منو
سبد خرید شما

قرص مود پلاس نوتراکس 30 عددی

کمک به بهبود خلق و خو و ایجاد آرامش 
قرص مود پلاس نوتراکس 30 عددی
قرص مود پلاس نوتراکس 30 عددی
قرص مود پلاس نوتراکس 30 عددی
10 ناموجود
قرص مود پلاس نوتراکس 30 عددی
قرص مود پلاس نوتراکس 30 عددی
قرص مود پلاس نوتراکس 30 عددی
 • ایجاد آرامش 
 • کمک به بهبود خلق و خو
 • حاوی پیش‌ساز‌های دوپامین و سروتونین
 • فاقد گلوتن، فاقد شکر یا هرگونه شیرین کننده، فاقد نگهدارنده، سویا، شیر، گندم و تخم مرغ

روزانه 1 الی 2 عدد قرص و یا طبق دستور پزشک همراه با غذا و یک لیوان آب

در دمای کمتر از 25 درجه سانتیگراد نگهداری شود.

 • در دوران بارداری و شیردهی با نظر پزشک مصرف شود. 
 • در صورت مصرف همزمان با داروهای اعصاب از جمله بازدارنده های مونوآمین اکسیداز و مهار کننده های انتخابی باز جذب سروتونین، از مصرف این قرص بپرهیزید. 
 • در صورت ابتلا به بیماری های خاص، باید قبل از مصرف قرص ویزیمکس با پزشک مشورت کنید.
   
جدول ارزشگذاری قرص مود پلاس نوتراکس به ازای یک قرصمقدار
ویتامین ب 65 میلی گرم
منیزیم40 میلی گرم
ال تیروسین150 میلی گرم
عصاره گل ساعتی75 میلی گرم
گابا50 میلی گرم
ال تئانین50 میلی گرم
عصاره گل بابونه10 میلی گرم
عصاره گیاه بالم لیمویی10 میلی گرم
 • موجودی: ناموجود
 • کشور سازنده: ایران
 • برند: نوتراکس | Nutrax
 • مدل: Nutrax Mood Plus 60 Tablets
 • SKU: 6260147710048
 • UPC: 940090
اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
206,010 تومان - 10% تخفیف
228,900 تومان
توضیحات

قرص مود پلاس نوتراکس محصولی مناسب برای ایجاد آرامش و بهبود خلق و خو است. این قرص پایه گیاهی داشته و در آن از مواد موثره ای نظیر عصاره گل ساعتی و عصاره گل بابونه استفاده شده و همین امر ارزشمندی و اثربخشی این مکمل را دوچندان کرده است.

گیاه گل ساعتی (Passiflora incarnata) از جمله گیاهان دارویی بوده که به عنوان یک تقویت‌کننده طبیعی خلق و خو و ضداضطراب معروف است. مواد فعال موجود در گل ساعتی می‌توانند به تنظیم عملکرد سیستم عصبی مرکزی کمک کنند و بهبود خلق و خو و کاهش استرس و اضطراب را ارتقا دهند.

تاثیرات مفید گل ساعتی بر خلق و خو عموماً به دلیل محتوای فیتوشیمیایی خاص آن بوده که می‌تواند به عنوان یک ضداضطراب طبیعی عمل کند. برخی از ترکیبات شناخته شده در گل ساعتی شامل فلاونوئیدها، آلکالوئیدها و ایزوفلاوونوئیدها هستند که میتواند تأثیرات ضداضطرابی داشته باشند. از دیگر ویژگی این گل میتوان گ به مواردی مانند بهبود خواب، ضد سرطان، تسکین التهاب، کاهش فشار خون، سلامت قلب و کاهش افسردگی اشاره کرد.

گل بابونه یکی از گیاهان مفیدی بوده که برای صحت روحی و خلق و خو مثبت شناخته شده است. تأثیرات آرامبخشی و ضداضطرابی بابونه بیشتر به مواد فعال موجود در آن از جمله فلاوونوئیدها، آلکالوئیدها و ترپنوئیدها باز می‌گردد. این ترکیبات می‌توانند با تأثیر بر مغز و سیستم عصبی مرکزی، عواطف مثبت را تحریک کنند و احساساتی مانند آرامش و خواب آوری را افزایش دهند.

مصرف عصاره بابونه معمولاً به‌عنوان یک درمان طبیعی برای مشکلات خلق و خو، اضطراب، استرس، و افزایش خواب عمیق و آرامش مورد استفاده قرار می‌گیرد. به همین دلیل، بسیاری از افراد از مصرف بابونه به عنوان یک روش طبیعی برای مدیریت استرس و اضطراب استفاده می‌کنند.

قرص مود پلاس خلق و خو را بهبود می بخشد و نوسانات خلقی را به میزان زیادی کنترل می نماید. همچنین، کسانی که استرس بالایی دارند و این موضوع بر عملکرد آنها اثر گذاشته است می توانند استفاده از این قرص را مد نظر قرار دهند. توصیه می شود روزانه 1 تا 2 عدد از این قرص مصرف شود. 

قرص مود پلاس نوتراکس به گونه ای طراحی شده که با دارا بودن مواد گیاهی به کاهش تنش های عصبی کمک کرده و باعث افزایش آرامش روزانه می شود. شما میتوانید سایر محصولات مشابه این مکمل را در سایت داروخانه آنلاین مشاهده کنید.

قرص مود پلاس با چه داروهایی تداخل دارد؟

شرکت سازنده اعلام کرده است در صورتی که از داروهای اعصاب از جمله بازدارنده های مونوآمین اکسیداز و مهار کننده های انتخابی باز جذب سروتونین استفاده می کنید، از مصرف این قرص بپرهیزید. در غیر اینصورت، آسیب های جدی به سلامتی وارد می شود و گاهی ممکن است مشکلات حادی برای افراد به وجود آید که کنترل آن دشوار است. 

تاثیر قرص مود پلاس نوتراکس بر عضلات:

قرص مود پلاس نوتراکس محصولی مناسب جهت حفظ سلامتی عضلات است. در این مکمل از مواد موثر مانند: گابا، منیزیم، ویتامین ب6 و ال تیروزین استفاده که در عملکرد ماهیچه های بسیار موثر واقع شده اند. از تاثیرات این مواد بر عضلات میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

گاما-آمینوبوتیریک اسید (GABA) یک نوع اسید آمینه بوده که به عنوان یک مهارکننده عصبی در سیستم عصبی مرکزی عمل می‌کند. این ماده می‌تواند از طریق تاثیراتش بر نورون‌های موتور (عصب‌هایی که عملکرد عضلات را کنترل می‌کنند) و یا مستقیماً بر روی عضلات تاثیراتی بر عملکرد عضلات داشته باشد.

منیزیم یکی از مهمترین مواد معدنی در بدن بوده که در عملکرد عضلات نقش مهمی دارد. این ماده معدنی برای عملکرد سلول‌های عصبی و عضلانی ضروری واقع شده و در متابولیسم انرژی و تنظیم عملکرد عضلات موثر است. منیزیم با کمک به تنظیم عملکرد پروتئین‌ها و تولید انرژی در سلول‌های عضلانی، تنش عضلانی را کاهش دهد و عضلات را بهبود می بخشد. همچنین این ماده معدنی به فعالیت عصبی عضلانی و کاهش گرفتگی (اسپاسم) عضلات کمک شایانی می کند.

ال تیروزین یک آمینواسید ضروری بوده که در ساخت پروتئین‌ها و سایر ترکیبات بیولوژیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این آمینواسید مهم نقش مهمی در عملکرد عضلات دارد. ال تیروزین به عنوان پیش ماده برای ساخت نوروترانسمیترهای مهمی مانند دوپامین و نوراپی‌نفرین در سیستم عصبی مرکزی مورد استفاده قرار می‌گیرد که برای کنترل حرکت عضلات ضروری هستند.

از دیگر تاثیرات قرص مود پلاس نوتراکس بر عضلات عبارت اند از:

 • ساخت پروتئین
 • تولید نوروترانسمیترها
 • تولید انرژی
 • کاهش خستگی ماهیچع
 • حفظ عملکرد عضلات
 • کاهش اسپاسم
 • تنظیم میزان ترکیبات الکترولیتی
 • تنش عضلانی کمتر
 • کاهش رفلاکس عضلانی

 

قرص مود پلاس نوتراکس 30 عددی

سوالات متداول

برای استفاده در دوز معمول عارضه خاصی گزارش نشده است.

برای مصرف همزمان با داروهای اعصاب از جمله بازدارنده های مونوآمین اکسیداز و مهارکننده های انتخابی بازجذب سروتونین با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.

روزی یک یا دو بار و هر بار 1 تا 2 قرص مصرف کنید.

خانم هایی که در دوران بارداری و شیردهی هستند،افرادیکه از داروهای اعصاب استفاده میکنند ویا به ترکیبات محصول حساسیت دارند و همینطور بیماریهای خاص باید قبل از مصرف با پزشک مشورت کنند.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید