Menu
Your Cart

دهانشویه

توضیحات دسته‌بندی


برند: ایرشا|irsha مدل: Irsha Chlorhexidine 0.2% Mouthwash
دهانشویه کلرهگزیدین 0/2 درصد ایرشا دهانشویه کلرهگزیدین 0/2 درصد ساختاری دارد که به آن این امکان را می دهد تا مواد درون آن به غالب نواحی دهان و دندان متصل شود. مواد پس از چسبندگی به تدریج آزاد می گردند و به این ترتیب یک محیط ضد میکروبی در دهان فراهم می آورند. کلر هگزیدین خاصیت کاتیونیک دار..
22,900 تومان
برند: ایرشا|irsha مدل: Irsha Anti Septic Mouthwash 250 ml
دهانشویه ضدعفونی کننده آنتی سپتیک ایرشا دهانشویه ضدعفونی کننده ایرشا  خواص آنتی‌باکتریالی قوی دارد و می تواند در ضدعفونی شدن دهان و دندان شما تاثیر به سزایی داشته باشد. این دهانشویه به دلیل داشتن اتیل الکل خواص ضدعفونی کنندگی قوی دارد و به کاهش پلاک دندان و از بین رفتن میکروبهای مولد بوی ..
22,300 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Mouth & Throat Antiseptic Breath Freshener
ضدعفونی کننده و خوشبو کننده حلق و دهان باریجضدعفونی کننده و خوشبو کننده حلق و دهان باریج مکملی منحصر به فرد برای درمان آلودگی های ویروسی، باکتریایی و قارچی است. در ترکیب این ضد عفونی کننده از اکالیپتوس، آویشن و منتول استفاده شده است. این مواد نقش بسیار مهمی در رفع آلودگی ها و عفونت سینه و گلو دارند ..
25,100 تومان
برند: میسویک | Misswake مدل: Misswake Sensitive Mouth Wash 400ml
دهانشویه میسویک مدل سنستیو کر دندان هایی حساس هستند که در برخورد با مز های ترش، سرما وعوامل دیگر برای فرد ناراحتی ایجاد کنند. استفاده از دهانشویه میسویک مدل سنستیو کر انتخاب مناسبی برای این افراد است. این دهانشویه حساسیت دندان را تسکین می دهد و با ایجاد یک لایه محافظتی روی دندان از حساسیتان می..
39,300 تومان
برند: میسویک | Misswake مدل: Misswake Anti-Plaque Mouthwash 400 ml
دهانشویه آنتی‌پلاک میسویک دهانشویه آنتی‌پلاک میسویک جهت ضدعفونی کردن و مقابله با بروز پلاک های دندانی تولید گشته است. دهانشویه آنتی‌پلاک میسویک با خارج کردن ذرات غذایی از میان دندان ها مانع از بروز بوی بد دهان می شود و از ایجاد برخی بیماری های دهان و دندان جلوگیری می نماید. همچنین دهانشویه آنت..
39,300 تومان
برند: ایرشا|irsha مدل: Irsha Sensitive Teath Mouthwash 250 ml
دهانشویه دندان و لثه حساس ایرشادهانشویه دندان و لثه حساس ایرشا یک دهانشویه ای مناسب برای مراقبت طولانی مدت از لثه و دندان های حساس است. این دهانشویه به دلیل داشتن نیترات پتاسیم جهت حفاظت مداوم از حساسیت دندانی می باشد که اعصاب درون دندان ها را تسکین می دهد.این محصول همچنین دارای عصاره انار و ویتامین..
28,300 تومان
برند: ایرشا|irsha مدل: Irsha Anti-Plaque Mouth wash 250 ml
دهانشویه پاک کننده آنتی پلاک ایرشا بسیاری از افراد برای تکمیل درمان رفع پلاک و جرم دندان از دهانشویه ها استفاده می کنند. دهانشویه پاک کننده پلاک و جرم دندان ایرشا، انتخاب مناسبی برای این افراد می باشد. دهانشویه پاک کننده پلاک و جرم دندان ایرشا با ترکیبات خاص خود باعث کاهش پلاک های دندانی می گر..
22,000 تومان
برند: میسویک | Misswake مدل: Misswake Total Care Mouth wash 400ml
دهانشویه میسویک مدل توتال کردهانشویه میسویک مدل توتال کر یک دهانشویه کامل برای استفاده بعد از مسواک زدن است. این دهانشویه با نفوذ به درون حفره های بین دندان باعث پاکسازی و ضد عفونی کرده حفره های دهان می شود. از طرفی عصاره گل بابونه، نعنا و گیاه مسواک از دیگر ویژگی‌های این محصول است که بعد از استف..
39,300 تومان
برند: ایرشا|irsha مدل: Irsha None Alcohol Anti Septic Mouthwash 250 ml
دهانشویه آنتی سپتیک بدون الکل ایرشادهانشویه آنتی سپتیک ایرشا محصولی برای ضد عفونی کردن حفره دهانی و دندان می باشد. این دهانشویه با حاصیت آنتی باکتریالی که دارد از پوسیدگی دندان ها جلوگیری کرده و باکتری های مولد بوی بد دهان را از بین می برد.این دهانشویه بدون الکل است و در نتیجه سوزش و گز گز حین استفا..
22,000 تومان
برند: ایرشا|irsha مدل: Irsha Anti-Tartar Mouthwash 250ml
دهانشویه آنتی تار تار ایرشا دها‌نشویه  آنتی تار تار ایرشا با بهره گیری از زینک کلراید با حفظ سفیدی دندانها جرم آنها را از بین می برد. دها‌نشویه ضد عفونی کننده - ضدپلاک ایرشا با ویژگی سفید کننده‌گی قوی مناسب افراد سیگاری است که به علت استفاده از سیگار دندان هایشان جرم گرفته است. دهانشویه ضد..
19,800 تومان
برند: میسویک | Misswake مدل: Misswake Calcium Plus Milk Mouthwash For Kids
دهانشویه کودکان میسویک دهانشویه کودکان میسویک به دلیل اینکه حاوی کلسیم و پروتئین شیر می باشد یکی ازکامل‌ترین دهانشویه های کودک می باشد. مواد به کار رفته در دهانشویه کودکان میسویک باعث می گردند تا از دندان های شیری محافظت شود و علاوه بر از بین رفتن پلاک دندان، از پوسیدگی دندان ها نیز جلوگیری شو..
21,900 تومان
برند: وی وان|vi-one مدل: Vi-one Natural Ginger Extract Mouthwash 330 ml
دهانشویه گیاهی وی‌وان دهانشویه گیاهی ضد قارچ وی‌وان با داشتن عصاره زنجبیل حاوی آنتی اکسیدان های بسیاری است که اثرات ضدالتهابی قوی دارد. عصاره زنجبیل خواص ضد قارچی و ضد میکروبی دارد و از این جهت مناسب ضدعفونی کردن محیط دهان می باشد. دهانشویه گیاهی ضد قارچ وی‌وان همچنین حاوی ویتامین E می باشد که..
46,700 تومان
برند: وی وان|vi-one مدل: Vi-one Chlorhexidine Anti Microbial Mouth Wash 330m
دهانشویه کلروهگزیدین 0/2 % وی وان این محصول بواسطه ترکیبات خود و دارا بودن 0.2% کلرهگزیدین و 0.04% تیمول، قادر است حفره ها و نقاطی که کمتر در تماس با مسواک هستند را به خوبی شستشو دهد و با جلوگیری از تجمع میکروب و آلودگی، مقاومت و سلامت دندان را نیز افزایش دهد.این دهانشویه از تولید پلاک دهانی ج..
33,400 تومان
برند: ایرشا|irsha مدل: Irsha None Alcohol Complete Mouthwash 250 ml
دهانشویه کامل بدون الکل ایرشا دهانشویه بدون الکل ایرشا می تواند انتخاب اول کسانی باشد که روزانه از دهانشویه استفاده می کنند. دهانشویه بدون الکل ایرشا به دلیل نداشتن الکل، مناسب استفاده روزانه می باشد. این دهانشویه آنتی باکتریال و محافظ لثه های حساس است و می تواند به پیشگیری از پوسیدگی دهان کمک..
22,000 تومان
برند: وی وان|vi-one مدل: Vi-one Halita Mouth Wash 330ml
دهانشویه هالیتا وی‌وان اگر از بوی بد دهان (هالیتوزیس) رنج می برید دهانشویه هالیتا وی‌وان گزینه مناسبی برای شما می تواند باشد. دهانشویه هالیتا وی‌وان فرمولاسیون خاصی دارد که با کم کردن میزان میکروارگانیسم ها و همچنین خنثی کردن مواد شیمیایی مولد بوی بد دهان (مانند ترکیبات فرار گوگردی که توسط باک..
41,200 تومان
برند: وی وان|vi-one مدل: Vi-one General MouthWash Cool Mint
دهانشویه جنرال وی‌واندهانشویه جنرال وی‌وان قادر است میزان باکتری ها را در سراسر حفره دهانی کاهش دهد. این محصول با داشتن عصاره گیاهی نعناع و اکالیپتوس باعث ایجاد حس طراوت و پاکیزگی در محیط دهان می گردد. دهانشویه جنرال وی‌وان سرعت تشکیل جرم در محیط دندان را کاهش می دهد و از پیشرفت پوسیدگی های اولیه..
37,500 تومان
برند: وی وان|vi-one مدل: Vi-One General Total Care Mouthwash 330 ml
دهانشویه جنرال بدون الکل وی‌وان دهانشویه جنرال بدون الکل وی‌وان محصولی است که باعث کاهش میزان باکتری ها در سراسر حفره دهانی می گردد. دهانشویه جنرال بدون الکل وی‌وان فاقد الکل است و از تحریک و سوزش دهان جلوگیری می نماید. همچنین به دلیل دارا بودن عصاره گیاهی نعناع و اکالیپتوس حس طراوت و پاکیزگی ..
27,900 تومان
برند: ایرشا|irsha مدل: Irsha Kids Mouthwash 6 to 12 Years 250 ml
دهاشویه کودک ایرشا دهانشویه کودک ایرشا مناسب کودکان 6 تا 12 سال است. این دهانشویه حاوی فلوراید بوده و در تمیز و ضد عفونی کردن فضای دهان نقش موثری دارد. همچنین از پوسیده شدن دندان ها و تشکل پلاک دندان چه در دندان های شیری و چه دندان های دائمی جلوگیری می کند. این دهانشویه با طعم توت فرنگی است..
19,000 تومان
دهانشویه کین ژینژیوال کین | 250 میل | ضد التهاب لثه و ضد عفونی کننده دهان
ناموجود
برند: کین | Kin مدل: Kin Gingival Mouthwash
دهانشویه کین ژینژیوال کین را از داروخانه آنلاین مطالعه نمایید ...
25,900 تومان
دهانشویه ارتو کین | 250 میل | مناسب برای ارتودنسی و پیشگیری از پوسیدگی دندان و التهاب لثه دهانشویه ارتو کین | 250 میل | مناسب برای ارتودنسی و پیشگیری از پوسیدگی دندان و التهاب لثه
ناموجود
برند: کین | Kin مدل: Kin Ortho Kin Mouthwash
دهانشویه  ارتو کین  چیست؟محلولی حاوی عوامل درمانی است که مقداری از آن طبق توصیه کارخانه سازنده نگهداری و چرخانده می‌شود استفاده از دهانشویه نقش مهمی در رعایت بهداشت دهان به عهده دارد چون میکروب‌های موجود در دهان در تمام سطوح پراکنده‌اند با استفاده از مسواک و خمیردندان تنها به بخشی از ..
24,600 تومان
نمایش 1 تا 21 از 21 (1 صفحه)