Menu
Your Cart

مکمل تقویت قوای جنسی

برند: ویتامین لایف|vitamin life مدل: Vitamin House Red Ginseng +Multi Vitamin
قرص رد جینسینگ ویتامین لایفقرص رد جینسینگ ویتامین لایف از عصاره گیاه جینسینگ، ویتامین ها و مواد معدنی تهیه شده است. این مکمل منبع بسیار غنی از مواد انرژی زا است و موجب افزایش انرژی بدن و بهبود عملکرد جنسی می‌شود. جینسینگ به 11 گونه مختلف از یک گیاه کوتاه و کند رشد با ریشه های گوشتی اشاره دارد.ای..
117,600 تومان 147,000 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Highsense Barij
قرص های سنس باریجقرص روکشدار های سنس باریج محصولی مناسب برای درمان اختلال نعوظ است. در این قرص از مواد موثره ای نظیر گیاه خارخاسک، جینسینگ و ال آرژنین استفاده شده است. علوم طب سنتی سالیان زیادی است که گیاه خارخاسک را برای تقویت قوای جنسی توصیه می کنند. گیاه جنسینگ می تواند انرژی بدن را افزایش دهد و ..
86,000 تومان 90,000 تومان
برند: نوشاد | noshad مدل: Noshad Kharatin
روغن خراطین نوشاداین محصول حاوی روغن خراطین در پایه روغن کنجد می باشد که دارای خاصیت حجم دهندگی به عضلات است.همچنین از دیگر خصوصیات مهم این محصول افزایش حجم لب ها و گونه ها ، بزرگ شدن آلت تناسلی آقایان و سینه و باسن خانم ها می باشد.روغن خراطین نوشاد یک روغن مناسب برای ماساژ در کنار تمام ویژگی ها..
66,000 تومان 82,500 تومان
برند: سیمرغ دارو عطار | simorgh darou attar مدل: Simorgh Darou Attar Vigorman
قرص ویگورمن سیمرغ دارو 30 عددی قرص ویگورمن سیمرغ دارو محصولی مناسب برای کمک به رفع ناتوانی جنسی در آقایان است. ناتوانی جنسی می تواند بر روابط شرکای جنسی تاثیر بگذارد و حتی باعث سرد شدن روابط آن ها گردد. این قرص به افزایش میل جنسی در آقایان کمک می کند و سبب می شود تا روابط جنسی ایده آلی را با شر..
144,500 تومان 170,000 تومان
برند: مدین فارما | Medeen Pharma مدل: Medeen Pharma Linormia 60 Caps
کپسول لینورمیا مدین فارما 60 عددیکپسول لینورما مدین فارما حاوی گیاه آشواگاندا است که به گیاه جنسینگ هندی معروف است. این گیاه باعث حفظ تعادل در بدن می شود.بدین صورت که در افراد دارای ضعف و خستگی باعث افزایش انرژی شده و در عین حال در مواقع استرس زا باعث آرامش و کاهش اضطراب و استرس می شود. این تاثیر با..
142,000 تومان
برند: دایونیکس فارما | Dayonix Pharma مدل: Dayonix Pharma Daily Vital
قرص دیلی ویتال دایونیکسقرص دیلی ویتال دایونیکس محصولی مناسب برای تقویت سیستم ایمنی بدن است که در آن مواد موثره ای نظیر ویتامین های گروه ب و عصاره جینسینگ به کار رفته است. استفاده از قرص دایونیکس بدن را مقاوم می سازد و خطر ابتلا به بیماری های مزمن را به میزان چشمگیری کاهش می دهد. این قرص برای تقویت ق..
292,600 تومان 308,000 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Afrodit Drop
قطره گیاهی آفرودیت گل داروقطره گیاهی آفرودیت گل دارو حاوی عصاره گیاهان دارویی است که موجب تقویت میل جنسی در آقایان می‌شود. این قطره برای افزایش و تقویت میل جنسی آقایان، بهبود تحرکات جنسی و افزایش کیفیت روابط زناشویی بسیار مناسب است.چگونه می توان کیفیت روابط جنسی و زناشویی را بهبود بخشید؟یکی از فاکتو..
58,900 تومان 62,000 تومان
برند: بهتا دارو | Behtadaru مدل: Behta Daru Muscle Herb Tribulus 60 Caps
کپسول ماسل هرب تریبولس بهتا داروحاوی عصاره خشک میوه گیاه خارخاسک (Tribulus terrestris) می باشد که براساس 468 میلی گرم ساپونین تام استاندارد شده است. مکمل تریبولوس به عنوان تقویت کننده تستوسترون گیاهی مورد استفاده قرار گرفته است و به مکمل های متعدد برای افزایش توده عضلانی و قدرت اضافه شده است.داروخان..
179,550 تومان 189,000 تومان
برند: فموره | Femore مدل: Femore Intimacy Enhancement cream
کرم فموره کرم فموره برای بانوانی است که از مشکلات فراوانی در رابطه جنسی خود رنج می برند. بانوان می توانند با استفاده از کرم فموره عملکرد و میل جنسی خود را افزایش دهند. کرم فموره با داشتن آرژنین در ترکیباتش باعث افزایش خونرسانی به ناحیه تناسلی می شود؛که نتیجه آن افزایش میل جنسی و افزایش لغزندگی ..
298,000 تومان
برند: نوتراکس | Nutrax مدل: Nutrax Female Boost
کپسول فیمیل بوست نوتراکسکپسول فیمیل بوست نوتراکس محصولی مناسب برای کمک به افزایش قدرت و میل جنسی بانوان است. در این کپسول از مواد موثره گیاهی مانند عصاره جینسینگ، عصاره تریبولوس و عصاره ماکا و  همچنین، موادی نظیر ویتامین ب 5، ال آرژنین و پروتئین وی به کار رفته است. یکی از مواردی که سبب شده است ..
130,800 تومان
برند: گرین نیچر | Green Nature مدل: Green Nature Linido Booster 60 Tablets
قرص لیبیدو بوستر گرین نیچرقرص لیبیدو بوستر گرین نیچر فرآورده‌ای طبیعی است که تحت لیسانس کمپانی MCBOBEN استرالیا تولید می‌گردد. این مکمل با ترکیب چندین گیاه با مکانیسم عمل متفاوت می‌تواند به افزایش توان و تمایل جنسی در بانوان و مردان کمک کند و برای بهبود قوای بدن و عملکرد جسمی و بهبود علائم یائسگی مو..
478,000 تومان
برند: طبیعت زنده | Tabiat Zendeh مدل: TestoMale Booster
کپسول افزایش میل جنسی آقایان تستوکپسول افزایش میل جنسی آقایان تستو مکملی موثر در افزایش میل جنسی و کمک به بهبود مشکلات نعوظ در آقایان است. این محصول همچنین باعث افزایش بازتوانی ورزشی در ورزشکاران شده و توانایی و عملکرد جنسی در آقایان را بهبود می بخشد. فواید مصرف کپسول تستوحفظ سلامت جنسی از جمله مسائ..
230,000 تومان
برند: ورسک | veresk مدل: Simple You Arginmax Forte For Women
مکمل رژیمی – غذایی آرژین مکس فورته برای بانوانمکمل رژیمی – غذایی آرژین مکس فورته برای بانوان دارای فرمولاسیون منحصر به فرد بوده و از مواد تشکیل دهنده جنسی، میل جنسی، مواد محرک و حفاظتی فعال تشکیل شده است.  ال آرژنین، گیاه تری بولوس، زعفران، عصاره جنسینگ  بعنوان مواد جنسی، میل جنسی  و ..
312,750 تومان 417,000 تومان
برند: اکسیر گستر | Exir Gostar مدل: Exir Gostar Lovelife
کپسول لاو لایف اکسیر گسترکپسول لاو لایف اکسیر گستر محصولی مناسب برای تقویت و افزایش میل جنسی است. این کپسول پایه گیاهی دارد و همین امر آن را به محصولی ارزشمند تبدیل کرده است. کپسول لاو لایف به افزایش نشاط و بهبود شرایط فیزیکی بانوان کمک می کند و باعث می شود تا آنها رابطه جنسی لذت بخش تری را تجربه نم..
145,000 تومان
برند: ورسک | veresk مدل: Arginmax Forte For Men 45cap
مکمل رژیمی – غذایی آرژین مکس فورته برای آقایانمکمل رژیمی – غذایی آرژین مکس فورته برای آقایان نعوظ و فعالیت جنسی آقایان را بهبود می بخشد، به تقویت برانگیختگی جنسی، تحریک تنفس و فعالیت مغز کمک می کند و فعالیت جنسی آن ها را ارتقا می دهد. وجود عنصر روی به عنوان یک ماده معدنی اثر بخش در رشد گنادها و توسع..
454,100 تومان 478,000 تومان
برند: قائم دارو | Ghaem Darou مدل: Ghaem Darou Ruginseng
کپسول روجینسینگ قائم داروکپسول روجینسینگ قائم دارو محصولی مناسب برای افزایش قدرت بدنی و ذهنی است. در این کپسول از عصاره خشک گیاه جینسینگ استفاده شده است و همین امر این کپسول را به محصولی اثر بخش تبدیل کرده است. سالیان زیادی است که جینسینگ برای اهداف درمانی از جمله کنترل استرس، افزایش تمرکز، کاهش خست..
45,000 تومان
برند: زردبند | zardband مدل: Zardband Rose TS Oral 15ml Drop
قطره خوراکی گل محمدی زردبند قطره خوراکی گل محمدی زردبند  محصولی مناسب برای افزایش میل جنسی است. این قطره پایه گیاهی دارد و همین امر اثر بخشی آن را افزایش داده است. همچنین، قطره گل محمدی دارای خواص ضد افسردگی و نشاط آور است که می تواند بر روحیات و خلیقات افراد در طول روز و در زمان برقراری ر..
98,000 تومان
برند: یورو ویتال | EuRho Vital مدل: EuRho Vital Macavit M
کپسول ماکاویت ام یورو ویتال کپسول ماکاویت ام یورو ویتال  محصولی مناسب برای افزایش توانایی جنسی در آقایان است. مطالعات نشان داده اند که عدم توانایی در نعوظ یکی از مشکلات عمده جنسی در آقایان است. این امر می تواند مشکلات روحی و جسمی زیادی را برای مردان به وجود بیاورد. کپسول ماکاویت حاوی مواد ..
235,200 تومان 294,000 تومان
برند: بهتا دارو | Behtadaru مدل: Sildena Herb 60 tabs
کپسول سیلدنا هربکپسول سیلدنا هرب  مکملی منحصر به فرد برای افزایش میل جنسی و تقویت قوای جنسی است. این مکمل حاوی مواد موثره گیاهی است و به تقویت قوای باروری در مردان کمک می کند. بسیاری از کارشناسان بر این عقیده هستند که مردان، مانند زنان، باید به تقویت قوای باروری خود کمک کنند تا بتوانند در آینده..
214,700 تومان
برند: بهشاد دارو | Behshad Darou مدل: Behshad Darou Effersun Ginseng Powder 20 Pcs
پودر جوشان جینسنگ افرسانپودر جوشان جینسنگ افرسان محصولی مناسب برای تقویت توان و عملکرد ورزشی و فعالیت های روزمره است. این ساشه حاوی انواع ویتامین ها، مواد معدنی، آمینو اسیدها و آنتی اکسیدان هاست و همین امر این مکمل را به محصولی اثربخش تبدیل کرده است. این ساشه می تواند متابولیسم بدن را تقویت نمایید. ..
114,000 تومان
برند: نوتراکس | Nutrax مدل: Nutrax Vita He Conception 30 Tabs
قرص وایتا هی کانسپشن نوتراکسقرص وایتا هی کانسپشن نوتراکس محصولی مناسب برای تقویت قدرت باروری آقایان است. این قرص حاوی انواع ویتامین ها و مواد معدنی است و عصاره جینسینگ و عصاره ماکا که در این قرص به کار رفته است آن را به مکملی اثر بخش تبدیل کرده است. این قرص باعث افزایش تعداد اسپرم ها می شود و تحرک و..
155,325 تومان 163,500 تومان
برند: کاروسوس نچرال هلث | carusos natural health مدل: Carusos Natural Health Erecto Max
قرص ارکتومکس کاروسوس نچرال هلثقرص ارکتومکس کاروسوس نچرال هلث محصولی مناسب برای افزایش میل جنسی در آقایان است. میل جنسی یکی از غرایز اصلی انسان هاست که اگر به درستی انجام شود، آثار بسیار زیادی را برای سلامتی به همراه دارد. این قرص توان و عملکرد جنسی مردان را بهبود می بخشد و توانایی مردان را برای برقر..
750,000 تومان
برند: گلدن لایف | Golden Life مدل: Golden Life X-Ade
قرص ایکس اید گلدن لایفقرص ایکس اید گلدن لایف با ترکیبی اختصاصی از ویتامین‌ها، مواد معدنی و گیاهان دارویی موثر، نقش مهمی را در افزایش تمایلات و قوای جنسی و تقویت باروری در بانوان و آقایان  ایفا می‌کند. ویتامین های گروه ب(ب2،ب3،ب6) سبب فعال‌شدن چرخه‌های متابولیسمی بدن می شوند در نتیجه انرژی لازم ..
848,280 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Ginsin 30tab
کپسول جین سین گل داروکپسول جین سین گل دارو مکملی منحصر به فرد برای کاهش استرس و بهبود تمرکز است. این مکمل نقش موثری در تقویت قوای جسمی و روحی دارد و دوران نقاهت را به میزان زیادی کاهش می دهد.این گیاه باعث بهبود مشکلات جنسی آقایان نظیر اختلال نعوظ می شود و میل جنسی را افزایش می دهد. این گیاه با داشتن..
61,750 تومان 65,000 تومان
برند: کیو فارما | Q Pharma مدل: Q Pharma Androferti
ساشه آندروفرتی کیوفارماساشه آندروفرتی کیوفارما مکملی منحصر به فرد در بهبود کیفیت اسپرم و باروری در آقایان است. امروزه بسیاری از کمپانی‌های دارویی و متخصصان، بر روی حل مشکل ناباروری متمرکز شد‌ه‌اند و روش‌ها، خدمات درمانی و داروهای مختلفی را جهت حل این عارضه ارائه داده‌اند. ناباروری در آقایان، به معنا..
1,100,000 تومان
برند: گنجینه سلامت | Ganjineh Salamat مدل: Macamale Tara 30 caps
ماکامیل تارا گنجینه سلامت کپسول ماکامیل تارا گنجینه سلامت مکملی منحصر به فرد برای افزایش قوای جنسی در آقایان است. مواد موثره موجود در این کپسول به افزایش سطوح انرژی در بدن کمک می کند و نقش موثری در بهبود عملکرد جنسی آقایان دارد. کپسول ماکامیل تارا گنجینه سلامت می تواند به رفع مشکلات جنسی ناشی از کمب..
273,000 تومان
برند: بهشاد دارو | Behshad Darou مدل: Behshad Darou Effertyl 30saches
پودر افرتیل بهشاد داروپودر افرتیل بهشاد دارو مکملی برای تقویت قوای جنسی  و باروری مردان است. پودر افرتیل بهشاد دارو حاوی فرمولاسیون اختصاصی از ویتامین ها، مواد معدنی و اسید آمینه هایی است که  توان باروری در مردان را افزایش می دهد. پودر افرتیل بهشاد دارو کیفیت مورفولوژیک ، افزایش حجم، تعداد..
588,700 تومان
برند: چوافارم | Cho-A Pharm مدل: Cho A Pharma Korea Ginseng Vial
محلول خوراکی جنسینگ پاناکس کره ای چوافارممحلول خوراکی جنسینگ پاناکس کره ای چوافارم یک تونیک ضد خستگی و انرژی بخش است. گیاه جنسینگ باعث بهبود عملکرد سیستم قلب و عروق و همچنین تقویت حافظه و قدرت تمرکز می شود. گیاه جنسینگ باعث محافظت از نورون ها ی مغزی می شود و بدین صورت از عملکرد مغزی محافظت می کند. ا..
155,000 تومان
برند: ویتاول | Vita Well مدل: Vitawell Largiban 60caps
کپسول ال آرژیبان ویتاولکپسول ویتاول ال-آرژیبان به عنوان آرژنین یک آمینو اسید غیر ضروری برای بزرگسالان محسوب می شود زیرا از طریق پروتئین های غذایی جذب شده و در روده کوچک از  ترکیب آمینو اسید های پرولین، گلوتامات و گلوتامین سنتز می شود. تحقیقات بسیاری در مورد اثر گذاری آرژنین در افزایش عملکرد ورز..
112,000 تومان
برند: داروسازی دانا | Daana Pharma مدل: Daana Ginseng 100 mg 30caps
کپسول ژلاتینی جینسینگ داروسازی داناتاریخ انقضای این محصول 07-2023 می باشد.کپسول ژلاتینی جینسینگ داروسازی دانا محصولی مناسب برای تقویت نیروی جسمانی است. در این کپسول از 100 میلی گرم عصاره جینسینگ استفاده شده است و همین امر این کپسول را به محصولی ویژه تبدیل کرده است. از این کپسول می توان برای تقویت حا..
48,400 تومان 53,800 تومان
نمایش 1 تا 30 از 144 (5 صفحه)

مکمل تقویت قوای جنسی

مکمل تقویت قوای جنسی مکملی است که برای افزایش قوای جنسی در زوجین مورد استفاده قرار می گیرد. این مکمل به گونه ای طراحی شده است که می تواند مشکلات جنسی را از بین ببرد و به ارتقا کیفیت رابطه جنسی در میان شرکای جنسی کمک کند. مشکلات جنسی می توانند باعث بروز مشکلات روحی شوند و همین امر خطر ابتلا به بیماری افسردگی را افزایش می دهد و باعث کاهش اعتماد به نفس می گردد. کارشناسان به این موضوع اشاره می کنند استفاده از مکمل تقویت قوای جنسی راهکاری موثر برای رفع مشکلات جنسی است.

ضرورت رابطه جنسی خوب

بیشتر شرکا به دنبال راه هایی برای افزایش زمان رابطه جنسی برای یک زمان لذت بخش برای همیشه هستند. راه‌های زیادی برای انجام این کار وجود دارد، از تمرین‌های طبیعی گرفته تا داروها، رژیم غذایی سالم و ورزش. داروهای گیاهی و قرص ها نیز برای افزایش زمان رابطه جنسی مفید هستند.بر اساس نظرسنجی انجام شده توسط انجمن برای سکس درمانی و عضو پژوهش گفته شده که زمان رابطه جنسی واژینال معمولاً 3 تا 7 دقیقه طول می کشد، رابطه جنسی واژینال که کمتر از 7 دقیقه طول بکشد بسیار کوتاه در نظر گرفته می شود و رابطه جنسی واژینال که بیش از 10 دقیقه طول بکشد بسیار طولانی تلقی می شود.
لذت یک چیز ضروری در زندگی یک زوج است، درست مانند سایر نیازها مانند غذا یا آب و رابطه جنسی یکی از این فعالیت‌هاست که هر فردی از آن لذت می‌برد و فواید بیشماری نیز دارد. این یکی از طبیعی ترین راه ها برای ایجاد آرامش و ایجاد پیوند با شریک زندگی است. اما همیشه آشنا نیست و گاهی اوقات مردان یا زنان در این مدت با مشکل مواجه می شوند. یکی از مشکلات عمده کاهش زمان رابطه جنسی است که می تواند زوجین را با روابط بد و زمان جنسی ناراضی روبرو کند.

میل جنسی نوعی تعامل پیچیده است که شامل موارد مختلفی مانند صمیمیت، عاطفه-ارتباط، باورها، بهزیستی فیزیکی و رابطه بین شما و شریک زندگیتان است. اگر هر یک از موارد ذکر شده در بالا با هر مشکلی مواجه شود، می تواند بر میل جنسی شما تأثیر بگذارد. در زیر به برخی از دلایل کاهش میل جنسی اشاره شده است:

 • مشکلات جنسی: تجربه درد و ناراحتی در حین رابطه جنسی یا ناتوانی در رسیدن به ارگاسم ممکن است باعث شود که علاقه خود را به رابطه جنسی از دست بدهید.
 • بیماری‌های پزشکی: بسیاری از مشکلات ضدجنسی مسئول تأثیرگذاری بر تمایلات جنسی مانند سرطان، دیابت، فشار خون و آرتریت هستند.
 • داروها: انواع خاصی از داروها می توانند مانند داروهای ضد افسردگی در صورت مصرف زیاد باعث شوند که میل جنسی خود را دچار مشکل کنند.

اختلالات جنسی در زنان

شایع ترین اختلالات جنسی در بانوان به شرح زیر هستند:

 • اختلال بیزاری یا تنفر جنسی
 • اختلال بر انگیختگی
 • اختلال واژینیسموس
 • آمیزش دردناک
 • اختلال نرسیدن به ارگاسم

کارشناسان بر این عقیده هستند استفاده از مکمل تقویت قوای جنسی همراه با مشاوره گرفتن از سکس تراپان می تواند به رفع این مشکلات کمک کند و رابطه جنسی لذت بخشی را برای آنها به ارمغان آورد.

اختلالات جنسی در مردان

اختلالات جنسی در مردان به صورت زیر طبقه بندی می شوند:

 • اختلال در نعوظ
 • زود انزالی
 • کاهش شهوت جنسی

آیا مکمل تقویت قوای جنسی موثر است؟

یکی از سوالات عمده کسانی که می خواهند برای خرید مکمل تقویت قوای جنسی اقدام نمایند در این زمینه است که آیا این مکمل ها واقعا تاثیر گذار هستند! در پاسخ به این سوال باید بگوییم اگر شما مکمل هایی را خریداری کنید که دارای مجوزهای لازم از سازمان بهداشت و غذا و دارو هستند و شما به روش مصرف توجه داشته باشید، می توانید از آنها نتیجه بگیرید.

آیا این مکمل ها عوارض دارند؟

اگر مکمل ها بیش از حد مورد استفاده قرار گیرند، می توانند عوارض جانبی داشته باشند. برخی از عوارض جانبی استفاده از انواع مکمل تقویت قوای جنسی به شرح زیرند:

 • قرمزی صورت
 • تاری دید
 • مشکلات گوارشی
 • مشکلات تنفسی
 • درد کمر

روش های تقویت قوای جنسی

بی شک، یکی از راههای بهبود نیروی جنسی استفاده از مکمل تقویت قوای جنسی است. در ادامه به معرفی روش های دیگری می پردازیم که می توانند نیروی جنسی را تقویت نمایند و حس خوبی را در میان شرکای جنسی به وجود بیاورند.

چگونه زمان رابطه جنسی را بدون دارو افزایش دهیم؟

داروها به افزایش زمان رابطه جنسی کمک می کنند، اما راه دیگری برای انجام همین کار وجود دارد. گفته می شود که استقامت جنسی به سلامت بیولوژیکی و همچنین روانی بستگی دارد. راه های زیادی برای افزایش زمان رابطه جنسی و افزایش عملکرد شما در رختخواب وجود دارد. این نکات جنسی را برای بهبود استقامت خود دنبال کنید.

رژیم غذایی سرشار از پروتئین: یک رژیم غذایی پر پروتئین موثرترین برای افزایش است. غذاهای غنی از پروتئین عبارتند از ماهی، صدف، تخم مرغ، سینه مرغ، دانه سویا، بوقلمون، شیر بدون چربی و غیره.

 زمان خواب: زیرا عضلات لگن شما را تقویت می کند و زمان خواب شما را به حداکثر می رساند.

مصرف میوه و سبزیجات تازه: میوه ها و سبزیجات تازه منبع عالی برای حفظ ویتامین ها و مواد معدنی مانند پتاسیم، منیزیم، روی و آرژنین هستند که بهترین منبع برای افزایش میل جنسی و میل جنسی در مردان هستند. هندوانه، زنجبیل، آووکادو، سیر، چغندر و اسفناج برخی از آنها هستند. آنها هورمون های جنسی ترشح می کنند که شما را برای مدت طولانی در رختخواب نگه می دارد.

راه های طبیعی برای افزایش استقامت جنسی

 انزال یکی از مهمترین موارد در رابطه جنسی رضایت بخش است. میانگین زمان انزال حدود 5 تا 6 دقیقه در نظر گرفته می شود و اگر ارقام شما به اینها نزدیک نباشد، ممکن است مشکل انزال زودرس داشته باشید. دلایل انزال زودرس و علائم آن را بیابید تا شرایط جنسی خود را روشن کنید. اگر هیچ مشکل جنسی ندارید، در اینجا چند راه طبیعی وجود دارد که می تواند به شما در افزایش استقامت جنسی کمک کند:

به طور منظم تمرین کنید

 ورزش و تمرین راهی موثر برای از بین بردن مشکلات جنسی در مردان و همچنین بهبود استقامت جنسی در نظر گرفته می شود. تمرینات منظم همچنین می تواند سلامت قلب و عروق شما را بهبود بخشد که منجر به افزایش انرژی جنسی می شود. برخی از تمرینات قلبی عروقی روزانه برای مردان و زنان استقامت را برای زمان بهتر رابطه جنسی افزایش می دهد. برای این کار تمرینات شدیدی انجام نمی دهید، اما برخی از تمرینات سنتی می توانند مانند دویدن، رقصیدن، دوچرخه سواری، شنا و غیره عمل کنند.

یک رژیم غذایی سالم داشته باشید

 اگرچه شواهد واقعی وجود ندارد که نشان دهد چگونه تغییر عادات غذایی می تواند به شما در افزایش استقامت جنسی کمک کند، برخی از انواع غذاها وجود دارند که از نظر علمی باعث می شوند مدت طولانی تری در رختخواب بمانید. به این دلیل است که تغییر رژیم غذایی سالم با پروتئین و ویتامین های بیشتر، سلامت قلب و عروق شما را بهبود می بخشد، که در نهایت می تواند به افزایش استقامت شما کمک کند.

چگونه با دارو زمان رابطه جنسی را افزایش دهیم؟

مردان زیادی وجود دارند که نگران زمان رابطه جنسی هستند زیرا بر زندگی جنسی آنها و همسرشان تأثیر می گذارد. به همین دلیل است که آنها به دنبال راه هایی برای افزایش عملکرد و زمان خواب خود با روش های مختلف هستند. یکی از آنها مصرف داروهای مناسب است. ثابت شده است که قرص های جنسی در افزایش زمان رابطه جنسی در یک زوج موثرتر هستند. شما می توانید هزاران قرص جنسی را در بازار پیدا کنید که می تواند به شما در دستیابی به استقامت جنسی کمک کند. ما برخی از بهترین داروهایی که برای افزایش زمان رابطه جنسی و میل جنسی استفاده می شود را به اشتراک خواهیم گذاشت. قبل از مصرف هر نوع دارویی ابتدا باید با یک متخصص جنسی مشورت کنید.

برقراری درست رابطه جنسی را بیاموزید!

برخی از مردان بر این باور هستند که دخول مهمترین و حتی تعیین کننده ترین بخش رابطه جنسی است. اما بهتر است بدانید این عقیده می تواند بر کیفیت رابطه جنسی شما اثر بگذارد و حتی آن را با چالش های زیادی رو به رو کند. همچنین، مردانی که با اختلال نعوظ دچار کاهش اعتماد به نفس می شوند، زیرا احساس می کنند بخش عمده ای را در رابطه جنسی از دست داده اند و نمی توانند نیازهای شریک جنسی خود را تامین نمایند.

همانطور که می دانید اختلال نعوظ با استفاده از انواع مکمل تقویت قوای جنسی امکان پذیر است. در کنار این امر، روش های درست برقراری رابطه جنسی نیز باید مد نظر قرار گیرند. سکس تراپان به این موضوع اشاره می کنند قبل از دخول افراد باید استراتژی های دیگری را نیز امتحان کنند.  مطالعه ای در سال 2017 نشان داد، 18 درصد از زنان نمی توانند به ارگاسم برسند، زیرا شریک جنسی آنها به پیشنوازی اهمیتی نمی دهد. این زنان بیان کرده بوده اند تحریک کلیتورال آنها را به ارگاسم می رساند که شریک جنسی شان به این موضوع توجهی نداشت.

رابطه جنسی را قبل از انزال متوقف کنید!

یکی از روش هایی که در کنار استفاده از مکمل تقویت جنسی می تواند به ارتقا کیفیت رابطه جنسی کمک کند استفاده از تکنیک توقف قبل از انزال است. زمانی که مردان در طول رابطه جنسی ممکن است به انزال برسند، باید رابطه جنسی را متوقف کنند. سپس بعد از مدت کوتاهی دوباره می توانند رابطه جنسی خود را شروع نمایند. انجام این روش برای کسانی که زود انزالی دارند بسیار موثر است و می تواند باعث کیفیت رابطه جنسی شود.

هیجان را به رابطه جنسی خود بیاورید!

درست است که استفاده از قرص افزایش میل جنسی می تواند هیجان انگیز باشد، اما هنوز روش های دیگری وجود دارند که باید در طول رابطه جنسی مد نظر قرار گیرند. به طور مثال می توانید از ابزارهای جنسی استفاده نمایید و روش های متفاوت جنسی را به کار ببرید. این کار سبب می شود که هیجانات در طول رابطه جنسی افزایش پیدا کند و شرکای جنسی لذت بیشتری را تجربه کنند.

اضطراب خود را مدیریت کنید!

در کنار استفاده از مکمل تقویت قوای جنسی، شما می توانید با کنترل و مدیریت اضطراب به تقویت قوای جنسی مردان و زنان کمک نمایید. اضطراب تاثیر منفی بر رابطه جنسی دارد. به طور مثال مطالعات نشان می دهند استرس و اضطراب باعث اختلال در نعوظ می شود و این امر می تواند زنگ هشداری برای بروز چالش در میان شرکای جنسی باشد. روش هایی که برای کنترل استرس پیشنهاد می شوند به شرح زیرند:

 • تمرکز بیشتر بر روی احساسات فیزیکی تا عملکرد جنسی
 • ورزش کردن
 • خواب کافی
 • بهبود روابط با شریک جنسی
 • مدیتیشن
 • صرف زمان بر روی سرگرمی مورد علاقه

درمان مشکلات جنسی با مراجعه به سکس درمان گر

این روش ها در کنار استفاده از مکمل تقویت قوای جنسی سبب می شوند افراد حس خوبی را در طول رابطه جنسی تجربه کنند.

سیگار را ترک کنید!

کشیدن سیگار می تواند منجر به افزایش فشار خون و بروز سایر مشکلات قلبی شود که همین امر مشکلات نعوظ را به وجود می آورد. مطالعه ای در سال 2015 نشان می داد افرادی که سیگار را ترک می کنند، رابطه جنسی بهتری برقرار می کنند. همچنین، استفاده از مکمل تقویت قوای جنسی می تواند به افراد کمک کند رابطه جنسی خود را به طرز چشمگیری افزایش دهند و این چیزی است که شرکای جنسی در قرن بیست و یکم به دنبال آن هستند.

روابط خود را با شریک جنسی تان مدیریت کنید!

گاهی بروز تنش ها در میان شرکای جنسی سبب می شود که افراد نتوانند رابطه جنسی خوبی را برقرار کنند. این افراد حتی اگر از مکمل تقویت قوای جنسی استفاده نمایند، در طول رابطه جنسی حس بدی خواهند داشت. به طور مثال، بسیاری از زنان نمی توانند به ارگاسم برسند و همین امر سبب می شود رابطه جنسی برای آنها دلسرد کننده باشد. یکی از روش ها برای حل این مشکلات بهبود روابط با شریک جنسی است. توصیه می شود برای بهبود روابط با شریک جنسی تان به مشاوره مراجعه نمایید.

ورزش کنید!

شاید برای شما شگفت آور باشد که بدانید اثرات مکمل تقویت قوای جنسی با ورزش چند برابر می شود. ورزش جریان خون را در بدن افزایش می دهد و به حفظ سلامتی ارگان های بدن کمک می کند. همانطور که می دانید عدم تحرک زمینه ساز بروز بیماری های قلبی، بیماری دیابت و استرس است. به همین دلیل ورزش سلامتی را ارتقا می دهد و تاثیر مثبتی بر روحیه دارد. اگر می خواهید رابطه جنسی لذت بخشی را تجربه کنید، باید در کنار استفاده از مکمل تقویت قوای جنسی ورزش نمایید.

مدیتیشن کنید!

پیروی از یک برنامه ذهن آگاهی یا مدیتیشن بر بهبود عملکرد جنسی تاثیر گذار است. در واقع، کسانی که به تقویت روح خود اهمیت می دهند می توانند تنش های ذهنی را از بین ببرند و این موضوع اثر مستقیم بر بهبود روابط جنسی دارد. مطالعه ای در سال 2017 نشان می داد تمرینات ذهن آگاهی نگرش های منفی را در طول رابطه جنسی از بین می برد و به افراد کمک می کند تا بیشتر از روابط جنسی خود لذت ببرند. کسانی که مدیتیشن می کنند کمتر دچار مشکلات جنسی می شوند و اگر به مشکلات جنسی دچار شوند این مشکلات زودتر بهبود پیدا می کنند.

از مکمل های حاوی جینسنگ استفاده کنید!

مکمل های حاوی جینیسینگ نقش بسیار موثری در ارتقا کیفیت رابطه جنسی دارند. به ویژه، کسانی که به اختلال نعوظ مبتلا هستند، با استفاده از این مکمل ها می توانند مشکلات را از بین ببرند. مطالعه ای در سال 2018 نشان می داد که جینسینگ اثرات قابل توجهی در بهبود رابطه جنسی دارد.

کدام مشکلات روحی باعث بروز مشکلات جنسی می شوند؟

کارشناسان به این موضوع اشاره می کنند افراد باید در کنار استفاده از مکمل تقویت قوای جنسی، مشکلات خود را به صورت ریشه ای حل کنند. برخی از این مشکلات به شرح زیرند:

 • اضطراب و افسردگی
 • عدم توانایی در برقراری روابط درست
 • مشکلات مرتبط با اندازه آلت تناسلی
 • سابقه تروما

خرید مکمل تقویت قوای جنسی

اگر می خواهید برای خرید مکمل تقویت قوای جنسی اقدام کنید، می توانید خرید خود را از سایت داروخانه آنلاین انجام دهید. کارشناسانی که در این مرکز مشغول به فعالیت هستند، مشاوره های تخصصی خرید محصولات را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهند.

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :