Menu
Your Cart

قرص مولتی ویتامین پرنامکس دیورینگ پرگننسی یورو ویتال 90 عدد

تامین انرژی و نیاز مادران در دوران بارداری
قرص مولتی ویتامین پرنامکس دیورینگ پرگننسی یورو ویتال | 90 عدد | تامین انرژی و نیاز مادران در دوران بارداری
ناموجود
قرص مولتی ویتامین پرنامکس دیورینگ پرگننسی یورو ویتال | 90 عدد | تامین انرژی و نیاز مادران در دوران بارداری

قرص مولتی ویتامین پرنامکس دیورینگ پرگننسی یورو ویتال

قرص مولتی ویتامین پرنامکس دیورینگ پرگننسی یورو ویتال حاوی امگا3، ویتامین ها و املاح معدنی و کاروتنئوییدهای طبیعی است. این مکمل برای تامین نیازهای بدن مادر در دوران بارداری فرموله شده است.

نقش ویتامینها و مواد معدنی در سلامت و رشد کودکان

تمامی نیاز نوزاد پس از تولد تا ۶ ماهگی تنها از طریق شیر مادر تامین می‌شود، بنابراین تغذیه مادر باید به گونه‌ای باشد که هم نیاز نوزاد و هم نیاز بدن خود را تامین نماید. نوزاد در 6 ماهه اول زندگی خود نیازهای تغذیه‌ای خود را از طریق شیر مادر دریافت می‌کند. بنابراین تغذیه مادر شیرده جهت تامین نیاز نوزاد و همچنین سلامت مادر از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
دوران کودکی دوران بسیار مهم و تاثیر گذاری در رشد و تکامل انسان است. سلامتی و توانایی های جسمی و ذهنی بزرگسالان وابستگی بسیار زیادی به شیوه تغذیه و رشد دوران کودکی آنها دارد.
به طور مثال مصرف ویتامین دی در دوران کودکی بسیار مهم است. ویتامین دی ویتامینی محلول در چربی است. بدن ما این ویتامین را از طریق نور خورشید تامین می کند. پیش ساز این ویتامین در تماس نورخورشید با پوست انسان در بدن فعال می شود و پس از چند واکنش شیمیایی این ویتامین به فرم نهایی ویتامین دی  تبدیل می‌گردد.
همچنین این ویتامین در برخی از مواد غذایی مانند جگر گاو، زرده تخم مرغ و لبنیات وجود دارد. ویتامین دی  وظایف مهمی را در بدن بر عهده دارد. مهم‌ترین آنها کمک به جذب کلسیم، فسفرو بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن است .
تامین ویتامین دی در بدن نه تنها به استحکام استخوان ها و دندان ها کمک می‌کند، بلکه از ابتلا به برخی از بیماری‌ها جلوگیری به عمل می‌آورد.
مصرف ویتامین A در کودکان به تقویت سیستم ایمنی بدن، تقویت بینایی، حفظ سلامتی پوست و مو و انجام درست تقسیم سلولی کمک می‌کند.  کمبود این ویتامین در کودکان موجب بروز بیماری شب کوری، کاهش رشد فیزیکی کودک، کاهش مقاومت بدن در برابر بیماری‌ها می‌شود.
ویتامین ث، ویتامینی محلول در آب است و در بدن ذخیره نمی‌شود. این ویتامین باید به طور روزانه مصرف گردد. ویتامین ث خاصیت آنتی اکسیدانی بی‌نظیری دارد و از آسیب به سلولهای بدن جلوگیری به عمل می‌آورد. این ویتامین با تقویت سیستم ایمنی بدن از بدن در برابر ابتلا به انواع بیماریها محافظت می‌کند.
مواد معدنی آهن روی در پیشگیری از کمخونی کودکان، تقویت عملکرد ذهنی و دستگاه عصبی، افزایش تمرکز، تقویت سیستم ایمنی و سلامت عمومی بدن بسیار مهم هستند.

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
355,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 295000
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Eurho Vital PrenaMax During Pregnancy
  • بارکد محصول: 4260120221068
  • کد انبار: 22174

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب