Menu
Your Cart

موبر


برند: دلتا | Delta مدل: Delta Hair Removal Foam
اسپری موبر دلتااسپری مو بر دلتا محصولی مناسب برای زدودن موهای زائد است که با توجه به حالت فومی که دارد استفاده از آن به نسبت محصولات موبرهایی که به صورت پودر و یا کرم هستند آسان تر است.پاین محصول علاوه بر کندن موهای زائد، باعث کند شدن رشد موهای شده و تا هفته ها می توانید پوستی بدون مو و صاف را تج..
69,000 تومان
برند: سینره | Cinere مدل: Cinere Depilatory Cream Fast Acting 100ml
کرم موبر سینرهکرم موبر سینره یکی از معدود کرم های موجودی می باشد که علاوه بر قدرت موزدایی بالایی که دارد، باعث سوزش و خارش و التهاب پوست نمی شود. کرم موبر سینره به دلیل اینکه موها را از قسمت عمقی تری از فولیکول از بین می برد، رویش مو دیرتر صورت می گیرد و موهای رویده شده نرم تر هستند و حالت زبری ..
46,500 تومان
برند: آگیس | Agiss مدل: Agiss Face Wax Strips For Sensitive Skin
کرم موبر آگیسکرم موبر آگیس محصولی مناسب برای از بین بردن موهای زائد شما می باشد. این کرم موبر به راحتی موهای زائد شما را از بین می برد و همچنین پوست را ترمیم و مرطوب می نماید.پس از استفاده از این محصول به هیچ عنوان احساس خشکی بر روی پوست نخواهید داشت. در صوررت استفاده مداوم از این کرم موبر رفته رفته..
121,600 تومان
برند: سی گل | Seagull مدل: Seagull Face Depilatory Cream 50ml
کرم موبر صورت سی گلکرم موبر صورت سی گل محصولی تخصصی برای زدودن موهای زائد است. این کرم موهی صورت را به طور کامل پاکسازی می کند و بعد از استفاده پوست دچار التهاب و سوزش نمی شود.این کرم موبر نه‌ تنها موهای صورت را از بین می‌برد؛ بلکه می‌تواند آثار مناسبی از جمله نرمی و لطافت بر روی پوست بگذارد.مزایای ..
28,000 تومان
برند: دپی|depi مدل: Depi Hair Remover Powder 50 gr
پودر موبر دپیاز بین بردن موهای زائد با استفاده از پودرهای موبر یکی از بهترین روش هاست که از قدیم مورد استفاده بوده است. برند دپی با تولید پودر موبر دپی به کمک افرادی آمده که از این روش برای رفع موهای زائد خود استفاده می کنند. پودر موبر دپی با فرمولاسیون خود که فاقد آرسنیک، سولفور و ترکیبات سمی مض..
4,000 تومان
برند: دپی|depi مدل: Depi Epilation Pads 20
پد اپیلاسیون دپیپد اپیلاسیون دپی محصولی مناسب برای استفاده همراه با موم در جهت رفع موهای زائد بدن است. این پد از مواد پلی پروپیلن ساخته شده است و مو را از ریشه خارج می کند و همین امر سبب می شود 4 تا 8 هفته طول بکشد تا موها دوباره رشد کنند. از این محصول می توان در قسمت های حساس بدن از جمله زیر بغل و ..
5,700 تومان
برند: سی گل | Seagull مدل: Seagull Bleach Cream
کرم بی رنگ کننده سی گل مناسب انواع پوست کرم بی رنگ کننده سی گل مناسب انواع پوست محصولی مناسب برای بی رنگ کردن موهای زائد صورت و بدن است. این کرم بی رنگ کننده می تواند حتی موهای تیره را در عرض ده دقیقه روشن کند. این کرم شامل 1 عدد کرم بی رنگ کننده و مکمل است. از این کرم می توان بر روی انواع پوست..
38,000 تومان
برند: پروین | Parvin مدل: Parvin Cold Wax Including Aloevera Extract
موم سرد پروینموم سرد پروین محصولی برای موزدایی و از بین بردن موهای زاید است. این محصول به دلیل اینکه موها را از ریشه بیرون می کشد، باعث می شود که رشد مجد موها از 2 هفته تا 6 هفته به عقب بیافتد و پوستی صاف و نرم را برای شما به ارمغان می اورد.از طرفی استفاده از این موم باعث می شود که موهایی که جدی..
31,250 تومان
مدل: Nayer Cold Wax
موم سرد نیرموم سرد نیر یک محصولی مناسب برای از بین بردن موهای زاید به مدت 4 الی 6 هفته است. در واقع اپیلاسیون با کمک موم سرد این مزیت را نسبت به موزدایی با ژیلت کشیدن دارد که موهایی که مجدد رشد می کنند نازک تر و کم پشت تر نسبت به قبل هستند.بعد از اپیلاسیون با این موم پوست شما نرم می شود و التهاب..
9,800 تومان
برند: سی گل | Seagull مدل: Seagull Body Beauty Body Depilatory Cream with Aloevera
کرم موبرآلوئه ورا سی گل کرم موبر لوئه ورا سی گل یکی از کرم های موبری می باشد که درمدت زمان کم تمام موهای زائد را پاکسازی می کند. و به دلیل داشتن عصاره آلوئه ورا ضد التهاب و برطرف کننده سوزش و قرمزی است. کرم موبر آلوئه ورا به دلیل اینکه موهای زائد را از عمق بیشتری در پوست اصلاح می کند روند ر..
34,500 تومان
کرم موبر بدن سی گل | 125 میل | حاوی اسطوخودوس برای جلوگیری از التهاب
ناموجود
برند: سی گل | Seagull مدل: Seagull Body Depilatory Cream 125ml
کرم موبر بدن سی گل کرم موبر بدن سی گل با داشتن فرمولاسیونی قوی از بین برتده فوری موهای زائد است. این کرم به دلیل اشتن عصاره اسطوخودوس و گل همیشه بهار،  برطرف کننده التهاب ناشی بعد از زدودن موها است. کرم موبر بدن سی گل مناسب افرادی است که پوستی حساس دارند. آیا کودکان و نوجوانان هم می ت..
41,500 تومان
اسپری موبر بدن هرمودر | 200 میلی | رفع کننده موهای زائد در 5 دقیقه اسپری موبر بدن هرمودر | 200 میلی | رفع کننده موهای زائد در 5 دقیقه
ناموجود
برند: هرمودر | hermooder مدل: Hermooder Body Shaving Spray
اسپری موبر بدن هرمودراسپری موبر بدن هرمودر کمک می کند تا به راحتی بتوانید موهای زائد خود را بدون تجربه هیچ گونه دردی از بین ببرید. اسپری موبر هرمودر کمک می کند تا اصلاح پوست به راحتی انجام گردد و پوست پس از استفاده از این محصول نرم و لطیف شود. این اسپری هم برای پوست های حساس تولید شده است و هم برای ..
84,700 تومان
نمایش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)