Menu
Your Cart

تیغ اصلاح


برند: آیس | Ice مدل: Ice Blush 3 Blade Pack10
ژیلت زنانه آیس مدل blush3ژیلت زنانه آیس مدلblush  3 لبه مناسب شیوکردن موهای بدن خانم ها است. وجود سه لبه تیغ در این خودتراش باعث شده است که موهای ریزتر و نازک تر نیز به خوبی تراشیده شوند.نوار ژل یا صابونی که در لبه ی تیغ قرار دارد باعث نرمی حین اصلاح شده و از آسیب دیدن پوست جلوگیری می نماید. از..
46,300 تومان
برند: آیس | Ice مدل: Ice Strike3 Royal
ژیلت مردانه آیس مدل Strike 3 Royaleژیلت مردانه آیس مدل Strike 3 Royale دارای پک 3 عددی است که با داشتن تیغ سه لبه و دسته ارگونومیک اصلاحی تمیز و بدون ایجاد زخم را برای شما به ارمغان می‌آورد.ریش تراش آیس مجهز به نوار روان کننده آبی رنگی است که نقش آسان‌تر کردن اصلاح را داشته و همچنین مدت زمان مصرف مح..
27,300 تومان
برند: آیس | Ice مدل: Ice Strike 3 Knight Blade
ژیلت مردانه آیس مدل Strike 3 Knightژیلت مردانه آیس مدل Strike 3 Knight یک تیغ اصلاح با 3 لبه تیغ برای اصلاح سریع تر و تمیز تر است. استفاده از خود تراش یا همان ژیلت برای اصلاح و لایه برداری پوست صورت و بدن بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.به همین دلیل انتخاب ژیلت با کیفیت که علاوه بر برندگی خوب دارای ..
84,300 تومان
برند: بیک | Bic مدل: Bic Shaving Blade 3Pcs
تیغ بیک 3 لبه تیغ بیک 3 لبه مدل سنسیتیو مناسب پوست های حساس است که بدون هیچ گونه التهاب و حساسیتی براب انواع پوست مورد استفاده قرار می گیرد.این ژیلت دارای نوار نرم‌ کننده حاوی ویتامین E و آلوئه ‌ورا است که از زخم شدن پوست هنگام اصلاح جلوگیری می شود. این تیغ مناسب استفاده آقایان است در صورتی که بانوا..
82,350 تومان
برند: سیلور | Silver مدل: Silver Rubber Grip Blue Blade Pack 5
تیغ اصلاح مردانه سیلور مدل Rubber Grip Blueتیغ اصلاح مردانه سیلور مدل Rubber Grip Blue خود تراشی مناسب برای اصلاح موهای زائد بدن می باشد. این خود تراش سری ثابت دارد و دسته آن حدود 12 سانتی متر است. سری خود تراش مردانه سیلور دو لبه تیغ از جنس استیل دارد که در بالای آن نوار ژلی حاوی ویتامین E قرار گرف..
54,400 تومان
برند: اسکارد | Eskard مدل: Eskard Men Shaving Razor 577
تیغ اصلاح مردانه سه لبه سه عددی کد 577 اسکاردتیغ اصلاح مردانه سه لبه سه عددی کد 577 اسکارد مناسب برای اصلاح آقایان طراحی شده است. تیغ اصلاح اسکارد دارای سه لبه است و با نوار صابونی پهن برای داشتن یک اصلاح راحت به شما کمک می کند. نوار صابونی این محصول باعث می شود به راحتی تیغ روی پوست سر بخورد و بدون..
34,100 تومان
برند: سیلور | Silver مدل: Silver Rubber Grip Blade Pack5
تیغ اصلاح زنانه سیلور مدل Rubber Gripتیغ اصلاح زنانه سیلور مدل Rubber Grip یک اصلاح راحت و بی دردسر را برای شما فراهم می آورد. تیغه های این محصول از جنس استیل می باشد. تیغ اصلاح سیلور زنانه است و با توجه به نوع پوست و موی زنان طراحی شده است. این محصول برای ایجاد یک اصلاح راحت از یک نوار صابونی که حا..
54,400 تومان
برند: سیلور | Silver مدل: Silver Blaze5 Razor 5 Blade For Men
خود تراش مردانه 5 تیغه سیلور مدل Blaze 5خود تراش مردانه 5 تیغه سیلور مدل Blaze 5 دارای 5 تیغه از جنس استیل و ضد زنگ است که اصلاحی دقیق را برای شما رقم می زند. تیغه های این محصول کاملا ضد آب هستند و با برخورد با آب تغییر رنگ نمی دهند. در سر این محصول از یک نوار صابونی استفاده شده است. این نوار که کار..
83,000 تومان
برند: اسکارد | Eskard مدل: Eskard Men Shaving Razor 578
تیغ اصلاح مردانه سه لبه سه عددی کد 587 اسکاردتیغ اصلاح مردانه سه لبه سه عددی اسکارد مناسب برای اصلاح صورت آقایان طراحی شده است. این تیغ اصلاح سه لبه دارد و به خوبی می تواند موهای صورت را اصلاح کند. برای یک اصلاح کامل و عادی از هرگونه موی اضافه تیغ اصلاح اسکارد می تواند نیاز شما را برطرف نماید. این خ..
34,000 تومان
برند: اسکارد | Eskard مدل: Eskard three Edged Woman Razor
تیغ اصلاح زنانه سه لبه سه عددی کد 576 اسکارد تیغ اصلاح زنانه سه لبه سه عددی کد 576 اسکارد محصولی مناسب برای اصلاح موهای زائد بدن بانوان می باشد. تیغ اصلاح اسکارد با توجه به نیازهای مو و پوست بانوان طراحی شده است. این تیغ سه لبه دارد تا اصلاح دقیق تری را برایتان رقم بزند. در سر این تیغ از نوار ص..
34,100 تومان
سوهان پای الکترونیکی پدی شول | بهبود پوست های زبر پا و حذف لایه های مرده پوست سوهان پای الکترونیکی پدی شول | بهبود پوست های زبر پا و حذف لایه های مرده پوست
ناموجود
برند: شول | Scholl مدل: Scholl Velvet Smooth Foot Rasp
سوهان پای الکترونیکی پدی شولاین دستگاه با استفاده از کریستال های الماس در عرض دو دقیقه ، پوسته های زبر و سخت پاشنه پا را از بین برده و پوست کف پا را نرم و لطیف می کند . از ویژگی های این دستگاه ، قفل ایمنی سر غلتک می باشد که در صورت زیاد بودن فشار بر روی پوست از ایجاد آسیب روی پوست جلو گیری می کند .ح..
129,900 تومان
نمایش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)