منو
سبد خرید شما

اسکراب ملایم صورت ژنوبایوتیک 120 میل

روشن کننده و شفاف کننده پوست صورت ، رطوبت رسان و نرم کننده پوست صورت
اسکراب ملایم صورت ژنوبایوتیک 120 میل
اسکراب ملایم صورت ژنوبایوتیک 120 میل
ناموجود
اسکراب ملایم صورت ژنوبایوتیک 120 میل
اسکراب ملایم صورت ژنوبایوتیک 120 میل
  • لایه برداری ملایم با گرانول های طبیعی بدون ایجاد حس خشکی
  • پاکسازی کامل منافذ پوست صورت
  • روشن کننده و شفاف کننده پوست صورت
  • رطوبت رسان و نرم کننده پوست صورت
  • پس از شستشوی صورت مقداری از اسکراب را روی پوست مرطوب ماساژ دهید و پس از 5 دقیقه پوست بدن را با آب ولرم شستشو دهید.
اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
225,000 تومان
202,500 تومان
دارای تخفیف
1 یا بیشتر 10% -
توضیحات

اسکراب ملایم صورت ژنوبایوتیک با لایه برداری ملایم با گرانول های طبیعی بدون ایجاد حس خشکی موجب پاکسازی کامل منافذ پوست صورت می شود. این اسکراب صورت فوق العاده روشن کننده و شفاف کننده پوست صورت و پاک کننده ملایم منافذ باز پوست صورت از آلودگی های تجمع یافته روزانه و باقی مانده لوازم آرایش می باشد.

همچنین این محصول رطوبت رسان و نرم کننده پوست صورت است و با حذف سلول های مرده سبب رفع چین و چروک و پیشگیری از پیری زودرس پوست و افتادگی آن نیز می شود و با لایه برداری باعث جذب بهتر کرم های آبرسان و جوانساز می شود و از ایجاد لکه های قهوه ای و کدر شدن پوست و تیرگی ها و ایجاد آکنه نیز جلوگیری می کند.

تاثیر استفاده از اسکراب صورت در حفظ جوانی :

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که هر بار پس از استفاده طولانی مدت از کرم های جوانساز و با وجود داشتن یک روتین پوستی مناسب باز هم نتیجه دلخواه را نگرفته باشید و شاهد سنگین تر شدن پوست و خستگی آن باشید.

اسکراب صورت به شما کمک می کند که تمامی خستگی ها ، چربی ها و آلودگی های تجمع یافته داخل منافذ و سلول های مرده پوست بیرون بیایند و کرم های آبرسان و مرطوب کننده ها و کرم های لیفتینگ و جوانساز جذب بهتری داشته باشند. اسکراب های صورت از ایجاد لک و آکنه و تیرگی پوست و ایجاد چین و چروک نیز پیشگیری می کنند.

با استفاده از اسکراب صورت در هفته دوبار سبب از بین رفتن لک های صورت شوید و ابتدا اسکراب را روی پوست مرطوب و خیس به مدت 5 دقیقه ماساژ داده و سپس آبکشی نمایید تا پوستی شفاف داشته باشید.

 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید