Menu
Your Cart

قرص ایموپرت بیونوریکا 50 عدد

تقویت کننده سیستم ایمنی بدن و برطرف کننده عفونت های مجاری تنفسی
قرص ایموپرت بیونوریکا | 50 عدد | تقویت کننده سیستم ایمنی بدن و برطرف کننده عفونت های مجاری تنفسی
-17 %
قرص ایموپرت بیونوریکا | 50 عدد | تقویت کننده سیستم ایمنی بدن و برطرف کننده عفونت های مجاری تنفسی

قرص ایموپرت بیونوریکا

قرص ایموپرت بیونوریکا مکملی با منشاء گیاهی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی بدن است که با فناوری مدرن در کشور آلمان تولید شده است.

تقویت سیستم ایمنی و جلوگیری از ابتلا به بیماری های ویروسی

سیستم ایمنی بدن با تولید آنتی بادی های مورد نیاز و سایر مکانیزم ها، سلامت ارگانهای بدن را تضمین می کند. یکی از مکانیزم های سیستم ایمنی بدن، فاگوسیتوز یا بیگانه خواری می باشد. قرص ایموپرت حاوی پودر ریشه گیاه ختمی، پودر پوست درخت بلوط، پودر گل بابونه، پودر گیاه قاصدک، پودر گیاه دم ، پودر گیاه بومادران و پودر برگ گردو است. گیاهانی که در این محصول وجود دارند، با کمک به افزایش عملکرد فاگوسیتوز، به تقویت سیستم ایمنی بدن و دفع سموم و عفونتها از بدن کمک می کنند. از این رو تقویت سیستم ایمنی و جلوگیری از ابتلا به بیماری های ویروسی را می توان از اصلی ترین خواص این داروی گیاهی دانست.دیگر ویژگی قرص ایموپرت بیونوریکا، خاصیت ضد ویروسی و ضد باکتری آن است. در نتیجه تاثیر آن در درمان عفونت های مجاری تنفسی فوقانی به ویژه التهاب لوزه ها، بسیار ملموس است.

آیا سرماخوردگی شما طولانی می شود؟

سرماخوردگی و بیماری های واگیردار جزو بیماری های شایع در تمام فصول سال به ویژه فصل زمستان و پاییز هستند. به همین دلیل بسیاری از افراد تلاش می کنند تا با مصرف مکملهای مناسب سیستم ایمنی بدن خود را تقویت کنند و احتمال ابتلا به این بیماری را کاهش دهند. سیستم ایمنی بدن سد دفاعی بدن  است و از بدن در برابر ورود عوامل بیماری‌زا، باکتری ها و ویروسها محافظت می کند. با این حال باز هم بسیاری از ما همه ساله به سرماخوردگی مبتلا می شویم.

اما همین سرماخوردگی به ظاهر ساده، برای بسیاری افراد، طولانی شده و به یک بیماری آزار دهنده تبدیل می شود. علاوه بر اینکه مکمل ایموپرت، از ابتلای افراد به بیماری های ویروسی مختلف از جمله سرماخوردگی ها پیشگیری به عمل می آورد، دیگر ویژگی آن، درمان سریع سرماخوردگی و جلوگیری از عفونی شدن بیماری می باشد. بدین منظور می توان به محض بروز اولین علائم سرماخوردگی از جمله خارش گلو، گلو درد، دشواری بلع و سرفه، اقدام به مصرف قرص ایموپرت بیونوریکا نمود تا به وضوح، طول مدت بیماری کاهش پیدا کرده و شدت بیماری نیز کاهش پیدا کند.

داروخانه آنلاین مشاهده محصولات قرص گلو درد و سرماخوردگی و قرص تقویت سیستم ایمنی بدن را به شما پیشنهاد می کند.

داروخانه آنلاین مطالعه مقاله زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

سیستم ایمنی بدن چگونه از بدن محافظت می کند ؟


190,000 تومان
230,000 تومان
  • موجودی: موجود
  • مدل: Bionorica Imupret Tablet
  • بارکد محصول: 6269364600026
  • کد انبار: 20651

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب