Menu
Your Cart

دهانشویهدهانشویه چیست؟

دهانشویه ها مایعی است که برای تمیز کردن حفره دهان بعد از مسواک زدن مورد استفاده قرار می گیرند. البته فواید و خواص دیگری نیزدر استفاده از دهانشویه ها وجود دارد از جمله، خوشبو کردن دهان و پاک کردن و ضد عفونی کردن فضای بین دندان ها برای خروج بقایای غذا از دهان برای جلوگیری از پوسیدگی دندان ها.

استفاده از دهانشویه ها در سلامت دهان و دندان بسیار موثر بوده به گونه ای که زمانی که به دندانپزشک مراجعه می شود استفاده از دهانشویه را توصیه می نماید. باید این مایع را در دهان، دندان‌ها، لثه و زبان بچرخانید تا به سلامت دهان کمک کنید.

فواید دهانشویه چیست؟

 • دهانشویه ها دارای ترکیباتی تمیز کننده، الکل و یا مواد آنتی باکتریال دیگر و مواد خوشبو کننده دهان است که استفاده از آن تا حد زیادی در سلامت دندان ها موثر است.
 • اما یک سری فواید و کاربردهایی دهانشویه ها دارند که د رهمه ی انواع ان مشابه است که در زیر به آن ها می پردازیم:
 • از بین بردن باکتری های دهان: به دلیل داشتن الکل و یا ترکیبات آنتی باکتریال از رشد و تکثیر باکتری ها درون دهان جلوگیری می شود.
 • جلوگیری از تشکیل جرم و پلاک: استفاده روزانه از دهانشویه های دارای فلوراید از ایجاد جرم روی دندان ها تا حد زیادی جلوگیری می شود.
 • سفید شدن دندان ها: بسیاری از دهانشویه دارای ترکیبات سفید کننده بوده که برای استفاده هفتگی انتخاب مناسبی است.
 • خوشبو کننده دهان : دهانشویه هایی که دارای ترکیبات آنتی باکتریال و خوشبو کننده هستندتا حد زیادی در درمان بوی بد دهان موثر بوده و در ایجاد اعتماد بنفس در فرد تاثیر گذار است.
 • جلوگیری از ایجاد التهابات لثه و بیماری های آن : زمانی که لثه ها به دلیل عفونت ملتهب شوند استفاده از دهانشویه های مخصوص که زیر نظر پزشک تجویز می شود باعث کشته شدن باکتری های مولد عفونت و درمان التهابات لثه می شود.
 • استفاده بعد از جراحی های دندان : ضد عفونی کردن فضای دندان بعد از کشیدن دندان و جراحی های دندان و لثه از ایحاد عفونت در زخم باز دهان جلوگیری می کند.

انواع دهانشویه ها کدام اند؟

دهانشویه ها همگی به طور کلی در تمیز و ضد عفونی کردن فضای داخل دندان کاربرد دارند که امروزه به دلیل تنوعی که برای مصارف مختلف تقاضا به وجود آمده انواع مختلفی با کارایی متفاوت ساخته شده است:

 • دهانشویه های ضد عفونی کننده : که یکی از پرکاربردترین دهانشویه ها بوده که با داشتن الکل باعث از بین رفتن باکتری های مضر داخل دهان می شود.
 • دهانشویه های فاقد الکل و یا طبیعی: که مورد مصرف افرادی است که حساسیت هایی در مصرف مواد شیمیایی دارند. از نظر تاثیر و کارکرد کاملا مشابه دهانشویه های دارای الکل بوده ولی با اثرگذاری ملایم تر
 • دهانشویه های دارای فلوراید: این خمیر دندان ها در تقویت دندان ها و جلوگیری از پوسیدگی دندان ها موثر است.

بهترین زمان برای استفاده از دهانشویه ها

یکی از پرتکرارترین سوالاتی که در رابطه با دهانشویه ها پرسیده می شود درباره زمان استفاده از دهانشویه است که نظرات متفاوتی در این باره وجود دارد.

اما بهتر است بدانید که بهترین زمان برای استفاده از دهانشویه بعد از کشیدن مسواک است که باعث تمیز شدن حفره دهان می شود.

بهتر است که بعد از قرقره کردن دهانشویه از خوردن و آشامیدن اجتناب شود. پس بهترین زمانشب ها قبل از خوابیدن است.

بهترین دهانشویه برای از بین بردن بوی بدن دهان

بوی بد دهان نه تنها بای خود فرد آزار دهنده است بلکه در بین اطرافیان نیز بسیار آزار دهنده بوده و اعتماد بنفس فرد را در جمع کاهش می دهد. استفاده از نخ دندان و دهانشویه تا حد زیادی در از بین بردن باکتری های مولد بوی بد دهان و تمیز کردن کامل فضای بین دندان موثر است.

یکی از بهترین دهانشویه های برای از بین بردن بوی بد دهان، دهانشویه هالیتا وی وی بوده که با داشتن فرمولاسیون خاص از طریق کاهش جمعیت میکروارگانیسم ها و همچنین خنثی کردن مواد شیمیایی مولد بوی بد دهان مانند ترکیبات فرار گوگردی تولید شده توسط باکتری ها، موجب حذف بوی بد دهان می شود.

دهانشویه فلوراید چیست؟

بیشتر دهانشویه های موجود در بازار دارای فلوراید بوده که در جلوگیری از پوسیدگی و افزایش دوام و استحکام دندان ها نقش موثری دارد. اما باید بدانید که استفاده زیاد و بی رویه از فلوراید عوارض سوء یی دارد که نه تنها باعث استحکام دندان ها نمی شود بلکه از مقاومت ان نیز می کاهد و باعث تغییر رنگ و زردی آن ها می شود.

دهانشویه کلروهگزدین چیست؟

این دهانشویه جنبه درمانی دارد و معمولا زیر نظر دندانپزشک تجویز می شود. این دهانشویه برای جلوگیری از ایجاد عفونت در لثه و دندان هایی که مورد جراحی قرار گرفته اند استفاده می شود. از این دهانشویه ها همچنین در عدم تشکیل پلاک های دندانی استفاده می شود.

مضرات دهانشویه

 • استفاده از دهانشویه برای کودکانی زیر 6 سال می تواند خطرناک تلقی شود و دلیل آن نیز قورت دادن دهانشویه توسط کودک است.
 • اما در بزرگشالان نیز استفاده از دهانشویه ها می توانند خطرساز باشد که در زیر به برخی از آن می پردازیم:
 • سرطان دهان: یکی از مشکلات و عوارضی که دهانشویه ها ممکن است به وجود آورد خشکی دهان است. که اگر بیش از اندازه باشد به سرطان دهان تبدیل می شود و خطرناک می شود.خارش و التهاب دهان : همچنین دهانشویه‌های حاوی الکل ممکن است موجب خارش و التهاب آفت دهان شوند.
 • ایجاد لک و پلاک دندان : استفاده دهانشویه های حاوی کلروهگزدین درتماس با افزودنی‎های موجود در غذا که در دهان باقی می‎مانند؛ تماس برقرار کرده و باعث ایجاد لکه و تیره شدن رنگ دندان‎ها شوند. بنابراین قبل از استفاده از دهانشویه حتما از مسواک استفاده کنید تا تاثیرات مخرب به حداقل برسد.

قیمت و خرید بهترین دهانشویه

برای سفارش دهانشویه می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. تمامی محصولاتی که در سایت داروخانه آنلاین موجود هستند دارای مجوزهای بهداشتی هستند و شما می توانید با خیال راحت محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید، توضیحات مرتبط با آن را مطالعه کنید و در پایان آن محصول را سفارش دهید. در کنار هر محصول قیمت آن ذکر شده است و شما می توانید با بودجه مناسب را برای خرید دهانشویه مورد نظر خود کنار بگذارید.

دهانشویه های پیشنهادی داروخانه آنلاین به شما

برند: میسویک | Misswake مدل: Misswake Total Care Mouth wash 400ml
دهانشویه میسویک مدل توتال کردهانشویه میسویک مدل توتال کر یک دهانشویه کامل برای استفاده بعد از مسواک زدن است. این دهانشویه با نفوذ به درون حفره های بین دندان باعث پاکسازی و ضد عفونی کرده حفره های دهان می شود.از طرفی عصاره گل بابونه، نعنا و گیاه مسواک از دیگر ویژگی‌های این محصول است که بعد از استفا..
39,300 تومان
برند: میسویک | Misswake مدل: Misswake Anti-Plaque Mouthwash 400 ml
دهانشویه آنتی‌پلاک میسویک دهانشویه آنتی‌پلاک میسویک جهت ضدعفونی کردن و مقابله با بروز پلاک های دندانی تولید گشته است. دهانشویه آنتی‌پلاک میسویک با خارج کردن ذرات غذایی از میان دندان ها مانع از بروز بوی بد دهان می شود و از ایجاد برخی بیماری های دهان و دندان جلوگیری می نماید. همچنین دهانشویه آنت..
39,300 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Iralvex Gel 15 g
ژل ایرال وکس گل داروژل ایرال وکس گل دارو محصولی مناسب برای رفع التهاب و خونریزی لثه است. همچنین، از این ژل می توان برای بهبود آفت های دهانی استفاده نمود. ژل ایرال وکس پایه گیاهی دارد و همین امر سبب شده است بسیاری از افراد استفاده از آن را مورد توجه قرار دهند. مطالعات نشان می دهند که دلایل مختلفی وجو..
29,000 تومان
برند: میسویک | Misswake مدل: Misswake Fresh Breath Mouthwash
دهانشویه خوشبو کننده میسویک دهانشویه خوشبو کننده میسویک مناسب برای افرادی است که معمولا به دلایل مختلف دهانشان بو می دهد. این محصول به دلیل داشتن فلوراید، زینک و عصاره اکالیپتوس از ایجاد پوسیدگی جلوگیری کرده و همین موضوع باعث تقویت لثه و جلوگیری از ایجاد بوی بد در دهان می شود.یکی از مزیت هایی که این..
39,300 تومان
برند: میسویک | Misswake مدل: Misswake Calcium Plus Milk Mouthwash For Kids
دهانشویه کودکان میسویک دهانشویه کودکان میسویک به دلیل اینکه حاوی کلسیم و پروتئین شیر می باشد یکی ازکامل‌ترین دهانشویه های کودک می باشد. مواد به کار رفته در دهانشویه کودکان میسویک باعث می گردند تا از دندان های شیری محافظت شود و علاوه بر از بین رفتن پلاک دندان، از پوسیدگی دندان ها نیز جلوگیری شو..
21,900 تومان
برند: میسویک | Misswake مدل: Misswake Healthy Mouth Mouthwash
دهانشویه حاوی عصاره های گیاهی میسویکدهانشویه حاوی عصاره های گیاهی میسویک دهانشویه ای برای کاهش پلاک و جرم دهانی است که به دلیل داشتن اسانس میخک و اکالیپتوس رایحه ای دلنشین در دهان ایجاد می کند و باعث حس شادابی و تازگی بعد از استفاده دارد.مصرف روزانه این دهانشویه باعث ضدعفونی و پاکسازی حفره دهان می ش..
39,300 تومان
برند: سولار | Solar مدل: Solar Teeth Witening
محلول سفیدکننده دندان سولارمحلول سفیدکننده دندان سولار همانطور که از نامش پیداست به شما کمک می کند تا دندان هایی سفید داشته باشید. این محلول سفید کننده از مواد موثری در ترکیب خود بهره برده تا لکه ها و پلاک های دندانی ناشی از مواد غذایی یا مصرف سیگار را از بین ببرد و دندان هایی سفیدتر داشته باشید. اس..
198,000 تومان
برند: وی وان|vi-one مدل: Vi-one Natural Ginger Extract Mouthwash 330 ml
دهانشویه گیاهی وی‌وان دهانشویه گیاهی ضد قارچ وی‌وان با داشتن عصاره زنجبیل حاوی آنتی اکسیدان های بسیاری است که اثرات ضدالتهابی قوی دارد. عصاره زنجبیل خواص ضد قارچی و ضد میکروبی دارد و از این جهت مناسب ضدعفونی کردن محیط دهان می باشد. دهانشویه گیاهی ضد قارچ وی‌وان همچنین حاوی ویتامین E می باشد که..
46,700 تومان
برند: ایرشا|irsha مدل: Irsha Chlorhexidine 0.2% Mouthwash
دهانشویه کلرهگزیدین 0/2 درصد ایرشا دهانشویه کلرهگزیدین 0/2 درصد ساختاری دارد که به آن این امکان را می دهد تا مواد درون آن به غالب نواحی دهان و دندان متصل شود. مواد پس از چسبندگی به تدریج آزاد می گردند و به این ترتیب یک محیط ضد میکروبی در دهان فراهم می آورند. کلر هگزیدین خاصیت کاتیونیک دار..
22,900 تومان
برند: ایرشا|irsha مدل: Irsha Anti-Plaque Mouth wash 250 ml
دهانشویه پاک کننده آنتی پلاک ایرشا بسیاری از افراد برای تکمیل درمان رفع پلاک و جرم دندان از دهانشویه ها استفاده می کنند. دهانشویه پاک کننده پلاک و جرم دندان ایرشا، انتخاب مناسبی برای این افراد می باشد. دهانشویه پاک کننده پلاک و جرم دندان ایرشا با ترکیبات خاص خود باعث کاهش پلاک های دندانی می گر..
22,000 تومان
برند: وی وان|vi-one مدل: Vi-one Halita Mouth Wash 330ml
دهانشویه هالیتا وی‌وان اگر از بوی بد دهان (هالیتوزیس) رنج می برید دهانشویه هالیتا وی‌وان گزینه مناسبی برای شما می تواند باشد. دهانشویه هالیتا وی‌وان فرمولاسیون خاصی دارد که با کم کردن میزان میکروارگانیسم ها و همچنین خنثی کردن مواد شیمیایی مولد بوی بد دهان (مانند ترکیبات فرار گوگردی که توسط باک..
41,200 تومان
برند: میسویک | Misswake مدل: Misswake Sensitive Mouth Wash 400ml
دهانشویه میسویک مدل سنستیو کر دندان هایی حساس هستند که در برخورد با مز های ترش، سرما وعوامل دیگر برای فرد ناراحتی ایجاد کنند. استفاده از دهانشویه میسویک مدل سنستیو کر انتخاب مناسبی برای این افراد است. این دهانشویه حساسیت دندان را تسکین می دهد و با ایجاد یک لایه محافظتی روی دندان از حساسیتان می..
39,300 تومان
برند: کاپیتانو|capitano مدل: Pasta del Capitano Antiplaque Mouthwash
دهانشویه ضد جرم و پلاک پاستا دل کاپیتانودهانشویه ضد جرم و پلاک پاستا دل کاپیتانو در ترکیب خود از روی استفاده کرده است تا به رفع جرم و جلوگیری از تشکیل پلاک دندانی یاری رساند.  این دهانشویه نقش مهمی در از بین بردن بوی بد دهان دارد. در ترکیب این دهانشویه از روغن های ضروری و نعنا استفاده شده که مح..
234,200 تومان
برند: ایرشا|irsha مدل: Irsha Sensitive Teath Mouthwash 250 ml
دهانشویه دندان و لثه حساس ایرشادهانشویه دندان و لثه حساس ایرشا یک دهانشویه ای مناسب برای مراقبت طولانی مدت از لثه و دندان های حساس است. این دهانشویه به دلیل داشتن نیترات پتاسیم جهت حفاظت مداوم از حساسیت دندانی می باشد که اعصاب درون دندان ها را تسکین می دهد.این محصول همچنین دارای عصاره انار و ویتامین..
28,300 تومان
برند: وی وان|vi-one مدل: Vi-one General MouthWash Cool Mint
دهانشویه جنرال وی‌واندهانشویه جنرال وی‌وان قادر است میزان باکتری ها را در سراسر حفره دهانی کاهش دهد. این محصول با داشتن عصاره گیاهی نعناع و اکالیپتوس باعث ایجاد حس طراوت و پاکیزگی در محیط دهان می گردد. دهانشویه جنرال وی‌وان سرعت تشکیل جرم در محیط دندان را کاهش می دهد و از پیشرفت پوسیدگی های اولیه..
38,200 تومان
برند: وی وان|vi-one مدل: Vi-One General Total Care Mouthwash 330 ml
دهانشویه جنرال بدون الکل وی‌وان دهانشویه جنرال بدون الکل وی‌وان محصولی است که باعث کاهش میزان باکتری ها در سراسر حفره دهانی می گردد. دهانشویه جنرال بدون الکل وی‌وان فاقد الکل است و از تحریک و سوزش دهان جلوگیری می نماید. همچنین به دلیل دارا بودن عصاره گیاهی نعناع و اکالیپتوس حس طراوت و پاکیزگی ..
28,600 تومان
برند: ایرشا|irsha مدل: Irsha Anti-Tartar Mouthwash 250ml
دهانشویه آنتی تار تار ایرشا دها‌نشویه  آنتی تار تار ایرشا با بهره گیری از زینک کلراید با حفظ سفیدی دندانها جرم آنها را از بین می برد. دها‌نشویه ضد عفونی کننده - ضدپلاک ایرشا با ویژگی سفید کننده‌گی قوی مناسب افراد سیگاری است که به علت استفاده از سیگار دندان هایشان جرم گرفته است. دهانشویه ضد..
22,900 تومان
برند: ایران ناژو | irannajo مدل: Iran Najo MouthWash Chlorhexidine
دهانشویه کلرهگزیدین 0.2 درصد ایران ناژودهانشویه کلرهگزیدین 0.2 درصد ایران ناژو یکی از محصولات بسیار پر استفاده در دندانپزشکی می باشد که برای بهبود عفونت لوزه ها، زخم های آفتی، بهبود عفونت های خفیف حلق و دهان و فارنژیت به کار می رود. این دهانشویه در جلوگیری از پوسیدگی، استوماتیت و ژنژوی بسیار موثر اس..
22,000 تومان
برند: ایرشا|irsha مدل: Irsha None Alcohol Anti Septic Mouthwash 250 ml
دهانشویه آنتی سپتیک بدون الکل ایرشادهانشویه آنتی سپتیک ایرشا محصولی برای ضد عفونی کردن حفره دهانی و دندان می باشد. این دهانشویه با حاصیت آنتی باکتریالی که دارد از پوسیدگی دندان ها جلوگیری کرده و باکتری های مولد بوی بد دهان را از بین می برد.این دهانشویه بدون الکل است و در نتیجه سوزش و گز گز حین استفا..
22,000 تومان
قطره دهانشویه سینامول گل دارو | 30 میلی | ضد عفونی کننده و خوشبو کننده دهان
ناموجود
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Sinnamol Drop 30ml
قطره دهانشویه سینامول گل داروقطره دهانشویه سینامول گل دارو ضد عفونی کننده و خوشبو کننده دهان است. این قطره پایه گیاهی دارد و در آن از مواد موثره ای نظیر عصاره گل میخک، دارچین و هل استفاده شده است و همین امر این قطره را به محصولی اثر بخش و ویژه تبدیل کرده است. قطره سینامول می تواند باکتری های مضر و ب..
27,000 تومان
ضدعفونی کننده و خوشبو کننده حلق و دهان باریج | 20 میل | قابل استفاده در بیماران دیابتی
ناموجود
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Mouth & Throat Antiseptic Breath Freshener
ضدعفونی کننده و خوشبو کننده حلق و دهان باریجضدعفونی کننده و خوشبو کننده حلق و دهان باریج مکملی منحصر به فرد برای درمان آلودگی های ویروسی، باکتریایی و قارچی است. در ترکیب این ضد عفونی کننده از اکالیپتوس، آویشن و منتول استفاده شده است. این مواد نقش بسیار مهمی در رفع آلودگی ها و عفونت سینه و گلو دارند ..
25,100 تومان
دهانشویه کین ژینژیوال کین | 250 میل | ضد التهاب لثه و ضد عفونی کننده دهان
ناموجود
برند: کین | Kin مدل: Kin Gingival Mouthwash
دهانشویه کین ژینژیوال کین را از داروخانه آنلاین مطالعه نمایید ...
25,900 تومان
دهانشویه کلروهگزیدین 0/2 % وی وان | 330 میلی | ضد میکروب و ضد پلاک قوی
ناموجود
برند: وی وان|vi-one مدل: Vi-one Chlorhexidine Anti Microbial Mouth Wash 330m
دهانشویه کلروهگزیدین 0/2 % وی وان این محصول بواسطه ترکیبات خود و دارا بودن 0.2% کلرهگزیدین و 0.04% تیمول، قادر است حفره ها و نقاطی که کمتر در تماس با مسواک هستند را به خوبی شستشو دهد و با جلوگیری از تجمع میکروب و آلودگی، مقاومت و سلامت دندان را نیز افزایش دهد.این دهانشویه از تولید پلاک دهانی ج..
33,400 تومان
دهانشویه کامل بدون الکل ایرشا | 250 میلی | پیشگیری کننده از پوسیدگی دندان
ناموجود
برند: ایرشا|irsha مدل: Irsha None Alcohol Complete Mouthwash 250 ml
دهانشویه کامل بدون الکل ایرشا دهانشویه بدون الکل ایرشا می تواند انتخاب اول کسانی باشد که روزانه از دهانشویه استفاده می کنند. دهانشویه بدون الکل ایرشا به دلیل نداشتن الکل، مناسب استفاده روزانه می باشد. این دهانشویه آنتی باکتریال و محافظ لثه های حساس است و می تواند به پیشگیری از پوسیدگی دهان کمک..
22,000 تومان
دهانشویه محافظ دندان پاستا دل کاپیتانو | 400 میلی | حاوی عطر و طعم نعنا برای خوشبو کردن محیط دهان دهانشویه محافظ دندان پاستا دل کاپیتانو | 400 میلی | حاوی عطر و طعم نعنا برای خوشبو کردن محیط دهان
ناموجود
برند: کاپیتانو|capitano مدل: Pasta Del Capitano Protezione Mouth Wash 400m
دهانشویه محافظ دندان پاستا دل کاپیتانودهانشویه محافظ دندان پاستا دل کاپیتانو حاوی فلوراید برای محافظت از دندان ها می باشد. بهترین دهان شویه ها حلوی فلوراید هستند تا از دندان ها در برابر اسیدهایی که توسط پلاک های دندان به وجود می آیند محافظت کنند. دهانشویه پاستا دل کاپیتانو با داشتن فلوراید در ساختار..
234,200 تومان
دهانشویه ضدعفونی کننده آنتی سپتیک ایرشا | 250 میلی | کاهش دهنده پلاک دندان
ناموجود
برند: ایرشا|irsha مدل: Irsha Anti Septic Mouthwash 250 ml
دهانشویه ضدعفونی کننده آنتی سپتیک ایرشا دهانشویه ضدعفونی کننده ایرشا  خواص آنتی‌باکتریالی قوی دارد و می تواند در ضدعفونی شدن دهان و دندان شما تاثیر به سزایی داشته باشد. این دهانشویه به دلیل داشتن اتیل الکل خواص ضدعفونی کنندگی قوی دارد و به کاهش پلاک دندان و از بین رفتن میکروبهای مولد بوی ..
26,300 تومان
دهانشویه دندان های حساس حاوی سفید کننده پاستا دل کاپیتانو | 400 میلی | مناسب دندان های حساس
ناموجود
برند: کاپیتانو|capitano مدل: Pasta Del Capitano Sensitive+Whitening Mouthwash 400ml
دهانشویه دندان های حساس حاوی سفید کننده پاستا دل کاپیتانودهانشویه دندان های حساس حاوی سفید کننده پاستا دل کاپیتانو همانطور که از نامش پیداست مناسب برای کسانی است که دندان های حساسی دارند. این دسته افراد با خوردن غذاهای سرد و گرم دچار درد در دندان ها می شوند. این دهانشویه با ساختار خاص خود این مشکل ر..
260,900 تومان
دهانشویه ارتو کین | 250 میل | مناسب برای ارتودنسی و پیشگیری از پوسیدگی دندان و التهاب لثه دهانشویه ارتو کین | 250 میل | مناسب برای ارتودنسی و پیشگیری از پوسیدگی دندان و التهاب لثه
ناموجود
برند: کین | Kin مدل: Kin Ortho Kin Mouthwash
دهانشویه  ارتو کین  چیست؟محلولی حاوی عوامل درمانی است که مقداری از آن طبق توصیه کارخانه سازنده نگهداری و چرخانده می‌شود استفاده از دهانشویه نقش مهمی در رعایت بهداشت دهان به عهده دارد چون میکروب‌های موجود در دهان در تمام سطوح پراکنده‌اند با استفاده از مسواک و خمیردندان تنها به بخشی از ..
24,600 تومان
دهان شویه فوکس مدل Dent-a-xyl mundwasser | جلوگیری کننده از رشد باکتریها در پلاک دندان دهان شویه فوکس مدل Dent-a-xyl mundwasser | جلوگیری کننده از رشد باکتریها در پلاک دندان
ناموجود
برند: فوکس | fuchs مدل: Fuchs Dent-a-xyl Mundwasser Mouth Wash
دهان شویه فوکس مدل Dent-a-xyl mundwasserدهان شویه فوکس مدل Dent-a-xyl mundwasser مناسب برای تکمیل نظافت دندان ها و محیط دهان شما می باشد. این دهانشویه دارای فرمول منحصر به فردی است و از سدیم مونو فلوئورو فسفات و زایلیتول درترکیب خود استفاده نموده است. وجود سدیم مونو فلوئورو فسفات باعث می شود این محص..
155,700 تومان
نمایش 1 تا 30 از 31 (2 صفحه)