته شده است.تاثیر طولانی مدت این حشره کش باعث شده که حتی خشک شده آن نیز می تواند تاثیر کشندگ..
59,500 تومان
برند: کنسل | Cancel مدل: Cancel Insecticide Pills Closed
قرص حشره کش کنسلقرص حشره کش کنسل با قرار گرفتن در داخل دستگاه حشره کش گرم می شود. با دریافت حرارت این قرص حشره کش اثر خود را در فضا منتشر می کند و با عملکرد عالی و مناسب پشه ها را نابود می سازد. این قرص رایحه ای مطبوع دارد و باعث آزار نمی گردد. دوام 24 ساعته اثر حشره کشی این قرص باعث می شود در مدت ز..
23,900 تومان
برند: فومن شیمی | fouman chimie مدل: Taromar Beetle Powder
پودر سوسک کش تار و ماربا شیوع گرما در فصل های گرم سال هجوم حشرات موذی مانند سوسک ها افزایش می یابد به همین دلیل استفاده از سوسک کش ها  و انتخاب بهترین و استاندارترین حائز اهمیت است.محصولات تارو مار یکی از برندهای قدیمی است که از دیرباز به کیفیت بالا معروف هستند. پودر سوسک کش تار و مار یکی از مح..
9,950 تومان
برند: فومن شیمی | fouman chimie مدل: Taromar Beetle Normal Spray
اسپری سوسک کش تار و ماراسپری سوسک کش بی بو تار و مار با قدرت کشندگی بالا برای از بین بردن حشراتی مانند سوسک، مورچه و بید مورد استفاده قرار می گیرد. تاثیر طولانی مدت این سوسک کش باعث می شود که اثر آن تا چندین روز در محلی که پاشش انجام شده، باقی بماند. به همین دلیل بهتر است در محلی که محل تردد کودک و ..
27,360 تومان 28,800 تومان
برند: فومن شیمی | fouman chimie مدل: Taromar Beetle Spray
اسپری سوسک کش بی بو تار و ماراسپری سوسک کش بی بو تار و مار با قدرت کشندگی بالا برای از بین بردن حشراتی مانند سوسک، مورچه و بید مورد استفاده قرار می گیرد. تاثیر طولانی مدت این سوسک کش باعث می شود که اثر آن تا چندین روز در محلی که پاشش انجام شده، باقی بماند. به همین دلیل بهتر است در محلی که محل تردد ک..
28,800 تومان
برند: فومن شیمی | fouman chimie مدل: Taromar Insecticide Spray
اسپری حشره کش تار و ماراسپری حشره کش طبیعی تار و مار محصولی برای از بین بردن فوری حشراتی مانند پشه، مورچه، سوسک، هزارپا و تمامی حشرات خانگی است که بدون ایجاد عارضه بوده و کاملا از ترکیبات طبیعی (Bio) ساخته شده است.تاثیر طولانی مدت این حشره کش باعث شده که حتی خشک شده آن نیز می تواند تاثیر کشندگی بالا..
28,800 تومان
برند: کنسل | Cancel مدل: Cancel Mosquito Mat Heater
دستگاه قرص حشره کش کلید دار کنسلدستگاه قرص حشره کش کلید دار کنسل دستگاهی است که با نیروی الکتریسیته کار می کند و حشرات موذی محیط خانه یا کار شما را از بین می برد. این دستگاه، برای کامل شدن کار خود به قرص حشره کش نیاز دارد. با قرار دادن قرص در آن و سپس به برق زدن دستگاه فرآیند از بین بردن حشرات آغاز ..
49,200 تومان
اسپری حشره کش بی بو تار و مار | 400 میلی | از بین بردن کلیه حشرات پرنده و موذی
جدید
برند: فومن شیمی | fouman chimie مدل: Taromar Odorless Insecticide Spray
اسپری حشره کش بی بو تار و ماراسپری حشره کش بی بو تار و مار برای از بین بردن سریع و آنی انواع حشرات پرنده مانند پشه، مگس، مورچه های بالدارو ساس است.این حشره کش فاقد بو است و به همین دلیل برای افرادی که نسبت به بوی مواد سمی به رفته در حشره کش ها حساسیت دارند، بسیار مناسب است.وجود اسپری های حشره کش دره..
28,800 تومان
نمایش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)