Menu
Your Cart

دهان و دندان

توضیحات دسته‌بندی

بهداشت دهان و دندان

بهداشت دهان و دندان شامل عواملی است که رعایت این موراد باعث بهبود سلامت و شادابی حفره داخلی دهان می شود. رعایت بهداشت دهان و دندان شامل مواردی است که هر فردی باید به تنهایی به عنوان بهداشت شخصی اهمیت دهد و روزانه انجام دهد. رعایت این موارد که شامل مسواک زدن، نخ دندان کشیدن و استفاده از دهانشویه است، علاوه که در زیبایی ظاهری فرد موثر است بلکه در سلامت عمومی بدن نیز تاثیر گذار است حتی در راحت غذا خوردن نیز بی تاثیر نیست.
انجام روزانه این کارها باعث می شود که شما را از خرج کردن هزینه های بالا جهت رفتن به دندان پزشکی بازدارد.

پوسیدگی دندان ها اگر به موقع رسیدگی نشود باعث تخریب مینا و ریشه دندان می شود و فرد هزینه های گزافی برای درمان متزلزل می شود.
یکی از مهم ترین مواردی که در رعایت نکردن بهداشت دهان و دهان به وجود می آید، بوی بدن دهان است که بسیار آزار دهنده است. مسواک زدن صحیح و استفاده از دهانشویه های حاوی فلوراید و رسیدگی به موقع به دندان ها تا حد زیادی از بروز این مشکل جلوگیری می نماید. مگر اینکه علت بوی دهان مربوط به بیماری های داخلی و یا عوارض داروهایی خاص باشد که باید زیر نظر پزشک مرتبط درمان شود.

مراقبت از دندان شامل چه مواردی می شود؟

مراقبت از دندان ها شامل مواردی می شود که هر فرد باید به صورت روزانه به طور صحیح انجام دهد. مسواک زدن یکی از مهم ترین و اصلی ترین این موارد است. انتخاب مسواک یکی از اصول اولیه برای داشتن دندان هایی سالم است.
مسواک های نرم یکی از بهترین مسواک های موجود در بازار هستند که برای استفاه هر فردی با هر نوع دندانی دارد اعم از دندان حساس یا غیر حساس توصیه می شود.
مسواک های نرم به دلیل داشتن براش نرم به راحتی در بین فضای خالی دندان ها وارد شده و پاک کنندگی را به خوبی انجام می دهند.
یکی دیگر از مواردی که برای داشتن لبخندی زیبا نیاز است استفاده از نخ دندان است. امروزه فواید کشیدن نخ دندان کم تر از مسواک زدن نیست. انتخاب نخ دندان باکیفیت و ساخته شده از مواد استاندارد بسیار با اهمیت است.
یکی دیگر از راه های مراقبتی استفاده از دهانشویه است که توصیه می شود هفته ای 4 مرتبه استفاده شود تا فضای داخلی دهان را از وجود باکتری های عفونت زا تمیز کند. امروزه دهانشویه های متنوعی با کارایی های مختلف موجود است.

اهمیت رعایت بهداشت دهان و دندان چیست؟

دهان و دندان ها یکی از اجزای مهم بدن محسوب می شوند به طوری که نه تنها در زیبایی ظاهری فرد بسیارموثراست بلکه عدم سلامت آن ها بر روی سلامت جسمانی فرد نیز تاثیر گذار است.
افرادی که دندان های خراب و پوسیده دارند علاوه بر ظاهر ناشایست باعث بروز عفونت های دهانی می شود که اگر این عفونت ها درمان نشود ممکن اسن به کل بدن وارد شده و باعث به وجود آمدن مشکلات گوارشی در فرد شود.
از طرفی رعاین نکردن بهداشت دهان باعث ایجاد هزینه های گزافی برای درمان پوسیدگی ها و سلامت دندان ها برای فرد ایجاد می کند. پس بهترین و عقلانه ترین راه برای داشتن ظاهری زیبا، بدنی سالم پیشگری از بروز چنین مشکلاتی است که آن هم با انجام موارد روزانه مانند مسواک و نخ دندان برطرف می شود.

توصیه های مهم در ارتباط با بهداشت دهان و دندان

این توصیه ها شامل مواردی می شود که به طور خلاصه به مهم ترین آن ها می پردازیم:
درست مسواک زدن: اینکه یک فرد می گوید من روزانه سه مرتبه مسواک می زنم با فردی که یک بار ولی به روش صحیح این کار را انجام میدهد بسیار متفاوت است.
اولین راه برای صحیح مسواک زدن انتخاب مسواک درست است. مسواک ها به سه دسته نرم، مدیوم و سخت دسته بندی می شود. در سال های اخیر مسواک های سخت از سوی متخصصان دندان پزشکی منسوخ شده اند اما از طرفی استفاده از مسواک های نرم بسیار توصیه می شود. دلیل آن هم داشتن براش نرم این مسواک ها است که به راحتی بین فضای باز دندان ها نفوذ می ند و باعث تمیزی و پاک کردن پلاک های دندانی می شود.
از طرفی مدت زمان مسواک کشیدن بر روی دندان و حرکات صحیح کشیدن مسواک بر روی دندان نیز بسیار با اهمیت است.
استفاده از نخ دندان: کشیدن نخ دندان قبل از هر بار مسواک زدن امری بسیار تاثیر گذار در سلامت دندان ها است. امروزه متخصصان دهان و دندان اهمیت  استفاده از نخ دندان را کمتر از مسواک زدن نمی دانند و توصیه های بسیار برای استفاده روزانه به روش صحیح می کنند.
دهانشویه: یکی دیگر از مواردی که در شادابی و تمیزی دهان موثر است دهانشویه ها هستند. دهانشویه ها در وواقع تکمیل کننده روند مسواک زدن هستند که در انواع مختلف برای موارد مختلف استفاده می شوند.
یکی از مهم ترین وظافی را که ایفا می کنند از بین برنده میکروب های مولد عفونت و جلوگیری از بروز چوسیدگی و جرم دندانی است.
حذف تنقلات: بسیاری از افراد عادت به خوردن تنقلات در طول روز دارند. همین موضوع باعث فرو رفتن باقی مانده تنقلات در لای دندان شده . بقایای این تنقلات معمولا از ترکیبات شیرین و یا نمکی است که با قرار گرفتن طولانی مدت تا قبل از مسواک زدن باعث بروز پوسیدگی دندان می شود.

مهم ترین مشکلات دندان

مشکلات دهان و دندان بسیار گسترده است که هر کدام به زیر دسته هایی تقسیم می شود که نیازمند تخصصی شدن مطالب دارد. ما در این قسمت به طور خلاصه به برخی از مشکلات دهان و دندان شایع را به طور خلاصه می پردازیم:
درد دندان : خود به دلایل متفاوتی به وجود می آید که ممکن است این درد در ناحیه فک و یا به دلیل پوسیدگی دندان باشد.
التهاب لثه : التهاب لثه یکی از اصلی ترین دلایل افتادن دندان در بین بزرگسالان است. هر فردی می تواند در معرض ابتلا به این بیماری قرار بگیرد. که کشیدن سیگار می تواند موارد ابتلا به این مشکل را تشدید نماید.
حساسیت لثه و دندان : حساسیت دندان ها یکی از مشکلات دهانی بسیار شایع است که تقریبا نیمی از افراد جهان دارای دندان های حساس هستند.
بوی بد دهان : یکی از آزاردهنده ترین مشکلات دهانی است که معمولا پوسیدگی دندان ها باعث به وجود آمدن این مشکل می شود. رعایت بهداشت دهان و دندان تا حد زیادی در کاهش این مشکل موثر است.
زخم و آفت دهان : زخم و آفت های دهان معمولا خطرناک نمی باشند و در یک روند دو هفته ای درمان می شوند.
عفونت دهان : عفونت و آبسه های دهانی معمولا به دلیل پوسیدگی های دندان به وجود می آید. و یا برخی عفونت ها ممکن است بعد از جراحی های دندان به وجود بیاید که با مصرف آنتی بیوتیک زیر نظر متخصص درمان پذیر است.
سرطان دهان: سرطان دهان می تواند در هر نقطه ای از دهان، بر روی سطح زبان، لب ها، داخل گونه، لثه ها، کام و کف دهان، لوزه ها و غدد بزاقی تشکیل شود. سرطان دهان بیشتر بعد از 40 سالگی اتفاق میفتد و این خطر در مردان بیش از دو برابر بیشتر از زنان است.

ارتباط بین سلامت دهان و سلامت کلی بدن چیست؟

زمانی که دندان ها به مرحله پوسیدگی می زسند باکتری های مولد عفونت در دهان بسیار فعال شده و ممکن است توسط بزاق و یا با مصرف غذاها وارد بدن شده و از آنجا راه به سوی جریان خون را پیدا کرده و باعث بروز عفونت های خونی و مزمنی شود که در هر قسمت از بدن به یک شکل خود رانشان دهد.

قیمت و خرید محصولات مرتبط با بهداشت دهان

شما می توانید برای خرید محصولا مرتبط جهت رعایت بهداشت دهان و دندان به سایت داروخانه آنلاین مراجعه نماید و محصول مورد نظر خود را سفارش داده و با اطمینان از داشتن نشان سیب سلامت و تاییده وزارت بهداشت از خرید خود استفاده نمایید.


برند: خرمان | khorraman مدل: Khorraman Dentol Plus Periodentol 2ml 15gr
قطره خوراکی دنتول و خمیر دهان طبی پریو دنتول خرمانقطره خوراکی دنتول و خمیر دهان طبی پریو دنتول خرمان محصولی مناسب برای تسکین فوری دندان درد است. هیچ دردی مانند درد ناگهانی دندان نمی تواند شما را بی قرار کند. ممکن است این درد در نیمه های شب آغاز گردد و شما به پزشک برای کنترل درد دسترسی نداشته باشید. ..
16,000 تومان
آفتین ژلآفتین ژل محصولی مناسب برای از بین بردن آفت در دهان است. هنوز به طور دقیق مشخص نشده است که چه عواملی سبب بروز آفت دهانی می شوند، با این وجود؛ مطالعات نشان می دهند که حساسیت بیش از حد، عفونت، بر هم خوردن تعادل هورمون ها، استرس و عدم دریافت کافی ویتامین ها سبب بروز آفت در دهان می شوند. این محصو..
23,500 تومان
برند: میسویک | Misswake مدل: Misswake Pro-sense Sensitive Super Floss 50 Meters
نخ دندان ضدحساسیت میسویک pro- sense اگر دارای دندان های حساسی هستید نیاز به نخ دندانی دارید که حساسیت‌زا نباشد. نخ دندان ضدحساسیت میسویک pro- sense دقیقا مناسب نیاز افراد با دندان های حساس طراحی شده است. این نخ دندان مانع از رسیدن آسیب به لثه ها و دندان ها می شود و با داشتن عصاره نعنا بوی خوشی ..
39,700 تومان
برند: میسویک | Misswake مدل: Misswake Whitening Dental Floss 50 m
نخ دندان سفیدکننده میسویکنخ دندان سفیدکننده میسویک با استفاده از تکنولوژی انحصاری شرکت میسویک سوییس تولید شده است. این نخ دندان برای پوشش و استحکام بیشتر از موم عسل طبیعی استفاده کرده است که استفاده از آن را راحت‌تر می کند. نخ دندان سفیدکننده میسویک در اندازه ای بسیار نازک تولید شده است که تمام ف..
39,700 تومان
برند: میسویک | Misswake مدل: Misswake Total Care 8 Dental Floss 50 meters
نخ دندان مدل توتال کر 8 میسویک اگر به دنبال نخ دندان کاملی هستید نخ دندان مدل توتال کر 8 میسویک می تواند همه نیازهای شما را برآورده سازد. نخ دندان مدل توتال کر 8 میسویک به دلیل داشتن پوشش موم زنبور عسل، تکه های غذای باقیمانده و باکتری های بین دندان ها را به راحتی خارج می کند. همچنین نخ دندان م..
39,700 تومان
برند: زردبند | zardband مدل: Zardband Thyme Spray
اسپری دهانی آویشن زردبنداسپری دهانی آویشن زردبند محصولی مناسب برای کمک به بهبود آفت دهان است. این اسپری حاوی مواد موثره ای نظیر تیمول و کارواکرول است و همین امر این اسپری را به محصولی ارزشمند تبدیل کرده است. آفت می تواند مشکلات زیادی را برای افراد به وجود بیاورد و غذا خوردن را با مشکلات زیادی رو به ..
28,000 تومان
برند: آریاتیش | Ariatish مدل: Ariatish floss
نخ دندان آریاتیشنخ دندان آریاتیش یک نخ دندان ایرانی دارای مواد باکیفیت است که اندازه ای است نخ دندان 50 متری بوده و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است. این نخ دندان حاوی مواد ضد پوسیدگی همراه با اسانس نعنا است و از استحکام و مقاومت ببالایی برخوردار است.ترکیبات تشکیل دهنده این نخ دندان شامل نخ پلی آمید..
12,000 تومان
برند: میسویک | Misswake مدل: Misswake Sensitive Mouth Wash 400ml
دهانشویه میسویک مدل سنستیو کر دندان هایی حساس هستند که در برخورد با مز های ترش، سرما وعوامل دیگر برای فرد ناراحتی ایجاد کنند. استفاده از دهانشویه میسویک مدل سنستیو کر انتخاب مناسبی برای این افراد است. این دهانشویه حساسیت دندان را تسکین می دهد و با ایجاد یک لایه محافظتی روی دندان از حساسیتان می..
39,300 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Melissan Gel
ژل موضعی ملیسان گل داروژل موضعی ملیسان گل دارو محصولی مناسب برای رفع عفونت های ویروسی پوست مانند تب خال و زونا است. این عفونت ها می توانند مشکلات بسیار زیادی را برای افراد به وجود بیاورند. خارش و درد از جمله مواردی هستند که در اثر بروز تب خال و یا ضایعات ناشی از زونا به وجود می آیند و همین امر سلامت..
16,000 تومان
برند: مینا|mina مدل: Mina Dental Floss 50 m
نخ دندان استار مینانخ دندان مینا نسبت به نخ دندان های دیگر از تراکم بیشتری برخوردار است و در حین استفاده ریش ریش نمی شود. این نخ دندان به راحتی در فضای باز دندان ها وارد می شود و تکه های حا مانده بر اثر مسواک و شست و شوی دندان ها را خارج کرده و مانع از بروز پوسیدگی و جرم دندانی می شود.این نخ دندان ب..
16,000 تومان
دهانشویه نانوسیل ام 1 پلاس | 250 میل | شستشوی دهان قبل از مراجعه به دندانپزشک دهانشویه نانوسیل ام 1 پلاس | 250 میل | شستشوی دهان قبل از مراجعه به دندانپزشک
-17 %
برند: کیمیا فام | kimia faam مدل: Kimia Faam Nanosil M1plus Mouthwash
دهانشویه نانوسیل ام 1 پلاسنانوسیل ام 1 پلاس محصولی مناسب برای غرغره و شستشوی دهان است. این محلول می تواند طیف وسیعی از میکروارگانیسم ها را که باعث آسیب به سلامتی و بوی بد دهان می شوند از بین ببرد. از این محلول می توان قبل از انجام عملیات دندانپزشکی و یا برای مصارف عمومی استفاده کرد. توصیه می شود این..
45,000 تومان 54,500 تومان
برند: میسویک | Misswake مدل: Misswake Zero Sensitive Toothpaste 100ml
خمیر دندان زیرو سنسیتیو میسویکخمیر دندان زیرو سنسیتیو میسویک مناسب دندان های حساس است که در اثر برخورد با آب سرد و یا آب داغ دچاردرد می شود.این خمیر دندان علاوه برجلوگیری از پوسیدگی و خاصیت آنتی باکتریایی که دارد، از بروز حساسیت دندان و لثه جلوگیری می کند و مانع از خونریزی لثه و التهاب آن می شود. ای..
37,500 تومان
برند: آکواگام | Aquagum مدل: Aquagum Daily Care Toothpaste
خمیر دندان روزانه آکواگامخمیر دندان روزانه آکواگام نظافت کاملی برای دندان های شما رقم می زند. این خمیر دندان بافت کرمی و نرم دارد و ضد جرم، ضد پلاک و ضد پوسیدگی دندان است. این خمیر دندان به خوبی بین فضای دندانی نفوذ می کند و باعث از بین رفتن تمام آلودگی ها و باکتری های دندانی می گردد. در خمیر دندان ..
46,800 تومان
برند: میسویک | Misswake مدل: Misswake Total 8 Pro-Night 75 ml
خمیر دندان توتال 8 پرونایت میسویک خمیر دندان توتال 8 پرونایت میسویک یک خمیردندان کامل برای نظافت دندان ها به شمار می آید. همانطور که از نام این محصول پیداست خمیر دندان توتال 8 پرونایت میسویک دارای 8 خاصیت مهم برای حفاظت از دندان های شما می باشد. این محصول ضد حساسیت می باشد و برای افراد که دندا..
37,500 تومان
برند: سیلور گیت | Silvergate مدل: Silvergate Whitening Toothpaste 120 gr
خمیردندان Whitening سیلورگیتخمیردندان Whitening سیلورگیت  حاوی مواد سفید کننده می باشد. استفاده از این محصول باعث می شود دندان ها سفیدی و درخشش خود را دوباره بدست آورند. استفاده از خمیر دندان سفید کننده سیلورگیت باعث می شود از پوسیدگی دندان ها جلوگیری گردد و از مینای دندان محافظت شود. این خمیر ..
27,900 تومان
برند: سبز دارو | Sabzdaru مدل: Sabzdaru Denta Gel
ژل دندانی دنتا ژل سبز دارو ژل مسکن دندان درد دنتاژل سبز دارو محصولی مناسب برای تسکین درد دندان همراه با خاصیت ضد میکروبی است. این ژل حاوی روغن میخک و اسانس نعناع فلفلی است و همین امر آن را به محصولی ارزشمند تبدیل کرده است. توصیه می شود در صورت بروز پوسیدگی و دندان درد این ژل بر روی دندان پوسیده به ک..
17,800 تومان
برند: میسویک | Misswake مدل: Misswake Total Care Mouth wash 400ml
دهانشویه میسویک مدل توتال کردهانشویه میسویک مدل توتال کر یک دهانشویه کامل برای استفاده بعد از مسواک زدن است. این دهانشویه با نفوذ به درون حفره های بین دندان باعث پاکسازی و ضد عفونی کرده حفره های دهان می شود. از طرفی عصاره گل بابونه، نعنا و گیاه مسواک از دیگر ویژگی‌های این محصول است که بعد از استف..
39,300 تومان
نخ دندان همراه با کمان کلاسیک آریاتیش | 50 متری
-10 %
برند: آریاتیش | Ariatish مدل: Ariatish Classic Dental Floss With A Bow
نخ دندان همراه با کمان کلاسیک آریاتیشنخ دندان همراه با کمان مدل کلاسیک آریاتیش یک نخ دندان ایرانی با کیفیت و ساخته شده از ترکیبات به کار رفته در دندان پزشکی است و از پوسیدگی دندان ها جلوگیری می کند.در پک این نخ دندان یک کمان کلاسیک برای سوار کردن نخ بر روی دسته ای قرار دارد که استفاده از نخ دندان را..
26,100 تومان 29,000 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Dentikid Gel 5g
ژل لثه کودکان دنتی کید باریجژل لثه کودکان دنتی کید باریج محصولی مناسب برای کاهش درد لثه نوزاد است. در این ژل از مواد گیاهی استفاده شده است و همین امر این ژل را به محصولی ارزشمند تبدیل کرده است. ژل دنتی کید می تواند التهابات لثه را از بین می برد و به روند رویش دندان شیر کمک می کند. همچنین، استفاده از..
20,000 تومان
برند: ایرشا|irsha مدل: Irsha None Alcohol Complete Mouthwash 250 ml
دهانشویه کامل بدون الکل ایرشا دهانشویه بدون الکل ایرشا می تواند انتخاب اول کسانی باشد که روزانه از دهانشویه استفاده می کنند. دهانشویه بدون الکل ایرشا به دلیل نداشتن الکل، مناسب استفاده روزانه می باشد. این دهانشویه آنتی باکتریال و محافظ لثه های حساس است و می تواند به پیشگیری از پوسیدگی دهان کمک..
21,900 تومان
برند: ایرشا|irsha مدل: Irsha Anti Septic Mouthwash 250 ml
دهانشویه ضدعفونی کننده آنتی سپتیک ایرشا دهانشویه ضدعفونی کننده ایرشا  خواص آنتی‌باکتریالی قوی دارد و می تواند در ضدعفونی شدن دهان و دندان شما تاثیر به سزایی داشته باشد. این دهانشویه به دلیل داشتن اتیل الکل خواص ضدعفونی کنندگی قوی دارد و به کاهش پلاک دندان و از بین رفتن میکروبهای مولد بوی ..
21,900 تومان
برند: سیلور گیت | Silvergate مدل: Silvergate Multi Benefit Toothbrush 100ml
خمیر دندان سیلور گیت مدل مولتی بنفیتخمیر دندان سیلور گیت مدل مولتی بنفیت می تواند به خوبی نظافت دندان های شما را فراهم آورد. خمیردندان سیلور گیت به خوبی از دندان ها در برابر آسیب های دهان و دندانی محافظت می نماید. استفاده از این خمیردندان باعث می شود جرم و باکتری ها از سطح دهان و دندان پاک شوند. این..
27,900 تومان
برند: کلوز آپ | Closeup مدل: Closeup cooling Red Hot toothpaste
خمیر دندان رد هات کلوزآپ بوی بد دهان یکی از علایم پوسیدگی دندان می باشد که برای رفع این مشکل استفاده از خمیر دندان هایی که در رفع بوی بدن دهان تا حدود زیادی کمک کننده است. خمیر دندان رد هاتکلوز آپ انتخاب مناسبی برای برطرف کردن بوی بد دهان است. این خمیر دندان حاوی فلوراید بوده و به همین دلیل د..
28,000 تومان
کمان نخ دندان آریاتیش  | مطابق با فرم انگشتان دست کمان نخ دندان آریاتیش  | مطابق با فرم انگشتان دست
-10 %
برند: آریاتیش | Ariatish مدل: Ariatish Kaman
کمان نخ دندان آریاتیشکمان نخ دندان آریاتیش از جنس پلاستیک قابل انعطاف برای سوار کردن نخ دندان و استفاده راحت تر از نخ دندان است.استفاده از دسته و یا همان کمان برای افرادی توصیه می شود که کشیدن نخ دندان برای آن ها دشوار است. با سوار شدن صحیح نخ بر روی این کمان استحکام نخ بالا رفته و برای تمیز کردن دن..
17,100 تومان 19,000 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Salvizan Gel
ژل سالویزان گل داروژل سالویزان گل دارو  محصولی مناسب برای رفع التهاب مخاط دهان است. این ژل پایه گیاهی دارد و در آن از عصاره خشک گیاه مریم گلی استفاده شده است و همین امر ژل سالویزان را به محصولی ارزشمند تبدیل کرده است. گاهی ورود میکروب ها و باکتری ها به درون دهان خطر بروز عفونت و التهاب را افزای..
19,000 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Sinnamol Drop
قطره دهانشویه سینامول گل داروقطره دهانشویه سینامول گل دارو ضد عفونی کننده و خوشبو کننده دهان است. این قطره پایه گیاهی دارد و در آن از مواد موثره ای نظیر عصاره گل میخک، دارچین و هل استفاده شده است و همین امر این قطره را به محصولی اثر بخش و ویژه تبدیل کرده است. قطره سینامول می تواند باکتری های مضر و ب..
27,000 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Iralvex Herbal Drop
قطره ایرالوکس گل داروقطره ایرالوکس گل دارو محصولی مناسب برای بر طرف کردن التهاب لثه و آفت دهان است. التهاب لثه و آفت دهان مشکلات بسیار زیادی را برای سلامتی می تواند به وجود بیاورد. زیرا این التهابات دردناک هستند و همین امر سبب می شود که غذا خوردن با مشکلات زیادی رو به رو شود. در نتیجه، میزان مواد مغ..
42,000 تومان
برند: ایران ناژو | iran-najo مدل: Iran Najo MouthWash Chlorhexidine
دهانشویه کلرهگزیدین 0.2 درصد ایران ناژودهانشویه کلرهگزیدین 0.2 درصد ایران ناژو یکی از محصولات بسیار پر استفاده در دندانپزشکی می باشد که برای بهبود عفونت لوزه ها، زخم های آفتی، بهبود عفونت های خفیف حلق و دهان و فارنژیت به کار می رود. این دهانشویه در جلوگیری از پوسیدگی، استوماتیت و ژنژوی بسیار موثر اس..
22,000 تومان
برند: کلوز آپ | Closeup مدل: Closeup Icy White Menthol Burst Toothpaste
خمیر دندان آیس وایت منتول برست کلوز آپیک لبخند زیبا با نمایش دندان‌هایی روشن و سالم، بیشترین تاثیر را در مخاطب می‌گذارد. تیرگی دندان‌ها و بوی بد دهان، به همان اندازه تاثیر منفی دارد. خمیر دندان «Closeup Icy White Menthol Burst» در حجم 60 گرم، یک مبارز خوب با میکروب‌های دهان و دندان است که با اثربخشی..
6,000 تومان
نمایش 1 تا 30 از 152 (6 صفحه)