منو
سبد خرید شما

قطره خوراکی ویتامین د 3 ویتابیوتیکس 30 میلی

جلوگیری از نرمی استخوان در کودکان و تامین ویتامین D ، حفظ عملکرد طبیعی سیستم ایمنی
عکس قطره خوراکی ویتامین د3 ویتابیوتیکس
عکس قطره خوراکی ویتامین د3 ویتابیوتیکس
عکس قطره خوراکی ویتامین د3 ویتابیوتیکس
عکس قطره خوراکی ویتامین د3 ویتابیوتیکس
عکس قطره خوراکی ویتامین د3 ویتابیوتیکس
عکس قطره خوراکی ویتامین د3 ویتابیوتیکس
عکس قطره خوراکی ویتامین د3 ویتابیوتیکس
عکس قطره خوراکی ویتامین د3 ویتابیوتیکس

ویژگی های قطره خوراکی ویتامین د 3 ویتابیوتکس:

  • تامین ویتامین D
  • جلوگیری از نرمی استخوان در اطفال
  • حفظ عملکرد طبیعی سیستم ایمنی و فعالیت ماهیچه‌ها
  • کمک به بهبود روند دندان درآوردن و رشد قدی و راه افتادن نوزاد

 

 

طبق تجویز پزشک و یا روزانه یک میلی‌لیتر بعد از وعده غذایی

 

 

 

Vitamin D325mcg
  • موجودی: موجود در انبار
  • کشور سازنده: انگلیس
  • برند: ویتابیوتیکس | Vitabiotics
  • مدل: Vitabiotics Ultra Vitamin D3 Drops
  • SKU: 6261832301886
  • UPC: 1079
21,800 تومان
توضیحات

قطره خوراکی ویتامین د3 ویتابیوتیکس مکملی منحصر به فرد برای جلوگیری از نرمی استخوان در دوران کودکی است. در این قطره 25 میکروگرم ویتامین دی استفاده شده و همین امر استفاده از این قطره را در الویت قرار داده است.

ویتامین دی محلول در چربی بوده و با افزایش جذب کلسیم و فسفر به افزایش استحکام استخوان ها و دندان ها کمک کرده و از بروز عارضه های استخوانی مانند: پوکی استخوان، راشیتیسم، التهاب مفاصل و تخریب غضروف ها جلوگیری می کند.

ویتامین دی باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می شود. این ویتامین با تخریب اثرات مخرب و آزاردهنده رادیکال های آزاد از بروز بیماری های عفونی جلوگیری کرده و باعث ارتقاء سلامتی بدن می شود.

قطره خوراکی ویتامین د3 ویتابیوتیکس به بهبود رشد کودکان، استحکام استخوان ها و دندان ها و تقویت سیستم ایمنی بدن آنها کمک می‌کند. شما میتوانید در سایت داروخانه آنلاین محصولات مشابه این قطره را مشاهده کنید.

نقش ویتامین د 3 در حفظ سلامتی

ویتامین D3 ویتامینی محلول در چربی است. بدن ما این ویتامین را از طریق نور خورشید تامین می کند. پیش ساز این ویتامین در تماس نورخورشید با پوست انسان در بدن فعال می شود و پس از چند واکنش شیمیایی این ویتامین به فرم نهایی ویتامین دی 3 تبدیل می‌گردد.همچنین این ویتامین در برخی از مواد غذایی مانند جگر گاو، زرده تخم مرغ و لبنیات وجود دارد. ویتامین دی 3 وظایف مهمی را در بدن بر عهده دارد. مهم‌ترین آنها کمک به جذب کلسیم، فسفرو بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن است .تامین ویتامین دی3 در بدن نه تنها به استحکام استخوان ها و دندان ها کمک می‌کند، بلکه از ابتلا به برخی از بیماری‌ها جلوگیری به عمل می‌آورد.

ویتامین د3 ویتابیوتیکس با چه داروهایی تداخل دارد؟

ویتامین D به عنوان یک مکمل غذایی ممکن است با برخی داروها و مواد دیگر تداخل داشته باشد. تداخل دارویی ممکن است اثر داروها را تضعیف یا تقویت کند، بنابراین قبل از مصرف ویتامین D یا هر مکمل دیگری، بهتر است با پزشک یا داروساز خود مشورت کنید. تداخلات ممکن عبارتند از:

داروهای کورتیکواستروئیدی (مانند پردنیزون): مصرف همزمان ویتامین D با داروهای کورتیکواستروئیدی ممکن است منجر به افزایش غلظت کلسیم خون شود که می‌تواند منجر به افزایش خطر ابتلا به سنگ کلیه یا سایر مشکلات کلیه شود.

داروهای مهارکننده آنزیم‌های کبدی (مانند کتوکونازول، ایتراکونازول): این داروها ممکن است با ویتامین D تداخل کنند و غلظت ویتامین D را افزایش دهند.

داروهای مهارکننده مجاری صفراوی (مانند کولستیرامین): این داروها با مصرف ویتامین D تداخل داشته و باعث کاهش جذب و اثر آن می شود.

داروهای تثبیت‌کننده تیروئید (مانند لووتیروکسین): مصرف همزمان ویتامین D با این داروها ممکن است باعث افزایش جذب کلسیم شود.

 

قطره خوراکی ویتامین د 3 ویتابیوتیکس 30 میلی

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید