Menu
Your Cart

نوار موبر

برند: آگیس | Agiss مدل: Agiss Face Wax Strips For Sensitive Skin
نوار موبر صورت آگیسنوار موبر صورت آگیس مناسب برای رفع موهای زائد صورت شما می باشد. این نوار موبر طوری طراحی شده تا پس از استفاده تا 4 هفته از رویش موهای زائد جلوگیری نماید. با استفاده از این نوار موبر می توانید به راحتی موهای ناحیه پیشانی، گونه ها، چانه و پشت لب را اصلاح نمایید و پوستی نرم و صاف داش..
122,900 تومان
برند: آگیس | Agiss مدل: Agiss Body Wax Strips Kit For Normal Skins
نوار موبر کامل بدن آگیسنوار موبر کامل بدن آگیس محصولی مناسب برای اصلاح موهای زائد بدن می باشد. این نوار موبر کمک می کند تا بدون هیچگونه عارضه ای موهای زائد بدن از بین برده شود و پوست کاملا صاف و ابریشمی گردد.استفاده از نوار موبر آگیس باعث می شود نیاز شما به اصلاح رفته رفته کمتر شده و موهای زائد کاهش..
124,000 تومان
برند: نیر | Nayer مدل: Nayer Wax Strips
نوار موبر بدن نیر نوار موبر بدن نیر همانطور که از نامش پیداست مناسب برای اصلاح موهای زائد بدن است. این نوار موبر اصلاح شما را بسیار ساده و آسان می کند. با استفاده از این نوار موبر بدون مشکلات وکس و موم داغ، پوست کاملا اصلاح می شود و در نهایت لطیف و تمیز می گردد. در ساختار این محصول از عصاره های..
56,500 تومان
نوار موبر صورت نیر | مناسب اصلاح موی صورت
ناموجود
برند: نیر | Nayer مدل: Nayer Face Wax
نوار موبر صورت نیر نوار موبر صورت نیر مناسب برای اصلاح موهای زائد پوست صورت شما می باشد. این نوار موبر در بسته بندی 24 عددی و با یک عدد پد مخصوص پاک کننده عرضه شده است. ساختار نوار موبر نیر به گونه ای است که خاصیت ضد التهابی دارد و پوست پس از استفاده از آن دچار التهاب نمی گردد. در ساختار این نو..
45,000 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)