منو
سبد خرید شما

دارو افشان شایگان | ShayganPharma

نمایش 1 تا 12 از 15 (2 صفحه)

دارو افشان شایگان در زمینه تولید انواع دارو و مکمل‌های دارویی و تغذیه‌ای فعالیت دارد و تابه‌حال توانسته است بخشی از نیازهای جامعه ایرانی را پوشش دهد. متخصصان دارو افشان شایگان به علم روز دنیا متعهد هستند و همواره تلاش می‌کنند تا تولید محصولات خود را هم‌زمان با نتایج روز دنیا پیش ببرند. برند دارو افشان شایگان در روند تولید محصولات خود در مطالعات بالینی مختلفی حضور دارد و همواره تلاش می‌کند تا محصولاتی منحصربه‌فرد را در اختیار کسانی قرار دهد که به ارتقا سلامتی خود اهمیت می‌دهند. از محصولات دارو افشان شایگان می‌توان به قطره خوراکی پدیا د3، قطره خوراکی پدیا آ.د پلاس کا، قرص بست فولات، قرص کواترید، قطـره خوراکی کواترکیدز ب12، قطـره خوراکی کواترکیدز زینک، کپسول آسماکر، قرص فولکر و قرص هیروژن اشاره کرد.

محصولات برند دارو افشان شایگان

شرکت داروسازی دارو افشان شایگان از سال ۱۳۹۵ در شهر تهران، در زمینه تولید، واردات و صادرات فرآورده‌های دارویی، مکمل‌های تغذیه‌ای و مواد اولیه دارو فعالیت حرفه‌ای خود را آغاز کرده است. دارو افشان شایگان تولید فرآورده‌های سلامت‌محور در اشکال دارویی متنوع (قرص، کپسول، پلت، شربت، سوسپانسیون و قطره) با فرمولاسیون‌های جدید و فراهم نمودن بالاترین سطح کیفیت درخور مصرف‌کنندگان را سرلوحه کاری خود قرار داده است. دارو افشان شایگان در نظر دارد تا به تأمین زیرساخت‌های سلامت در جامعه ایرانی کمک کند و گامی مؤثر در جهت ارتقا سلامت در جامعه بردارد. دارو افشان شایگان در روند تولید محصولات از مواد اولیه با کیفیت استفاده کرده است و همین امر اثرات زیادی بر کیفیت این محصولات داشته است. دارو افشان شایگان در تولید محصولات به استانداردهای بین‌المللی پایبند بوده است و همین امر سبب شده تا محصولات این برند در جامعه ایرانی موردتوجه قرار بگیرند.

انواع محصولات برند دارو افشان شایگان را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم‌سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول موردنظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاورهای داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکمل‌ها به‌طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.
انواع محصولات برند دارو افشان شایگان را از داروخانه آنلاین بخواهید!